Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43801) Killing válasza Brian_RL (#43800) üzenetére


Killing
addikt

Kár, pedig után van benne pár jó rész.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#43802) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Szép napot mindenkinek!

(#43803) Algieba válasza Killing (#43801) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

"Eszküszöm, a bableveszre!" :DDD

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#43804) Killing válasza Algieba (#43803) üzenetére


Killing
addikt

"Szétszurkállak, kis g*ci!" :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#43805) gamerkiller válasza Sipi16 (#43798) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nem Moha?:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#43806) pohár


pohár
félisten

Hmhm fél 9-kor indul a buszom haza, addig wifizek a Fórumban és eszegetek :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#43807) Csabee. válasza pohár (#43806) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Wifizel a fórumban? az milyen? :)

Üdv: Csabee.

(#43808) pohár válasza Csabee. (#43807) üzenetére


pohár
félisten

Pláza, csak Fórum a neve :K
Lopom a KFC wifijét :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#43809) Csabee. válasza pohár (#43808) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jaa, így már értem :) Az nem lopásnak minősül, direkt azért van! Benne van az árba(ha kifizetted a kaját)

Üdv: Csabee.

(#43810) Bub0rek


Bub0rek
tag

Szép estét mindenkinek. Pohár ezer éve nem láttalak.

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#43811) pohár válasza Bub0rek (#43810) üzenetére


pohár
félisten

Aztaaaa, Bubesz! :D :C Én is téged!
Mesélj, váccáp? :D

Csabee... tudom, de rövidebb volt azt írni :D
Áldom az eget hogy wifis telót vettem :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#43812) Bub0rek válasza pohár (#43811) üzenetére


Bub0rek
tag

Most kötötték be nálunk a netet, szabadon írhatok.
Remélem ez nem baj, hogy ilyet írtam ide. :B De nagyon bóldog vagyok.

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#43813) pohár válasza Bub0rek (#43812) üzenetére


pohár
félisten

Na az szuper, nem kell mindig Imi netéért kuncsorognod :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#43814) venember83


venember83
nagyúr

Furcsa, hogy az ember akárhányszor is ráeszmél, hogy nem az anyagi javak hozzák meg a boldogságot, azért csak próbálkozik a nyálazást megindító tárgyakat magáévá tudni. Persze lehet, hogy ez nem az embernél van így, hanem csak nálam.

(#43815) Sipi16


Sipi16
senior tag

[link] Ezek az árak nem is olyan rosszak. :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#43816) bolondember válasza venember83 (#43814) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

a férfiak ilyenek...

én is voltam már így. párszor. na jó, nagyon sokszor... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#43817) Bub0rek válasza pohár (#43813) üzenetére


Bub0rek
tag

Így van. :K Veled Mizus?

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#43818) Str8 sk8r válasza Bub0rek (#43817) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...helló mindenki...rég jártam ere...

...szia bogárka...de jó neked, te otthon...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#43819) Bub0rek


Bub0rek
tag

Szia-mia cicuskám! Igen de nem sokáig élvezhettem a nettet, mert apám is feküdne le :D , meg tudod korán kelek, sajna. :O

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#43820) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Egy igazi film klasszikus került hozzám. Ugyan már sok-sok éve láttam, még gyerekként, de ma este ismét megnézem a Ragyogást. :)
A Twisterben jó sokszor láthattam az ajtó csapkodós részt. :DD Mert a Twistert kb. harmincszor láttam az évek során.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#43821) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Mint a régi szép időkben..:D Sziasztok..:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#43822) Str8 sk8r válasza gamerkiller (#43821) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...jaja...csak szegény aninak meg mennie kellett lefeküdni...holnap 4-kor kelés, mehet melóba...én meg csak reggel 6-kor végzek...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#43823) bnss válasza venember83 (#43814) üzenetére


bnss
veterán

Nekem is vannak ilyen periódusaim, nem vagy egyedül. ;)

---

Szép estét mindenkinek!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#43824) tope


tope
addikt

Vegye-vigye valaki

Szép estét mindenkinek

(#43825) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Szép estét mindenkinek!

Bub0rek: Hogy van az ujjad?

Ez az Aspire One tényleg nem egy nagy darab... :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#43826) Psychonaut válasza tope (#43824) üzenetére


Psychonaut
addikt

Megvenni nem veszem meg (aláírásomban láthatod az okot), de kapott egy kÚP-ot! :K

(#43827) Tim82 válasza bolondember (#43816) üzenetére


Tim82
nagyúr

Erőszaktevő? :F

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43828) Csabee. válasza tope (#43824) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ah jó régi :)

Üdv: Csabee.

(#43829) tope válasza Csabee. (#43828) üzenetére


tope
addikt

Nem mai, de a célnak tökéletesen megfelel, csak én most nagyobbat akarok venni.

MOD: köszi, remélem elkell gyorsan, mert amit kiszemeltem, nem szeretném ha addig elvinnék.

[ Szerkesztve ]

(#43830) Csabee. válasza tope (#43829) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Természetes, nem mondtam hogy rossz:) sok sikert az eladásához!

Üdv: Csabee.

(#43831) Tim82 válasza tope (#43829) üzenetére


Tim82
nagyúr

15"-nél nagyobbat? :Y

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43832) bnss válasza tope (#43829) üzenetére


bnss
veterán

Nagyobbat? Nekem is 15"-os notebookom van, de amikor sokat kell hurcolni, mindig megfogadom, hogy 13,3"-nál nagyobb nem kell. Persze nem vagyunk egyformán, és ez így van rendjén. :)

szerk.: így már érthető! ;]

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#43833) tope válasza Tim82 (#43831) üzenetére


tope
addikt

Nem kijelzőben nagyobb, hanem tudásban :P

Sőt kijelzőben még kisebb is :D

[ Szerkesztve ]

(#43834) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Namármost. Én szeretem a csípőset, illetve az enyhén erőset. Olyat, amit folyamatosan lehet enni. Tehát nem szeretem ha a z ember nyálkahártyáját leégeti, de azért melegítse meg a nyelvemet. Namármost. Vettem enyhén csípős, azaz medium dip salsa mártást a tortilla chipshez. A júliusi buliba ilyet vettem, nem tűnt fel hogy ennyire erős, szilveszterkor én csináltam a mártást. A címke azt mondja 2% jalapeno, 2% zöld chili. Kíváncsi vagyok milyen lehet a rendesen erős változat. Mondom, én szeretem ha kicsit csíp, de hogy taknyom nyálam összefolyik és bedugul tőle az orrom, az fura. Elrontották a címkét?
Utoljára akkor volt hasonló érzésem, mikor jóbarátomék Mexikóból hoztak igazi jalapeno-t. Csináltak mindenféle mexikói kajákat, és ahhoz felvágtak egy keveset. Na ott 10 percig tüsszögés, szipogás, sírás, orrfújás, krákogás, minden volt, egy szó nélkül. De tanulságnak király volt :) Na ebből 2% van benne? Hát, mittudomén.
Még jó hogy tudom egy kis Tuborgreennel öblögetni :)

Ja, más: Olyat ki ivott már, hogy Tesco Strong Lager Full bodied beer 7% ? Én most kísérletképp vettem egyet, hát, sörön kívül sokmindenre emlékeztet. Aszondja származási hely Lengyelország. Én ittam Lengyelben jó söröket, ez annyira nem az.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#43835) Tim82 válasza tope (#43833) üzenetére


Tim82
nagyúr

Milyet néztél ki?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43836) Psychonaut válasza BlacKSouL (#43834) üzenetére


Psychonaut
addikt

Öblögess inkább ezzel. ;]

(#43837) tope válasza Tim82 (#43835) üzenetére


tope
addikt

Egy nagyobbat (nem árulnék el részleteket, mert elhappolnák esetleg előlem :B , egyébként megtalálható hirdetési oldalakon)

(#43838) bnss


bnss
veterán

Véletlen bukkantam rá: [link] - 5 perce szakadok a röhögéstől. Ki kellene nekem is próbálnom? :DDD

szerk.: Absinth mókás tud lenne, ha az ember szívószállal fogyasztja... Nem is kell belőle ilyenkor sok. ;] Viszont egy ideje csak minőségi söröket fogyasztok, de azt hiszem mostantól költség stop van...

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#43839) BlacKSouL válasza Psychonaut (#43836) üzenetére


BlacKSouL
addikt

éppen pont ilyen van itthon úgy másfél éve. :) Azóta se találok ilyet.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#43840) Psychonaut válasza BlacKSouL (#43839) üzenetére


Psychonaut
addikt

És meg bírod inni? Nekem 2 centi úgy égette a torkomat...úristen... :D
Jó amúgy, de csak nagyon-nagyon mértékkel.

Na, én megyek. Holnap még suli. Jó éjt mindenkinek! Holnapután Háááááálidééééééj. :))

[ Szerkesztve ]

(#43841) bnss válasza BlacKSouL (#43839) üzenetére


bnss
veterán

Akkor arra az üvegcsére vigyázz, pláne a tartalmára! :K

További szép estét, jó éjt!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#43842) BlacKSouL válasza Psychonaut (#43840) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ja, hát ezt nem a gimnazista-egyetemista módszerrel illik fogyasztani, hogy mindegy hogy tömény vagy bokszkesztyű, csak üssön. :)
Nem vagyok én hülye hogy tömény alkohollal tartósítsam a pofámat ;] Szépen a hagyományos módszert megerőszakolva cukrot megkaramellizálva, majd abszinttal leöblítve és a végén vízzel a kanálról lemosva azt hígítva lesz egy könnyen és jól fogyasztható kis cucc. Így nem is fogy annyira, meg iható is lesz.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#43843) tope válasza bnss (#43841) üzenetére


tope
addikt

Neked is szépet, én is elteszem magam holnapra, legalábbis a géptől távozom

Helo, szia mindenkinek.

(#43844) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Kerülöm a túl csípős fűszereket. Egyedül a tormát fogyasztom jó étvággyal ízesítőként, mert tényleg ízlik, de csak úgy magában a csípősség nem vonz. Sosem értettem, hogy mi a jó a méregerős paprikákban! Azért a gyomorfalunk sincs betonból, elég rendesen végigmarja a paprika vegyülete.
De aki gyomorégésre, illetve fekélyre gyúr, egye csak marékszámra a gyilkos paprikákat. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#43845) Tim82


Tim82
nagyúr

Jó éjtet, én is alsz.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43846) BlacKSouL válasza Algieba (#43844) üzenetére


BlacKSouL
addikt

"A kapszaicin rákgyógyító hatású, de ehhez heti 24 jalapeñónak megfelelő mennyiséget kell fogyasztani belőle. A jalapeño túlzott fogyasztása azonban gyomorrákot okozhat."

Amúgyegyébként nekem akut nyombélfekélyem van úgy 10 éve, de 7 éve már nem újult ki, pedig az utóbbi 3-4 évben többször ettem erősebb ételeket. Nem nagyon erőset, de erősebbeket mint korábban.
Egyébként meg a kapszaicin ugyanúgy vérbőséget okoz a szájban, vagy bárhol a vékony bőrrel vagy nyálkahártyával borított részeken, mint ahogy ott lent medencetájékon férfiaknál jelentősebben, nőknél is jó karbantartás esetén közepesen jelentősen ;] Valahol erre a vérbőségre reagál pozitívan a férfiak agya szerintem ;]

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#43847) 1010 válasza BlacKSouL (#43846) üzenetére


1010
őstag

kerdes mien rakot akarsz vele gyogyitani
asszem gyomor nelkul lehet elni,de agy nelkul,vagy ver nelkul nem

(#43848) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

ÉSFJAÉLKFD _FMA{@#&{&#[äđ[äÄ[äÄ\|Ä䀰˛í][ł€[Đ{đ]đĐ@]đĐ

azabaj.. hogy ettől még ugyanolyan feszült vagoyk...
sőt bakker.. bannoljatok ki.. még úgyse voltam ésa ddig nem isárthatok a phnak ... most meg tiszta idegbeteg vagoyk...

{*[@{#÷DDGFYF[*>]@>#]Đđ÷[äsd

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#43849) BlacKSouL válasza 1010 (#43847) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Olyan szép kis piroskásat, aminek olyan csinos kis megrágható ollója van :)
Hát nemtom, én eszek erőset néha, meg hagymát, fokhagymát is bőséggel, azokra is ilyesmit mondanak, de mindenesetre én ezeket a töményebb gasztroizéket is szeretem. A hétvégéken reggelire 7-8 gerezd fokhagyma teljesen természetes. Mondjuk a 8. már rendesen kimarja és felhólyagosítja a szám nyálkahártyáját egy időre. Nekem nem is lesz csak olyan nőm, aki elviseli és szereti a fokhagymát :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#43850) ádyz válasza VoDaFoNe (#43848) üzenetére


ádyz
addikt

sajnos a káromkodós topic megszűnt.

na, mondd el mi a gond.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.