Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csiatt

    csendes tag

    Sziasztok! Braun 9585 tisztóegységével kapcsolatban lenne kérdésem:
    Nekem a ledek villogásával lenne problémám, azaz nem értem a kijelzés állapotát:
    -bal oldalon a tisztószer mennyiségi állapotát jelzi, ami még teljesen világos

    Ha belerakom a töltőbe a borotvát, akkor jobb oldalon mint a Knight Rider el kezd villogni (álltalában 3 borotválkozás után teszem bele, közben folyó víz alatt mosom). A villogás legvégén 90%-ban az intensive felírat kigyullad, ami ugye teljes tisztítást jelez. Ekkor kigyullad a kék led is a nagy nyomógombon. Amikor megnyomom elkezd villogni az intensive, és elalszik a kék. Elméletileg ez jelentené a tisztítás bekapcsolt állapotát. Honnan tudom mikor van kész a tisztítás?
    Mert nekem elindulás után jön a gondom. Kicsit bekapcsol hallatszik ahogy a tisztítószert áramoltatja, majd a borotvát rezegteti. Ilyenkor mintha nem érintkezne jól a két pöcök a borotva hátulján a dokkolóegység két fém részéhez, mert egyszer csak minden elalszik rajta, és ha megmozgatom, akkor minden folyamat kezdődik elölről. De innentől a ledek állapotán nem tudok elmenni. Van hogy a kék és az intenzív ég, van, hogy a kék nem ég, de az intensive villog (közben a borotván hol villog a közepes töltöttségi szont hol nem).

    Szóval a kérdés, hogy mi lenne a normális kijelzés (indítás előtt, közben és a végén), és a művelet végét mi jelezné?

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés