Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43951) Sipi16


Sipi16
senior tag

Na megvan az esti sör. :)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#43952) Csabee. válasza Sipi16 (#43951) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nekem meg az esti program :DD
Morrisons2 -->> aztán Bed Beach :)

bed-ben a parkoló az ingyenes? (kocsival mégnem voltam ott)

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#43953) 1010 válasza Pisztillus (#43949) üzenetére


1010
őstag

nezd hogy mi fordult meg a kezei kozt azt nem tudom de emberileg egy hatalmas paraszt
irtam valamit is vovovovo
egybol hogy mekkora hulye vagyok meg vovovovo kulomben is

750volt a fuji
ezres!!!!!!!
1000!!!!!!!
a verbatim,nem tom most vegyem meg valami mutyi arustul az aluljaroban 200ert
mert 1000ft egy DL lemzert az marhara sok es felhaborito
5eve is ennyi volt,kb annyi a kulobseg hogy msot 8x akkor volt 2.4x
nem tom szar az iro,steve nem ir duplat ezert mindegy volt neki,mert a hangszoro pl fullos
az lcd is on top inkabb asztali monitor minoseg mint laptopba valo,bika aksi
csak ez a dvd iro

(#43954) kételkedem válasza pohár (#43950) üzenetére


kételkedem
addikt

csinálsz egy táblázatot ami 1 soros és 1 oszlopos. számformátumnál beállítod a dátumot. voala

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#43955) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Szép napot mindenkinek! Látom csésze vagy elemében volt, vagy puncihiányban szenved! Talán az előbbi inkább. :))

tiv: :L totyikban leírta, hogy mi a gondja.

(#43956) Killing válasza zolynet (#43895) üzenetére


Killing
addikt

Nem. Iskola előtti csocsózás a haverokkal, aztán meg megyünk suliba. :)
Kicsit elnéztük az időt, 8:00-kor kezdődik az óra, mi meg 7:57-kor indultunk el. De nem lett belőle baj. :D

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#43957) bnss


bnss
veterán

Szép estét!

szerk.: feldobta az estémet, megmosolyogtató. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#43958) dragonfx


dragonfx
veterán

na nyílt is az első heineken.
egészségemre.
koccc....

ma party van :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#43959) Deathjay^ válasza bnss (#43957) üzenetére


Deathjay^
tag

Én is jókat mosolygok rajta :D
dragonfx: Egészségedre. Heineken nyamiiiii :)) Jó bulizást estére.

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#43960) Psychonaut válasza bnss (#43957) üzenetére


Psychonaut
addikt

Igen, igen, vicces. :D
De az a szomorú igazság, hogy a mai gimis tankönyvek ilyen szinten vannak kb. :(
Nem értem, hogy hogy lehet egy olyan gyorsan változó tudományágban, mint az informatika, 2005-ös könyvet használni...Vista még tervben sincs, Linuxról szó sem esik, hardverek enyhén elavultak...

[ Szerkesztve ]

(#43961) pohár válasza kételkedem (#43954) üzenetére


pohár
félisten

Hm... De nem kell táblázat, élőfejbe kell betenni egy dátumtól dátumig intervallumot, és dátum formátumú szövegdoboznak kellett lennie, namind1, köszi :D :R

Hm, mit hallottam most anyumtól... Adott egy öreg házaspár itthon, a cigányok éjszaka felszedték a kerítésüket tavaly... :U
Vett fel hitelt a bácsika (saccperkábé 75-80 éves), csináltatott kerítést, és a héten valamikor elloptak ugyancsak a cigányok 10 kacsát és sok csirkét tőlük, a tyúkot csak azért nem tudták vinni, mert az ajtón dupla vasretesz volt, nem tudták felfeszíteni... :W
És a bácsikának nemrég lett szívkatéter behelyezve, 2x vitte már el a rohammentő, a fia tavaly halt meg, a felesége olyan beteg, hogy a házból ki se mozdul.. :(
Ja és igen, a bácsikának picsányi a nyugdíja, jóformán azokból az állatokból éltek meg...

Voltak bent a rendőrségen, azt mondták nekik bent, hogy 15000ft-ot nem haladja meg, nem csinálnak semmit... :U :W :(((
És ráadásul ott versenyeznek a cigányok az éjszaka közepén az utcában, persze rendőr meg semerre... :U

No ennyi, ez kurvára felhúzott, hogy lehet ilyen szemét egy banda, hogy egy épphogy élő idős házaspár alól a házat is elbontják az éjszaka alatt... :(((

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#43962) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Boldog pénteket mindenkinek és kellemes pihenést a hétvégére! :DD

(#43963) Killing válasza bnss (#43957) üzenetére


Killing
addikt

Ez még semmi, ennek 512 Mb-os videókártyája van 3 GB rammal...

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#43964) dragonfx válasza Deathjay^ (#43959) üzenetére


dragonfx
veterán

van még 8 redbull.

cska találtma akciósat
vidéken 230é. :DDD

meg 500ftos sangria csövesség van erre futja
igaz ez is 1.5 liter benya...10km csapatás :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#43965) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Voltam neurológián aztat mondták elmebeteg így elmentem haza :D

[ Szerkesztve ]

(#43966) dragonfx válasza ToBeY (#43965) üzenetére


dragonfx
veterán

jó tetted....bmw.vel emntél haza? :D

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#43967) Csabee.


Csabee.
nagyúr

na mentem Bed-be :) jó fórumozást!

Üdv: Csabee.

(#43968) bnss válasza Psychonaut (#43960) üzenetére


bnss
veterán

Akit komolyan érdekel az informatika, az nagy ívben elkerüli ezeket a "tankönyveket". Nem is beszélve arról, hogy az informatika kifejezés milyen sok területet lefed.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#43969) dragonfx válasza Csabee. (#43967) üzenetére


dragonfx
veterán

closing party nem?

koria még nemde :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#43970) pohár válasza Csabee. (#43967) üzenetére


pohár
félisten

Jó bulit! Én csak itthonról hallgatom :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#43971) Csyppa válasza bnss (#43957) üzenetére


Csyppa
senior tag

lyaly

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#43972) Psychonaut válasza bnss (#43968) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem kerülhetem ki (na jó, igen, mert amit leír, annak a nagy részét tudom, vagy neten utánaolvasok), mert ez a kötelező.
És nálunk egy tárgy az informatika, hardver-szoftver együtt, Word és Powerpoint, és programozás alapszinten - minden ömlesztve. És mivel 10-es vagyok még nem is fakultálhatok. Majd jövőre.

(#43973) Winner_hun


Winner_hun
félisten

105 éves koráig az ohiói egyetemen dolgozott

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#43974) bnss válasza Psychonaut (#43972) üzenetére


bnss
veterán

Ha komolyan érdekel a téma, akkor nem kikerülni kell, hanem szakirodalmat célszerű olvasni. Hasonló volt az én időmben is az informatika képzés, ami már akkor sem tetszett. Milyen nyelven programoztok?

Winner: nem semmi! :) (Ennyi ideig én is szívesen élnék.)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#43975) Psychonaut válasza bnss (#43974) üzenetére


Psychonaut
addikt

Idén sajna semmilyenen, mert 2 évente van infó a tantervünk szerint, 9.-ben és 11.-ben (vagy ha jobban tetszik: 1. és 3.), és most 10.-es/2.-os vagyok. Tavaly meg Páverpojntig jutottunk, meg volt egy óránk HTML-kódolás alapokról, meg egy fél óra FrontPage 2003-mal. De ennyi.

Egyébként tudomásom szerint jövőre TurboPascalozás lesz.

(#43976) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Miért nem lehet megnézni amerikai tv-k weboldalán lévő videokat magyarországról?
A magyart se lehet megnézni külföldről? :F

(#43977) bnss válasza Psychonaut (#43975) üzenetére


bnss
veterán

A HTML-t el is felejtettem, pedig anno érdeklődtem iránta. Frontpage, "komoly" fejlesztői környezet, még egy notepad is jobb lenne.

Régi szép idők, utólag milyen szép 4 év volt a középiskola, ill. az érettségi és a néhány vizsga milyen egyszerűnek tűnik. :)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#43978) Psychonaut válasza bnss (#43977) üzenetére


Psychonaut
addikt

Frontpage így, Frontpage úgy, legtöbb osztálytársam még Linuxot sem látott, nemhogy egy weblap HTML kódját. Nekik a számítástechnika annyiból áll, hogy vindó zikszpé, internyet explórer vagy fájörfoksz, vindóz média pléjör, egyeseknél vinamp oszt viszlát. :))

(#43979) tildy válasza bnss (#43977) üzenetére


tildy
nagyúr

Röhögni fogsz:edit++t használok kódírásra:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#43980) bnss válasza Psychonaut (#43978) üzenetére


bnss
veterán

Tisztában vagyok ezzel, voltam nosztalgiázni a régi iskolámban. Persze, nem a középiskolába kell megtanulni a C nyelv minden trükkjét, de véleményem szerint egy informatikára - elméletben - kihegyezett osztály esetében nem ártana komolyabb szinten oktatni.

tildy: nem, nem fogok, mivel én is használtam elég sokat kódolásra. ;)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#43981) Psychonaut válasza bnss (#43980) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ki mondta, hogy infos osztályba járok? :)

Társadalomtudományi tagozat (rövidebben: humán). Ebben a suliban nincsen informatika tagozat.

(#43982) nike_


nike_
addikt

Sziasztok! :)

(#43983) bnss válasza Psychonaut (#43981) üzenetére


bnss
veterán

Nem mondtad, én szűrtem le a hozzászólásaidból, hogy feltehetően informatika osztályba jársz. De ha nem, hát nem.

Szia nike! Középiskolásnak érzem magam a sok fiatal között. ;]

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#43984) dragonfx


dragonfx
veterán

Welcám tú dő cláb nájt..................... :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#43985) gamerkiller válasza dragonfx (#43984) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Így kezd Tiesto is az egyik koncert DVD-jén..:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#43986) Psychonaut válasza bnss (#43983) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hát, nem lenne rossz, de így döntöttem, hogy ez talán jobb lesz a jövőm szempontjából. Majd kiderül. Egyelőre úgy gondolom, hogy jól döntöttem. :K

Amúgy jaja, megfiatalítunk itt. :P

(#43987) dragonfx válasza gamerkiller (#43985) üzenetére


dragonfx
veterán

bícózdőőőőőőnájttttttttttttt :C

na szp estét go to party
;)

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#43988) gamerkiller válasza dragonfx (#43987) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Jó bulizást, én megyek aludni!

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#43989) Psychonaut


Psychonaut
addikt

További szép estét mindenkinek, én eltettem magam holnapra. :)

(#43990) bnss válasza Psychonaut (#43986) üzenetére


bnss
veterán

Majd eldől pár éven belül.

szerk.: jó éjt!

---

Éljen a bürokrácia, szerencsére találtam átlag ember számára is érthető leírást az egyéni vállalkozói igazolvány kiváltásáról... Imádom, amikor egy leírásban csak a hivatkozások vannak a különböző §-ra.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#43991) venember83


venember83
nagyúr

Holnap Csillebérc 24 óra, ideje lefeküdni, aludjak 4-5 órát, kellemes hétvégét nektek!

(#43992) zolynet válasza Psychonaut (#43960) üzenetére


zolynet
addikt

nekem me ne is mondd, én tanítottam, hospitáltam általános iskolában, 5-6-7-8osztályban, vmi kegyetlen volt ... bár az 2003-ban volt de már akkor őskövület volt az egész :(
asszem ma könnyen álomba merülök
j8@all

Life is too short to stay stock!

(#43993) tildy


tildy
nagyúr

Rip cizoe.
No_name történet egy újabb "áldozata". Az egy dolog, hogy cizoe is tett ezért, de miért nem lehet egy rusnya helyesírású embert, aki csak feszültséget kelt már csupán ezzel is, legalább MEGKÉRNI hogy ne kapcsolja be a kommenteket... ÁÁÁ...
Vagy használjon Operát, és firefoxot, vagy esetleg akkor menjen ki egy írása, ha valami szerkesztő leokézta, hogy nincs benne hiba.

Pont azért, mert sz.rik az olvasói fejére. Ha minden nap egy kutya a házad elé sz-rik, ne mond hogy te is inkább átléped, meg oda se nézel... No mindegy.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#43994) Dany007 válasza tildy (#43993) üzenetére


Dany007
veterán

És mért kell egyáltalán hozzászólni? Elolvasni vagy akármi...?
Nem igaz nem unják már meg...

Btw... : [link]

(#43995) ABE válasza tildy (#43993) üzenetére


ABE
őstag

Pedig egy ideje pedig már látható, hogy nóném esetében a liberális hozzáállás (vagy minek nevezzem) nem szerencsés, mert csak feszültséget szül. :(

(#43996) Jhonny06


Jhonny06
veterán

20:00-as előadásra mentünk a Mammutba (Végső Állomás), erre a felénél bombariadó. Azt hittem megőrülök. Pedig jó film, első 3D-s élmény beütött. Sajnálom.

(#43997) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Érthetetlen, hogy miért látogatják a hangoskodók a névtelen írásait?
Napok óta rá se néztem a srác írásaira, mert érdektelenek, átlagosak, egy srác napló bejegyzései. Saját magának írja.
Tényleg y-akta a nagy ajtócsapkodás. :F Alacsonyan szálltak a bannok... Talán eső lesz?

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#43998) Winner_hun válasza tildy (#43993) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem kell hozzászólni az írásaihoz, ennyi.
Végre:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#43999) tildy válasza ABE (#43995) üzenetére


tildy
nagyúr

Inkább mégse. Megfelelő embertől jött megfelelő válasz.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44000) Esmein


Esmein
nagyúr

Szent fotocellás üvegmembrán... ez az amstel pulse mennyire jellegtelen... Még csak azt se mondhatnám hogy sz*r, mert nem az. De jó se... semmilyen inkább.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.