Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#56911) Tikakukac válasza Tikakukac (#56906) üzenetére


Tikakukac
titán

Na felgöngyölítettem az ügyet, szerencsére volt saját telszám a bácsinak így őt felhívva már betisztult a dolog. Ja akinek idősebb nagyapja van, az legyen gyanakvó ha valamit elmondd, mert lehet 1 óra múlva már más lesz a sztori én meg itt állok lefosott bokával ;]

Történt anno, hogy szerettem a PS3-at, downgrade is volt meg minden. Na mikor pörgött a biznisz akkor tényleg időben kellett csapni a gépeket, így voltam még annyira fiatal és hülye, hogy előre utaltam ismeretlenül ismeretlennek-lenymozhatatlannak. Így buktam 30k-t, mindegy, ennyi volt, tudom mennyire necces az ilyen eljárás, jelentettem és kész.

Na, viszont volt aki szívta a vérét és előszedték a csákót és bankszámlát, amin ott virított egy köteg pénz amit küldött neki egy raklap ember, így azoknak a tulajdonosait kapták elő, hogy bekérdezzenek mindent tőlük.

Ergo mint sértett leszek kikérdezve. 3-4 óra alatt öregedtem vagy 5 évet...hát beszélnem kell papival miért akar kinyírni ;]

Az okfejtésem remek volt egyébként a címet illetően, valóban nem tudhatja senki a másik lakhelyemet. Iszok egy sört.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.