Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44301) tope válasza pohár (#44299) üzenetére


tope
addikt

Fényképeeeeeetttttt :D

(#44302) bolondember válasza tildy (#44300) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

péntek este egy meglepi-szülinapi bulit szerveztünk és bonyolítottunk, szombat eléggé szétcsapva hazavittem Anyumnak Maorit, vasárnap meg az ünnepeltet boldogítottuk... :K

meg kinéztünk a Magyar Hal Napjára, de sehol nem árultak flekkent, se halászlevet. :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#44303) Sipi16


Sipi16
senior tag

Mindjárt lecsordul egy könycsepp az arcomon. [link] Pedig olyan jókat lehetett rajtuk nevetni. :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#44304) tope válasza Sipi16 (#44303) üzenetére


tope
addikt

Most mondjam azt, hogy VÉGREEEEEEEEEEEEEEEEE, ideje lenne minden ilyen műsort megszüntetni, de legalábbis este 10 óra után berakni.

(#44305) Deathjay^ válasza Sipi16 (#44303) üzenetére


Deathjay^
tag

remélem beraknak valami értelmes műsort ezek helyére, mert már nagyon unalmas mind.

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#44306) Pisztillus válasza Deathjay^ (#44305) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Nincs olyan szerencsénk... Biztos találni fognak helyette valami más agysejtirtó förmedvényt...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#44307) Sipi16 válasza Deathjay^ (#44305) üzenetére


Sipi16
senior tag

A kereskedelmiktől ne várj értelmes műsort. Szerintem sorozatokat fogtok helyettük kapni. Én nem néztem őket, csak ha valami balhé volt akkor azt itt láttam a neten.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#44308) Deathjay^ válasza Pisztillus (#44306) üzenetére


Deathjay^
tag

Jah vissza rakják az Eszmeraldát, meg a Natalia Orejrót :O :O Jó lesz :W
Sipi16: Nem várok sokat. Így se nézem délután a magyar adókat. Este inkább a sorozatok miatt. :)

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#44309) Pisztillus válasza Deathjay^ (#44308) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Eszmeraldát? Ugyan már! Visszamennek Isauráig, Dzsokival és Bobbival karöltve... ;]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#44310) Deathjay^ válasza Pisztillus (#44309) üzenetére


Deathjay^
tag

És minden kezdődik elölről? Ne már :( Így is olyan unalmas, hogy minden évben ugyan azokat a filmeket adják :DDD

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#44311) Pisztillus válasza Deathjay^ (#44310) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Egy folyamatos körforgás az egész... Most tágítanak a körön, aztán egyszer újra elszabaul a Maunika a Bharat-javal... ;]

Az X40 megint kihúzott a csávából... Az UPC haldoklik, legalábbis ami a bankprogit illeti... X40 4 hónap után előás, beröffent, mobilnet indul, s teszi a dolgát, ahogy kell... Ezen idő alatt az akksija 20%-ot vesztett a töltöttségéből, most éppen frissít az XP és tölt az akku. Na ezért is szeretem a kicsikét és nem fogom eladni... ;] Viszont lehet, kerítek bele egy 32GB-s SSD-t, láttam itt olyat a PH!-n.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#44312) kételkedem válasza Pisztillus (#44311) üzenetére


kételkedem
addikt

Mindig kell lennie egy "b" tervnek! Különösen olyan fontos dolgok esetében mint a bankprogram! :K

jut eszembe, nem tudok belépni a vaterán a személyes lapomra :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#44313) Pisztillus válasza kételkedem (#44312) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Bizony, kell a B terv! Ez itt az X40 és a rózsaszín mobilnet. Idáig mindig kihúzott a csávából.
Az UPC meg azóta vacakol megint, hogy újra sávszélt emelnek.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#44314) bnss


bnss
veterán

Szép napot! Az éjjel szép kis villámok voltak, ilyen gyorsan régen ugrottam ki az ágyból, hogy áramtalanítsak mindent. :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#44315) NoLF válasza Pisztillus (#44313) üzenetére


NoLF
addikt

háu máccs iz dö rózsaszín mobil net/monat?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#44316) Pisztillus válasza NoLF (#44315) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Az enyém 5GB-s, fél évig ~3000 HUF, utána másfél évig ~6000 HUF. Így az is látszik, hogy 2 éves hűségidejű. Nekem megéri, mert netmentes helyen (pl. Ózd) simán tudom használni, a forgalmi korláttól messze vagyok. Meg UPC elhalás idején azt is helyettesíti.
Ezen csomag már nincs, hozzá legközelebb a Relaxnet L áll, havi 7GB adatforgalom, 6200 HUF/hó, és itt is van a 2 év hűség ellnében fél évig fél havidíj. A trükk az benne, hogy a túlforgalmazást ugyan nem számlázzák ki, de a következő számláig lekorlátoznak a túllépés idejétől 128kbit-re.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#44317) NoLF válasza Pisztillus (#44316) üzenetére


NoLF
addikt

na ez az, mindenhol látom ezt a hűségbaromságot. nem hiszem el, hogy nem lehet mobilnetet venni úgy, hogy ne kösd le magad 2 évre... :W

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#44318) zolynet


zolynet
addikt

ismét Mo. (csak mert már rég volt szó róla ;] ) és a tüdőszűrős sztoriiii:
kistáska, nemmellesleg akkora dudákkal h napiszaron lenne a helye a pozolósba, naszólval úgy kezdi már az első embenek hogy nem tud visszaadni, majdnem mekérdeztem h mit baszod nem ingyenvaaaa??? nemhát 855péz, és aszongya csak 1forintosa van :DDD ott már nem mertem semmit kérdezni ... másik része a történetnek, csak azokat szűrik akiknek oka van, aki csak úgy éves szűrésre megy az tessék már októberben telefonálni v akörüljönni me nincs elég film :Y csak pislogtam ... mi sem természetesebb h 1hét átfutási ideje van az eredményért szépenvisszakellmenni
'Atyavilág, hát Peka van ilyen?!' -> ennyi ami így eszembe jut erről :W

Life is too short to stay stock!

(#44319) bolondember válasza NoLF (#44317) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

van vitafakszos cucc, de az meg árban győzelmi lobogó... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#44320) Pisztillus válasza NoLF (#44317) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Pedig lehet. Csak ebben az esetben nincs fél éves havidíj-kedvezmény, illetve a modem árát is ki kell fizetni (12150 Ft).

Szerk.: Akkor neked a Net 500MB kell, az havi 1990 Ft + a modem egyszeri díja. Ennél viszont van túlforgalmazási díj, ami 1Ft/10kB.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#44321) NoLF válasza bolondember (#44319) üzenetére


NoLF
addikt

hát ezaz... nincs megfelelő megoldás. nekem olyan kellene, hogy naponta meg tudjak nézni 5-6szor egy oldalt, semmi mást. de ezért csilliárdokat nem akarok fizetni...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#44322) NoLF válasza Pisztillus (#44320) üzenetére


NoLF
addikt

12150ért modemet kell vennem ehhez? ahh kizárt...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#44323) Pisztillus válasza NoLF (#44322) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Kivéve azt az esetet, amikor olyan laptopod/netbookod van, amiben benne van a HDSPA cucc, mert akkor elég csak a SIM-kártya - azt meg mindenféleképpen adják. Sajnos más ötletem nincs. :(

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#44324) zolynet válasza NoLF (#44322) üzenetére


zolynet
addikt

téonylányéknál így fest .... jelenleg 5gigás panononsat használ bnőm, az is 6k-t kóstál, én meg stoppolom, nekünk elég jelenleg

Life is too short to stay stock!

(#44325) NoLF válasza Pisztillus (#44323) üzenetére


NoLF
addikt

sajnos a 3 éves lapim nem rendelkezik ilyesmikkel... ahh, pitsába. pedig az üzletkötéshez kell. most akkor 2750x3+5500x21 ft-ot fektessek be... vagy a fene se tudja. mindegyik ezzel a 2 évvel szívat, közben lehet hogy a meló amire kell meg csak pár hónapig él... utána mit csinálok vele? pont azután nem használom, mikor már dupla a havidíj, s fizethetek a semmire több, mint másfél évig. remek... :O

zolynet: ez még nem is lenne rossz. viszont nincs rózsaszín előfizum, tehát nem rendelhetek ilyet... :W

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#44326) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Szép napot mindenkinek!

(#44327) 1010


1010
őstag

zsebes kormosok a volanon
nem szamit terhes e ragad a keze
mindeki vigyazzon tobben vannak

[ Szerkesztve ]

(#44328) bolondember válasza 1010 (#44327) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

á, most már nem sok hely van ahol nem kéne meredten vigyázni az értékekre... :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#44329) AMD Power


AMD Power
titán

Nem tud valaki tippet adni nekem ,hogy hol érdemes illetve hol lehet esetleg megállni-parkolni kocsival a Petőfi híd Budai oldalánál valahol. Este 9 után fogok kb oda érni. Pestről fogok menni arra a 4-6 villamos "vonalán".

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#44330) bolondember válasza AMD Power (#44329) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

meddig akarod ott tárolni a verdát?
Egyetem mögötti parkoló szerintem a Neked való hely... :K míg ott laktam, én is ott tároltam a kocsit...

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#44331) Psychonaut válasza AMD Power (#44329) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ottani kolesz parkolója esetleg? Most így nem jut eszembe a neve, talán Kármán Imre? :F

(#44332) tildy válasza NoLF (#44317) üzenetére


tildy
nagyúr

De lehet.
Djuice reload net.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44333) AMD Power válasza bolondember (#44330) üzenetére


AMD Power
titán

Scooter koncert lesz így sok hely nem lesz szerintem..:) Olyan hajnal 1-ig lennék ott kb.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#44334) Psychonaut válasza tildy (#44332) üzenetére


Psychonaut
addikt

Akkor idevágó irományként linkelném katt777 kolléga cikkét a Djuice nettel kapcsolatban. ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#44335) tildy válasza Psychonaut (#44334) üzenetére


tildy
nagyúr

Akkor idevágó hozzászólásként nem linkelnék semmit, Nold tudja kitől érdeklődjön a reload nettel kapcsolatos bővebb infókért. :P :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44336) zolynet válasza AMD Power (#44329) üzenetére


zolynet
addikt

~fél éve a zp melletti kis öbölben parkolok, parkoltam (okosba béreltem teremgarázst) ... egyszer nem hányták le, de még a környékén sem láttam törött üveget, jó hely sokan használják, napközben is nagy ott a helycserés forgalom

Life is too short to stay stock!

(#44337) zolynet válasza zolynet (#44336) üzenetére


zolynet
addikt

ez gyors volt , mégsem bérelek teremgarázst, kiderült h a Viola utca már nem fizetős, sőőt már a Balázs Béla utca sem, 9. ker

Life is too short to stay stock!

(#44338) neduddki válasza Psychonaut (#44331) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Todor

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#44339) Psychonaut válasza neduddki (#44338) üzenetére


Psychonaut
addikt

Az az! Köszönöm! :)

(#44340) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Jó estét a fórumozóknak :)

Üdv: Csabee.

(#44341) pohár


pohár
félisten

Na én is megjöttem végre... Áh, holnap délre kell menni, 20 perces órák, juhé :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44342) pohár


pohár
félisten

Jó közmondás :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44343) Psychonaut válasza pohár (#44341) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ehh, mázlista...nekem 7x45 perc. :(((

Na, megyek mert valami lecke nevű dolgot is meg kellene írni, meg kémiára is tanulni kőne. :D

Jó éjt mindenkinek!

(#44344) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép jó estét mindenkinek!

Az osztálytársaim szerint egyre okosabb vagyok. :)) Pedig csak jobban odafigyelek.
Fura, hogy idősebb fejjel öröm a tanulás.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#44345) Csabee. válasza Algieba (#44344) üzenetére


Csabee.
nagyúr

:) Lehet több mindent tudsz alapból, meg nagyobb a műveltségi szinted is mint a fiatalabbaknak :)

Üdv: Csabee.

(#44346) venember83 válasza Csabee. (#44345) üzenetére


venember83
nagyúr

Meglehet, ahogy az is, hogy kíváncsibb az átlagnál, az is nagyon sokat számít tanuláskor, akkor jobban figyel az ember és sokkal jobban megjegyez mindent. :K

(#44347) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Plusz a memóriám igencsak érdekesen működik. Alaphelyzetben ücsörögve az ágyamon üresnek érzem a fejemet. Ellenben ma olyan szépen felmondtam az alkánok homológ sorát, amit először 1993-ban tanultam meg. :)
Tele mindenféle információval az elmém. Ebből viszont semmi sem látszik. Tökfej vagyok. :DDD

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#44348) Csabee. válasza venember83 (#44346) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jaja ez így van :)

Üdv: Csabee.

(#44349) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Budafokon most elég nagy erejű viharos szél, szakadó esővel... :O

Üdv: Csabee.

(#44350) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Jó éjt mindenkinek! :R

Üdv: Csabee.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.