Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma

Hozzászólások

(#4650) Reflax válasza prozodus (#4647) üzenetére


Reflax
tag

Nem gondoltam, hogy a géppel lenne a gond, mint feltártam az USB hubos dolgot az alaplapból, szerintem az alaplapiprobléma és az nem is lesz jó. Mivel 2 pendrive és egy telefon adatátviteli lehetősége bánta. Újra hozzáteszem, hogy a pendrive minden más gépen felismerhető valamint új információként mondhatom, hogy más pendrive is felismerhető tehát az alaplapon lévő USB kivezetés a házba ronotta el a felsimerhetőséget és nem pedig a windows rendszer. Utána olvasva leírták máshol, hogy a rendszer az ha probléma van az eszközzel biztonsági okból letilthatja azt.
A hibakód pedig: az eszközkezelpőben ezt írja : "Ismeretlen USB eszköz (sikertelen eszközleíró-kérés)
A kód pedig:A Windows leállította az eszközt, mert az problémákat jelzett. (Kód: 43)
A request for the USB device descriptor failed.

KU megoldását pedig megpróbálom. Az egyik penrive egy 32G Kingston DataTraveler SE9 G2 3.0

CPU: i7 950, VGA: GIGABYTE GTX 1650 Super 4GB OC, 14GB RAM, SSD: 250GB Samsung 860 EVO, HDD: 1TB WD Blue, 1TB WD Black. Motherboard: Super Micro X8SAX 3 channel, Ház: DeepCool Matrexx 55

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.