Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#56352) FehérHolló válasza emvy (#56351) üzenetére


FehérHolló
veterán

Mi van akkor, ha nem a teljesítmény, hanem mondjuk a nyúlékonyság fejlesztése a cél, hogy utána a technikán lehessen javítani? Egy edzésprogramba hova illik bele az utóbbi?

Emlékeim szerint például jógán semmiféle bemelegítés nem volt, azt statikusan húzta magát az ember össze-vissza. (Még nem hallottam olyasmit, hogy valakinek a jóga visszafogta volna mondjuk a bicajos teljesítményét.)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#56353) concret_hp válasza FehérHolló (#56352) üzenetére


concret_hp
addikt

#56326-ban picit általánosabban fogalmaztál

vagy fullba vagy sehogy :D

(#56354) emvy válasza FehérHolló (#56352) üzenetére


emvy
nagyúr

Nem tudom, hogy hogyan fejleszted a nyulekonysagot, annyit latok/hallok (+tapasztalok), hogy nyujtani bemelegedett izmokat kell. A teljesitmenyfokozasrol egyebkent nem volt szo, az emberek alapvetoen azert nyujtanak futas/stb. elott, mert azt hallottak (szerintem hibasan), hogy mozgas elott nyujtani kell az izmokat (onnan indult a beszelgetes, hogy BS ne nyujtson kocogas elott). En azt mondom, hogy ha valaki elmegy futni, akkor kezdjen lassan az elejen, es az edzes vegen meg lehet ovatosan nyujtani.

Jogan viszont tuti van bemelegites, nem ugy indulsz, hogy az utcarol beerve egybol erosen nekifekszel az izmoknak. (Most kifejezetten izmokrol van szo, az izuletek lazitasarol nem, utobbit elkepzelheto, hogy hidegen is lehet, fogalmam sincs.)

while (!sleep) sheep++;

(#56355) fokukac válasza bobsys (#56344) üzenetére


fokukac
nagyúr

Amerikában nincs is kenyér, csak ez a felfújt szar.
én két és fél hétig voltam ott, és úgy megcsömörlöttem a hamburgertől, meg attól, hogy az a szendvics, de még a rántotta is, hogy bebasszák az egészet egy félkilós fánktésztába, aztán egyed paraszt. :)
az utolsó héten átálltam a csak hús + saláta kombóra.
Sőt, las vegas-ban életemben először örültem a kínai kajának.

Na és persze a barbecue, amit Tiv83 sütött, na, az is ott volt :)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#56356) Integra


Integra
titán

ezt ma lőttem a hungárián, 1-es villamos rekonstrukciós munkálatok.. igazi kertész szakmunka ez kérem, aztán mindenki csodálkozik, hogy 1 év múlva egy rohadó gaz lesz az egész fűsáv és senki sem akarja ápolni... ott a sok közmunkás, legalább kizavarnák őket, hogy gazolják ki...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56357) fokukac válasza Integra (#56356) üzenetére


fokukac
nagyúr

tavaly nyáron ugyanitt méteres parlagfű volt végig a korlát mellett, szóval ez még akkor is fejlődés :D

EU--pénzből, mert nem leszünk (balassa)gyaaarmat.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#56358) tildy


tildy
nagyúr

Ferihegy1-nyugati 1.10 perc vonattal...fogorvos lekesve, ic-re haza nincs jegy. Busz ujszaszrol haza csak 3.15 kor meg 3.43kor, vonat 3.45re ér be. utána este 7kor van haza busz... Általános, vagy megint belefutottam a késbe?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#56359) bobsys válasza fokukac (#56355) üzenetére


bobsys
addikt

szar helyen ettel :), van rendes feher/rozs/magos/akarmilyen csak nem a walmartban

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#56360) tildy válasza tildy (#56358) üzenetére


tildy
nagyúr

Ó és majdnem elfelejtettem, irto meleg van, éget a nap.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#56361) concret_hp válasza tildy (#56360) üzenetére


concret_hp
addikt

azé' 25nél több nem nagyon van most az országban...
többi nagyjából standard szerintem...

vagy fullba vagy sehogy :D

(#56362) tope válasza tildy (#56360) üzenetére


tope
addikt

Majd jön Vasárnap egy 5-10 fokos lehülés.
Welcome to Hungary again. :)

(#56363) Integra válasza fokukac (#56357) üzenetére


Integra
titán

jobban teljesítenek ők is :DDD
ha jól tudom, akkor az aszfaltréteg nem fog megújulni sehol, se a kacsóh pongrác felüljáró, m3-ra lehajtó szakaszától kezdve egészen az árpád híd irodaházas felhajtójáig.. mindenhol maradnak a tankcsapdák.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56364) Tim82 válasza tildy (#56360) üzenetére


Tim82
nagyúr

Holnap szerintem strandolunk. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#56365) tildy válasza concret_hp (#56361) üzenetére


tildy
nagyúr

25 már forróság. Égette a lábam a nap. Na de most már majdnem Szolnokon. Reggel 2.20 óta úton...

Tope: így biza. De legalább a kefir jó meg a zsömle is.:)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#56366) fokukac válasza Integra (#56363) üzenetére


fokukac
nagyúr

Kár, a 13.kerületi szakasz egy szégyen, hogy azon engedélyezik a közlekedést.
Akkora keresztbordák vannak középen, ami máshol beillene akár egy fekvőrendőrnek is... 70-es táblánál.

Én már kerülöm, ha tudom. :(
Kíváncsi vagyok, meddig hagyják rohadni.

@Tildy: a késés standard. Sőt, ma extra forgalmi helyzet lesz a 4 napos ünnep + középiskolai ballagás miatt.

az időjárásról pedig: azért ez elég messze van a forróságtól. Tavaszi meleg napsugarak. Azért néha tényleg elképesztő vagy... :P
(mondjuk az tény, hogy ilyenkor - ha a Nap járását nézed - már kb. úgy süt a Nap, mint augusztus 15 körül, , június 21-én van a nyári napforduló, ami kevesebb, mint 7,5 hét)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#56367) bobsys válasza tildy (#56360) üzenetére


bobsys
addikt

hehe, itt mar reggel 8-kor 27 fok van

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#56368) Integra válasza fokukac (#56366) üzenetére


Integra
titán

én is, főleg most, hogy újra buszsávot festettek fel és a domus után meg a villamos megállónál egy sávot lezártak. gigantikus dugó van folyamatosan 4 óra után. a dózsa györgy úton megyek inkább, syma csarnok előtt és úgy át a kerepesin keresztbe a kisutcába a hős utcához. egy fokkal jobban járható.
sajnos nem jár nyakkendős a hungária ezen szakaszán, ezért nyugodtan széteshetnek az autók itt.. ez az új thököly út, esküszöm :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56369) tildy válasza fokukac (#56366) üzenetére


tildy
nagyúr

Mióta van középiskolai ballagás aprilisban? a mi idonkben még május 14 volt....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#56370) fokukac válasza tildy (#56369) üzenetére


fokukac
nagyúr

jaja, ezen én is meglepődtem, de ez van.
asszem hétfőn van érettségi.

tele van a város ilyen kis ünneplőbe öltözött kislánykákkal, akik virágcsokrokat visznek a kezükben... :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#56371) skitzoo válasza fokukac (#56370) üzenetére


skitzoo
senior tag

Igen Hétfőn már érettségi. :)
Végre megértem eztis. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#56372) bobsys


bobsys
addikt

Elkezdtek az evenkenti tuzriaszto tesztelest. Bejonnek minden lakasba (60 darab) es megszolaltatjak az egesz epuletben a riasztot, vagyis 60 szor fog ez a szar legalabb bekapcsolni. Kurva hangos

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#56373) concret_hp


concret_hp
addikt

teszkóban kb. annyian voltak, mintha holnapután karácsony lenne :D

kiszolgálas a 21. században: rendeltem egy könyvet booklineon. jött email, hogy mehetek érte. kb. 3 óra múlva ott vagyok. üzletben 4 eladó 1 vevő épp fizet, 1 nézelődik + én bejövök. mondom, hogy rendelés. név? mondom. megnézik. nem másik név? nem. akkor nem tudjuk odaadni, mert még nem raktuk ki ezeket. kb. 3 órája kaptam levelet, hogy átvehető. igendenempakoltuk ki, hát 125 csomag jött. nem lehet most megkeresni? gyerevisszapénteken. deezkurváranemviccesbazmeg, keressétekmeg. de látod mennyisokittvan. segítsek (bmeg)? mint vásárló nem nagyon érdekel, úgy látom van szabad kapacitás és legalább neröhögjélhozzá. jóakkormegnézi.
legutolsó stóc legalsó könyv volt, így tartott kb. 2 percig megtalálni... kártyavagykészpénz, nincs 190 apród? :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#56374) skitzoo válasza concret_hp (#56373) üzenetére


skitzoo
senior tag

Tudod mindent a vevőért. ;]

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#56375) concret_hp válasza skitzoo (#56374) üzenetére


concret_hp
addikt

ja még közben a másszínű pólós 55-60 körüli néni közölte, hogy az ő munkatársaik mindig normálisan viselkednek, de ő is végigtámasztotta a pultot, ahelyett, hoyg segített volna :C

vagy fullba vagy sehogy :D

(#56376) skitzoo válasza concret_hp (#56375) üzenetére


skitzoo
senior tag

Sajnos ilyen világban élünk. :(

[ Szerkesztve ]

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#56377) fokukac válasza concret_hp (#56375) üzenetére


fokukac
nagyúr

ez Mo., itt ilyen a biznisz.
bruttó 110-ből ennyi a lelkesedés is :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#56378) skitzoo válasza fokukac (#56377) üzenetére


skitzoo
senior tag

Nem csak Magyaroország az ilyen. :U

Edit: Csak máshol nem ennyire. De ugyan úgy külföldön is megvan ez. Magyarországon is "törődnek" a vásárlóval. Márahol. És ugyanez külföldön is. Van jó hely és rossz hely.

[ Szerkesztve ]

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#56379) fokukac válasza skitzoo (#56378) üzenetére


fokukac
nagyúr

hát nem tudom, tőlünk nyugatra nem találkoztam még ilyennel.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#56380) skitzoo válasza fokukac (#56379) üzenetére


skitzoo
senior tag

Akkor szerencséd volt. Mi Ausztriába szoktunk járni, és találkoztunk már bunkó eladókkal. Sajnos.

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#56381) NoLF válasza fokukac (#56379) üzenetére


NoLF
addikt

Errefele a tosgyokeres verrasszista angolok tudnak neha igen lekezeloek lenni, de persze alig van beloluk mert szinte csal bevandorlok vegzik az ilyen jellegu munkakat. Ugyanakkor amerikaban a helyi es a bevandorlo kiszolgalo szenelyzet is ugyanolyan fapofa bunko volt mindenutt 80%ban.

Otthon en szinte csak pesten talalkoztam buvalb&szott olcsojanosokkal :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#56382) Tim82 válasza concret_hp (#56373) üzenetére


Tim82
nagyúr

Alexandra, Szellemlovas sokkal gördülékenyebb, utóbbinál általában helyes a csaj is. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#56383) FehérHolló válasza Tim82 (#56382) üzenetére


FehérHolló
veterán

Mindkét lánynak ott dolgozik a barátja is. :(

:)

Skynet is real. It's called Google.

(#56384) Tim82 válasza FehérHolló (#56383) üzenetére


Tim82
nagyúr

Akár, barátnőm nekem is van, csak nyilván jobb élmény, mint a concret_hp által részletezett. Főleg, mert nem felejtenek el mosolyogni sem a vevőkre, meg ilyen apróságok. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#56385) Integra válasza concret_hp (#56373) üzenetére


Integra
titán

hasonlóan jártam sofőrszolgálattal.. bécsi út elejéről kellett áthozniuk az autómmal az árpád hídon a 13. kerületbe. nem jöttek. felhívom őket, hogy mi van már. hát nem tudják, megkérdezik az autót.. hívnak, jönnek. ok. nem jönnek. hívom őket, kicsit ingerültebben, de még diplomatikusan. mindjárt visszahívnak. ok, már úton vannak. megjöttek. csak 2 órát vártam. mondja, hogy elnézést, de defektjük volt fent a hegyen és ennyi idő volt kereket cserélni etc.. szó se róla, egy romhalmaz swift volt, nem is értem miért volt műszakija. ok, mondom akokr így vezesd az autót.. kerüld a kátyút. kátyúba bele persze.. érezte, hogy kezdek ideges lenni. hazaérünk, kemén pár km ugye ez a táv. 4000 valahányszáz ft.. hát a qrva anyád, pofátok nem szakad le? budaörsről másik cég behozott a 13-ba 4500 ft-ért.. pislog maga elé, de mondom magamban, nem állok le balhézni, túl sokat ittam és túl fáradt vagyok.. akkor itt a pénz, kártyával ugye eleve nem lehet fizetni. mondja, hogy nem tud visszaadni, fizessem már apróban. mondom akkor ennyiből fogsz kijönni és kész. nem mert megszólalni sem.
másnap írtam egy igen lényegretörő levelet a sofőrszolgálatnak, 1 óra múlva visszaírt a tulaj sűrű bocsánatkérések közepette és kaptam 3 ingyen utat. megköszöntem és elutasítottam, megmondtam, hogy soha többet nem megyek velük és ilyen sofőrt én nem alkalmaznék a helyében. inkább fizetek taxira. vagy annak tankolok, aki hazavisz, mint, hogy még egy ilyennek kitegyem magam és az autóm.
elképesztően pofátlanok tudnak lenni az emberek..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56386) Integra


Integra
titán

byebye google nexus program, hello google silver program
erősen szkeptikus vagyok az első infók alapján :-/

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56387) NoLF


NoLF
addikt

Megint vettem csirkezuzat a lengyel boltban, allek neki a porinek, erre kiderul hogy nincs hagyma... Grrr. :(

Legalabb 10 perc lesz megjarni a boltot, vissza hegynek felfele... Borzaszto miket meg nem kell tenni az embernek egy jo poriert :))

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#56388) concret_hp válasza Tim82 (#56384) üzenetére


concret_hp
addikt

ez is mosolygott, csak nem pont akkro kellett volna a mosolynak röhögésbe hajolnia amikor mondta, hogy majdpénteken. egyébként még nem votl bajom velük, igaz ebben a boltban még nem is vettme át cuccot korábban.
sőt ha ketten vannak 20 vevőre meg tényleg ott van 3 raklap könyv egyesével még arr ai s azt mondom oké, csak nem ez vót' az arány :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#56389) BlacKSouL válasza NoLF (#56387) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Na most gondold el, itt meg háborús nagybevásárlás van, szóval csak a sorban minimum 30 percet állnál. Merugye négynapos ünnep, az négynapos ünnep. Akkor hónapokig semmi nincs nyitva, éhezik a család hetekig.

Ja nem, várjál, pénteken már megint minden nyitva lesz. Nem baj, akkor is lehet özönleni majd mintha hetek óta először lenne nyitva minden.

:U Borzasztóak az emberek, különösen nagy tömegben.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#56390) fokukac válasza BlacKSouL (#56389) üzenetére


fokukac
nagyúr

borzasztóak, pont mint ti, ha ugyanott voltatok ti is :)
én voltam a kisteszkónkban, vettem két tejet meg egy sajtot, az egész volt vagy 2 perc, én most már kibírom.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#56391) BlacKSouL válasza fokukac (#56390) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Gödöllőn voltam, hazafelé beugrottam volna a hatvani teszkóba, de nem fértem be a parkolóba. Jöttem tovább, a tarjániba beálltam, de telefonon hazaszóltam, nem kellett semmi, én is kibírom vízen, teán és mézen, szóval inkább be se mentem (még a motort se állítottam le) De botrány, hogy ilyenkor mi gerjeszti ezt az emberekben. Ennyire friss a háború élménye?

Más: felmerült, hogy holnap felzarándoklunk Pestre, majálisozni, de félek, hogy ugyan jók a pogramok, csak sok a köcsög. :DDD De komolyan, jól sejtem, hogy szájbab... szóval nagyon nagy tömeg, tülekedés lesz, és igazából anyámnak a fájós derekával ott kéne állnia a tömegben 2-3 órát, és max repülőket, helikoptereket látnánk amúgy? Meg parkolni kész életveszély lenne, azt is messze, és ott is nehezen, és békávézni, meg kolbászolni kéne egy csomót még onnan? Nekem nem cucc, de az öregebbekre gondolva nem merném bevállalni.
Más ötletek? Nem pont Pesten, de Starjánból kiindulva. Gondoltam Tokajra, de ott ilyenkor szerintem kb. 5ember tartózkodik, és minden zárva. Szóba került Visegrád, de ott már voltunk is, nem is tudok programokról, meg mittudomén.
Most elég ötlettelen vagyok.

Megint más: két nap után pofátlanság beiktatni egy pihenőnapot, ha 7 után értem haza, még csak akkor vacsoráztam (tojásos baconos hagymás virslit, de kenyér nélkül) és most nagyon tele érzem még magam, vagy fogjam be a pofám, és essek neki az izzadásnak mint a gép?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#56392) bobsys válasza BlacKSouL (#56391) üzenetére


bobsys
addikt

minden unnepkor ez van, felesleges haborogni rajta

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#56393) FehérHolló válasza BlacKSouL (#56391) üzenetére


FehérHolló
veterán

essél neki és izzadj, izzadj a szeretteidért! izzadj mindenért, ami fontos számodra!
mert ha nem teszed, felkereslek és kiírtok mindenkit, de téged megkíméllek.

Skynet is real. It's called Google.

(#56394) Integra válasza bobsys (#56392) üzenetére


Integra
titán

miért, lesz valami ünnep most?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56396) tope válasza BlacKSouL (#56389) üzenetére


tope
addikt

Hát a nálunk lévő fateszkóban (értsd: fából van a külseje) többet álltam sorban, mint amennyi idő alatt bevásároltam. Előtte a madarasteszkóban meg szintén sokan voltak, és volt olyan dolog amit nem kaptam, mert nehogy már felkészüljünk a rohamra játékot játszottak (emiatt kellett 2 boltban is vásárolnom).

(#56397) tildy válasza NoLF (#56387) üzenetére


tildy
nagyúr

!!! Vegre egy ember, aki nem veti meg a zuzat!!!!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#56398) concret_hp válasza tope (#56396) üzenetére


concret_hp
addikt

hol van ez a fa teszkó? :D

asszem itt volt fogdoki ajánlás nemrég, tud valaki ajánlani bp-n valakit, aki nem aranyárban dolgozik és van esélyem a jövő héten eljutni hozzá?

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#56399) BlacKSouL válasza tildy (#56397) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Beriszpesöl csikenbaabekjú yakitori. Szójaszószba forgatva, aszparágusz mellett japán faszenes kerámiagrillen megsütve nem is rossz az.
Na de ki evett már olyat..
mod: pedig én gyerekként nem szerettem, mert túl rugós és kemény volt :)

Fehérvarnyú: Nekiestem, kompromisszumtam 25 percet, de csak mert rájöttem, hogy a pofám azért szikrázik, mert egész nap 4 deci vizet ittam, és az nem jó. Úgyhogy most döntöm be lassan a liter teát. Menta. Bors.
Folyékony fogkrém :D

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#56400) Integra válasza tildy (#56397) üzenetére


Integra
titán

miért kellene azt megvetni? húsleves sem húsleves szív és zúza nélkül :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.