Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#56451) Winner_hun válasza bobsys (#56449) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hmm hát lehet majd utánaérdeklődök. Kártyától vagy (/és) banktól függ?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#56452) BlacKSouL válasza Integra (#56297) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[link]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#56453) bobsys válasza Winner_hun (#56451) üzenetére


bobsys
addikt

Banktol, hogy van-e ilyen kartyajuk. Szerintem CIB, Raiffeisen, OTP ilyeneknek van csak meg kell nezni van-e valami eves/negyed eves max visszateritesi limit

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#56454) bandus válasza Winner_hun (#56451) üzenetére


bandus
veterán

Atlagban mennyi penzt vasarolsz el havonta az ebayen?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#56455) Winner_hun válasza bandus (#56454) üzenetére


Winner_hun
félisten

~1M

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#56456) BlacKSouL válasza Winner_hun (#56455) üzenetére


BlacKSouL
addikt

;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#56457) Integra válasza BlacKSouL (#56452) üzenetére


Integra
titán

cuki kis vakarcs :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56458) Winner_hun válasza BlacKSouL (#56456) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem rajtam múlik, még csak Ft-nál járok:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#56459) bandus válasza Winner_hun (#56455) üzenetére


bandus
veterán

az lehet necces, mert a hitelkártyánál szokás beállítani egy hitelkeretet, amit a fizud alapján, illetve a költéseid alapján határoznak meg. mondjuk ugye úgyis folyamatosan visszatöltöd, így elképzelhető, hogy egy 200-300k-s hitelkeret is elegendő. nekem pl 200k-ra van beállítva.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#56460) kraftxld válasza bandus (#56459) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Az jó, nekem csak 20K-t adtak.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#56461) bobsys válasza kraftxld (#56460) üzenetére


bobsys
addikt

:DDD

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#56462) bandus válasza kraftxld (#56460) üzenetére


bandus
veterán

:D

@:
nekem az erste jokernél minden hitelkrátyás vásárlásra, mindegy, hogy belföld-e vagy külföld.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#56463) fokukac válasza bobsys (#56449) üzenetére


fokukac
nagyúr

egyáltalán nem biztos, hogy hasonló nagyságrendű költésre ráadásul külföldi partnerrel (paypal) kapcsolatosan is él ez a dolog.
Merthogy ha benzint tankolsz, vagy valamelyik állandó belföldi retailernél (teszkó, spar, mittudomén), akkor még megértem, hogy adnak ilyet, de itt szerintem nem.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#56464) fokukac


fokukac
nagyúr

amúgy most először hazahoztam a kis céges thinkpadomat (x230). Igazából most először használom, mint notit, mert bent csak az asztalon van egy dokkolón.
Egész pöpec, tök könnyű így az ölemben. Persze a billentyűzete nem a régi thinkpados élmény (pláne, hogy elizélték a pgup-pgdwn--home-end-del kombinációt), de elmegy.
egy i5-ös proci van benne, 4 gb rammal. Csak egy ssd hiányzik belőle (mert azt kispórolták), akkor lenne igazán gyors. A RAM nem tűnik kevésnek.

ja, a cégben meg pozitívan csalódtam, símán elérem otthonról a benti szervert mindenféle külön engedély, beállítás és ilyen macera nélkül.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#56465) bandus válasza fokukac (#56464) üzenetére


bandus
veterán

most én is az ágyból nyomom a lazulást, meg a munkát, és cserélgetem a probookomat meg az elitebookot (9470m) az ölemben. hát amikor visszaveszem a sajátot hatalmas nagy batárnak tűnik a kis könnyű ultrabook után. nekem ilyen szoftveres rsa tokenem van, külön meg kellett igényelni, de így már faszán elérem a benti hálózatot meg a levelezést is :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#56466) szőröscica válasza fokukac (#56464) üzenetére


szőröscica
addikt

Nekem most egy fapados, 3 éves Acer consumer notim van, tényleg a legalja, a tipikus 100k-s kategória... :DDD

Nem volt szükségem egy notebook tudására mostanában, ezért nem is kellett jobb. De egy SSD-t még ebbe is vettem, mert az asztali gépem után zavaróan lassú volt, még akkor is, ha csak havonta egyszer használtam...

Nyártól viszont új meló lesz, sok utazgatással. A céges Thinkpad mellé tuti fogok venni valami normálisabb notit, aztán abba átpattintom az Acerből az SSD-t.

(#56467) parandroid válasza szőröscica (#56466) üzenetére


parandroid
nagyúr

Nekem meg lassan két éve nincs notim... :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#56468) Tim82 válasza parandroid (#56467) üzenetére


Tim82
nagyúr

Sent from my iPad Mini. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#56469) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Nálatok lecsapott már ma a monszun?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#56470) neduddki válasza fokukac (#56464) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

enmsot t510ivel vagyok nem vagyok igazan oda erte, 1 usb port off, mikrofon doglodik???, gorgetes egy ido utan megdeglik mechanikailag lelnebn keelmsen stabil

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#56471) Tim82 válasza neduddki (#56470) üzenetére


Tim82
nagyúr

A "lelnebn keelmsen"-t lefordítanád nekünk? :R

Amúgy nálam most 3 Thinkpad van, T500, X200, R61. Egyikre sem panaszkodom, bár vannak apróbb nyűgjeim velük. Illetve a T500-zal nincsen gondom egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#56472) concret_hp válasza BlacKSouL (#56469) üzenetére


concret_hp
addikt

3 percig esett, abból 2t épp kint töltöttem :C

vagy fullba vagy sehogy :D

(#56473) Integra válasza fokukac (#56464) üzenetére


Integra
titán

igen, sajnos az egy emberiség ellen elkövetett bűn, ha zsírúj business laptopban nincsen ssd... gáz. :( főleg egy x230-ban... a közel 6 éves t61-em is tuti hazavágja az ssd meg a sok ram miatt.. vicces. mondjuk a panelt már kihajítanám belőle, az biztos :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56474) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Pont mikor mennék ki kerítést csinálni esik bejövök eláll. De dörög villámlik pedig kéne a kerítés :U

An odyssey through the realm of consciousness.

(#56475) parandroid válasza Tim82 (#56471) üzenetére


parandroid
nagyúr

ellenben kellemesen

Az almás tepsi meg a nőé, ez Éva óta nyilvánvaló. Nekem Win 8.1-es tabletem van, mert az férfias.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#56476) Tim82 válasza parandroid (#56475) üzenetére


Tim82
nagyúr

Lehet, hogy nálatok nyilvánvaló. Amikor én vettem, akkor még nem volt más 4:3 arányú, IPS, 8" körüli méretű, 3G-képes tablet a piacon, nekem meg ezek fontos szempontok voltak.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#56477) NoLF válasza fokukac (#56464) üzenetére


NoLF
addikt

Az en r51em meg mindig szaguld, talaltam az utcaban a kuka mellett egy 17 collos monitort, tokeletesen mukodik ugyhogy mar a csikos kijelzo sem zavar :) csak a 20 gigas lassu vinyo, a 768 ram, meg az 1,5os pentium m :)))

Vettem bele ebayrol ramot, nem szerette. Ez mar igy fog elhalalozni, a 8 eves ringyoz xpvel :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#56478) Tim82 válasza NoLF (#56477) üzenetére


Tim82
nagyúr

Most épp van egy 15" IPS kijelzőm + hozzávaló szalagkábelem, ami R51-hez is jó, ha az 15" és Radeon VGA-s. Ha Magyarországon jársz és elhozod, bele is tehetem neked.

Ja és ez nem üzleti ajánlat, de addig él, amíg nem találok valami értelmesebb gépet, amibe tehetem.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#56479) NoLF válasza Tim82 (#56478) üzenetére


NoLF
addikt

Koszi de jo ez igy ahogy van (amugy intel a vga), lehet szet is esne ha cipelgetnem szegenyt :) :R

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#56480) Integra


Integra
titán

Hát persze, hogy beborul és máris meghal a tré-com adsl szolgáltatása...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56481) szőröscica válasza Integra (#56480) üzenetére


szőröscica
addikt

Már előre félek, az új lakásban nekem is T-Home lesz. Eddig nem sok jót hallottam róla, de más nincs ott.

(#56482) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Nekem amikor még t-home adsl-em volt nem sok problémám volt vele.Attól eltekintve,hogy miután bekötötték vagy két napig elfelejtették beaktiválni. :)

(#56483) BlacKSouL válasza Integra (#56480) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nálunk amint felhő közeledik, vagy innen 50 km-re esik, a digi tv néhány csatornája csak úgy eltűnik. Aztán mikor kiderül, visszajön. Csak tudnám mitől. Az eső megnedvesíti a tányérantenna parabolatükrét, és hanyattesik rajta az elektromágneses energia és leesik a torony mellé??

Pedig ugyanezt már a 60-as években is tudta a televíziózás. Csak most nem katódsugácső veri a szemünkbe a semmit, hanem ledháttérvilágításúelcédéképpontok ledtévének eladva.
Ha a katonai kommunikáció is ilyen megbízható atomstabil rendszereken megy...

A hirdetések mikor szoknak le a ledtévézésről? Merugye most már elcédétévé nincsen sehol. Az már régi, elavult, most már az új, szuper ledtekknológiát kell megvenni. Aztán majd ha tényleg már oledek lesznek, akkor ezek lesznek a led classic? Vagy akkor ismét elcédének fogják hívni, mondván, hogy dehiszenhát az.
A másik, hogy eddig 3 háromdészmarttévét láttam, a smart kifejezetten fostaliga volt rajtuk, a 3D elment, de kb. 3-4 5 perces anyagot lehetett rajta megnézni, és a tulajdonosaik elmondása alapján a háromdészmart funkciókat úgy 0-3 % között használják, egyébként csak tévéznek rajta

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#56484) Integra válasza szőröscica (#56481) üzenetére


Integra
titán

A régi házban nem volt nagyon gond vele, de itt.. Ez falu, a lakók az utat is maguk építették meg, mert az önkormányzat csak a telekadót tudja zsebre vágni..
Ennek megfelelően ember örüljön, hogy legalább adsl van egyáltalán.. Az meg ahogy Blekinél is, beborul valahol és elszáll az egész. Érthetetlen..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56485) NoLF


NoLF
addikt

Nincs is jobb mint szunetben ledobni jopar sort mielott a csucsrajaratott etterembe visszamegy dolgozni az ember, hogy betanitson par uj embert. Gratulalok nolf :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#56486) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

http://actioncam.blog.hu/2014/05/01/a_vadallatok_es_a_gopro

Ki szerint a legjobb a pelikán? ;]

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#56487) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#56486) üzenetére


BlacKSouL
addikt

most nézem csak, így elbsztam a linkelést? ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#56488) Winner_hun válasza bandus (#56459) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha a munkabérnek számlára kell érkeznie és úgy nézik akkor máris felejtős.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#56489) FehérHolló válasza Winner_hun (#56488) üzenetére


FehérHolló
veterán

Szerintem ha bemész a cibhez, hogy bocsika, van havi 1 misi kimenő forgalmam, és szeretnék egy hitelkártyát x% visszatérítéssel, akkor meg tudják oldani.
Hitelkártyához amúgy sem a fő számlaszám van rendelve értelmesebb világban.

Skynet is real. It's called Google.

(#56490) concret_hp válasza FehérHolló (#56489) üzenetére


concret_hp
addikt

szerintem meg néznek bambán ;]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#56491) fasyrt


fasyrt
őstag

Kelt tészta készült. Megőrülök, nem vághatom ma meg. Pedig a QM szent dolog, nehogy már a vendégeknek valami ócskaság jusson...

(#56492) FehérHolló válasza concret_hp (#56490) üzenetére


FehérHolló
veterán

Szerintem az otp-sek inkompetensebbek. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#56493) BlacKSouL válasza fasyrt (#56491) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Miért is nem?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#56494) concret_hp válasza BlacKSouL (#56493) üzenetére


concret_hp
addikt

gondolom van felügyelő (asszony)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#56495) fasyrt válasza concret_hp (#56494) üzenetére


fasyrt
őstag

Nyert, de végülis győzőtt a jó és a világ ismét megmenekült... jöhetnek a vendégek. :D

(#56496) pohár válasza fokukac (#56464) üzenetére


pohár
félisten

sííííímán?

;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#56497) bobsys


bobsys
addikt

fel gallon/1.75 liter Montezuma tequila $16, Sauza $19 :D pont jo lesz hazavinni egy uveggel

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#56498) concret_hp válasza bobsys (#56497) üzenetére


concret_hp
addikt

baszki a töményet is csak gallonra tudják ott mérni? :Y

vagy fullba vagy sehogy :D

(#56499) bobsys válasza concret_hp (#56498) üzenetére


bobsys
addikt

Nem, mililiter (ha kisebb mint 1 liter) illetve liter a meroszam a fel gallont mar csak en irtam oda :))

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#56500) Winner_hun válasza Winner_hun (#55133) üzenetére


Winner_hun
félisten

30M+

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.