Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44651) ToBeY


ToBeY
nagyúr

RIP Elhunyt Keith Floyd

Én birtam az "öreget" jó volt nézni ahogy főzött,nem olyan mű volt mint a mostani fözőműsorok.

(#44652) pohár válasza ToBeY (#44651) üzenetére


pohár
félisten

A Loki meg bekapott egy gólt :(

Muhahaha :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44653) ToBeY válasza pohár (#44652) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A foci viszont engem meg abszolúte semilyen szinten nem érdekel.
Max foci eb/vb nézem meg azt is úgy,hogy megy tv-be és én háttal gépezem:D

[ Szerkesztve ]

(#44654) Csabee. válasza ToBeY (#44653) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Eb-VB-k jók! De a BL is színvonalas.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#44655) ToBeY válasza Csabee. (#44654) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Abból is kénytelen vagyok végig hallgatni némelyik meccset mert a báttyám nagy foci rajongó :U

(#44656) zolynet válasza ToBeY (#44653) üzenetére


zolynet
addikt

gólnál megfordulni ér/elég :DDD

Life is too short to stay stock!

(#44657) ToBeY válasza zolynet (#44656) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ja golnál odanézek,de csak azért mert báttyám üvölt ezerrel.
Én meg nem tudom mi van mert fejem a füles így jól megilyedek föleg Fear közben volt vicces.

(#44658) pohár válasza ToBeY (#44653) üzenetére


pohár
félisten

Azért egy EB/VB van olyan jó mint egy BL, ha nem jobb néha :K

Áhh, kikaptunk 1-0ra :(
Na de ez egy BL győztestől nem szégyen :)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44659) Deathjay^ válasza pohár (#44658) üzenetére


Deathjay^
tag

Nem szégyen. Elég jól játszott a Debrecen :)

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#44660) Csabee.


Csabee.
nagyúr

BWIN-en 19.243Ft-ot nyertem :Y :D

Üdv: Csabee.

(#44661) pohár válasza Csabee. (#44660) üzenetére


pohár
félisten

Apád :Y :D
Mivel te állat? :D

Ááá pont most dobtam ki a tippmix szelvényemet, 300ft-ból bő 25-t nyerhettem volna, ha bejön az Inter-Barca meccs (X lett) és a Debrecenen (X-re tettem) :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44662) Csabee. válasza pohár (#44661) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Standard Liege - Arsenal (Háromesélyes fogadás) Arsenal
FC Sevilla - Unirea Urziceni (Háromesélyes fogadás) FC Sevilla
FC Liverpool - DVSC-TEVA (Háromesélyes fogadás) FC Liverpool
Lyon - Fiorentina (Háromesélyes fogadás) Lyon
Dinamo Kijev - Rubin Kazan (Háromesélyes fogadás) Dinamo Kijev

Tét 2500 , Nyeremény 14.875

Olympiakos Pireus - AZ Alkmaar (Háromesélyes fogadás) Olympiakos Pireus 2240.00 1.95 4368.00

Üdv: Csabee.

(#44663) pohár válasza Csabee. (#44662) üzenetére


pohár
félisten

Szép :K

Én is Arsenalra, Lyonra, Kijevre tettem, be is jöttek, de a Barca x-elt mi meg nem :( :W

Pedig dejó lett volna a 25 rongy :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44664) Csabee. válasza pohár (#44663) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Barca-t tudtam hogy nem szabad megjátszani.. :) Jövőhéten is kombózom meglássuk mi lesz..:D

Üdv: Csabee.

(#44665) pohár válasza Csabee. (#44664) üzenetére


pohár
félisten

Hát azt nem tudom hogy milyen formában van a Barca, de azért jobb volt az odds-uk :D
Eto'o és Messi nélkül ennyire megzuhantak?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44666) Csabee. válasza pohár (#44665) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Eto'o a pályán volt... csak más mezben :DD

Jó éjt mindenkinek!

Üdv: Csabee.

(#44667) pohár válasza Csabee. (#44666) üzenetére


pohár
félisten

Hehe, igaz :DDD

Jó éjt! :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44668) Tim82


Tim82
nagyúr

"egy, csak egy legény van talpon a vidéken..."

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44669) Bubu79 válasza Tim82 (#44668) üzenetére


Bubu79
addikt

Tévedsz Miklós - akad vérmedve is ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#44670) Csabee. válasza Tim82 (#44668) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én is talpon vagyok, a prohardveren! :) Szép reggelt mindenkinek! Kellemes az idő Budapesten, öröm lesz suliba menni :DD

Üdv: Csabee.

(#44671) ne_nezze válasza Tim82 (#44668) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

:U

asz'iszed hogy mivan, aztán mégse :D de miért van olyan érzésem, hogy ez csak egy beugrató kijelentés volt? :F

[ Szerkesztve ]

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#44672) Bubu79 válasza ne_nezze (#44671) üzenetére


Bubu79
addikt

Törölgesd meg a szemed vazze - hiába forgatod, attól még csipás marad ;]

Amúgy tényleg - pálinkás jó reggelt! :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#44673) Tim82 válasza Bubu79 (#44669) üzenetére


Tim82
nagyúr

Te ne szóljál be, mert... "repül a nehéz kő, ki tudja, hol áll meg?..." - értsd, orrbanyomlak, Maci! ;]

Egyébként meg 3 óta fent vagyok, úgy négy órányi alvás után (egész héten ez ment eddig), és a 11 órás munkanapom csak 8-kor kezdődik, szóval... :P De sebaj, "vándor, nemsokára megpihensz te is". :U

Ja és kurva galambok már megint dugni készülnek az ablakpárkányomon, aztán majd napközben jönnek megint tojni az erkélyemre, hogy roggyon rájuk a buditető! :(((

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44674) Bubu79 válasza Tim82 (#44673) üzenetére


Bubu79
addikt

Mer' mi lesz? Lerajzolsz, összetépsz és felgyújtasz? ;]

Jelentem tegnap reggel óta vagyok talpon - hátam mögött egy nyolc órás műszakkal, egy adrenalin bombával, amit egy egész ménes plántált belém, kik holmi pléh doboz alatt laknak - és előttem egy kiadós alvással, amit valószínűleg majd csak egy kiadós reggeli után fogok megejteni, mert úgy lesz igazán update a dolog ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#44675) ne_nezze válasza Bubu79 (#44672) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

viccelsz? törölgettem egész idáig, most már csak tornáztatom nehogy leragadjanak.
még nem szabad nekik.
ébren kell maradni.
ki kell tartani.
csak még.
egy kicsinykét.

aztán majd idővel, lassacskán, lehunyhatom őket (előtte lehet kipróbálom az általad javasolt pálinkát, hátha az elalvást is gyorsítja, nemcsak az ébredést :D ).

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#44676) Bubu79 válasza ne_nezze (#44675) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha a pálinka nem jönne be, javaslom a langyos vizes kalapácsot, az tutira megoldja az elalvás problémáját is ;]

Tim: Kellemes szórakozást ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#44677) ne_nezze válasza Bubu79 (#44676) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

vízről jut eszembe, remélem már van...
ha mégsem, akkor vérben forgó szemekkel fogok menni reklamálni, csak úgy elrettentésképpen ;]

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#44678) Bubu79 válasza ne_nezze (#44677) üzenetére


Bubu79
addikt

Ki vagy? De most komolyan - egészen pontosan ki voltál mielőtt ne_nezze lettél? :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#44679) ne_nezze válasza Bubu79 (#44678) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

egy lelkes olvasó, aki nem túl rég billentyűzetet ragadott :)

amúgy már tényleg kivagyok, szerencsére nemsokára letelik a mai adag.

[ Szerkesztve ]

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#44680) zolynet válasza Csabee. (#44660) üzenetére


zolynet
addikt

grat :C

gúdmornin

Life is too short to stay stock!

(#44681) Sipi16


Sipi16
senior tag

Eljött ez a nap is. Ma mar varkarni kell a szelvedot... :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#44682) Bubu79 válasza Sipi16 (#44681) üzenetére


Bubu79
addikt

Viszket? :F

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#44683) kételkedem válasza Sipi16 (#44681) üzenetére


kételkedem
addikt

Az ősz elmaradt?

Ma reggelre elromlott a monitor, amit hétfőn vettem :U Nem tudok őszintén örülni! Az vigasztal, hogy a vásárlást követő 3. napon belül adta meg magát, így elvileg egyszerűen kicseréli a kereskedő.

Szép napot mindenkinek!

@44678: különös módon az első hsz óta ugyan ez foglalkoztat :U

Szép volt LOKI! :R

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#44684) NoLF válasza zolynet (#44648) üzenetére


NoLF
addikt

3 sör nem tétel
7re menés nem tétel, 9kor lefekvés bűncselekmény! ;]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#44685) Bubu79 válasza NoLF (#44684) üzenetére


Bubu79
addikt

Pedig épp most készülök durmolni egyet - kár, hogy nem tivornyából kifolyólag éjszakáztam... :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#44686) Sipi16 válasza kételkedem (#44683) üzenetére


Sipi16
senior tag

Igen. Itt a tavasz meg az ösz fogalomként létezik, meg a naptárban. Idöjárási szempontból van tél meg nyár. Kicsit fura volt, hogy áprilisban egy hét alatt lett télböl nyár.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#44687) kételkedem válasza Sipi16 (#44686) üzenetére


kételkedem
addikt

érdekes, hogy milyen sokat számít ezen a sárgolyón néhány száz km!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#44688) Sipi16 válasza kételkedem (#44687) üzenetére


Sipi16
senior tag

Egészen más a klíma itt. Nyáron volt megleg, de 30 fok felett szerencsére nem sokszor volt a hömérséklet.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#44689) NoLF válasza Bubu79 (#44685) üzenetére


NoLF
addikt

te felmentést kapsz :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#44690) zolynet válasza NoLF (#44684) üzenetére


zolynet
addikt

nem volt probléma a reggeli keléssel, 1x 3-f4 körül felriadtam h mennyi már az idő már tuti menni kell és már akkor is kialudt voltam
11kor feküdtem, előtte nem szoktam, 9kor a babák fekszenek ... mikor dőltél? ;]

Life is too short to stay stock!

(#44691) NoLF válasza zolynet (#44690) üzenetére


NoLF
addikt

én 1-2nél hamarabb sosem fekszek, s legkésőbb 7kor kelek (ha nem alszom el :D)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#44692) pohár válasza NoLF (#44691) üzenetére


pohár
félisten

És ezt hogy bírod? :Y

Már 3 mekis-cocas poharam van, jupppii :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44693) tope válasza pohár (#44692) üzenetére


tope
addikt

Pohár pohara :D

Jó étvágyat mindenkinek.

NoLF: Totyikgyilkos címre esélye vagy ma

[ Szerkesztve ]

(#44694) pohár válasza tope (#44693) üzenetére


pohár
félisten

Hát na, ismerkedni kell a magamfajtákkal :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44695) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép jó napot mindenkinek!
Az esős idő ellenére maradt a meleg, lévén, hogy egy melegfront vonul át felettünk. Ez jó! A melegfrontok csendes esőt hoznak.

És most léptem. Bye!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#44696) 1010


1010
őstag

jaaaj,asszem felhivom a drotosokat,mert a 8megas netem araert most kapahtok 15megasat,es most nem kell fizeni se a valtasert :U

(#44697) venember83 válasza 1010 (#44696) üzenetére


venember83
nagyúr

Aztán mire nem elég a 8 megabit?

(#44698) frame>24 válasza Sipi16 (#44681) üzenetére


frame>24
addikt

Így is van! Pécsre meg mán megjöttek a sok szuperszőke skÁndináv szépségek. Tegnap-tegnapelőtt véletelnül az orvosin volt munkám, és hát, jaJJ! Hát ott mászkáltak fel-alá, 5000 lux fényeséggel. Hihetetlen. És tudod, mivan? Akikre mi itthon csorgatjuk a nyálunkat, azok odafenn Oslo-ban, meg Stockholmban kurvára átlgos kis senkiknek számítanak. Én ezt soha nem fogom megérteni!
Te nem örülsz annak, hogy ott vagy fenn a valkűrök szülőhazájában??? A helyedben én szerintem 1 óránál többet el sem tudnék tölteni az utcán, meghalnék a látványtól...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#44699) venember83 válasza frame>24 (#44698) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem lehet, hogy túlságosan általánosítasz s nincs éppen olyan rengeteg skandináv szépség? Na jó, lehet, hogy van. :DDD

(#44700) frame>24 válasza venember83 (#44699) üzenetére


frame>24
addikt

Kurvára el kéne jönnöd egyszer, azt' megnézi. Hidd el, én nem viccelek, de fokukac meg szokott erősíteni ebben a témában
:K

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.