Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44701) tildy válasza frame>24 (#44700) üzenetére


tildy
nagyúr

Én láttam ilyet is olyat is. Pedig ha egy nő szép, azt dícsérni szoktam.
Nem vettem észre, hogy annyira sok hű de szép példány lenne, sem azt, hogy kevés.

A férfiak nem nagyon jöttek be , 1-2 kivételtől eltekintve. Nem az ideálom.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44702) venember83 válasza frame>24 (#44700) üzenetére


venember83
nagyúr

Hova? Pécsre? Stockholmba? Oslóba? :U

(#44703) 1010 válasza venember83 (#44697) üzenetére


1010
őstag

hat letolteni
a masik dolog,hogy most 6150ert legyen 8megas netem mikor lehetne 15???????
ez is jo magyaros,hogy"aztan mire nem eleg"

(#44704) frame>24 válasza venember83 (#44702) üzenetére


frame>24
addikt

Hát Pécsre olcsóbb...(én oda értettem :D ) De odafönn van a bánya :DDD

tildy: azok a norvég fiúk, akiket mi látunk, azok többsége irgalmatlan tukkadék, paprikajancsi és ronda. A svédeknél jobb a helyzet. Amúgy erről nemrég (s)írtam a nőügyekben.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#44705) venember83 válasza 1010 (#44703) üzenetére


venember83
nagyúr

Szóval letölteni, ok. Megjegyzem, ez is jó "magyaros", beszólni, mikor az ember csak érdeklődik, de te dolgod.

frame>24: Pécsen már voltam kétszer, emlékeim szerint, nem fogtak meg az ottani csajok, se átvitt se konkrét értelemben.

(#44706) Pisztillus válasza 1010 (#44703) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Pl. fél óra alatt leránt egy linux DVD-t. Nekem legalábbis az UPC megtette a melóhelyen, amikor épp jó volt.

Amúgy meg: Szép napot mindenkinek!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#44707) frame>24 válasza venember83 (#44705) üzenetére


frame>24
addikt

persze, b+, ha csak a restiben nézel körül, nem is lesz öröm. :))

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#44708) NoLF válasza pohár (#44692) üzenetére


NoLF
addikt

6 óránál minek több?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#44709) venember83 válasza frame>24 (#44707) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem. Voltam a központban, a bazilikában, a kör alakú török építményben meg még számtalan helyen. Hiába. Restiben szerintem nem is voltam még Pécsen...

(#44710) frame>24 válasza venember83 (#44709) üzenetére


frame>24
addikt

Neeeeem oda kell menni. ;] (há' nem a papokra vagy Te kíváncsi, kivéve, ha "kultúrfitnessz")
Este kell kimenni a belvárosba, meg adott beülős/szórakozóhelyekre. Meg az orvosi egyetemre!!! :Y
"kör alakú török építményben" - LOL, a dzsámiban! :DD (tudom, hogy poénból írtad)

(játszom itt a lokálpatrióta balfaszt, de hát érted...)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#44711) venember83 válasza frame>24 (#44710) üzenetére


venember83
nagyúr

Ja, dzsámi.

(#44712) 1010 válasza venember83 (#44705) üzenetére


1010
őstag

jah ez mar beszolas :U

nem tom ne vesszunk mar ossze
fel ora es lent van egy dvd,lasd be ez eleg jo dolog

(#44713) zolynet válasza NoLF (#44708) üzenetére


zolynet
addikt

majd pár év múlva amikor pl 29 leszel és kinézel majd 42nek :DDD

Life is too short to stay stock!

(#44714) NoLF válasza zolynet (#44713) üzenetére


NoLF
addikt

most 27 vagyok és 24nek nézek ki

ezek szerint 2 év alatt 18 évet fogok öregedni? apitsába... :DDD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#44715) tildy válasza NoLF (#44708) üzenetére


tildy
nagyúr

Mákos!
nekem eddig csak álomszuszék pasik jutottak.
Mondhatom nagyon értékelték/ik a reggel 8 órai ébresztő, ébresztő ugrincsozásomat :D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44716) NoLF válasza tildy (#44715) üzenetére


NoLF
addikt

én is álomszuszék lennék, ha nem kellene felkelni dolgozni menni :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#44717) venember83


venember83
nagyúr

Ma nem szeretnek a PC-k. DVD-író 2 lemezt elrontott, Shift demó nem hajlandó működni, ráadásul a külső hdd is engedetlenkedik. :U

(#44718) tope válasza venember83 (#44717) üzenetére


tope
addikt

Engem 1 gép szívat, szarakodik a videókártya, vagy a gép
1. vidikártya: el-eltűnik a kép
2. vidikártya: hullámzik a kép
3. vidikártya: el sem indul a gép
2. gép, ami tartalék lett volna: elfüstől benne a memória
3. gép: nem indul

(#44719) kételkedem válasza tope (#44718) üzenetére


kételkedem
addikt

ha ide vesszük az én rossz monitoromat és azt, hogy esik az eső, máris elegendő okunk van egy érpattintásra!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#44720) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Ilyen rossz időt..

Üdv: Csabee.

(#44721) tope válasza kételkedem (#44719) üzenetére


tope
addikt

EMO hajlam ennyire ragályos lenne, azért annyira nincs rossz kedvem :P

(#44722) Pisztillus válasza kételkedem (#44719) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Jajj, ne is mondd... Olyan depi vagyok, mindjárt öngyi leszek... :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#44723) venember83 válasza Pisztillus (#44722) üzenetére


venember83
nagyúr

Vegyél be valami depi elleni gyógyszert, ott van balra a polcon. Bár lehet, hogy akkor még inkább elgondolkodsz az öngyilkosságon.

(#44724) kételkedem válasza Pisztillus (#44722) üzenetére


kételkedem
addikt

Neked is az elmúlást juttatja az eszedbe az ősz? A téli depresszió után az az átkozott tavaszi fáradtság úgy kiszívja minden erőm, hogy nyáron semmihez nincs igazán kedvem :U :DDD

venember: még jó, hogy szóltál! Hazafelé a boltban veszek búzasört és barna sört is depi ellen :K

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#44725) venember83 válasza kételkedem (#44724) üzenetére


venember83
nagyúr

Én pl. Suboxone tablettára vagy Buprenorphine szublingvális tablettára gondoltam, bár utóbbi lehet, hogy elvonásra van, nem depresszió elleni gyógyszer.

[ Szerkesztve ]

(#44726) NoLF válasza kételkedem (#44724) üzenetére


NoLF
addikt

javasolhatok valamit?

hoegaarden
staropramen cerny

:K

sajnos az időt már nekem is előre jelezte a lábam tegnap...

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#44727) Pisztillus válasza venember83 (#44723) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Még csak az kellene, elvinnének a mellékhatások... :DDD
Viccet félretéve, nincs nekem semmi bajom, csak az időváltozás miatt most épp megint fáj a lábam, muszáj volt emelni a fájdalomcsillapító adagot.

A két gyógyszer, amit említettél, mindkettő leszoktatásra van. A Suboxone az buprenorfin és naloxon keveréke, az is szublinguális.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#44728) venember83 válasza Pisztillus (#44727) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor rosszul emlékeztem. Hmm, pedig tudok valami depresszió ellenes gyógyszerről is, csak ezeknek nincs normális nevük...

(#44729) NoLF válasza venember83 (#44728) üzenetére


NoLF
addikt

dehogynincs, sárkány ellen sárkányfű! :DDD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#44730) venember83 válasza NoLF (#44729) üzenetére


venember83
nagyúr

De az nincs Pisztillusnál balra a polcon, ha nem tévedek. Sőt, orvos se írhatja fel, TB-támogatás sincs rá. Pedig milyen szép is lenne kedvezményesen hozzájutni. :U

(#44731) kételkedem válasza NoLF (#44726) üzenetére


kételkedem
addikt

thx! meglátjuk, mi a kínálat.

venember: szerencsére sem leszoktatáshoz használt, sem antidepresszáns gyógyszert nem ismerek.
A depressziós embert egyébként is csak a jó társaság, vagy egy kötél lendítheti ki az állapotából! ÉKE Leülök.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#44732) Bubu79


Bubu79
addikt

Süüüss fel Nap, fééényes nap, kertek alatt a depisek meghalnak. :U

Embörök, mi ez a kripta hangulat? :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#44733) tildy válasza kételkedem (#44731) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerintem meg az, ha feldolgozza a problémáit :U
bubu: jó az aláírásod.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44734) Bubu79 válasza tildy (#44733) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem most raktam ki, de most mintha ide vágna ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#44735) bolondember válasza Bubu79 (#44732) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

felment a win7 a gépre.

AZ a kriptahangulat. :P vicces egy DELL gépre feltenni a HP-s win7-et.
majd örvendezni, h a kollégák körbeállnak, te meg szívod a foga (s meglazul a tömés), h a daemon tools dob egy ablakot, h nem kompatibilis az oprencerrel.
És a 2007-es iroda is (igaz, az xp sp3 komp.. módban elrajtolt)...

amúgy Téged vártunk az aláírással... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#44736) Bubu79 válasza bolondember (#44735) üzenetére


Bubu79
addikt

Akkor én nem jó helyről szedtem le a Win7-emet - ahhoz nem járt házi pálesz :(

Megyek is eret pattintani, ezt nem lehet kibírni :O

:P

Nem kellett volna, cirka egy hónapja ugyanez az aláírásom ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#44737) bolondember válasza Bubu79 (#44736) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

cirka egy hónapja? :U

ahamm, vagy egy éve nyúltad le tőlem.
És egész nyáron majdnem ez volt kinn... :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#44738) Bubu79 válasza bolondember (#44737) üzenetére


Bubu79
addikt

Én ugyan le nem nyúltam semmit - assetudom miről beszélel, amúgy is elhatárolódom mindentől, ami arra utalna, hogy tolvaj mackó volnék - de tudod mit?

Keresek mást, hogy elkerüljön Tetégedet a szélütés ;] :P

Mod.: Meg is van, szigorúan depiben tespedőknek ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#44739) Pisztillus válasza venember83 (#44730) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Bizony, sárkányfüvünk az nincs. Mondjuk sárkányunk is csak ritkán és rövid idegig... :DDD (Ti. ha olyan beteg jön be...)

Bubu: Ciklon, méghozzá egy szép kifejlett mediterrán fajta.

Bolond: Itt néhányan azt írják, hogy a Daemon rinyál a kompatibilitás miatt, de attól még megy.
Ha mégsem, akkor PowerISO, vagy UltraISO.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#44740) Bubu79 válasza Pisztillus (#44739) üzenetére


Bubu79
addikt

Olyan ciklont nem ismerek, csak a szőke fajtát, ami melegen és nedvesen érkezik, majd amikor távozik viszi a házat, meg az autót ;] :DDD

Ja nem, az a hurrikán :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#44741) philoxenia válasza Pisztillus (#44739) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Sárkányhiány? ;] Szép estét !

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#44742) Pisztillus válasza Bubu79 (#44740) üzenetére


Pisztillus
senior tag

:))

Philoxenia: Szépet neked is! Ha minden sárkány olyan lenne, mint te... :K Meglátnál párat a mieink közül, sírva menekülnél! :K

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#44743) RoyalFlush válasza tope (#44721) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Nyertél! ;)

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#44744) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Tope: Gratulálok!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#44745) Bubu79 válasza RoyalFlush (#44743) üzenetére


Bubu79
addikt

Bezony, nyert - és így az idézett hsz második fele lép érvénybe - nem felezünk notit :U ;] :DDD

Szia Philo :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#44746) philoxenia válasza Bubu79 (#44745) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#44747) Bubu79 válasza philoxenia (#44746) üzenetére


Bubu79
addikt

Ahham, emlékszem, annak idején Rubik apánk is készített valami ilyesmit - agyon kellett hajtogatni egy műanyagból meg horgászdamilból álló alighanem nyolc négyzetlapból összeállított játékot és pár színes karikát kellett összehozni mindkét oldalán :D

Rubik Magic Puzzle :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#44748) philoxenia válasza Bubu79 (#44747) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ha szétvagdaltad, újra összerakhatod...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#44749) zolynet


zolynet
addikt

de mé, mé van az h ha elkezd esni az eső akkor picsahülyéklesznekazemberek és veszettmód elfelejtenek vezetni ... ha esik mé kell hamarabb hazaérni??? :W :W :W

tope: grat, add el, majd elisszuk :D

NoLF: monnyá má vmit azt nyírd ki a topikot egy órácskára, na :P ;]

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#44750) Bubu79 válasza philoxenia (#44748) üzenetére


Bubu79
addikt

Vazze - egy ilyen kell nekem! :Y

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.