Hirdetés
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 13 – Néhány egyszerű, de finom étel
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Andras-G: #Kószagondolat - eMag tapasztalatok 2026-ban
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- talmida: My Art II.
- Met: Metallica: M72 World Tour
Új hozzászólás Aktív témák
-
Bazs87
tag
válasz
Psanyi42
#6728
üzenetére
adott 1 standard, ami le van tesztelve és elemek szintjén működik, viszont rengeteg a "favágó" munka. Be kell csépelni 1 rakás "felesleges" dolgot, ami rengeteg időt vesz el és mire elérsz a lényeghez már a teleszalad a hócipőd az egész bohóckodással. Mivel a standard adott és módosítási javaslataim folyamatosan a kukában landolnak szeretném megelőzni a dolgot és scripttel automatizálni az egyértelmű műveleteket. (pl UN in_
biztositek = out_hibaBiztositek)Ugye erre 2 lehetőség van (step7-ben), az 1ik, hogy scl-ben dolgozol, ahova csak az automatikusan generált kódokat belapátolod(crtl+c crtl+v), a másik pedig hogy az adott FC-kből soure gen-en keresztül txt-ben értelmezhető kódot generálsz, amit aztán tudsz manipulálni a szintax szabályok betartásával. A generálás után a szükséges modulokat importálod, és megkapod a kész "favágott" modult.
Értelemszerűen ez az egész munkát nem váltja ki, de az egyszerűbb logikai műveletek is megoldhatók lennének a segítségével, továbbá átnézni - főleg az elején - mindenképp érdemes.
A nehézségem, hogy hamarosan vált mindenki TIÁ-ra, amiben csak az scl-es lehetőség marad nyitva. No meg persze drag&droppal húzogathatjuk be egyenként a változókat

A kérdésem az lett volna, hogy foglalkozik-e valaki hasonlókkal, vagy ismer-e netán más kerülőutat amivel a hasonló "gyakornok" melók megoldhatóak.
Új hozzászólás Aktív témák
- AZONNAL VÁSÁROLOK RTX 4090 és RTX 5090 videokártyákat! Akár nem működő, hiányos, sérült is lehet!
- MacSzerez.com - 2022 MacBook Air 13" / M2 / 8GB RAM / 256GB SSD / Starlight / Garancia
- Xiaomi 12T - 8/128GB I Dimensity 8100-Ultra I Doboz + Tok +120W töltő I Foxpost
- MacSzerez.com - 2024 MacBook Air 15" M3 / 16GB / 512GB SSD / Midnight / Garancia!
- ÚJ Lenovo ThinkPad L14 G6 - 14"WUXGA - Ultra 5 225U - 16GB - 512GB - Win11 P - 3 + év gyári garancia
- Lenovo ThinkPad L16 Gen 1 - 16" WUXGA IPS - Ultra 5 135U - 16GB - 512GB - Win11 - 2 év gari
- LG 27GS95QE - 27" OLED / QHD 2K / 240Hz & 0.03ms / 1000 Nits / NVIDIA G-Sync / AMD FreeSync
- iPhone X 64Gb akku 100%
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro Max 128GB Alpine Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4599, 100% Akksi
- Apple iPad mini 4 (A1538) 128GB Wi-Fi Asztroszürke
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

