Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29) Xaels válasza Menslee (#28) üzenetére


Xaels
félisten

Na igen, az nem lehetett szívderítő érzés. Az a baj, hogy Gym nélkül nagyon nyőgvenyelősen jön a Stardust és ahhoz, hogy komolyabb fejlesztést tudj csinálni sok kell belőle. Rattatától meg Pidgeytől herótom van lassan. Mondjuk ahogy néztem a saját szintünktől is függ, hogy milyen erősek lehetnek a Pokémonjaink. Kaptam tegnap üzit 9. szinten, hogy nem vagyok elég fejlett, hogy továbbfejlesszem.

Hajnalban egy 554-es Pidgeot ugrott az utamba. Kicsit viccesnek éreztem, hogy első dobásra behúztam szegényt. Mondjuk alapvetően ez az egyik bajom a játékkal, hogy fittyet hány sok mindenre az alap szériát tekintve.

Nektek a telefon, hogy bírja? S6-om van. Nem szokta bezárni a háttérben, de a Pokémon nézetben bitang mód lelassul és lagol egy ideje és néha nehézkes legörgetni a transfer gombra ha felmelegszik. Throttlingol rendesen és forró levegőt fúj a simtálca nyitására való apró lyukon. Igazán lehetne kijelölni több Pokémont Transferre, hogy ne kelljen egyesével.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.