Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#56701) fasyrt válasza fokukac (#56695) üzenetére


fasyrt
őstag

Figy, tényleg nem jó. Ha ingyen vágják utánad, gyorsan ugorj félre! :)

emvy: Kívülről nem rossz... Bár ha most épp autót vennék szerintem mazdáznék vagy fóccvágeneznék.

BlacKSouL: Mint micsoda? Hol? :)

[ Szerkesztve ]

(#56702) fokukac válasza BlacKSouL (#56699) üzenetére


fokukac
nagyúr

aszondod, identitászavarom van? :)
remélem, nem.
na, majd ha hazajön a pszichológusom, megkérdezem tőle.
Az eső esik, de ez engem nem igazán izgat. Az a 200 dollár, amit ma putyin kivett a zsebemből, már inkább... :)

Ui. "májusi eső - aranyér"
(Boncz Géza)
:))

@concret HP: nem úgy ismersz? :D

@fasírt: nyugi, már fedezékbe vonultam.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#56703) concret_hp


concret_hp
addikt

ha mrá állás interjú, kb. március vége ót anem jelentkeztem sehova, kíváncsi leszek mikor fut be az utolsó reply, egy magyar olajtársaságtól (:D) tegnap küldtek mailt, hogy hétfőn ráérek-e szkájpolni. oda még febr legvégén jelentkeztem, de max március első napjaiban...

vagy fullba vagy sehogy :D

(#56704) fokukac válasza concret_hp (#56703) üzenetére


fokukac
nagyúr

Símán lehet, hogy majd még év végén is kapsz hívást valamelyik régebbi jelentkezésedről. Gyorsan dolgoznak a háeresek, na.

Ui. azt mondtam már, hogy nálunk a HR-es csaj akart csinálni velem ún. kilépő interjút, hogy miért megyek el, meg mi a véleményem, stb.
Namost, háromszor beszéltünk meg időpontot. Elsőre nem ért oda. Másodjára elfelejtette. Harmadjára én mentem hozzá, amikor utolsó nap a kilépési papírjaimat intéztük, nem volt ott. Ilyenek a hr-esek. :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#56705) emvy válasza lenox (#56698) üzenetére


emvy
nagyúr

Egyelore nincs penzem uj C mercire, csalad viszont van :)

while (!sleep) sheep++;

(#56706) BlacKSouL válasza fasyrt (#56701) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Belső értékesítő, egy rozsdamentes acélkereskedő cégnél coil service centerben.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#56707) tildy válasza emvy (#56659) üzenetére


tildy
nagyúr

Pont ezt lenne jo tudni. A fogaszatot nem fedezi, de a muteteket , fizikoterapiat, meg korhazi kezelest igen.

A szajsebeszet nem tudom beletartozik-e, felhivom majd oket.

Biztositast most kotottem nemregen, nem a ceg fizeti, sajat zsebbol megy.
Bandus: a problema a "vampirfogam". Van egy nem megfelelo helyre nott fogam, ami torlodik, es mellette nem lehet rendesen kitisztitani. Tavaly osszel otthon rontgenen eszrevettek a szuvasodast, de huzodott a dolog, mert elobb fogszabalyzo szakorvossal volt konzultalas, csak utana lehetett a doktornommel, szoval addig billegett a dolog, hogy most akkor tudjak tomni a szuvasat - torlodas miatt nem egyszeru - vagy huzzak, es behuzzak a torlodottat a helyere, vagy megy mindketto. Mivel a kedves mav miatt a fogorvosomat lekestem, igy Lajos orvosahoz kerunk idopontot, aki viszont mondta, komoly a baj, mennie kell mindkettonek ( Hozzateszem, nincs olyan hazautam , mikor ne mennek fogorvoshoz, ergo fogorvos kb 3-5 havonta lat) , de ez komolyabb dolog, szajsebeszet. Nem fajt, nem volt gond vele, de lehet.

Ugyhogy most itt kell szetneznem :(

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#56708) tildy válasza parandroid (#56665) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekunk volt egy Gepida Alboin ( talan 200-s), altalanos hasznalatra teljesen jo volt varosban.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#56709) concret_hp válasza tildy (#56708) üzenetére


concret_hp
addikt

az se épp a 150-200€ kategória már :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#56710) fokukac válasza concret_hp (#56709) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ha nem jók a gepidák, lehet próbálkozni a vizigótokkal...
:)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#56711) concret_hp válasza fokukac (#56710) üzenetére


concret_hp
addikt

btw németo-ban szerintme nem lehet gepidát venni

vagy fullba vagy sehogy :D

(#56712) bandus válasza tildy (#56707) üzenetére


bandus
veterán

ismerős a sztori, sőt, ez nálunk családi vonás. hugomnak is nekem is volt ilyen fogunk, de a 90-es években ezt olyan jól megoldották, hogy rögtön kihúztak egy másik fogat és ez szépen benőtt a helyére :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#56713) dragonfx


dragonfx
veterán

[régi szép idők] :B

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#56714) parandroid válasza BlacKSouL (#56706) üzenetére


parandroid
nagyúr

"coil service center"

Szenet fogsz lapátolni? Hajón, vagy tüzépen?

Félrenőtt fog: magyar fogtechnikus azonnal hozza még mindig az egyet kihúzunk, és lesz hely megoldást, szerencsére a németek másképp állnak hozzá, így a nagyobbik lányomnak szépen helyre lesz pofozva a fogsora. Azt le sem merem írni, hogy mennyiből, de szerencsére a biztosító egy külön kötött szerződés alapján fizeti a 80%-át, a fennmaradó összeggel meg vagy adóalapot csökkentesz, vagy a munkáltatónál kötött külön biztosítás (Hilfskasse) utólag megtéríti. Nekünk szerencsére ez utóbbi eset forog fenn. És hogy nem egyszerű kozmetikai eset, azt a mellékelt gif mutatja, amit inkább nem ágyazok be, csak linkelek: [link].

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#56715) lenox válasza dragonfx (#56713) üzenetére


lenox
veterán

A, ezt figyeld. Vagy ezt. Ez se rossz.

(#56716) BlacKSouL válasza parandroid (#56714) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Így van

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#56717) tildy válasza concret_hp (#56709) üzenetére


tildy
nagyúr

Most meg nem mondom mennyi, de akkor az alboin 100 42 ezer ft volt, a az alboin 200 meg 59.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#56718) concret_hp válasza tildy (#56717) üzenetére


concret_hp
addikt

tegnap nyilván :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#56719) tildy válasza concret_hp (#56718) üzenetére


tildy
nagyúr

Ne haragudj, mobilrol nem kerestem neked elo, most mennyi, gondolom a 200-as kb 69-75 ezer forint kozt van. Oke, kicsivel tobb mint 200 euro, en 150-200 font kozt neztem.

Peterket: A kepen jobb oldalt, a valosagban baloldalt van a szajpadlasomon egy fog, az torlodik, nagyon sokat kellene huzni rajta, nem tudom itt mit mondanak.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#56720) concret_hp válasza tildy (#56719) üzenetére


concret_hp
addikt

ha raksz rá lámpát is, inkább 80-85 :) "picit" megdrágultak a bringák itthon az utóbbi években.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#56721) parandroid válasza concret_hp (#56720) üzenetére


parandroid
nagyúr

Létezik a németeknél is, legalábbis itt találtam, csak szar a keresőjük, és persze ezekből is alig van teleszkóp nélküli. Ahogy nézem, nekem a Trekkingrad kategória lenne így első blikkre ideális, a City Bike az nagyon csajos, a Mountain Bike meg nagyon terepes. Más kérdés, hogy egy csomónak nincs ára sem, de ahogy nézem, az alap cuccok 250 EUR körül indulnak, 300-ért már jönnek az első teleszkópok is (de minek).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#56722) tbs válasza parandroid (#56721) üzenetére


tbs
addikt

Menj el egy rendes bringaszerelőhöz, ne szenvedj! Elmeséled neki hogy mit akarsz, oszt összerakja. Olcsóbb nem lesz (sőt!), de legalább a tiéd. :K

(#56724) parandroid válasza emvy (#56723) üzenetére


parandroid
nagyúr

Hű, ez nagyon bejövős, de az árat kb a harmadára kéne faragni, hogy szóba jöhessen. :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#56725) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Jelentem, vettem ma egy új cross cangát. Egyelőre fura a kanyarodása, montikhoz vagyok szokva. Cserében hasít, mint a szél.
Lehet, hogy csinálok vele egy bécsi Duna-kanyar kört nagy örömömben. Csak a sisakom épp Pesten van. :(

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#56726) FehérHolló


FehérHolló
veterán

random hírfoszlány:
egy neorokokó írószekrény éppen az Emmi egyik irodájában kapott helyet

arany vécékefe.

Két és fél hétig szabadságon vagyok, és nem tudok magammal mit kezdeni. Annyi magánéleti teendő halmozódott fel, hogy nem tudom, melyiknek kellene nekiállni. :D

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#56727) parandroid válasza FehérHolló (#56725) üzenetére


parandroid
nagyúr

Na muti, milyen. Motiválj.

Mellesleg szomorúan jelentem be, hogy a kb 6-7 éves, Batman különkiadású Logitech MX518-am bal gombja megadta magát. Pedig már eléggé a szívemhez volt nőve, ráadásul már ezt sem gyártják, úgyhogy most kb úgy érzem magam, mint @ a fülhallgatóval... :O Juhé, most látom, hogy G400 néven még létezik ilyen, yay! :D

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#56728) FehérHolló válasza parandroid (#56727) üzenetére


FehérHolló
veterán

Szedd szét és fújd be jól kontakt sprével a mikrokapcsolót. Tocsogjon. Kiszárítás után jobb, mint újonnan.
Lehet, hogy triviális és már próbáltad, de nem segített. Csak gondoltam, hátha. :)

A canga ilyen: [link]. (Tech spec jobb oldalt kinyíló menüben.)

A Duna kanyargását ma nem tudom megnézni idő hiányában, de a Donauinsel északi csücskét meglátogatom. Mindjárt gyüvök. :D

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#56729) parandroid válasza FehérHolló (#56728) üzenetére


parandroid
nagyúr

Azt még lehet megpróbálom, bár lélekben már elbúcsúztam tőle, nem először rendetlenkedik ez a gomb, csak most már teljesen süket.

A bicaj meg szép, de nem az én kategóriám. Bár az az érzésem, hogy te többet is fogod hajtani, mint amit én tervezek. :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#56730) bobsys


bobsys
addikt

Airberlin. Jofajta tarsasag, uj airbus, minden szekhez van entertainment system, kedvesek a legiutas kiserok. Miamiban a statuszom miatt kikerultuk a vegelathatatlan sort, business chek-innel senki nem volt, adtak egy lounge belepot, higy ott varjunk a gep indulasaig. A check-in pultos neni befoglqlta nekunk a kozepso 4 soros ulest igy a gyerek meg anya tudtak szinte fekudni. Gyerek aludt 5 orat a 8 es fel oras utbol mi kb egyet. Jelenleg arcunkon csuszunk. Berlin Budapest ut meg volt 1 ora. Berlini repter khm... Erdekes. A C terminal konkretan egy hangar, de legalabb 15 perc ki es be a repter.

Es tenyleg mukodik a voice es data e telefonomon ugy ahogy mondtak.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#56731) tbs válasza bobsys (#56730) üzenetére


tbs
addikt

:C Már nemsok! :)

(#56732) FehérHolló válasza FehérHolló (#56728) üzenetére


FehérHolló
veterán

Valami bogár rajzás van a szigeten. Fekete lett a mosolyom, a szemem sarkáról nem is beszélve. :D
Első 40 km-t belepakoltam a csöppségbe. Szégyenletesen elszoktam a tekeréstől, körülbelül egy éve nem volt lehetőségem rá, hogy rendszeresen űzzem. (28-as átlag mozgás közben, néha megálltam képeket készíteni. Ha lett érdemes, megosztom. :) )

Skynet is real. It's called Google.

(#56733) fasyrt válasza bobsys (#56730) üzenetére


fasyrt
őstag

[link] :F
Érdekes ez a piacgazdaság, elégedett felhasználó és mégis megy a csóróság.

FehérHolló: nagyon szép az a 28-as átlag! Én legalábbis kibékülnék vele. :B

[ Szerkesztve ]

(#56734) FehérHolló válasza FehérHolló (#56732) üzenetére


FehérHolló
veterán

Na, egy kép, azt abbafejezem a spamolást.

Skynet is real. It's called Google.

(#56735) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

bof: hogy megdöbbentően autentikusan játssza az igazi, ősrégi bluest

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#56736) bobsys válasza fasyrt (#56733) üzenetére


bobsys
addikt

Ez nemetul van. Nemertem mirol szol a cikk

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#56737) bobsys válasza tbs (#56731) üzenetére


bobsys
addikt

:K

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#56738) parandroid válasza bobsys (#56736) üzenetére


parandroid
nagyúr

Maradjunk annyiban, hogy az elégedettséged ellenére nem áll jól a cég szénája.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#56739) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Csak én érzem úgy, hogy nem érdemes 3D tévét venni, talán még smartot sem, mert igazából a tévén netezés még mindig nehézkes, és általában úgyis van ott egy pc vagy noti, amin fényévekkel egyszerűbb, és a 3D is kb. 1 hónapig érdekes, utána már igazából nincs új értelmes tartalom, vagy
mindenképp érdemes belefektetni, legfeljebb majd frissítésekkel javul a szolgáltatás, vagy esetleg hamarosan 3D adás is jön a kábelen?

Mondjuk pl. +10k-t megér a smartság? (79k vs 89k)

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#56740) FehérHolló válasza BlacKSouL (#56739) üzenetére


FehérHolló
veterán

nagyon fun, amikor wifin össze tudod kapcsolni akármiféle másik eszközzel, amiről le szeretnéd játszani a tutit.
máskülönben hogy neked mennyit ér meg, azt nem mi fogjuk eldönteni szerény véleményem szerint.

Skynet is real. It's called Google.

(#56741) BlacKSouL válasza FehérHolló (#56740) üzenetére


BlacKSouL
addikt

ezért kérdezem, mert a 3D is fun, de nekem bőven elég volt 5-6 db 1 perces bemutatót megnézni belőle kollégánál, azóta sem érzek ellenállhatatlan késztetést, hogy 3D tartalom beszerzésével, és az azt lejátszó eszköz beszerzésével foglalkozzam. egyedül az lehet érdekes, hogy ha jól tippelem, akkor a 3d miatt a képfrekvencia magasabb értéke jól jön a motion technológia simább megjelenítésénél.
az, hogy wifin keresztül dolgokról le lehet adni anyagot, az már inkább hasznosság, mint fun de mondjuk ez mit fed le? telefon+noti?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#56742) concret_hp válasza BlacKSouL (#56741) üzenetére


concret_hp
addikt

3d-ért jelenleg 1 fillért nem fizetnék pluszban...

vagy fullba vagy sehogy :D

(#56743) FehérHolló válasza BlacKSouL (#56741) üzenetére


FehérHolló
veterán

nekem a 3D tévétől pár perc után fáj a fejem, nem nyilatkoznék a hasznosságáról.

A wifis dolog a smart tv-s kérdésedre válasz. Bármi, ami wifi.

Skynet is real. It's called Google.

(#56744) fokukac válasza concret_hp (#56742) üzenetére


fokukac
nagyúr

nagyon jó dolog ez a forex.
tegnap buktam 200 dollárt, majd ma még 100-at, majd elkezdett dragi beszélni, és egyből vissza is jött mind.
Kicsit szofisztikálni kéne a nem létező kockázatkezelésemen, mert ez, hogy óránként ránézek két pillantással, majd néha döntök, ez nem biztos, hogy a legjobb.:)
De legalább izgi. Már csak azt kéne kitalálni, hogy hogyan lehetne az egészet pluszba vinni.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#56745) FehérHolló válasza fokukac (#56744) üzenetére


FehérHolló
veterán

kereskedőrobot?

Skynet is real. It's called Google.

(#56746) fokukac válasza FehérHolló (#56745) üzenetére


fokukac
nagyúr

én, e!
félszemmel, de minek :)
kell egy káros szenvedély...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#56747) FehérHolló válasza fokukac (#56746) üzenetére


FehérHolló
veterán

másodperces késleltetés sem elfogadható, nemhogy órás. :D

Skynet is real. It's called Google.

(#56748) tildy válasza bobsys (#56737) üzenetére


tildy
nagyúr

Meg kis nemet tudassal is kikovetkeztetheto ebbol :
" Die Flieger-Flotte wurde zuletzt um 15 Maschinen auf 140 Maschinen reduziert."
reduziert - reduced. Szoval igen, egy kis tokeinjekciora van szuksege, plusz csokkentettek a flottat.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#56749) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

??? ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#56750) fasyrt válasza bobsys (#56736) üzenetére


fasyrt
őstag

Bocs, nem kitolni akartam veled. PeterkeT írta, hogy a cég anyagi gondokkal küzd. Néha az összeesküvés elmélet dolgozik bennem: ami jó az megmakkan, ami nem jó, az virágzik.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.