Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#56601) concret_hp válasza Winner_hun (#56598) üzenetére


concret_hp
addikt

nem lehet, hogy európában 1 juró az az 1 dollár? mert az még kb. jó is

vagy fullba vagy sehogy :D

(#56602) Winner_hun válasza concret_hp (#56601) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mint a Steam-nél? Lehet, bár nem rémlik hogy a PayPal is ilyesmit művelne.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#56603) concret_hp válasza Winner_hun (#56602) üzenetére


concret_hp
addikt

én egészen sok helyen látom, hogy nem variálnka konverzióval emg ilyenekkel, ami usákoknál X dollár az euban X juró , főleg ilyen kisebb tételeknél

vagy fullba vagy sehogy :D

(#56604) NoLF válasza Winner_hun (#56602) üzenetére


NoLF
addikt

Otlet ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#56605) Integra válasza NoLF (#56604) üzenetére


Integra
titán

és milyen jópofa!! kocsma express otthonra :DDD
ez az olcsóbb verziója a megnagyobbodó kerekasztalnak , sőt, még többet is tud, mert integrált stoki is van hozzá, négy is :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56606) fokukac


fokukac
nagyúr

[link]

örüljünk, „oscar-esélyes film forgatását kezdték meg", mert csak. Az ember két zimmer ferivel, egy ámbár tanár úrral, meg egy tibor vagyok, de hódítani akarokkal a háta mögött már nyugodtan lehet magabiztos... :-)

„üzenjünk halivúdnak!"

hát ezen besírtam, pláne a kommenteken. :DDD

ja, és a kézis lányok is miatta nyertek. sok ilyen ember kéne még

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#56607) pohár válasza fokukac (#56606) üzenetére


pohár
félisten

ha kommentek, akkor ezek viszik a prímet :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#56608) Integra válasza pohár (#56607) üzenetére


Integra
titán

ezt olvastam én is reggel, mosolyogtam is egy jót rajta :) amúgy sem merne ott senki sem transzparensezni, mert fél percen belül letekkelnék... azt meg senki sem akarja :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56609) fokukac válasza Integra (#56608) üzenetére


fokukac
nagyúr

Felcsút és a zontopic, ez a két legbiztosabb politikamentes hely van ma az országban :-) :-) :-)

ui. amúgy pát napja voltam ott, és megnéztem a stadiont, de nagyon közel azért nem mertem menni...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#56610) pohár válasza Integra (#56608) üzenetére


pohár
félisten

Trafikot nyertem - Panchóba mentem, mekkora :D :D

újabb pénzszórás a'la kupolás cirkusz

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#56611) Integra válasza fokukac (#56609) üzenetére


Integra
titán

lol, és tényleg :))
ezek zsebszámológépet érdemelnek maximum, nem fejenként 1 milláért csúcs hardvereket, úgyis hülyék hozzá..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56612) concret_hp


concret_hp
addikt

tegnap este volt valami fontos határidő amiről én nem tudok, és egy postán este f10kor tud okozni egy szolid kb. 50 fő sorban álló embert 3 sorra elosztva? :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#56613) tope válasza pohár (#56610) üzenetére


tope
addikt

No Komment részemről, mert nem lehet. egyébként hülééééék ezek ?

(#56614) FehérHolló válasza Winner_hun (#56600) üzenetére


FehérHolló
veterán

Arról van szó, hogy sok kicsi, de összességében milliós tétellel eteted a szolgáltatót. Ráadásul közvetítőként, és semmi pénzt nem látsz belőle, míg ők dőzsölnek. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#56615) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

ATYA ÚR ISTEN

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#56616) aizen92 válasza BlacKSouL (#56615) üzenetére


aizen92
addikt

egész olcsó a Római partos vityilló,
A sátános meg egyszerűen zseniális :DDD elmebetegek.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56617) tbs


tbs
addikt

Skacok, a cib netbank MFAja pároztatható a GoogleAuthentikátorral..?

szerk.: netban mi..? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#56618) szőröscica válasza BlacKSouL (#56615) üzenetére


szőröscica
addikt

A barátnőm szülei vettek most maguknak egy házat, amiben egy magát művésznek tartó hölgy élt. Az egy dolog, hogy mindenhol, kivétel nélkül az helyiségben a lehető legízléstelenebb színű járólap van lerakva, és a falon sok helyen szintén csempéből kirakva sasok, meg lovak vannak... Még az ablakokon lévő rikító üvegfestékek is elmennek. De a fürdőszobában a bojleren ugyanolyan üvegfesték szerű anyaggal egy ufó van, a wc ajtaján pedig egy szem van, ami ha állsz, úgy tűnik, hogy be van csukva, de ha leülsz a budira, akkor folyamatosan téged bámul....

Nem hittem el, míg nem láttam. :DDD

(#56619) tope válasza szőröscica (#56618) üzenetére


tope
addikt

Az ilyen emberekre szoktam mondani, hogy a jó dolgában nem tudta mit csináljon. (mármint a művészre)

(#56620) FehérHolló válasza BlacKSouL (#56615) üzenetére


FehérHolló
veterán

bárcsak nekem is ilyen kifinomult ízlésem lenne.

Skynet is real. It's called Google.

(#56621) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Basszus, van egy kép rólam fészbukon, amin fél milliméternél rövidebb a hajam. Gyorsan el kell távolítanom, mert a végén még valaki rám fogja, hogy skinhead vagyok/voltam.
A tablóképemen szerencsére 15 centinél is hosszabb, így talán meg tudom majd védeni magam.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#56622) tope válasza FehérHolló (#56621) üzenetére


tope
addikt

Késő bőrfejűűűűű tollas madárka. ;] :)

(#56623) emvy válasza FehérHolló (#56621) üzenetére


emvy
nagyúr

En most tervezem szep lassan minimalizalni a hajamat, de egy adott munkahelyen ez nehez. Allasvaltasnal konnyebb, eleve kopaszra nyirva jelensz meg az uj helyen, es akkor az lesz a normalis.

while (!sleep) sheep++;

(#56624) NoLF válasza szőröscica (#56618) üzenetére


NoLF
addikt

Ez a kep egy idegen lenyt abrazol.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#56625) FehérHolló válasza emvy (#56623) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nálunk a kollégák kb. felének van arcon/nyakon/kézfejen tetoválása. Köztük sokan phd-vel is rendelkeznek, és egyébként közvetlen business kapcsolattartók a megrendelőink felé. :)
De ez úgy általában a bécsi/osztrák népességet is jellemzi, hogy szabadabban bánnak a tetkókkal és piercingekkel, mint az Magyarban vagy Németben szokás.

Nem lennék túl feltűnő nullára nyírt hajjal.

Skynet is real. It's called Google.

(#56626) emvy válasza FehérHolló (#56625) üzenetére


emvy
nagyúr

Parom egyik volt kollegaja, PhD-s kutato, altalaban lila vagy zold hajjal maszkal, es a fontos kiserleteinek/kutatasainak lenyegi momentumait magara tetovaltatja.

Ggyerekpszichologiaval foglalkozik, igy kerult peldaul ra egy eleg nagy (15 centis?) gumikacsa-tetovalas.

while (!sleep) sheep++;

(#56627) parandroid válasza emvy (#56626) üzenetére


parandroid
nagyúr

Azért gyerekekkel dolgozva nem szokták szeretni az ilyesmit. A színes haj még egy bizonyos szintig elmegy, de testékszereket, és az 1-2 darabnál több gyűrűt, nyakláncot, valamint a műkörmöt határozottan nem tolerálják. Öltönyösök között valóban látni néha, hogy elővillan itt-ott egy tetkó, bár amilyen testalkattal közlekednek, meg sem lepődik rajta az ember. Különösen kedvenc jelenségem a feltűrt nadrágszárú, tetovált lábszárú, sportos testalkatú, öltönyös úriember (láthatóan méregdrága) kerékpárral, sisakban, 40 km/h-s sebesség körül tekerve a belső sávban, laptophátizsákkal a hátán. Korábban azt hittem, ilyen csak filmekben van, de tényleg akad belőlük rendesen.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#56628) FehérHolló válasza parandroid (#56627) üzenetére


FehérHolló
veterán

Lehet, hogy jobban megnyílnak neki így a gyerekek. :)
Nem annyira felnőttes.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#56629) emvy válasza parandroid (#56627) üzenetére


emvy
nagyúr

Itt nagyon kicsi gyerekekrol van szo (4 ev alatt), es nem terapiarol, hanem kiserletekrol. Egyebkent nyilvan nem lenne ennyire magas a toleranciaszint :).

while (!sleep) sheep++;

(#56630) parandroid válasza emvy (#56629) üzenetére


parandroid
nagyúr

Jaja, Katica is bölcsiben van, 1-3, de nyilván más a mérce nevelőknél és kutatóknál. Az mondjuk más kérdés, hogy milyen kísérletek, meg hogy ez hogyan befolyásolja az eredményeket, nem ijednek-e meg a gyerekek is, mint a rohadék egerek, és döntenek romba 50 évnyi kutatást. Esetleg épp ellenkezőleg, nem lesznek-e sokkal bátrabbak és bevállalósabbak a kontaktszemély hatására. :DDD

Szerk.: Amúgy boldog nemzetközi diétamentes napot mindenkinek! Tök véletlenül jött jgy ki, mert vendégségben van a nagyobbik lányom egyik finnyás osztálytársnője, úgyhogy betoltunk egy zsák mirelit csirkemellet sültkrimpluval. :D Kicsit rontja a képet, hogy sütőben sütöttem mindent, nem fritőzben (olyanunk nincs is), vagy serpenyőben, viszont a köretnek való zöldség a jeles nap alkalmából ment vissza a hűtőbe, holnap majd megesszük.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#56631) fasyrt válasza parandroid (#56630) üzenetére


fasyrt
őstag

Finnyás... gyerekkori emlék, mikor jöttek hozzánk vendégek, finnyás gyerekekkel. Mindig olyan volt a kaja, amit ők is megesznek, ellenben uncsiii... csokitorta csokival. Gyümölcstorta, vagy esetleg gesztenye vagy citromtorta? na arra rá se néztek. Hogy én milyen pipa voltam. :D

(#56632) concret_hp válasza parandroid (#56630) üzenetére


concret_hp
addikt

diétamentes nap :D hát ez kész :C

vagy fullba vagy sehogy :D

(#56633) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Bankban néztek rám hogy mit akarok a pénzvisszatérítéses hitelkártyával. Állítólag terveznek már valamilyen PayPal-es kártyát, kíváncsi leszek rá.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#56634) FehérHolló válasza Winner_hun (#56633) üzenetére


FehérHolló
veterán

cibnél úgy hívják, hogy vásárlás visszatérítés.
ha nagyot néztek rád, akkor van egy középső ujjad.

Skynet is real. It's called Google.

(#56635) Winner_hun válasza FehérHolló (#56634) üzenetére


Winner_hun
félisten

A másik ügyintéző valami vásárlásonkénti 5000 Ft-ot írt hogy addig jó de már nem mentem bele mert nagyon nem értem rá, vártak rám... mindegy, majd máskor. De legalább megvan a neve, ez félsiker:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#56636) fokukac válasza Winner_hun (#56635) üzenetére


fokukac
nagyúr

PAypalról szó sincs, és csak bizonyos termékcsoportok / retailerek után jár.

Mit nyújt az Ön számára az Espresso szolgáltatási csomag? [link]
2. Jogosulttá válik az 1%-os forintban történt vásárlással felhasznált összegek után nyújtott jóváírásra. 3
3 Tájékoztatjuk, hogy a Vásárlással felhasznált összegek után nyújtott jóváírás az alábbi 8 üzleti kategóriában történt vásárlások esetén érvényes. Üzleti kategóriák: benzinkút, otthon, ruházat, szépségápolás-egészség, utazás, barkács-kert, elektronikai áruházak, szórakozás. Részletek: CIB Café Hitelkártya Espresso kiegészítő szolgáltatási csomagról szóló Ügyféltájékoztatóban.

ezzel lehet, hogy jobban járnál:
[link]
OneCard Standard Hitelkártyával évente több tízezer forintot spórolhat!
Minden egyes vásárlása után 5% - 3% - 1% pénzvisszatérítést kap, és
további 2-15% azonnali kedvezménnyel vásárolhat kijelölt partnereinknél!
OneCard hitelkártyájával kamatmentesen vásárolhat, és
a MasterCard® PayPassTM technológiának köszönhetően egyetlen érintéssel fizethet vele.
Fizessen OneCard Hitelkártyával, és
5%-ot negyedévente változó termékek és szolgáltatások,
3%-ot bármely élelmiszerboltban, hipermarketben és szupermarketben,
1%-ot bárhol máshol történt vásárlásainak összege után jóváírunk hitelkártya-számláján.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#56637) FehérHolló válasza fokukac (#56636) üzenetére


FehérHolló
veterán

rafinál nem követelmény ennél a hitelkártyánál, hogy havi 200k 280k érkezzen a fő számlára? (nem a hitelszámlára.)

u.i.: nem bolondemberre gondolok ofc. :B

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#56638) Winner_hun válasza fokukac (#56636) üzenetére


Winner_hun
félisten

PayPal MÉG nincs, de állítólag valami lesz.

Ez is csak 1%-os annál ahol esetleg használnám - ha jól látom.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#56639) tbs válasza FehérHolló (#56637) üzenetére


tbs
addikt

(Nem.)

(#56640) NoLF válasza parandroid (#56630) üzenetére


NoLF
addikt

Koszonomszepe'... :))

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#56641) tbs válasza NoLF (#56640) üzenetére


tbs
addikt

Nodekihányt a buciba?!? ;]

(#56642) fokukac válasza NoLF (#56640) üzenetére


fokukac
nagyúr

de nagy szád van, vaze :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#56643) fokukac


fokukac
nagyúr

hú de megöltem már megint a topicot :)

-----------------

A munkahelyemről mindig úgy tűnik, mintha külföldön lennék.
Most lekérdeztem az ip-met, az ip-detect szerint Amerikában vagy, Missouri államban, valahol St. Louis mellett :)
Az időkép.hu pedig azt mondta tegnap, hogy Londonban vagyok, és végül is a gugliból is a Google UK jön be, a magyar videólejátszók pedig szintén közlik, hogy úgy tűnik, hogy külföldön vagyok, így várakozzak türelmesen.

Vicces. :)

Mondjuk ennek ellenére a google play store továbbra sem jön be, az ő algoritmusa intelligensebb :(

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#56644) parandroid válasza fokukac (#56643) üzenetére


parandroid
nagyúr

Gondolom a céges hálózat kimenő proxyt használ. Multiknál általános megoldás.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#56645) bandus


bandus
veterán

bele-bele nézegettem az érettségis topikba, hát szomorú, hogy a ph-n is ennyire sötétek fiatal userek vannak :) amiket összerinyálnak ekörül a matek érettségi körül, meg a pontszámok amiket említenek :U egy 5öst még reggeli alatt is sikerült összehozni belőle, pedig régen foglalkoztam már cosinustétellel meg ilyenolyan sorozatokkal.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#56646) FehérHolló válasza bandus (#56645) üzenetére


FehérHolló
veterán

Egy mérnök mesterdiplomával nehogy már achievement legyen egy középszintű matek érettségi 80%-ának hibátlan megoldása 20-30 perc alatt. :U

Skynet is real. It's called Google.

(#56647) bandus válasza FehérHolló (#56646) üzenetére


bandus
veterán

hol írtam, hogy achievment lenne ez?

pont, hogy semmi megerőltető nincs benne, úgy is, anélkül is ment, hogy az elmúlt x hónapban nem pörögtek előttem minden nap a trigonometriai azonosságok, sorok összegképletei, stb. ellenben az érettségizőkkel, akiknek meg (jó esetben) igen.

nem azért volt könnyű megoldani, mert mérnökit végeztem, vagy akkora ász lennék matekból (ami nem vagyok), hanem mert rohadt primitív az egész (most összehasonlítottam a saját érettségimmel is), és hogy azok, akik specifikusan erre készülnek nem tudják ezt megoldani, az elég elkeserítő.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#56648) tope válasza bandus (#56645) üzenetére


tope
addikt

Hát jelentem én is 15 év távlatából az első részét simán, a 2. részét pedig azért képletek ismeretében megoldottam volna.

(#56649) cattus válasza bandus (#56645) üzenetére


cattus
őstag

Igaz én majd jövőre érettségizem - idén csak német előrehozott - de ez a matek közép szinte ujjgyakorlat (főleg az első része).

Do the thing!

(#56650) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Regisztráltam az audiobooks.com-ra, bankkártya hozzáad, hónapos próba rendel, erre nem levont már rögtön egy hónapnyi pénzt a kártyámról? Refundot nem adnak, aztán még letölteni sem tudok semmit mert nem szaramerikában lakom... szóval párezer ottragadt... :W

Most akkor nagyon gonosz törvényszegő vagyok ha aszondom, hogy fizettem érte és jöhet a thepiratebay? :F

D4 klán: HunPH - invért privát rám

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.