Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43251) Killing válasza nike_ (#43250) üzenetére


Killing
addikt

If the simplest version is not enough, he can ask him.

Huhh, remélem jó. :D

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#43252) fokukac


fokukac
nagyúr

idézek a booking.com-ról
Google translate rulez

:))

Situated csak 500 méterre van a központja Cavtat és a tenger, a család tulajdonában lévő Villa Adria is szépen meg közepette nyugodt és pihentető lush környezetben, amely teljesen berendezett és felszerelt szobákkal.

A kis tengerparti üdülő kínál bőséges lehetőségeket élvezik a napsütötte éghajlat és a lélegzetelállító természet.

Kezdje a napot egy jó complimentary breakfast. Villa Adria csak 25 méterre van egy szupermarket, és használhatja a közös konyha, hogy készítsen néhány könnyű étkezés.

A tulajdonosok is boldogan segít Önnek abban az esetben, ha a vizsgálatok, hogy az üdülés, mint kellemes, amennyire csak lehetséges.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#43253) kételkedem válasza fokukac (#43252) üzenetére


kételkedem
addikt

Ha a a vizsgálatok rendben vannak, a tulajdonosok boldogan segítenek rajtad, hogy élvezd a nyaralást, amennyire csak lehetséges ;]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#43254) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Góg és demagóg fia vagyok én...

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#43255) fokukac válasza kételkedem (#43253) üzenetére


fokukac
nagyúr

remélem 25-30 közti leányzók a tulajdonosok, 90/60/90 mérettel :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#43256) tildy válasza fokukac (#43255) üzenetére


tildy
nagyúr

nem pici az? :F

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#43257) kételkedem válasza BlacKSouL (#43254) üzenetére


kételkedem
addikt

Az egész cikksorozat elég bulváros, pongyola, néhány konkrét stat adat van benne, a többi csak tölelék. Nem tényfeltáró, nem oknyomozó.

Kukac: és természetesen odaadó és vendégszerető. Valamint friss vizsgálati eredménnyel tudják bizonyítani, hgy nem kapsz ajándékba nem kívánt gombát, baktériumot, vírust vagy élősködőt :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#43258) fokukac válasza tildy (#43256) üzenetére


fokukac
nagyúr

pici?
vannak nők 110-es mellbőség alatt is... :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#43259) kételkedem válasza Killing (#43251) üzenetére


kételkedem
addikt

Szegedi városnézés egy motort fedélzeti kameráján keresztül.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#43261) tildy válasza Kalandor (#43260) üzenetére


tildy
nagyúr

500 köbcentinél kisebbel? Max végsebessége soknak nincs 150 km/h sem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#43262) NoLF


NoLF
addikt

na B3 egész napos gépszállítás, sikerült végre megebédelnem... :W

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#43263) venember83 válasza Kalandor (#43260) üzenetére


venember83
nagyúr

Enyhén flamekeltő hsz. :U

(#43264) Ramius


Ramius
őstag

Juhú :)

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#43265) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Szép napot mindenkinek! Megjöttem suliból! :))

Killing: nem rontok bele (most) a játékodba. :N

(#43266) csapos2 válasza venember83 (#43263) üzenetére


csapos2
addikt

Te csak belelátod azt, ami igazából ott sincs.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#43267) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép jó estét mindenkinek!
Megjöttem az esti gimiből.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#43268) neduddki válasza kételkedem (#43259) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

300rugomeg 100 ev jogsielvonas szertitnemmegnyugtato lenne:- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#43269) Psychonaut válasza Algieba (#43267) üzenetére


Psychonaut
addikt

Szia Algi! :)

(#43270) venember83 válasza csapos2 (#43266) üzenetére


venember83
nagyúr

Talán. Akkor ez a gond. Ezért is feltételezek emberekről valótlant sok esetben.

(#43271) venember83 válasza venember83 (#43270) üzenetére


venember83
nagyúr

Ma gyilkolós kedvemben vagyok. Tegnap meg bloggoltam is mindemellé, nincs új a nap alatt.

(#43272) Killing válasza kételkedem (#43259) üzenetére


Killing
addikt

Ismerős környék. :D A motor már nem annyira. De ha a szálguldozás a lételeme menjen németbe. :U Ráadásul a Szeged-Szerb határ szakaszon, amin ő ment ott nincs is fix traffipax, simán letagadhatta volna, még úgy is hogy felismerték a motorját.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#43273) Sipi16 válasza kételkedem (#43259) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ha jól láttam egy helyen lépte át a záróvonalat és akkor sem előzés miatt. Nem akarom védeni, de sokan örülnének ha csak ennyire lennének "őröltek" az átlagot rontó motorosok. Ilyen stílusú videón még nem láttam járművet a zebránál megállni. :U

Tildy: Pont ezért nincs szükség annál nagyobbakra.

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#43274) tildy válasza Sipi16 (#43273) üzenetére


tildy
nagyúr

he? Azt írta ki kéne tiltani az 500 cm3nél kisebbeket akkor a nagyobbak maradhatnak ?:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#43275) Psychonaut válasza tildy (#43274) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ööö....találgatok...igen?
Ha azt mondta, hogy a kisebbeket kell kitiltani, akkor a nagyobbak maradhatnak. Szerintem.

(#43276) Sipi16 válasza tildy (#43274) üzenetére


Sipi16
senior tag

Akkor rosszul írta. Szerintem az 500ccm-nél nagyobbak feleslegesek.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#43277) Psychonaut válasza Sipi16 (#43276) üzenetére


Psychonaut
addikt

Tiltsuk be mindet. ;] :P

(#43278) venember83 válasza Sipi16 (#43273) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, sőt, városon belül még igenis normálisan viselkedett. Autópályán is csak akkor húzatta meg a motort, amikor teljes mértékben szabad volt az út. De divat elítélni a motorosokat meg úgy általában bárkit, aki valamennyire is kilép a törvények szabta szűk keretből.

(#43279) Psychonaut válasza venember83 (#43278) üzenetére


Psychonaut
addikt

<Inkább nem.>
Túl flamekeltő. :U

[ Szerkesztve ]

(#43280) Sipi16 válasza Psychonaut (#43277) üzenetére


Sipi16
senior tag

Szerintem én nem ezt mondtam.

Öregcsóka: Pontosan. Néha én is megnyomom az átlagosnál jobban a gázt, de nem a városban és főleg nem tömött úton. Ez nem azt jelenti, hogy őrült száguldozó vagyok, de 100%-osan tiszta ember nincs.

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#43281) Psychonaut válasza Sipi16 (#43280) üzenetére


Psychonaut
addikt

Miért, ki mondta, hogy te ezt mondtad?
Én bizti nem... :N

Van, aki a kisebbek ellen van, van, aki a nagyobbak ellen - erre próbálkoztam (sikertelenül ezek szerint) egy vicces megoldást találni.

(#43282) kételkedem válasza tildy (#43274) üzenetére


kételkedem
addikt

Kalandor az 500 cm3-nél nagyobb gépekre gondolt elsősorban a sport és szupersport kategóriából. ;)

----------------------

Szerintem ez nem cm3 kérdés, 125 cm3 géppel is tud 200 km/h sebességgel menni. A videón szereplő motoros a normálisabbak közé tartozik, legalább nem a városban száguldozott, hanem az autópályán.

Nem akarom védeni, mert közúton nem lehet 240-el menni. Még a 130 is életveszély. Ha ki akarja magát és a motort próbálni, menjen ki a versenypályára valamelyik pályanapon.

Az internetre feltett videók motoros körökben egyfajta kultuszt teremtettek Trendi lett a motorozást kamerával rögzíteni. Először csak egymás közt cserélgették a felvételeket, de a videómegosztók jóval nagyobb nyilvánosságot jelentenek, még többen láthatják, milyen tökös az illető. A tavalyi motorosbalesetben egyértelmű bizonyíték volt a fedélzeti kamera felvétele. Ebben az esetben is bizonyítékként fogják felhasználni.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#43283) Winner_hun válasza Kalandor (#43260) üzenetére


Winner_hun
félisten

A gyalogost legalább elengedte. Indexelt is mindenhol (több helyen is mint kéne), ott ment gyorsabban mint lehet ahol senki sincs (1 autó volt összesen az autópályán ha jól rémlik, az se az ő sávjába)
Nem a legtöbbet szabálytalankodók közé tartozik szvsz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#43284) Egorov


Egorov
aktív tag

Sziasztok!

Microsoft SQL server mappa van nekem, de a tököm tudja miért. :) Kell ez valamire vagy csak a visual studio miatt van fent?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#43285) bnss válasza kételkedem (#43282) üzenetére


bnss
veterán

És mi a vagánykodás ára? Az, hogy a szembejövő, szabályosan közlekedő húzza a rövidebbet - lásd: pécsi eset.

No nem erre a motorosra gondoltam, mert a városban maximálisan kulturált volt, először nem értettem, hogy hol itt a száguldozás Szeged belvárosában. Persze, nem volt szabályos, amit az autópályán művelt, de legalább nem veszélyeztetett senkit.

Amúgy szép estét mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#43286) pohár


pohár
félisten

Ehh, vacsi megvolt, ejj de soká érek haza mostmár...
Holnap is csak fél 10-kor este... :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#43287) Sipi16


Sipi16
senior tag

Na én húzok. Kicsit odavert ez a 4-es kelés.

Jó éjt mindenkinek!

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#43288) kételkedem válasza bnss (#43285) üzenetére


kételkedem
addikt

Igen, a pécsi esetre gondoltam, amit leadott az összes híradó. Egyértelműen látszott, hogy végig szabálytalankodik és hibát hibára halmoz, míg bele nem száll a szemben jövő motorba.

Tavaly Mátraházán nyaraltunk. A Mátraháza-Kékestető szakasz kanyargós, szerpentines, motorozni való út.

Igen ám, de nem zárt pálya. Szemből is jöhetnek, utol is érhetsz valakit, amit a kanyar miatt nem látsz. Az úttest állapota rémes. Minden nap jöttek a motorosok, filmezték egymást. Minden nap jöttek a mentők, tűzoltók, néha mentőhelikopter.

Mindössze egy hetet voltunk ott, mégis minden nap hallottam a szálloda előtt elhúzó mentő szirénáját.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#43289) bnss válasza kételkedem (#43288) üzenetére


bnss
veterán

Felőlem veszélyeztetheti a saját testi épségét, csak másét ne. Ez majdnem olyan, mint amikor négyen ülnek az autóban, a sofőr friss jogsival és vagánykodik. Sok jó abból sem szokott kisülni.

Eszembe sem jutott még, hogy ilyen módon közlekedjek és az utasom épségét veszélyeztessem. Én sem vagyok kis angyal, de ésszel közlekedem, ha kell haladósabban, ha nem, akkor nem.

Rendesen sikerült elkanyarodnom a témától, azt hiszem inkább elmegyek pihenni, mert ezen a témán kissé fel tudom húzni magam. Jó éjt! :K

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#43290) kételkedem válasza bnss (#43289) üzenetére


kételkedem
addikt

Én is nyugovóra térek, jó éjt! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#43291) Psychonaut


Psychonaut
addikt

További szép estét és jó éjt mindenkinek! :)

SZERK: Frédivel együtt megyek úgy tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#43292) frame>24


frame>24
addikt

Voltam ma ilyen foglalkozás-egészségügyi vizsgálaton, mikor benyögtem, hogy hát vérmintákkal is kell majd dolgozni, gondolkodás nélkül már nyomták is bele a karomba a Hepatitis oltást. :U
Már tényelg nyugodtan mehetek kurvázni...NOT!!! :DDD

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#43293) pohár válasza frame>24 (#43292) üzenetére


pohár
félisten

Gumit azért húzzá ecsém, azellen nemvéd! :N :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#43294) frame>24 válasza pohár (#43293) üzenetére


frame>24
addikt

már atomtámadás ellen? az ellen tuti nem :D

huhuúúú, végülis vegyész ember dolgozhat azzal, hogy a vízbül veszi ki a Zoxigént! :))

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#43295) pohár válasza frame>24 (#43294) üzenetére


pohár
félisten

Hát kb :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#43296) frame>24


frame>24
addikt

mindenki alszik. Há' hogy van ez? vezetek 400+ km-t, és még így is frankó vagyok, itt meg mindenki halott? (már úgy a fáradt gőzben egyáltalán)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#43297) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Jó éjt mindenkinek!

Üdv: Csabee.

(#43298) Tim82


Tim82
nagyúr

Na, ilyet is régen csináltam - floppy bootlemezek gyártása.

Ráadásul XP-hez - ilyet még soha! :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43299) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Holnap költözöööm:)) Itthagyom a várost ahol élek:D Elhagyom a zajos, büdös koszos Budapestet és részévé válok a kollégiumi életnek Dunaújvárosban:D Lehet vissza se jövök többet, az elmúlt héten is DV-ban voltam és nem hiányzott BP...

[ Szerkesztve ]

(#43300) Winner_hun válasza vwpolopg (#43299) üzenetére


Winner_hun
félisten

És a szombati nap?:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.