Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44901) NoLF


NoLF
addikt

no én akkor elviszek egy 5 literes heineken bulihordót a házibuliba, csak lesz ott rövid...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#44902) zoltanz


zoltanz
nagyúr

A Gopher pontosan, hogy működik és mért jó?
Azt értem, hogy Gopher rengeteg információt nyújt, menüs rendszernek köszönhetõen sokkal könnyebb megtalálni, amit keres. Itt is találhat ugyan letölthetõ file-okat, a hangsúly azonban inkább az írott szövegen van. A világ különbözõ Gopher szerverein mindent megtalálhat, amit keres.
És míg az FTP-nél, ha valahova bejelentkezett, akkor csak azt a szervert érte el, addig a Gopher szerverek egymással szoros kapcsolatban vannak.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#44903) zolynet válasza NoLF (#44901) üzenetére


zolynet
addikt

jóbulit, csak ne fejfájóssörlegyen
mi is minnyá szisszentünk egyet

bazzz :DDD

Life is too short to stay stock!

(#44904) pohár válasza Psychonaut (#44900) üzenetére


pohár
félisten

De még hogy :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44905) Killing válasza Psychonaut (#44898) üzenetére


Killing
addikt

Mért, talán neked nincs? ;]
Pénteken nem szokásom leckézni, inkább vasárnap. Akkor hétfőig legalább megmarad a fejemben. Persze ha csütörtökön van biológia óra az már más tészta. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#44906) Psychonaut válasza Killing (#44905) üzenetére


Psychonaut
addikt

Vanni van, de kérdem én, mivégre járok be 7:30-ra a suliba, ha csak 8-kor kezdődnek az órák. ;] :P

(#44907) zoltanz válasza zoltanz (#44902) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Itt van egy projekt bemutatónak, álítólag nem sávszél igényes, wap szerverek használják ma.

[link]

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#44908) Killing válasza Psychonaut (#44906) üzenetére


Killing
addikt

[link]
Mondjuk én is írtam (lóf@szt, inkább másoltam) már Egri csillagok olvasónaplót a budiban, óra előtt. ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#44909) Psychonaut válasza Killing (#44908) üzenetére


Psychonaut
addikt

Minek ahhoz bemenni a WC-be? Mi a teremben szoktuk, mégiscsak kényelmesebb. ;]

(#44910) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

na igy sem jartam meg, hogy Farago Andras muvesz ur operetjera duguljon be a fulem:- )))
Szoval Oeprettsinhaz evadnyito volt es a Neoton musical promora tevedtunio da, majd nemi kaja utan visszertuenk az utilso blockra es ngyaon JO volt, aki nem votl ott aszt folotteb sajnahassa ugyanis Vago Bernadatt igencsak novos latvanyt nyujtott /IsteniSeggeVAN:- )))/ meg ha Baranyai Annamria siman lenekelet, de akkoris ojja de ojjanmozgasa van, meg ojjande ojjan jo ..... khhhmmm mint mar mosttam:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#44911) Killing válasza Psychonaut (#44909) üzenetére


Killing
addikt

A terem zárva volt, a tanár meg különben sem díjazná. A 3. meg az hogy ott szoktuk az energiaitalt inni. A múltkor elvettek tőlünk 3 üveg ilyet: :O

Nem vagyunk egyszerű manusok, 58-kor elindulunk a kocsmából a suliba, elvégre első a csocsó. :DDD ;]

mod: JOCCAK'!

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#44912) zolynet válasza neduddki (#44910) üzenetére


zolynet
addikt

akkor már csak pár óra és jön a felnőtt műsor szórás ;)

Life is too short to stay stock!

(#44913) Psychonaut válasza Killing (#44911) üzenetére


Psychonaut
addikt

He? Olyat miért nem lehet inni? :F
Jó8!

neduddki: Akkor élvezted az előadást úgy látom. :))

(#44914) neduddki válasza zolynet (#44912) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Tevecc, gysn par ora es a gyerekmusor kezdodoik: lasd a szombati musosr:- )))

udv

neduddki

mod: ha mar 75-ben nemi szukossegei akadnak....

mod: Psychonaut: igen kivalo musor volt,sajnos Foldes Tamastol lecsusztam, de Topi muveszur szokas szeritn hozta magat, na es a musicaelsek is fantoripidaks voltak;- ))) /es azert nemi vozilassi dolog is akat mint mat emlitetm VB hmmmmmkmmm:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#44915) Psychonaut válasza neduddki (#44914) üzenetére


Psychonaut
addikt

Akkor te sem mentél hiába. :))

Na, én megyek, jó éjt mindenkinek! :)

(#44916) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép jó estét mindenkinek! :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#44917) Csabee. válasza Killing (#44911) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Szeretem a kobrát! :DD

Üdv: Csabee.

(#44918) 14adam válasza Csabee. (#44917) üzenetére


14adam
addikt

Az igaz,ha sok kobrát iszol akkor kihullik a hajad :F

(#44919) pohár


pohár
félisten

[link]

Mekkora akció, tisztára megéri megvenni ilyen leárazás után is :DD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44920) zolynet


zolynet
addikt

ezt biza behúztam [link] :DD
és ezzel [link] :))

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#44921) Csabee. válasza 14adam (#44918) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Áá szerintem hülyeség :)

Üdv: Csabee.

(#44922) pohár


pohár
félisten

Vvvvvááááá :DDD :DDD :DDD

Fekszek a röhögéstől :DDD :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44923) pohár válasza pohár (#44922) üzenetére


pohár
félisten

Ez se rossz :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44924) bolondember válasza pohár (#44923) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

jajj. :DDD

Sikeresen megnéztük a Star Treket harmadszorra (most angolul), továbbra is az év top 10 filmjei között van... :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#44925) pohár válasza bolondember (#44924) üzenetére


pohár
félisten

Kár hogy a debreceni CinemaCity-ben nem adják, pedig megnézném :K
No sebaj, holnap úgy érzem másodjára is látni fogom a GI Joe-t haverom jóvoltából :D

"Kűdd meg!!"

Ezen még holnap is tudok majd röhögni azt hiszem :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44926) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Dreher Tóni bakja azé a sűrűn masszívabbak közé tartozik a jelenlegi kommersz piacon. Ha bakot akarok azt veszem.
Most viszont alvás, mert a folyadékhiány és az álmosság elegye idegrángásossá teszi a jobblábam.
Hogy este meg mi vót.... homály fedje, bár tisztán, színjózanul de szenvedéllyel töltöttem. Még magamhoz nem nagyon tértem. 2 napom van agyalni rajta.

Jóéjt..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#44927) pohár válasza BlacKSouL (#44926) üzenetére


pohár
félisten

Jó éjt neked is, én is megyek aludni, holnap 9-kor kelés, megyünk mozizni :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44928) bolondember válasza pohár (#44927) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

akkor jó 8 Neked is, egytől shadowrun... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#44929) Killing válasza Psychonaut (#44913) üzenetére


Killing
addikt

Mert az osztályfőnök nem tolerálja, azt mondja hogy pörgünk tőle mint a Chemotoxos légy. :DDD

Egyébként jóreggelt! :)

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#44930) Bubu79 válasza Killing (#44929) üzenetére


Bubu79
addikt

Szombaton hajnali 6:45-kor már fent vagy? Megsütött a Nap, fiam? :P

Aludj még egyet ;)

Egyébiránt pálinkás gyóreggeltet :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#44931) Killing válasza Bubu79 (#44930) üzenetére


Killing
addikt

Egy kiadós hasmenésnek köszönhetően már 5:20-kor is fent voltam. :W Próbáltam aludni még egyet, de közeledett a reggel és már szvsz nem volt értelme.

Ha pedig én lennék a fiad, valószínűleg letagadnád. ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#44932) Bubu79 válasza Killing (#44931) üzenetére


Bubu79
addikt

Aludni mindig van értelme - kérdezd meg Garfield-ot, agy valamelyik haverját a dologról...

Vidám program már hajnalban absztrakt mintákkal díszíteni a porcelán székesegyházat, de azért nem irigykedem ;]

Mondasz valamit :U ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#44933) Killing válasza Bubu79 (#44932) üzenetére


Killing
addikt

De legalább nem az alsógatyát díszítette. ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#44934) Bubu79 válasza Killing (#44933) üzenetére


Bubu79
addikt

Egy igazi művész nem válogat a vásznat illetően, bármire remekel :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#44935) Killing válasza Bubu79 (#44934) üzenetére


Killing
addikt

Ezt a tanácsodat rajzórán hasznosítani fogom. :P

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#44936) Bubu79 válasza Killing (#44935) üzenetére


Bubu79
addikt

Gondolod sikered lesz, amint a rajztábla fölé kucorodva guvadó szemekkel koncentrálsz a remekműre? ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#44937) Psychonaut válasza Bubu79 (#44936) üzenetére


Psychonaut
addikt

Főleg a közeli osztálytársak fognak a mű elkészítése folytán melléktermékként keletkező illat rajongóivá válni. ;]

Jó reggelt!

(#44938) Killing válasza Psychonaut (#44937) üzenetére


Killing
addikt

Egy HB-s ceruzának nincs túlzottan kellemetlen illata. ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#44939) kételkedem válasza BlacKSouL (#44926) üzenetére


kételkedem
addikt

Ha ez virágnyelven azt jelenti, hogy becsajoztál, akkor egészségedre!
Tóni bácsi bakja tényleg egész jó! :K

Bubu: ez a porcelánra fröccsenő szösszenet ismét nagyon képszerűen volt megfogalmazva! :R

Killing: széntabletta, imódim, reasec. Alma, sok víz, keksz, pirítós, főtt krumpli. Jobbulást!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#44940) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Szép napot mindenkinek!

Killing: A Reasec-et nem fogod recept nélkül megkapni. Ha patikába mész, helyette Bolus adstringens, az egy kicsit fertőtlenít is. De a széntabletta vagy az Imodium (Lopedium) is jó.

És egy OFF kérdés: Mennyiért lehet eladni egy FuSi Esprimo U9200-as notit, ami kb. 1 éves. Paraméterei: Celeron 540 1,866GHz CPU, 2GB RAM, 12" 1280x800 monitor, Intel X3100 VGA, 120GB HDD, DVD-író, Atheros Wifi, bluetooth, webcam, 6 cellás akku, Windows XP Home SP3 oprendszer.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#44941) Sipi16 válasza Bubu79 (#44932) üzenetére


Sipi16
senior tag

Addig nincs gond amíg nem térdel elötte. :DDD

Na lassan kezdödik a melódia...

Reggelt!

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#44942) Killing


Killing
addikt

Kétlkedem, Pisztillus: Ez csak a tegnap esti össze-vissza zabálástól volt, nem állandó, habár volt már olyan is, naná hogy utazás közben. :DDD De azért köszi a tanácsokat. :)

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#44943) kételkedem válasza Pisztillus (#44940) üzenetére


kételkedem
addikt

Abszolúte nem vagyok képben, de szerintem kb 80k HUF
A szakértők itt rendelnek.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#44944) Pisztillus válasza kételkedem (#44943) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Köszi, feltettem a kérdést ott is!

Hmm, milyen szép szimmetrikus számú hozzászólás, oda-vissza nézve ugyanaz... :)

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#44945) Killing válasza Pisztillus (#44944) üzenetére


Killing
addikt

Én az 50 000.-re fenem a fogam. :D
Yetike vetélytársat kap majd. Habár neki könnyű, zárja a topicot és beírja hogy 50 000. ;]

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#44946) fokukac


fokukac
nagyúr

jóreggelt.

a b.zeráns szomszéd ma is felkeltett 6:30-kor. nagyon kezd a tököm tele lenni... :( :((( :O

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#44947) Killing válasza fokukac (#44946) üzenetére


Killing
addikt

Bumm egy saller. ;]
Nekünk a 'nyaralóban' vannak roma szomszédaink, én Bódi Gusztira meg a társaikra szoktam kelni... :U

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#44948) fokukac válasza Killing (#44947) üzenetére


fokukac
nagyúr

áthoztam a hálóba a hifit.
mostantól metallica-kúrát kap a nyanya.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#44949) Csabee. válasza fokukac (#44946) üzenetére


Csabee.
nagyúr

:DDD :DDD jobb reggelt! :)

Üdv: Csabee.

(#44950) fokukac válasza Csabee. (#44949) üzenetére


fokukac
nagyúr

este pedig lehet, hogy beizzítom az elektromos gitárt is.

jövő héten pedig egy házibuli... olyan igazi üvöltözős.

ha harc, hát legyen harc!

Pleased to meet you - hope you guess my name

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.