Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#37713) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Nagyszerű, bementem ma az OTP-hez, hogy megszünetssem a folyószámlámat (hirtelen 600 Ft-ról 1800 Ft-ra ugrott a bankköltségem egy pillanat alatt, tipli az Erstéhez, ahol két évig ingyen van minden). Már előre készültem egy szett lerázós dumával, hogy miért nem akarok mégis maradni és miért nem érdekel a változatos alternatív ajánlatuk, erre a százdolláros diszkómosollyal előadott inputomra, mi szerit "szeretném a bankszámlámat megszüntetni" egy vállrándítás és egy "hát jó" volt a válasz. Se egy miért akarok elmenni, se egy van egy jobb ajánlatunk önnek, se egy dűjjön rád a meggyfa, ennyi: "hát jó", mehetsz isten hírével amerre látsz. Ezek után sértődött (!) arccal percek alatt szétvágták a kártyát, aláírattak 6 papírt, összevesztünk rajta, hogy akkor mennyi is az utolsó időszakra eső számlavezetési díjam (nekem volt igazam) majd a fennmaradó kb. 10k felvételéért még így utoljára levonva 900 Ft készpénzfelvételi díjat (hogy érezzem azért a törődést) elköszöntünk egymástól.

Mi van itt? Megtelt az OTP? Klónozzák maguknak az ügyfeleket? Elfogytak a számlaszámok? Vagy mi a rák?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.