Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49951) Killing válasza Pisztillus (#49942) üzenetére


Killing
addikt

Természetesen nem. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#49952) bnss válasza Pisztillus (#49937) üzenetére


bnss
veterán

Szia! Így már értem, többet kellett volna írnom, úgy látom. :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#49953) gamerkiller válasza kételkedem (#49872) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Hát ölég sz@rul állok' Mondjuk nem ez a topik az én fő mozgásköröm szóval..:)
Ki lesz az 50.000?:)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#49954) bolondember válasza Esmein (#49944) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem a kék propellernél voltál?! :S

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#49955) ngabor2 válasza gamerkiller (#49953) üzenetére


ngabor2
nagyúr

elhiszed, megállna a topik 49999-nél, ha azt mondanám, hogy az 50k. hozzászóló egy végleges bant kap jutalmul? ;]

(#49956) Killing válasza ngabor2 (#49955) üzenetére


Killing
addikt

Nem. ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#49957) ngabor2 válasza Killing (#49956) üzenetére


ngabor2
nagyúr

(#49958) bolondember válasza Killing (#49956) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

akkor Te vagy az 50k-s most, jó? :U :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#49959) gamerkiller válasza ngabor2 (#49955) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Én elvállalnám..:D Legalább elmondhatnám hogy enyém az On topic 50.000-rese..;) És úgysem bannolnál, mert szeretsz:D
Szerk..: Tudom, topikgyilkos vagyok.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#49960) kételkedem válasza gamerkiller (#49959) üzenetére


kételkedem
addikt

Ezt a nicked is unod már? :U :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#49961) tildy válasza ngabor2 (#49926) üzenetére


tildy
nagyúr

Ne kezdjük el a vitát . Nem az én kívánságom volt, hanem Racecamé, és maradjunk annyiban, hogy nem az volt a kívánságom, hogy 1 szavas mondatos dolgok egyáltalán nelegyenek , azaz ilyen hozzászólástól mentes legyen hanem az, hogy ne legyen túlzásba víve, tartsunk mértéket. De ez is inkább kérés volt, hogy ne menjünk egy bizonyos szint alá.

Szóval kérlek ne adj oylat a számba amit nem modntam, nem kértem. Köszönöm.

A kiharcoltukat meg a történtek fényében kikérem magamnak... Nem mi akartuk az ont, nem is akartunk szétválást. Csak annyit, hogy mindkét oldal, mi is, meg az is, aki csak köszöngetni akar, tartson mértéket (ne szúrjon be csak köszöngetős postokat, vagy folyamatosan szamarakat ), de ezen felül azért érezze jól magát.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49962) Esmein


Esmein
nagyúr

PAPAPAPAPA...
Akciós hitelek a [_____] banknál, nem érdekelnek a részletek!

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#49963) Pisztillus válasza Esmein (#49948) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Pontosan. Én is voltam már pár melóhelyen, és bármi is történt, rengeteget tanultam belőle. Ha mást nem, akkor csak annyit, hogy milyen dolgokat ne kövessek el akkor, amikor döntési helyzetbe kerülök.

Bon: Sebaj, majd a következőben te leszel az első! :D (Mármint a hozzászólások száma alapján... :DDD )

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#49964) NoLF


NoLF
addikt

na végre egy objektív cikk a kis A4-es multifunkciósunkról. mondjuk elég szemet szúró hibák vannak benne, de a lényeg kivehető ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#49965) ngabor2 válasza tildy (#49961) üzenetére


ngabor2
nagyúr

... és el lett érve, amit a szétválást szorgalmazók akartak. nem látok az újraegyesülésre okot továbbra se (ahogy több mod se). hogy nem pörög az off topik? ez volt a céljuk, megkapták. hogy pörög az on helyette? nagyszerű, ez volt a többiek célja. mindenki boldog.

oké, lehet, hogy konkrétan nem azt szeretted volna, hogy szétváljon az off topik, de más, mindenkinek megfelelő ötlet nem igazán született. az alternatívák közül még mindig ez a legkevésbé rossz.

ez a téma részemről befejezve.

[ Szerkesztve ]

(#49966) venember83 válasza NoLF (#49964) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerezhetnél a prohardvernek valami tuti Kyocera készüléket, amelyet tesztelhetnének, mit szólsz?

ng2: Vigyázz, nehogy a tapasztaltabbik tiv sorsára juss ezzel a témazárósdival. ;]

[ Szerkesztve ]

(#49967) Killing


Killing
addikt

Pá-Pá twollah.
Tudja vki mit művelt?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#49968) ngabor2 válasza venember83 (#49966) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem tudom, mire akarsz ezzel célozni :D

(azt nem írom, hogy "nem tudom, hogy mire gondolsz", mert axiómaszinten tudjuk, hogy egy férfiember mire gondol...)

Killing: a megfelelő helyen le van írva. harci feladat: találd meg ;]

[ Szerkesztve ]

(#49969) venember83 válasza Killing (#49967) üzenetére


venember83
nagyúr

Olvass. Továbbá van egy Miért moderáltuk topik is.

ng2: Jelenleg az éhségem is bonyolítja a gondolatmenetemet, ami így már háromkomponensű.

[ Szerkesztve ]

(#49970) Killing válasza venember83 (#49969) üzenetére


Killing
addikt

Abban nincs benne. (Még szvsz)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#49971) venember83 válasza Killing (#49970) üzenetére


venember83
nagyúr

[link], [link], [link]. Mind ugyanabból a topikból. Ennyi információ elég?

(#49972) zolynet válasza venember83 (#49971) üzenetére


zolynet
addikt

link :U

Life is too short to stay stock!

(#49973) venember83 válasza zolynet (#49972) üzenetére


venember83
nagyúr

"nem baj, kompenzálja azokat, akik túl keveset ;] "

(#49974) NoLF válasza venember83 (#49966) üzenetére


NoLF
addikt

le tudnák? :F van nyomtatós-fénymásolós szag-emberük? cikket már írtam, az ki is jött hírként a címlapra, igaz kicsit átköltve.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#49975) Killing válasza venember83 (#49971) üzenetére


Killing
addikt

Hopp. Kidus hsz-ét akkor félreolvastam.
zolynet: Bannold. ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#49976) bnss válasza Pisztillus (#49963) üzenetére


bnss
veterán

Nem szeretnék első lenni, annyira nem leszek aktív, ahogy az utóbbi időben sem voltam a legaktívabb fórumozó. :)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#49977) venember83 válasza NoLF (#49974) üzenetére


venember83
nagyúr

Nyomtatótesztre példa van nem egy, csinálják, aztán hogy értenek-e hozzá, abba nem mennék bele, mert még a végén a pingvin sorsára jutok. :DDD

(#49978) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

yetike viszont nem tudja megnyitni az újat.... ;] :D [link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#49979) Killing válasza philoxenia (#49978) üzenetére


Killing
addikt

Megtudnám én is. Csak lehet nem díjaznátok. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#49980) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Most akkor hajrá van vagy nem van hajrá?
Amúgy túlórázok
Mondjuk később is jöttem be..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#49981) venember83 válasza BlacKSouL (#49980) üzenetére


venember83
nagyúr

Tehát akkor később is mész el? :U

(#49982) Janoska26 válasza BlacKSouL (#49980) üzenetére


Janoska26
addikt

Énis később jöttem, de annyival hamarabb is hazamegyek :U :DD

(#49983) Pisztillus válasza bnss (#49976) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Mondjuk én sem voltam az a dumagép - sűrűn voltak több napos kihagyások. Mint ahogyan várhatóan lesznek is...
De egy biztos: Ha bárkinek bármilyen patikai jellegű kérdése van, az megtalál. :K

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#49984) Killing válasza gamerkiller (#49953) üzenetére


Killing
addikt

Véletlenül nem ez az? :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#49985) ngabor2 válasza venember83 (#49977) üzenetére


ngabor2
nagyúr

kénytelen leszel patikát nyitni? :F

(#49986) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Valakinek macsek?:) [link]

Üdv: Csabee.

(#49987) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A kábelem hét vezetéke közül a fehér-barna elszakadt, mégis megy a net.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#49988) Pisztillus válasza ngabor2 (#49985) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Bármennyire is szeretnék időnként a legfontosabb embernek tűnni, szerintem most nem rám gondolt... :DDD

Algieba: Itt valami hiba van a mátrixban... Tudomásom szerint az UTP kábel (ha arról van szó) nyolceres. Viszont ezek szerint redundáns is...

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#49989) RoyalFlush válasza philoxenia (#49978) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Ő nyugdíjba ment ;]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#49990) BlacKSouL válasza venember83 (#49981) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ja, ez már a korai helyett a késői :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#49991) ngabor2 válasza Algieba (#49987) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mivel a 8 vezeték közül csak 2 pár viszi a netet, és ebben a barna és a kék páros nem szerepel.

narancs-fehér
narancs
zöld-fehér
kék
kék-fehér
zöld
barna-fehér
barna

(patch kábel esetén mindkét vég így néz ki, crosslink kábel esetén az 1-3 és 2-6 erek helyet cserélnek, tehát ami az egyiknél narancs, az a másiknál zöld lesz.)

ebből a narancs és a zöld párok a netnek számító. a kék elvileg fenn van tartva telefonnak, a barna meg tán későbbi fejlesztésnek. viszont mostanában inkább a PoE-ra (power over ethernet) használják ezt a 2 párt.

lehet, hogy senkit nem érdekelt... de leírtam :D

[ Szerkesztve ]

(#49992) 7 válasza RoyalFlush (#49989) üzenetére


7
addikt

Akkor kéretik tisztelettel beszélni rólam.
Baz... izé... Bezzeg az én időmben! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49993) Killing válasza Csabee. (#49986) üzenetére


Killing
addikt

Aranyos macsek. Nekem is volt ilyen színösszeállításban. :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#49994) pohár


pohár
félisten

Ki viszi az 50k-t? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#49995) Csyppa válasza pohár (#49994) üzenetére


Csyppa
senior tag

kit érdekel?

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#49996) Killing válasza pohár (#49994) üzenetére


Killing
addikt

Ééééén! ;]
Vagy az aki betelefonál. :DD

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#49997) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Egyszer már nekem is összejöhetne egy nagy szám. :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#49998) Pisztillus válasza ngabor2 (#49991) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Na ez nekem is új volt. De legalább a vezetékek számát eltaláltam. :)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#49999) pohár válasza Csyppa (#49995) üzenetére


pohár
félisten

Nem tudom, csak kérdeztem, nehogy valakinek szívfájdalmat okozzak ha véletlen elvinném a ötvenezredik hsz-t :D

Amúgy meg készül egy kis szecsuáni csirke és édes savanyú is, faterral főzünk mint állat :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#50000) Csyppa


Csyppa
senior tag

omg

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#50006) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Folytatás itt.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.