Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44501) pohár válasza BlacKSouL (#44500) üzenetére


pohár
félisten

Megesik, no :U :D

Gabesz... én már nem járok Kecsóra, Debrecenben tanulok :( :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44502) (Darkwood) válasza pohár (#44501) üzenetére


(Darkwood)
őstag

"Gabesz" :U :F

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#44503) pohár válasza (Darkwood) (#44502) üzenetére


pohár
félisten

Bazdmeg lehet keverlek valakivel :DDD
Nem te voltál Marsunál még anno nyáron? Ha igen, akkor Gabi vagy nem? :DDD Mondjuk azóta nevet változtathattál :DDD

Jaaaaj kevertelek Daywalker-rel, fene ebbe a gyík avatarodba :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44504) (Darkwood) válasza pohár (#44503) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Szinte gondoltam, hogy összekeversz valakivel! :))

Hogy mikor jöttem rá (vagyis sejtettem): [link]!

Amikor írtad, hogy "Üdv az asszonynak" akkor kezdtem elszégyellni magam, hogy nem ismerlek - persze PH!-ról igen- Te meg ismersz engem! Asszonnyal itt tűnődtünk, hogy tényleg ismerjük egymást?

Aztán írtad, hogy "verjed is belefele a kocsiba a pénzt" na akkor világosult meg, hogy keversz valakivel! :DDD

Mod: Tényleg gyík avatarja van! Ki kéne sajátítanom ezt az avatart! ;]

[ Szerkesztve ]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#44505) fokukac válasza (Darkwood) (#44504) üzenetére


fokukac
nagyúr

"Asszonnyal itt tűnődtünk, hogy tényleg ismerjük egymást?"

mármint Te meg a 'zasszony?
hát csak ismeritek már egymást, nem? :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#44506) pohár válasza (Darkwood) (#44504) üzenetére


pohár
félisten

Jaja :D
Már ott is meg voltam vezetve nemkicsit :D

Őstag vagy, kérj magadnak valamit :D De látod, legalább az asszonyt eltrafáltam :D

main@... ;] :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44507) (Darkwood) válasza fokukac (#44505) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Menjé' aludni! ;] :P

pohár: Ezzel a gyíkkal kéne kezdeni valamit! Valamit rá kéne rajzoltatni! Ambivalens dolgok elkerülése érdekében: Nem a farkamról beszélek! ;]

[ Szerkesztve ]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#44508) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Na ezen elmosolyodtam:))

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#44509) pohár válasza (Darkwood) (#44507) üzenetére


pohár
félisten

Perszepersze... :U :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44510) (Darkwood) válasza pohár (#44509) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Áhhh... inkább megyek aludni holnap meló! :D

Jó éjt mindenkinek! :)

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#44511) pohár válasza (Darkwood) (#44510) üzenetére


pohár
félisten

Lassan én is zúzok aludni, holnap 9-kor kelés, de már érzem hogy nehéz szülés lesz... :( :D
Lassan csorog a NFS is, holnap hamar végzek aránylag a suliban :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44512) RoyalFlush válasza pohár (#44511) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Folyékony halmazállapotú? :D

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#44513) pohár válasza RoyalFlush (#44512) üzenetére


pohár
félisten

Jaja, már 6 és fél deci lejött az 5 literből :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44514) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Megfogadom, hogy soha az életbe többet szolgáltatótól nem veszek telefont, illetve nem fogadok el telefont, ha nincs kiütve. Csak gyári független mobilokat fogok venni. Kicsit hosszabb ideig tart majd összespórolni az árát, de jobban megéri egy szabad telefon megvásárlása, mint egy függőé.
Itt szenvedek egy exmagentás E65-sel. Voltam olyan hülye, hogy nem kértem a gyári szoftver visszatöltését rá. Hétvégén vihetem vissza a szervizes sráchoz. :W

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#44515) Algieba válasza Algieba (#44514) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Sikerült pozitív gondolkozással elkerülnöm, hogy a telefont bántsam a saját hülyeségem miatt. ;]
Most viszont kifektetem magamat, mert ma sulis nap van, és délután 3 matekom és 2 angolom lesz, könnyed levezetésként egy nyelvtannal.

Jó éjt és szép álmokat mindenkinek!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#44516) Killing


Killing
addikt

Jó reggelt! Kezdődhet a ma reggeli csocsó VB. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#44517) 1010


1010
őstag

ahhhhhh
egy ujabb nap
reggel hideg
delutan nyari meleg
tiszta vicc

(#44518) Bubu79 válasza tope (#44492) üzenetére


Bubu79
addikt

Kevés lenne a lapos ára, ha az én bundámra akarnál iszogatni ;]

Óccsóér nem eladó a mackó ködmön :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#44519) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Szép napot mindenkinek! :)

Üdv: Csabee.

(#44520) kételkedem válasza BlacKSouL (#44493) üzenetére


kételkedem
addikt

Ha gép előtt vagyok, én is szoktam reagálni

1010: nem vicc, ősz! :K

Szép napot mindenkinek!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#44521) NoLF


NoLF
addikt

hú az erőspaprikás szenya megint üt

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#44522) Sipi16 válasza 1010 (#44517) üzenetére


Sipi16
senior tag

Reggel amikor levittem a kutyat 5 fok volt. Most mar kozelit a 10hez, de kod van.

Reggelt!

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#44523) tope


tope
addikt

Szép jó napot.

Tudom nem ide illik, de megkérdem FUJITSU SIEMENS Amilo Li 1705 jó laptop-e ?

(#44524) zolynet válasza NoLF (#44521) üzenetére


zolynet
addikt

itt folyamatosan vki sült kolbásszal kezd, beteríti a teret

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#44525) bolondember válasza Sipi16 (#44522) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ez mínusz vagy plusz? :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#44526) Sipi16 válasza NoLF (#44521) üzenetére


Sipi16
senior tag

Tobbszorelvezos lesz? ;]

Be: Meg plusz. ;)

[erdekes]

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#44527) Bubu79 válasza tope (#44523) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem.

Amiben szerepel a Siemens felirat, az csak hulladék lehet ;] :DDD

Rühelltem a videójukat, később műszerészként az elemző műszereiket és a megszakítóikat is - nem a szívem csücske a cég, na! :DDD

A hőmérséklet témához: 5 fok felett minden meleg :K

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#44528) zolynet válasza Bubu79 (#44527) üzenetére


zolynet
addikt

egyetértek ... de majd jön tildy/esm :)

vonalkód olvasóhoz tud vki vmi fasszentos beállításos cuccot? :F

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#44529) NoLF válasza Bubu79 (#44527) üzenetére


NoLF
addikt

maradt volna a mozdonygyártásnál.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#44530) zoltanz válasza Sipi16 (#44522) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Lassan lehet szüretelni a jégbort. ;) :D

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#44531) tope


tope
addikt

Mi a baj a laptop típussal ?

(#44532) zoltanz válasza Bubu79 (#44527) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Tévedsz, de remélem csak viccelsz, felső kategóriába tudnak ők is ám leptopot készíteni. :D

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#44533) Sipi16 válasza tope (#44531) üzenetére


Sipi16
senior tag

Olcso, sokat adnak el es tobb a meghibasodas. Van aki azt vett es ket eve semmi baja nincs vele. Lehet, hogy a szart ki kell fogni belole, de ezt a markat en sem ajanlom.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#44534) zoltanz válasza Sipi16 (#44533) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Viszont ha el is romlik jó a szervíhálózata mo -on, nekem is van FS notim.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#44535) Bubu79 válasza zoltanz (#44534) üzenetére


Bubu79
addikt

Akkor elfogult vagy - és mint ilyen, nem szavahihető ;] :DDD

tope: Lehet, hogy semmi baj nincs velük, én a Siemens miatt fújok rájuk - amúgy sem értek a lovakhoz, apám nyulakat tartott :D

zolynet: Vonalkód olvasásban Fábry elmondása szerint a takarítónője a legnyerőbb ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#44536) tope válasza Sipi16 (#44533) üzenetére


tope
addikt

Az a baj, hogy amennyi pénzem van rá, abból ez jön ki használtan, mert a többi, ami ilyen paraméterrel rendelkezik drágább.

(#44537) zoltanz válasza Bubu79 (#44535) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy akkor lennék csak elfogúlt ha egy gyártótól vásárolnék, de nézd meg az adataimnál mik vannak a Cuccok szekcióban. :D

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#44538) Sipi16 válasza tope (#44536) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ha meg van ra gari akkor nem gaz. En Dell-t vettem egy masfel eve, de a kovetkezo az vagy HP vagy Compaq lesz.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#44539) Bubu79 válasza zoltanz (#44537) üzenetére


Bubu79
addikt

A lejtőn már elindultál - még arra is sor kerülhet, hogy a gyártótól vásárolj és némi kedvezményért téríteni kezdj a PH!-n :U :))

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#44540) tope válasza Sipi16 (#44538) üzenetére


tope
addikt

Gari nem valószínű, hogy van rá
UI: Gyenge akksival rendelkeznek ahogy olvastam, de az nálam nem lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#44541) zoltanz válasza Bubu79 (#44539) üzenetére


zoltanz
nagyúr

"téríteni kezdj a PH!-n"

Nem vagyok az a pap féle, nagyon nem... :N

tope

Keresgélj még, próba cseresznye. :)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#44542) csapos2


csapos2
addikt

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#44543) venember83 válasza csapos2 (#44542) üzenetére


venember83
nagyúr

Mintha valami páncélos egység lenne.

(#44544) kételkedem válasza csapos2 (#44542) üzenetére


kételkedem
addikt

A fotó az autós felvétel után készült :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#44545) zoltanz válasza csapos2 (#44542) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Bárányhímlős lett a katica? :D

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#44546) bolondember válasza zoltanz (#44545) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem, katicás lett a víz.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#44547) NoLF válasza csapos2 (#44542) üzenetére


NoLF
addikt

jómegfürdött

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#44548) zoltanz válasza tope (#44540) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Vedmeg pl ezt:

[link]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#44549) zolynet válasza Bubu79 (#44535) üzenetére


zolynet
addikt

kösz a segítséget, sztem ezért tudtam megtalálni, tényleg leköteleztél ;]

Life is too short to stay stock!

(#44550) tope válasza zoltanz (#44548) üzenetére


tope
addikt

Most adtam el ezt, szóval gyenge az nekem :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.