Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#56251) tildy


tildy
nagyúr

Hatha valakit erint, ugy nez ki kivonjak az £50-est a forgalombol, ha van ilyenetek, koltsetek el, vagy valtsatok be 20-asra.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#56252) BlacKSouL válasza tildy (#56251) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Egy az egyben váltják? :D

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#56254) tildy válasza BlacKSouL (#56252) üzenetére


tildy
nagyúr

£20+20+£10-re, gondolom en. Azert erdekes, hogya legnagyobb bankjegy ( most ne szamitsuk a skotokat,a £100-assal) igy a 20-as lesz.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#56255) fasyrt válasza tildy (#56254) üzenetére


fasyrt
őstag

Gondolom az elektronikus (ellenőrizhető) megoldásokat preferálja a hatalom.

(#56256) Integra


Integra
titán

nem találok szavakat... a vége felé van a legjobb rész :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56257) szőröscica válasza Integra (#56246) üzenetére


szőröscica
addikt

Párkapcsolat szempontjából lehet, hogy vészes lesz, de igazából ez a könyvvizsgálat szezonban olyan munka, hogyha Pesten maradok, akkor sem marad több idő az asszonyra... Akkor pedig inkább kipróbálom a bőröndös életformát, mindig is vágytam rá.

[ Szerkesztve ]

(#56258) tbs válasza Integra (#56256) üzenetére


tbs
addikt

degecóvagy, itt kell üjjek reggelig...

(#56259) tbs válasza Integra (#56256) üzenetére


tbs
addikt

Bosszúból ezt -> [link] végig kell nézned, és kikérdezlek a fás után reggel. :D :DDD

szerk: NE nyissátok meg alinket. Kifolyik a zagyatok! Bocs Inti... :B

[ Szerkesztve ]

(#56260) Integra válasza tbs (#56259) üzenetére


Integra
titán

húha.. de csak ha ezt bírod idegekkel :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56261) tbs válasza Integra (#56260) üzenetére


tbs
addikt

Áááá, ez gyenge. Javított notebookokat szoktam hétvégén tesztelni ennek a 10 órás HD verziójával -> [link]

(#56262) Integra válasza tbs (#56261) üzenetére


Integra
titán

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56263) fokukac válasza Integra (#56256) üzenetére


fokukac
nagyúr

:P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#56264) tildy válasza tildy (#56251) üzenetére


tildy
nagyúr

Helyesbitek, a regi valtozat megy a "levesbe" csak, az "Erzsebet-utalvany" marad.
Nem mintha tul gyakori lenne barmelyik is.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#56265) parandroid válasza fokukac (#56263) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kicsit más verzióban ismertem, de az is hasonlóan ütős:

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#56266) Tothgera30 válasza skitzoo (#56250) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Végül is nem lett nagy alvás belőle :B .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#56267) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Vissza lehet állítani valahogy egy korábbi verzióját az androidos appoknak?
Mondjuk frissítettem egy alkalmazást, és az új verzió el sem indul. És kéne az, ami még működött. Megoldható ez? Vagy így jártam?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#56268) concret_hp válasza BlacKSouL (#56267) üzenetére


concret_hp
addikt

hát szerintem valószínűleg így járás :(

vagy fullba vagy sehogy :D

(#56269) skitzoo válasza Tothgera30 (#56266) üzenetére


skitzoo
senior tag

És felfrissültél már? :)

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#56270) BlacKSouL válasza concret_hp (#56268) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nagyon jó, akkor most mindenki gondolja ide a legcifrább káromkodásokat, azt mondja el kétszer magában, ahogy én teszem. :(((

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#56271) lenox válasza BlacKSouL (#56267) üzenetére


lenox
veterán

En olyat csinaltam, hogy lattam appot neten, letoltottem, felraktam, aztan fent volt store-ban is, frissitettem, szar lett, letoroltem, felraktam az eredetit, es ez mukodott. Szoval ha van installered az eredetirol akkor az elvileg mukszik, nem?

(#56272) BlacKSouL válasza lenox (#56271) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Sajnos mivel eléggé szűk körű az app, nem nagyon találtam hozzá sehol külön telepítőt.
De annakidején eleve nem gondoltam, hogy ilyen probléma lesz, ezért eleve Playről telepítettem, nincs hozzá apk.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#56273) lenox válasza BlacKSouL (#56272) üzenetére


lenox
veterán

Amugy az eleg geco, azt irja:

This app is compatible with all of your devices.

Rakattintok, es listazza a device-aimat. Amit egy eve nem hasznalok pl. A k. anyjat.

(#56274) BlacKSouL válasza lenox (#56273) üzenetére


BlacKSouL
addikt

A play ilyen, nekem is felsorolja az összes korábban használt appomat.

De most rákerestem az apk fájlra, és kivétel nélkül mindenhol a legújabb(szar) verziót adja ki, vagy a play-re mutató linket.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#56275) parandroid válasza BlacKSouL (#56274) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Semmi pánik, majd a következő frissítéssel talán javítják. Vagy az azutániban. Vagy majd, ha elkészül a működő verzió. Ez egy ilyen iparág, megesik néha az ilyesmi.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#56276) Tim82 válasza lenox (#56273) üzenetére


Tim82
nagyúr

Amíg te nem törlöd a Play-ben a listáról a már nem használt eszközeidet, addig bizony listázni is fogja azokat. Annyira nem okos a Play, hogy tudja, hogy már rég eladtad a három évvel ezelőtt Androidos telefonod.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#56277) BlacKSouL válasza parandroid (#56275) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nem is lenne ezzel gond, ha olyan sűrűséggel frissítenék, mint mondjuk a Firefoxt, vagy a Java-t, vagy a Flash Playert, csak hogy mást ne mondjak, de lassan új Windows verzió is gyakrabban jön ki :)
De sajnos 3-4-5 hónapig simán altatják, ami mondjuk pont nem nagyon jó, tekintve, hogy lassan klímaszezon, és ha már egyszer ki tudná használni az ember a lehetőségeket, akkor nyilván ki is akarná. De ha 4 hónapig semmi, akkor mire esetleg megjavul már nem is lesz aktuális. Télen kevésbé van használva az app, direktben otthonról van kezelve.

Na mindegy, ez van. Nem is akartam én frissíteni, de hát gondoltam az újabb jobb, több hiba van benne javítva... Csak egyet tettek bele, de attól nem is megy az egész.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#56278) concret_hp


concret_hp
addikt

no csak, hogy ne maradjak le a munkát váltók közül, én is kaptam állás ajánlatot :) még a végén csakcsak informatikus leszek :C

Bleki én ilyenekkel úgy vagyok, hogy ha működik valami és nem muszáj frissíteni, akkor nem piszkálom. az okokat gondolom már sejted :)

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#56279) fokukac válasza BlacKSouL (#56277) üzenetére


fokukac
nagyúr

nekem pont az a bajom az összes kurva appal, hogy naponta 4-5 frissítés jön.
Le is kapcsoltam az automatikus frissítéseket a francba.

Amúgy én anno az opera minivel jártam úgy, hogy az új verzió nagyon nem tetszett, és visszaraktam a régit, miután lenyomoztam, hogy hol lehet megszerezni az apk-t. Amúgy azt mondták az okosok, ha adok magamnak root jogokat, akkor bármelyik progimról lementhetem az apk-t, de ennyire nem vagyok képben azért.

Amúgy, megjegyzem, mióta Nexus 4-en nyomom, azóta nincs olyan problémám, hogy nem megy egy új verzió. Olyan van, hgoy nem tetszik, de olyan, hogy el se indul, nincs.

---------------

@Conkrét HP: gratula! :)
aztán dolgozz sokat!

nekem annyira bejött az új munkahely, hogy azóta haza se megyek, csak aludni. Kicsit kezdek kilenni már, lehet, már öreg vagyok ehhez...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#56280) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Szerencsére túl vagyok ezen a betegségen,azért a 40,5C láz nem volt olyan kellemes. :(

(#56281) skitzoo válasza ToBeY (#56280) üzenetére


skitzoo
senior tag

A sok pálinka meghozta a hatást? ;]

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#56282) concret_hp válasza fokukac (#56279) üzenetére


concret_hp
addikt

akkor minek a klímát nyomogatni, aludj is bent, problem solved :C

vagy fullba vagy sehogy :D

(#56283) fokukac válasza concret_hp (#56282) üzenetére


fokukac
nagyúr

öö. milyen klímát?
amúgy nem jó, nincs ágy.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#56284) BlacKSouL válasza concret_hp (#56282) üzenetére


BlacKSouL
addikt

A klíma-appal nekem volt bajom, neki csak a melóval ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#56285) ToBeY válasza skitzoo (#56281) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Csak nagyon ritkán iszom alkoholt egy évben max 1-2x. :P

(#56286) skitzoo válasza ToBeY (#56285) üzenetére


skitzoo
senior tag

Na ezért lettél most beteg. ;]

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#56287) concret_hp válasza fokukac (#56283) üzenetére


concret_hp
addikt

ja jóvan benéztem

vagy fullba vagy sehogy :D

(#56288) Tim82 válasza fokukac (#56279) üzenetére


Tim82
nagyúr

Amúgy én anno az opera minivel jártam úgy, hogy az új verzió nagyon nem tetszett, és visszaraktam a régit, miután lenyomoztam, hogy hol lehet megszerezni az apk-t.

Nem inkább Opera Mobile? A Mini-nél nem voltak változások, a Mobile-nál igen, nem véletlenül engedtek a közfelháborodásnak és tettek vissza egy Opera Classic verziót a Google Play-be.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#56289) Integra válasza Tim82 (#56276) üzenetére


Integra
titán

nem törli, mert egy accounthoz ugye tetszőleges számú eszköz csatlakozhat, tehát ugyanabból dolgozik a telefon és a tablet is.

concert:
grat, remélem jó meló lesz :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56290) tildy válasza Tim82 (#56276) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem is benn van meg egy nexus 4, torolni nem, csak elrejteni tudtam.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#56291) Integra válasza tildy (#56290) üzenetére


Integra
titán

amúgy egy eszköznél sem gáz, ha nem törli az all-ból, mert később sokkal könnyebben visszakereshető. én már tettem így fel elfelejtett programot. ha meg nem kell, akkor all-ban x-re nyomsz és végleg törli a listából.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56292) FehérHolló válasza parandroid (#56247) üzenetére


FehérHolló
veterán

Te robotgép, ott!

Egyrészt közben rájöttem, hogy az első hónapokban valószínűleg még magyar szemmel mérted a felsorolt helyek árait. :)

Másrészt tudsz-e mondani valami tömény piát, amiről a németek/osztrákok azt hiszik, hogy saját alkotásuk? A snapszon kívül, mert azt nem tartom annak. (Meg különben is, általánosságban is használják az összes töményre.)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#56293) fasyrt válasza FehérHolló (#56292) üzenetére


fasyrt
őstag

Gyomorkeserűk? Jäger a kommersz, Underberg a vallatós.

(#56294) fokukac válasza FehérHolló (#56292) üzenetére


fokukac
nagyúr

STroh rum :)
80%-os.

Egyszer sielni voltunk, és nagyon meg voltam fázva. A helyiek megkínáltak stroh rummal, hogy az segít, na utána véreset köhögtem :))

@Tim: először az opera minivel volt ilyenem, kb. 2 éve, amikor megváltoztatták a betűit, meg a sorközt.

@Kokréthápé: azért, hogy összekeverj a Blekivel, ezt nem bocsátom ám meg..! :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#56295) NoLF válasza fokukac (#56294) üzenetére


NoLF
addikt

A stroh osztrak.

Figyelj oda kis baratom, ital ugyben mar masodszor kevered a ket orszagot :)

Egyebkent aki azt megissza, nem ember. En max sutemenyaromakent engedelyeznem arulni, italkent nem. Es nem azert mert eros, hanem mert SZAR.

Most, hogy kezdek megismerkedni a rumokkal es ugy altalaban a minosegi rovidekkel, rajovok hogy mennyi fos letezik a vilagon.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#56296) FehérHolló válasza NoLF (#56295) üzenetére


FehérHolló
veterán

hát de német vagy osztrák volt a kérdés, na. :D

köszi az ötleteket!

kukac: tudod, csak az első két másodpercet kell kibírni hányás nélkül. utána nem lehet baj belőle.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#56297) Integra válasza NoLF (#56295) üzenetére


Integra
titán

1000000% agree :K
mindig hülyén néznek rám, hogy a borok 10%-a az nálam, amire azt mondom, hogy igen, ez iható.. és ugyanez van nálam a rövidekre is, whisky, vodka... cognac az ritka, azt még szoknom kell :B
mindig mondom barátoknak, ha jöttök vendégségbe ne hozzatok bort, vagy x-y pincészetét, akkor nem fogom leönteni :DDD

-------------------
más, egy kis cukiság :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56298) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Ha egy félórás testmozgásból a 10. perctől már úgy izzadok, mintha muszáj lenne, akkor utána az érvényes, hogy miután abbahagyom, még újabb 30 percen keresztül úgy izzadok, mintha zuhanyoznék? És minél több meleg(nem forró) teát iszom ilyenkor, annál mégjobban izzadok? És az jó lesz nekem?
(Igen, 100 kiló vagyok, és egy jó ideje k.rv. edzetlen, és különbenis, de most ettől tekintsünk el)
Ja, és a teába 1 literhez egy evőkanál méz kis íz gyanánt(alig édesíti) az mennyire számít nem kívánatos szénhidrátnak ilyenkor? (Nem feltétlenül akarok most semmiféle edzéstervnek vagy szokásnak megfelelni, csak általában csökkenteni igyekszem a szénhidrát bevitelt, azért kérdem ezt)

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#56299) emvy válasza BlacKSouL (#56298) üzenetére


emvy
nagyúr

teljesen normalis, ill. ennyi mez nem veszes egyaltalan

while (!sleep) sheep++;

(#56300) tbs válasza BlacKSouL (#56298) üzenetére


tbs
addikt

Igen. Edzés után még ~1 órán keresztül pörög a dolog. :K Nyújtottál te rendesen..? Amúgy én rohadt izzadékony vagyok (mert az alkatfüggő), és bőven csatakos leszek a bemelegítés során. :B

Edzés után egyél nyugodtan annyi szénhidrátot, amennyit írtál... :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.