Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2801) Dani82


Dani82
senior tag

Sziasztok!

Érdemes váltani a pengés gillette fusion-ról valami elektromos cuccra? Sose volt olyanom, de a penge mar nagyon uncsi, raadasul 3 het alatt tonkremegy egy fej, amit kb. aranyarban adnak.
A pengetol meg faj az arcom nagyon, hiaba rakok ra niveat utana :(
Tudnatok ajanlani valamit 15-20e Ftig?

(#2802) Nagya21 válasza Dani82 (#2801) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Ha ennyire érzékeny a bőröd, akkor inkább a 40-50k tartományban nézelődj!!
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#2803) icecave válasza Nagya21 (#2800) üzenetére


icecave
nagyúr

Azt mondod, 1,5-2 órát bírja egy töltéssel? Az nagyon frankó, az új RQ1250-em is csak 50-re van hitelesítve...

(#2804) Nagya21 válasza icecave (#2803) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Ja ja de az Rq-nak jobb a feje, meg könnyeb, meg jobban visz :DD
8894 a régi gépem, az uj meg egy rq1250-es.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#2805) icecave válasza Nagya21 (#2804) üzenetére


icecave
nagyúr

Mindenesetre megnyugtató, hogy a tiéd teljesítménye az évek alatt is alig csökkent :)

Egyébként tokot nem lehet hozzá külön venni? A zipzárasat, amit adnak is a csomagolásban. Ha valaki tudna esetleg, megköszönném!

[ Szerkesztve ]

(#2806) ShadowK válasza Nagya21 (#2800) üzenetére


ShadowK
tag

Az a baj, hogy ha jól látom, se a Philips Bodygroom se a Remington se a Braun Z60 nem Lithiumos, így két év után biztos tropa az akksi ahogy szokott lenni minden nem lithium akksinál.

Tudtok valami szitás testszőrnyírót, ami vagy Lithiumos, vagy megy hálózatról is(a fentiek nem igazán), meg lehetne cserélni a szita fejet?

(#2807) Nimrod válasza ShadowK (#2806) üzenetére


Nimrod
addikt

Braun megy hálózatról is, a többit nem tudom. Én az 50-est nyüstöltem vagy két évet, de csak hálózatról.

(#2808) ShadowK válasza Nimrod (#2807) üzenetére


ShadowK
tag

Csere szita fejet lehet a braunokba találni? Neten nem igazán találtam. Amúgy neked meddíg bírta a fej míg elkopott?

(#2809) icecave válasza ShadowK (#2808) üzenetére


icecave
nagyúr

(#2810) andrasferenc válasza ShadowK (#2808) üzenetére


andrasferenc
tag

Én innen rendeltem Braun vágófejet és tisztítófolyadékot.
Digipig
Nagyon jó árai vannak. A tisztítófolyadékot, ami sajnot most nincs a kínálatukban 2720 Ft-rt adták.

[ Szerkesztve ]

(#2811) Nimrod válasza ShadowK (#2808) üzenetére


Nimrod
addikt

Én nem cseréltem fejet a két év alatt, helyette egy erősebb típusra váltottam.

(#2812) Bali27 válasza andrasferenc (#2810) üzenetére


Bali27
addikt

Digipig???:D:D:D Felveszik a telefoönt is és az árut is megkaptad??? :F Engem tavaly év végén brutálisan megszopattak.

(#2813) andrasferenc válasza Bali27 (#2812) üzenetére


andrasferenc
tag

A Digpiggel nem volt problémám. Igaz, a CCR2 tisztítófolyadék kifogyott náluk, azért hosszabb volt a teljesítésük ideje. Korrektül felhívtak és tájékoztattak. A másik megrendelt árut, mivel kértem, együtt szállítsák le, addig félretették. Közben én is érdeklődtem náluk az áru beérkezéséről. A végén rendben megkaptam mindent. Sőt, még telefonon a kiszállítás előtt módosítottam a rendelésemet, vagyis többet kértem a patronból. Ezt úgy teljesítették, hogy az eredeti rendelésemet leszállították, majd a többlet mennyiséget egy másik csomagban megküldték. Természetesen ennél már nem számították fel a szállítási díjat.

[ Szerkesztve ]

(#2814) Bali27 válasza andrasferenc (#2813) üzenetére


Bali27
addikt

Akkor engem nagyon nem szeretnek valamiért..:)

(#2815) icecave válasza Bali27 (#2814) üzenetére


icecave
nagyúr

Tudom,hogy off, de hogy okuljunk belőle, leírnád, mi történt? :R

(#2816) Bali27 válasza icecave (#2815) üzenetére


Bali27
addikt

KArácsony előtt vagy 2 héttel... rendeltem egy elektromos borotvát..
Kaptem utána egy e-mailt.. ugy karácsony előtt, hogy karácsonyra nem tudják kiszállítani.. De ha megerösitem amailt, akkor érvényes marad a rendelésem és kihozzák csak később..
Megerősítettem..Januárban Isten tudja meddig hivogattam őket.. Sosem vették fel, mailre nem reagáltak..
Régebben vettem egy szájzuhanyt is tőlük.. Akkor pár hetes késéssel de megkaptam.. Akkor ugy elgondolkodtam.. De ez a borotva tényleg jó áron lett volna amit kinéztem..

(#2817) ShadowK


ShadowK
tag

Szerintetek mi a különbség a Braun Cruzer Z60 test és arc borotva és a Braun Cruzer6Face között? Gyakorlatilag ugyanaz a széria, de egyik mitől csak arc, másik mitől test+arc? Lenne valami hátránya, ha a Face-t venném meg és használnám testre is?

(#2818) Bali27 válasza ShadowK (#2817) üzenetére


Bali27
addikt

Cruzerröl nem sok jót olvastam.. Igaz baromi jó a reklámja.. Ilyen pihe vagy lágy szörzetüeknek való.. A másikrol nem tudok nyilatkozni..

(#2819) bigdady


bigdady
nagyúr

Sziasztok!

Volt már pár körkéses alap philipsem (10 e Ft alatt) és most cserélni kéne, de vmi komolyabbat szeretnék ami jobban leviszi a szőrt, mert ez nem igazán jött be eddig, de a bőröm is elég érzékeny.
Mit ajánlatok 20-30 k között? Braunom sosem volt még, de nem kizárt ha ajánjátok.
Mi a best buy most? :R

Ill ezek a wet or dry gépek vizesen jobban leviszik a szőrt?

[ Szerkesztve ]

(#2820) bigdady


bigdady
nagyúr

illetve ez=HS8420 milyen? Vagy inkább RQ1150 vagy más? (RQ1150 hol van jó áron?)

[ Szerkesztve ]

(#2821) Bali27 válasza bigdady (#2820) üzenetére


Bali27
addikt

nekem Rq1150 em van.. Nem egy nagy durr.. Régi 7-es sorozatú körkésesem volt, de uj korában az is valami ilyesmi volt...

(#2822) bigdady


bigdady
nagyúr

Na beszereztem egy RQ1250-et végül, hát nem csalódtam ez ég és föld az eddigi olcsó kategóriás philips körkésesekhez képest. Viszi a szőrt mindenféle erőlködés rányomás nélkül. De ádámcsutkánál azért még ez is küzd :)

(#2823) Nagya21 válasza bigdady (#2822) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Mondtam én :DD :DD :DD :DD
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#2824) Gabesz_23


Gabesz_23
tag

Sziasztok. Sikerült beszereznem egy Philips rq1180-as készüléket. :K Ezen ugye rq11-es fej van (2D). A következő lenne a kérdésem: Az rq12-es fej kompatibilis-e a készülékkel, rá tudom-e rakni a 1180-ra az rq12 (3d) fejegységet???
Köszi előre is!

Üdv,
KG

(#2825) Nagya21 válasza Gabesz_23 (#2824) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Olvass vissza legalább ekicsit :D
Egyébként igen.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#2826) Gabesz_23 válasza Nagya21 (#2825) üzenetére


Gabesz_23
tag

Köszi. Ezek szerint rosszul kerestem. :))

(#2827) SOAD19


SOAD19
addikt

Hejj! Van nekem egy Braun 790-esem, és most vettem észre, hogy a fej fixszáló kapcsoló felmondta a szolgálatot. :( Próbálok kívülről belenézni, és talán egy rugó mozdulhatott el, vagy nem tudom.
Mondjuk nem sűrűn használom, úgyhogy nagy valószínűséggel nem viszem vissza, nincs kedvem több hétig újra pengéssel szenvedni. :N Másnak volt hasonló?

(#2828) andrasferenc válasza SOAD19 (#2827) üzenetére


andrasferenc
tag

Én újonnan úgy vettem meg, hogy nem működött. Otthon a kibontásnál derütt ki. Azonnal visszavittem és kicserélték. Fájdalomdíjként még kaptam egy doboz két darabos tisztítópatront.
Ritkán használom a fejrögzító funkciót. De ha már van, akkor működjön. :)

(#2829) SOAD19 válasza andrasferenc (#2828) üzenetére


SOAD19
addikt

Akkor, az a része, úgy tűnik elég gyengusra sikeredett. Legszívesebben én is visszavinném, csak nekem biztos nem cserélnék, mert már egy hónapos, menne szervizbe, az meg minimum 2-3 hét... És ez vennem kellene 3-as pengés csomagot a Mach3-hoz, ami 2-3k.
Szóval buknék 2-3k-t, meg megint szenvedhetnék pár hétig a pengéssel, ami nem túlságosan hiányzik.
Úgyhogy lehet hagyom a fenébe, úgyis elég jó áron kaptam. Remélem, más gond nem jön elő ezután.

(#2830) andrasferenc válasza SOAD19 (#2829) üzenetére


andrasferenc
tag

Én nem adnám fel. Telefonon megbeszélném a szervízzel. Vonatra ültem és odautaztam.
Kisgép Kft.
1136 Bp. Pannónia u. 23.
Nyitva:H-P: 8-17
061-3494955 061-3408514
Telefonon Hutter Lajost keresném.
(Lehet kapni eldobható, olcsóbb borotvákat is. Lehet, eredetileg is rossz volt a fejrögzítés. Valaki kibonthatta a csomagot a vásárlás előtt, stb.)

[ Szerkesztve ]

(#2831) SOAD19 válasza andrasferenc (#2830) üzenetére


SOAD19
addikt

Köszi szépen a segítőkészségedet! Lehet, majd felhívom azért. Debrecenből levonatozni, meg vissza vagy 10k, ha nem több (nincs semmi kedvezményem), úgyhogy ez esélytelen.
Eldobható borotvák... Egyszer barátnőmékhez utaztam el, és elfelejtettem vinni a Mach3-at, vettem ilyen eldobóst, de nem kívánom senkinek azt a kínszenvedést, míg azzal lenyúztam magam. Mintha nem is lett volna éle.
Eddig, működött a kapcsoló, párszor használtam is, de most valahogy nem akarja az igazságot.
Mindegy, valószínűleg felhívom a szervizt, aztán meglátjuk mit mondanak.

Köszi még1*. :R

(#2832) dreddb


dreddb
újonc

Sziasztok!

Egy Braun Series 7-es készüléket tervezek venni, ehhez kellene egy kis segítség. A 760 és 790-es között vacillálok, mert ezekhez van tisztító egység is. A kérdéseim a következők lennének:
- a 760 és 790 között csak az 5 perces gyors tisztítás a különbség?
- a 760 és 790-esnek a borotva feje ugyanaz? Ezt azért kérdezem, mert a 790-es esetében több helyen is láttam, hogy Precision Comfort Blades rendszerrel rendelkezik.
- a 760cc, 760cc-4 valamint 790cc, 790cc-4 között mi a különbség? A cc-nél smart foil szita van míg a cc-4-nél optifoil, vagy más a különbség a cc és cc-4 között?

Aki tud az légyszi segítsen, mert kezdőként elvesztem a sok információban :).

Köszi!

(#2833) TayRol válasza dreddb (#2832) üzenetére


TayRol
veterán

csak cc4-et vegyél optifoillal. a smartfoil és a "sima" cc a régi széria.

760 és 790 között a gyorstisztítás és a jobb kijelző (a borotva aljánál) a különbség. azt vedd amelyikre van pénzed. nekem nem kellettek a 790 extrái ezért lett 760.

(#2834) dreddb válasza TayRol (#2833) üzenetére


dreddb
újonc

Köszi a választ!

Az a baj, hogy láttam olyan termék hirdetést is ahol a cc4-eshez volt írva smarfoil szita, a cc-hez pedig optofoil, valamint fordított példára is volt eset. Ezért is zavartak össze a különféle megnevezések, hogy cc vagy cc-4.

(#2835) TayRol válasza dreddb (#2834) üzenetére


TayRol
veterán

ha bedobod ide a hirdetéseket próbálunk segíteni. pl. az Eboltban nyugodtan veheted, ott cc4-et árulnak csak rossz a termékleírás. Van már forumozó akinek onnét van a készüléke.

(#2836) dreddb válasza TayRol (#2835) üzenetére


dreddb
újonc

Többek között a következőket néztem:

- http://www.szepsegbolt.hu/termekek/series_7760cc_ferfi_borotva.html
ez egy 760cc, mégis optifoil szitát írnak
- http://www.szepsegbolt.hu/termekek/series_7790cc4_ferf_borotva.html
ez 790 cc-4-nek van írva smartfoil szitával

Az ilyenek zavartak össze :).

Közben megrendeltem ezt http://www.avplanet.hu/haztartasi-eszkozok/szepsegapolas/borotvak/braun-series-7-760cc-4-akkumulatoros-ferfi-villanyborotva-clean-and-renew-rendszerrel.html.
, de egy kicsit megjártam vele. Amikor megrendeltem a webshopban az az információ volt róla, hogy raktáron. Másnap küldték is az e-mailt és sms-t, hogy átvehetem a terméket. El is mentem a telephelyükre, már ki is fizettem a pénzt, mikor látom hogy hozzák kifelé a borotvát, de a dobozra nem 7-es széria van írva, hanem pulsonic. Teljesen nyugodtan mondta a "kis csaj", hogy ez ugyanaz amit rendeltem csak ez szürke nem fekete más különbség nincs köztük. Szakmai vitába nem akartam vele szállni(ő több ilyet látott már), de azért annyit még kezdőként is megtudtam különböztetni, hogy ez nagyon nem a 760 cc-4.
Mindenesetre a pénzt vissza kértem, és mondtam nekik, hogy legközelebb csak akkor szóljanak, ha az lesz raktáron amire a rendelés is szólt.

(#2837) TayRol válasza dreddb (#2836) üzenetére


TayRol
veterán

avplanet-et kerüld messziről. a szépségboltot nem ismerem de az első linken lévő nagyon nagy valószínűséggel cc4.

(#2838) Gabesz_23


Gabesz_23
tag

Sziasztok. Megosztanám a tapasztalatomat a Philips rq1180 körkéses borotvával kapcsolatban. Viszonyítási alap: Braun 4875.
RQ1180:halkabb, alaposabban vág, gyorsabb a borotválkozás mint a Braunnal. De hát nem is egy ligában játszanak ugye. :D
És upgrage-elve RQ12 fejjel igazán tökéletes. Nem is gondoltam volna hogy a 11-es és 12-es fej között ilyen különbség van! :Y Meg vagyok elégedve! Köszönöm a segítséget! :C :R
Thanx Nagya21!!! :R

[ Szerkesztve ]

(#2839) Bali27 válasza Gabesz_23 (#2838) üzenetére


Bali27
addikt

Milyen szőrzeted van az arcodon ha nem vagyok indiszkrét? Mert nekem nagyon erős, és most 11 es fejű van, de előtte 7-es volt... Semmivel sem job a 11-es..
Ehhez képest a 12-es érdekelne hogy kb milyen? teológus vs geológus? (ég és föld) ?:D

(#2840) Nagya21 válasza Gabesz_23 (#2838) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Mondtam én, hogy a 12-es fej jó!! :C :C :C
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#2841) Gabesz_23 válasza Bali27 (#2839) üzenetére


Gabesz_23
tag

Nem tudom, hogy a te arcszőrzetedhez képest az enyém milyen. :N Annyit viszont tudok, hogy a 11-es fej 1 körös, a 12-ben pedig kétkörös vágórendszert alkalmaz. Plusz ugye a 12 feje egyel több szabadságfokkal rendelkezik. A "márketingesék" erre mondják azt hogy 3D. :DD

(#2842) Vertigo


Vertigo
aktív tag

Szevasztok!

Ido kozben megejtettem a vasarlast egy rq1250 szemelyeben, es nagyon kellemesen csalodtam...

Ugyebar az volt a dilemmam (nehany braun meg egy 2keses philishave utan), hogy jol borotvalo amde gagyi (kezben szeteso) braun, vagy jol osszerakott, de lagy reszeken vacakul borotvalo amde irritalo philips?

Nos, az rq1250-vel kb ugyan annyi ido alatt vegezek mint a braunokkal, valamivel alaposabban is borotval, picit durvabban nyuzza a bort, de meglepetesemre nincs semmi irritacio, szoval ha ezt a minoseget hozza eveken at, akkor lehet tobbet nem nezek braun fele...

+1ezem a philishavet!!! :P

[ Szerkesztve ]

(#2843) borix válasza Vertigo (#2842) üzenetére


borix
őstag

/gagyi (kezben szeteso) braun/
Szerintem ezzel a véleménnyel csak te vagy így.
A Philips borotválási képességét sem egy olcsó 2 késes alapján kellene levonni.
Mondom ezt úgy,hogy nekem eddig csak Braunjaim voltak.

(#2844) TayRol válasza Vertigo (#2842) üzenetére


TayRol
veterán

a 12xx a Philips csúcs készüléke (nekem is volt). odaadom a kezedbe bármikor a 760-as braunomat hogy összehasonlíthasd. nem fog szétesni.

(#2845) thegiant


thegiant
csendes tag

Sziasztok!

Kis segítségre lenne szükségem!
Tervezem, hogy villanyborotvát veszek, ám kicsit tanácstalan vagyok.

Meg tudná mondani valaki, hogy Braun márkán belül, melyik modell az, amelyik a legjobban boldogul a 2-3 napos arcszőrzettel?

Köszönöm a segítséget!

(#2846) bigdady válasza thegiant (#2845) üzenetére


bigdady
nagyúr

philips rq1250

(#2847) SOAD19 válasza thegiant (#2845) üzenetére


SOAD19
addikt

Adja magát, hogy a csúcsmodell az... A 7-es szériát nézegesd meg, 760, 790-eseket.
Nekem a 790-es van, és két naponta borotválkozok, elég jól leszedi, de azért párszor át kell mennem, míg számomra tökéletesen leszedi. De, az is hozzátartozik, hogy az ezelőtt használt Mach3/ Mach3 Sensitive pengéssel se tudtam jobban leszedni, és az irritáció tekintetében az elektromos jóval gyengédebb a bőrhöz.

[ Szerkesztve ]

(#2848) Nagya21 válasza TayRol (#2844) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Nekem a Braun mintegy 3-4 év használat után mondta azt, hogy ennyit bir a müanyagja.
De ez már régen volt 7 éve, a Phillips 8890-es meg 7. éve megy és még mindég egybe van :DD :DD
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#2849) thegiant


thegiant
csendes tag

Köszi a segítséget!

(#2850) aronpapa válasza thegiant (#2845) üzenetére


aronpapa
tag

Én 3-4 naponta borotválkozom, és - bár többször kell valóban átmenni ugyanazon a területen - de a Braun 9585 borotvám (most Braun 760 a neve) gond nélkül viszi a szőrzetemet.
Egyáltalán nincs irritáció, mint a hagyományos pengék esetében.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.