Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44101) ToBeY válasza 1010 (#44098) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hát akkor ez elég szomorú :(((

(#44102) kételkedem válasza ToBeY (#44101) üzenetére


kételkedem
addikt

ha nem fake, akkor valaki komoly mentális problémával küzd :U
pénz van, ész nincs.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#44103) Bubu79 válasza kételkedem (#44102) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez sem durvább, mint "Az élet 180 felett kezdődik", "Bocs, hogy megelőztelek" jellegű hátsó szélvédőn, csomagtér ajtón elhelyezett szösszenetek...

Azért van egy varázsa annak, amikor az ember az említett feliratokat papírlapként összegyűrődött, árokban leledző autókon látja...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#44104) bnss válasza Bubu79 (#44103) üzenetére


bnss
veterán

"Az élet 180 felett kezdődik"

Ezt egy Suzukin láttam utoljára, akkor éppen "traktorral" voltam, és Ő erősködött. Hamar kedvét vesztette, pedig a "traktor" automataváltós. :DDD

Ja, szia Bubu! [link]

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#44105) Bubu79 válasza bnss (#44104) üzenetére


Bubu79
addikt

Szia :)

Legutóbb azt hiszem az egyik bohóc topikban láttam egy Fiat Punto fenekén, amit csak a hátsó lámpájáról ismertem meg - a többi részlete elmosódott a tempótól ;]

A traktorok pedig még mindig a vetésbe valók ;] :DDD

Erős hátszéllel akár 180-ra is gyorsulhat az 1,3-as szuzi ;] Meg egy .böhöm nagy lejtővel :D

Kételkedem: Nem kételkedem, hogy ez a kép volt az :K :R

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#44106) kételkedem válasza Bubu79 (#44103) üzenetére


kételkedem
addikt

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#44107) Bubu79 válasza bnss (#44104) üzenetére


Bubu79
addikt

Biztos teleraknám a pelust, de egyszer szívesen megkocsikáztattatnám magam egy profival egy ilyen szörnyben :B :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#44108) Bubu79 válasza bnss (#44104) üzenetére


Bubu79
addikt

És ha már videó - ezen lehaltam :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#44109) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Szép estét mindenkinek!

Nekem idáig egy Ignis-en a "Dudálj csak, éppen tárat cserélek!" felirat tetszett.

Annál a Punto-nál igaz a matrica: a bontóban 180°-os fordulatot vesz az élete - azaz szép lapos lesz...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#44110) Psychonaut válasza kételkedem (#44106) üzenetére


Psychonaut
addikt

...egy másik ember számára, aki megkapja ennek a veséjét. :K

(#44111) kételkedem válasza Pisztillus (#44109) üzenetére


kételkedem
addikt

Én először egy Mitsubishi Colt-on láttam ilyen matricát, azon legalább vicces volt!
Colt - tárcsere

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#44112) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Most jöttem be, esti sütögetésről.. parázson sült krumpli .. úú annyira finom :)

Üdv: Csabee.

(#44113) bnss válasza Bubu79 (#44105) üzenetére


bnss
veterán

Mit sem változtál, de ez nem gond. ;] Azt hiszem Swift Sport volt, az képes lejtő és hátszél nélkül is a 180km/h-ra. :)

No igen, volt egy két szép jelenet, amikor ötödikben kicsit elindult az autó fara. :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#44114) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Én elteszem magam holnapra, további szép estét mindenkinek! :)

(#44115) pohár válasza Psychonaut (#44114) üzenetére


pohár
félisten

Ilyen korán? :D
Ejha :D

Jó éjt! :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44116) Csabee. válasza pohár (#44115) üzenetére


Csabee.
nagyúr

te még mindig otthon vagy? Nem RIO ban lenne a helyed? Záróhétvége van :D

Üdv: Csabee.

(#44117) pohár válasza Csabee. (#44116) üzenetére


pohár
félisten

Nincs pénz, nincs kivel menni :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44118) Csabee. válasza pohár (#44117) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Össze spanolsz majd ott valamelyik sznobbal és meghív :D

Üdv: Csabee.

(#44119) pohár válasza Csabee. (#44118) üzenetére


pohár
félisten

Hehe :D
Már mindegy, 5-kor el kellett volna menni vonattal :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44120) Csabee. válasza pohár (#44119) üzenetére


Csabee.
nagyúr

A vonat nem vááár... elindult már! :D

Én is indulok aludni! Jó éjt mindenkinet!

Üdv: Csabee.

(#44121) fokukac


fokukac
nagyúr

remélem, Ti épségben hazaértetek ma
Nekem nem egészen sikerült :(
Hazajöttünk a füredi buliról. Kiraktak a BAH-csomópontnál, beszálltam a kocsimba, mentem 20 métert, majd belém csapódott szemből egy fábiás köcsög, és kajakra lebontotta a kocsim elejét. Bekanyarodott velem szembe, úgy 40-nel, egy olyan utcába, ahol parkolnak jobbról, balról, és a sarkon is, így nem fér el két autó egymás mellett, és hát, mit ad Isten, ott voltam, és nem tudott megállni. Vicces érzés volt látni, hogy bazzeg, jön szembe, és bazzeg, ez nem áll meg, majd csatt.

És még el se akarta ismerni, hogy ő a hibás, sőt, neki állt feljebb, úgyhogy üvöltöztünk egy sort, majd hívtam rendőrt, aki küldött mentőt is, mert ugye, még nem voltam bekötve, és lefejeltem a szélvédőt :)
(Ma ráéreztem, hogy miért kell a biztonsági öv, kössétek be mindig!)

Ezek után alig két órát ügyintéztünk a tűző napon, víz nélkül, másnaposan, király volt. Bírósági eljárás lesz belőle, úgy 3-4 hónap, aztán ha megítélik, talán fizet a biztosító valamennyit. A mentősök meg be akartak vinni, de nem hagytam, fafejű vagyok, kicsit fáj, meg kicsit szédültem, de volt már ilyen.

Ja, a májamra pedig a tegnap esti pálinkaparti fényében büszke vagyok, mert meg is szondáztattak, de nullát mutatott a szonda :) (délután fél 2-kor történt a dolog)

Lökhárító, lámpa, index tört, a motorháztatőt nem lehet felnyitni, mert visszahajlott, az ablakmosó folyadék elfolyt, stb.

A lökhárítót kifeszítettem a kerékívből, majd gumipókkal fikszáltam (nagyon szexi lett :) ), 5-re haza is értem. Hazafelé menet 3 autós balesetet meg egy gázolást láttam, nemtom, mi volt ma...

Két hónapon belül ez a második eset, hogy belém jöttek.
Lehet, biciklivel kéne járnom, de azt meg ellopták múlt héten. Imádom ezt az országot :))

na, további kellemes hétvégét Nektek! :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#44122) pohár válasza fokukac (#44121) üzenetére


pohár
félisten

Hú, szerencse hogy nagyobb bajod nem lett :(

Lehet inkább Hummer-rel kéne járnod :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44123) Pisztillus válasza fokukac (#44121) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Remélem, semmi bajod nem lett, a történtek ellenére. Ha további hányingert, szédülést érzel, vagy kóvályog a fejed, azonnal menj orvoshoz, mert az az agyrázkódás jele, amit egy ilyen erejű ütéstől simán kaphattál. Gyógyulást!

A bírósághoz meg kitartást!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#44124) fokukac válasza Pisztillus (#44123) üzenetére


fokukac
nagyúr

Tuti van egy kisebb agyrázkódásom, mert nem szereti a fejem, ha mozgok, de szédülés csak egy fél óráig volt. Hányingerem meg egész nap van, de az a tegnap esti 15 pálinka miatt volt...

IGazából sajnos nagyon gyakran verem be a fejem (havonta biztosan), és eddig nem küönbözik a többitől.

Amúgy egy agyrázkódásnak mik lehetnek a következményei?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#44125) Pisztillus válasza fokukac (#44124) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Na ez egy kicsit hosszú, így inkább egy link: Agyrázkódás

Mondtam már, hogy szeretem az Omegát? Én elmegyek szól most éppen, és utána a Varázslatos fehér kő jön.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#44126) pohár


pohár
félisten

Aztakurva, olyat ásítottam hogy begörcsölt az állam alatti izom :F :C
Ejj de kib@szott szar, már bocsánat, de jobb szó nincs ami leírná ezt az érzést :DDD

Megyek is aludni, szép álmokat mindenkinek! :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44127) Killing válasza pohár (#44126) üzenetére


Killing
addikt

A nap topikgyilkosa cím tulajdonosa már megvan... :C

Egyébként Jó reggelt midnekinek. :)
Holnap hétfő, hát van ennél az érzésnél rosszabb? :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#44128) kételkedem válasza fokukac (#44121) üzenetére


kételkedem
addikt

Elég szerencsétlen ügy. , mégis sikerült egy szomorú és öt vidám szmájlival elmesélni a történteket. Remélem veled minden rendben és a kocsidat is a biztosító fogja állni!

"IGazából sajnos nagyon gyakran verem be a fejem (havonta biztosan), és eddig nem küönbözik a többitől."

Te jó ég! Mi a fenéhez csapkodod a fejed?


Mindenkinek kellemes vasárnapot!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#44129) Tim82 válasza fokukac (#44121) üzenetére


Tim82
nagyúr

Aztakurva. :Y

Kőkorszakiszaki: szerintem a nője csapkodja neki. ;]

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44130) kételkedem válasza Tim82 (#44129) üzenetére


kételkedem
addikt

:N
azt írja beverem és nem azt, hogy beverik

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#44131) Killing válasza fokukac (#44121) üzenetére


Killing
addikt

Nekem is ellopták a bicajom. :W
Habár ez már 2 éve volt, de kurva ideges voltam. Nem volt olcsó, erre valamelyik barom átfestette, pár alvázszámot sikerült kicsiszolni és már nem is adta vissza a rendőrdég. :((( Pedig az enyém volt, ez 1000%. :U
frédi: Ha azt írta volna hogy beverik, akkor ott már több nő is lehet a háttérben. :DDD

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#44132) Tim82 válasza kételkedem (#44130) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ugyan már, Te is ezt írnád. :))

Tudod, ez az egész a férfibüszkeségről szól. :DDD

Nekem eddig csak odarögzített bringa hátsólámpát csórtak el - vágtak le - a kerékpárról... :U

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44133) Killing válasza Tim82 (#44132) üzenetére


Killing
addikt

Előbb utóbb a bicikli is megtetszik nekik.
Mi egy 10-es panelben lakuknk, és az alján van egy kocsma (hál' istennek nem hallatszik semmi zaj, még este sem) és 'furcsa' módon ha valaki nem zárja le a biciklijét, az mindig eltűnik. Hozzánk biciklilopás ügyben olyan sűrűn jön a rendörség, mint az üveges a Mézga családhoz.

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#44134) kételkedem válasza Killing (#44133) üzenetére


kételkedem
addikt

Akkor te Újszegeden laksz

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#44135) Killing válasza kételkedem (#44134) üzenetére


Killing
addikt

Nem. :N
Nézz rá a TérkéPH!-re.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#44136) kételkedem válasza Killing (#44135) üzenetére


kételkedem
addikt

khm, az tényleg nem Újszeged :B :N

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#44137) Tim82 válasza Killing (#44133) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem otthon állt a bringa, hanem egy barátomnál voltam vendégségben, egy ilyen régi, körgangos típusú bérházban. Annak az udvarán lakatoltam le.

Itthon zárható pincében tartom a bicajt, és a pénzt sem sajnáltam egy jó lakatra. Viszont jelenleg eléggé le van robbanva a kerékpár, úgyhogy aki ellopja, meg is érdemli. Most sem pénzem, sem időm nincs elvinni javíttatni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44138) Csabee. válasza fokukac (#44121) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nagyon peches vagy.. én lehet nem hagytam volna éppségben az illetőt aki neked ment..

Üdv: Csabee.

(#44139) Tim82 válasza Csabee. (#44138) üzenetére


Tim82
nagyúr

Még mindig megverheted, ha Kukac megadja az adatait... :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44140) Csabee. válasza Tim82 (#44139) üzenetére


Csabee.
nagyúr

ÁÁ ez így nem olyan, mert nekem nem ártott!
Nekem szerencsére még nem volt autós balesetem.. lekopogom!

Ti láttátok a Végső állomás 3D-t ?

Üdv: Csabee.

(#44141) Killing válasza Tim82 (#44137) üzenetére


Killing
addikt

Per pillanat most már azon is aggódhatok hogy mikor lopják el a garázsból a robogómat (ahonnan a biciklimet is ellopták). Habár a robogón van kormányzár, több asszem nem kell.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#44142) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Szép jó reggelt mindenkinek! Illetve így visszaolvasva inkább szebb jó reggelt mindenkinek!

(#44143) pohár válasza Csabee. (#44140) üzenetére


pohár
félisten

Én hétfőn fogom nézni, azt mondják jó :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44144) Csabee. válasza pohár (#44143) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Szerintem is jó :)

Üdv: Csabee.

(#44145) pohár válasza Csabee. (#44144) üzenetére


pohár
félisten

Mert már megnézted?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44146) Killing válasza pohár (#44145) üzenetére


Killing
addikt

Gyilkos! ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#44147) NoLF


NoLF
addikt

hinnye, csudajó hétvége volt ez is :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#44148) Killing válasza NoLF (#44147) üzenetére


Killing
addikt

Volt... :(
Egyébként köszi hogy megmentettél a Gyilkos címtől. :D

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#44149) pohár válasza Killing (#44146) üzenetére


pohár
félisten

Uncsiiiii...

Nolfi... merre jártál báránykám? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44150) 1010


1010
őstag

kisut a nap kinn eszi a fene a szomszedokat es pofaznak benem all a szajuk.
annyira utalom oket
reggel is meg auldnek es arra ebredek hogy jar a szaja es nyomja a suketet

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.