Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28001) tildy válasza ádyz (#27999) üzenetére


tildy
nagyúr

Eddig külön addonnal kellett belehegeszteni, igen.
Explorerben meg ha jól tudom nincs is. :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#28002) ádyz válasza tildy (#28001) üzenetére


ádyz
addikt

De ki hasznal explorer-t? :U

Mas:

(#28003) philoxenia válasza ádyz (#28002) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Sokan

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#28004) brownus válasza ádyz (#28002) üzenetére


brownus
veterán

pl. pár hete én is, mert a ff w7 alatt valahogy nem akar gyors lenni... az ie8 meg király. kicsit még szokatlan, de most már marad;)

a képről ,meg gozso történetei jutottak eszembe... feri bátyám

(#28005) ToBeY válasza ádyz (#28002) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én IE8 használok,nekem megfelel amire kell meg lusta vagyok külön böngészőt telepítgetni. :U

(#28007) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

hubammeg, UPC pörög rendesen. Egy évvel ezelőtthöz képest fele áron, tripla sebességen kapom és lököm a deróton a biteket meg bájtokat. Ütős növekedés. :K
De hogy a 30M-re 32 jön.. :U

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#28008) ToBeY válasza BlacKSouL (#28007) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én 8mbit-ért fizetek de 11mbit jön :))

(#28009) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#28010) <NewL> válasza philoxenia (#28009) üzenetére


<NewL>
addikt

tudom az ip-d most már :D

ádyz : :DDD

Az Országos Választási Bizottság jogértelmezése szerint alkotmánysértést követ el, aki a Himnusz „Isten, áldd meg a magyart” sorát énekli, hiszen az ugyanúgy „kirekeszti” a kisebbségeket
ezt most olvastam iwiw-en. ez mi lenne? ha nem ide való lenne vagy más akkor egy moderátor szedje ki,thx. szóval mi ez,tudja valaki? :U

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#28011) philoxenia válasza <NewL> (#28010) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Felírtad valahová? ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#28012) brownus válasza <NewL> (#28010) üzenetére


brownus
veterán

arra akar utalni, mert a jobbiknak van/volt egy ilyen plakátja, hogy: magyarország a magyaroké... de ez már pol.és tiltott...

(#28013) Cs.Orsolya válasza ladybug (#27988) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Én szeretem az ilyen szülőket. Biztosítják a megélhetésemet öreg koromra is.. :U

Ja, egyébként én is hazaértem.

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#28015) zolynet


zolynet
addikt

végre itthon ... erre kinn üvöltözik a ckuvája....nem voltam rest toltam neki 90%hangerőn egy kis x-fusiont, nem is értem miért ordított fel rögtön h halkítsam le
tegnap még 23kor kinn kukorékoltak a gangon, lehet el kéne költözni, mielőtt valakit elvisz a jard :O

Life is too short to stay stock!

(#28016) <NewL> válasza philoxenia (#28011) üzenetére


<NewL>
addikt

kép mentése más néven :P

There's an app for that

(#28017) philoxenia válasza <NewL> (#28016) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

IP mentése más néven?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#28018) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Sziasztok!
Megvan a (régi) új telefonom, egy SE K800-as alakjában. Rájöttem, hogy nyári időszakban örökké fotózni szeretnék, és erre teljesen alkalmatlan a kicsike W200-asom. Külsőre nem éppen az esetem a K800, de most a tudása érdekel, nem a szépsége. Kék színű háza van. A W200-asom is kék. Mondtam már, hogy kedvencem a kék összes árnyalata? :D

PeterkeT: Ha munka van, akkor a hp kamerát viszem magammal. De hétköznap, vagy a kertben mászkálva nincs nálam a másfél ökölnyi méretű kamera "apróságom".

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#28019) brownus válasza Kalandor (#28014) üzenetére


brownus
veterán

az eloszto.hu a régi oldalad csak más köntösben?

(#28020) parandroid válasza Algieba (#28018) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mondta már valaki, hogy fotózásra gyakorlatilag bármilyen telefon alkalmatlan? :U

De most komolyan, nem vagyok 'vájtszemű' :U, de az még nekem is feltűnik (néha meg szoktam nézni a tesztképeket telefonteszteknél, úgyhogy ne gyertek azzal, hogy az én telefonjaim voltak bénák), hogy a mobillal készült képek a kanyarban sincsenek egy egyszerű kompakt digitális fényképező képeihez képest sem. Akkor meg minek erőltetni?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28021) Kickass válasza parandroid (#28020) üzenetére


Kickass
őstag

és akkor jön a sablon szöveg :D: mobiltelefon szinte mindig van az embernél, digit gép meg nem

egyébként szerintem tök rendben van ha valaki nem az év sajtófotósa cimért megy egy mobilos képpel, vagy nem brossurába fotóz mondjuk tájat
kis utómunkával egész pofás képeket lehet varázsolni

(#28022) Algieba válasza Kickass (#28021) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Természetesen van annyi eszem, hogy nem kiállításra szánom a mobillal lőtt képeket. :DD

A sablon duma pedig igaz, nincs nálam mindig a hp kamera, ellenben a mobil az esetek 70%-ban igen. Most is itt fekszik az asztalon. A kamerát meg lenyúlta a húgom. Mindig vissza kell hoznom.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#28023) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

hmm..

meglestem a T4-et. Nem rossz, nem rossz.
a harmadik résznek csúfolt gennykupacnál ezerszer jobb. Van egy hangulata, bár a kamerarángatás helyenként sok volt. :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28024) ádyz válasza parandroid (#28020) üzenetére


ádyz
addikt

Osztom a velemenyed.

Pont multkor hasonlitottam ossze a K800i es a digit gepunk kepet, ugyanazon felbontason.

Hat nem akarok nagyot mondani, de a telefon kepe lof@sz sem volt a gephez kepest.

(#28025) JoeYi


JoeYi
őstag

no, köszönöm mindenkinek a délutáni csirkemell témás helpet, ez lett belőle:

Nagyon finom lett, és 80%-ban magyar matricás termékekből :)

(#28026) pohár válasza JoeYi (#28025) üzenetére


pohár
félisten

Nagyon guszta, jó étvágyat hozzá! :C :R

Én most toltam be 2db töltött pizzát :D
Mindjárt szétrobbanok, annyira tele vagyok :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28027) ádyz válasza pohár (#28026) üzenetére


ádyz
addikt

En ma este amcsi napot tartottam, egy pizza, ket hamburger es harom hot-dog. :P

Persze nem egymas utan ettem, kb. masfel oras idokulonbsegekkel.

(#28028) JoeYi válasza pohár (#28026) üzenetére


JoeYi
őstag

nem ettem hozzá kenyeret, szóval ez akár diétás gyros tálnak is nevezhető. Mondjuk special hungarian edition, amit a medvesajt darabkákkal értem el :D (mert nemtudtam, hogy milyen sajttal szokás :N )

[ Szerkesztve ]

(#28029) pohár válasza ádyz (#28027) üzenetére


pohár
félisten

Már azt hittem egymás után, mert akkor megbolondultam volna :D
Ha már leenni nem tudlak, majd leinni :D

A pizza nem is amerikai... :U :D

JoeYi... milyen sajt? Amivel meg kellene szórnod a húst? Sima trappista :K
De ha van hozzá köret, akkor kenyér nem is kell hozzá szvsz... Legalábbis én nem eszek hozzá ilyenkor, de gyrost kenyérrel enni bűn :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28030) ádyz válasza pohár (#28029) üzenetére


ádyz
addikt

Tudom, Olasz, ne de na.

(#28031) bolondember válasza pohár (#28026) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

én ettem délben ebédet, kora délután egy mini vaníliás karikát - és majd reggelit.. :) holnap... :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28032) pohár válasza bolondember (#28031) üzenetére


pohár
félisten

Jól tolod akkor :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28033) bolondember válasza pohár (#28032) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

muszáj :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28034) JoeYi válasza pohár (#28029) üzenetére


JoeYi
őstag

neeem, görögök asszem feta sajtot raknak ra.

No, summáztam 484 ft a tál. Hát ez van, de akkor is kúl lett

(#28035) JoeYi válasza bolondember (#28033) üzenetére


JoeYi
őstag

ez a vaníliás karika ez nokia siemens networks style. Ott ingyé' van az élés kamrában

(#28036) pohár válasza bolondember (#28033) üzenetére


pohár
félisten

Áhh... :(

más: 'shoulder to hem: 27" ' ==> Ez mit jelentene? Ruhánál ez melyik távot jelöli?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28037) DelArco válasza JoeYi (#28035) üzenetére


DelArco
aktív tag

most is van még vaníliás karika ott? azt hallottam hogy egy ideje már nincs

Youth hides the key to salvation

(#28038) ádyz válasza DelArco (#28037) üzenetére


ádyz
addikt

Az biztos, hogy valtol..na de meddig? :))

(#28039) bolondember válasza ádyz (#28038) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mi az, ami a válltól 27"-re, azaz 68,58 cm-re van?

derék, gondolom én - esetleg csípő.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28040) bnss


bnss
veterán

Sziasztok!

Rég jártam erre, mevagyok még, úgy ahogy... :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#28041) Algieba válasza ádyz (#28024) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Sóhaj.
Hányszor írjam, hogy nem digitális kamera helyett vettem egy kamerás mobilt? Van digigépem.
A K800 a W200-ast váltja. Megkedveltem a kis walkmant, de a gyenge kijelzője és kamerája miatt félretettem. A K800 másik előnye, ami a SE telefonokban jó dolog, a fülecskés menürendszer. Ami érthetetlen módon nincs meg a W200-ban, még a J300-ban is benne van.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#28042) JoeYi válasza DelArco (#28037) üzenetére


JoeYi
őstag

hát lehet, hogy az pont nincs, de más van ha jól tudom. Én utoljára 1.5 éve járam inside, szóval csak ismerősöktől hallok ezt-azt

(#28043) ádyz válasza Algieba (#28041) üzenetére


ádyz
addikt

Nem is azert irtam. ;)

bolond: Tudom, de had talalja mar ki pohar baratunk. Legalabb gyakorol. :U

(#28044) ádyz


ádyz
addikt

Tovabbi jo forumozast, en ledolok.

Jo ejszakat.

(#28045) DelArco válasza JoeYi (#28042) üzenetére


DelArco
aktív tag

igen igen úgy hallottam ropira cserélték egy ideje az van.
majd egy hónap múlva már tudni fogom biztosra hogy mi megy ott :)

Youth hides the key to salvation

(#28046) pohár


pohár
félisten

DelArco VS. ON TOPIC

FINISH HIM!

DelArco WIN!...FATALITY

:DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28047) Algieba válasza pohár (#28046) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Én még itt vagyok, csak közben mászkálok a háló többi részén is. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#28048) tildy válasza bolondember (#28023) üzenetére


tildy
nagyúr

Mi is azt néztük, most értünk haza.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#28049) tildy válasza Kalandor (#28006) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem még két hét, és nemhogy szabad nem leszek utána (inkább előtte, mert tanulni kell), de annyi munka van kilátásban, ijj...űNekem nem megváltás a vizsga letétetele...Csak annyiból , hogy eggyel kevesebb task.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#28050) pohár válasza Algieba (#28047) üzenetére


pohár
félisten

Jah jólvan, akkor okés :D

tildy.. és jó lett a film? Neked tetszett? Holnap lehet meglesem, megyek úgyis Debrecenbe :K
Jó neked hogy már a védésnél jársz lassan, és nemsoká otthagyom a fősulit, megcsinálom a 2 éves technikusit, aztán pedig szerencsét próbálok megint a fősulin, immán kicsit több tudással :)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.