Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44201) Winner_hun válasza Pisztillus (#44199) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kb 2 hete ugyan úgy járok rajta mint előtte:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#44202) zolynet


zolynet
addikt

újra bp-en
holnap 1nap munkába, jó 2hó kihagyás után ... ugye nem kell leírnom mennyi kedvem van reggel felkelni /namajdleszvmi/

Life is too short to stay stock!

(#44203) kételkedem válasza Pisztillus (#44195) üzenetére


kételkedem
addikt

Egy kis esztétikai hiba simán belefér, hiszen nem szalonból veszi. Ez azonban alaposan össze lehetett törve, nem lehetett vele egyenesen menni! Mondtam neki, hogy ezt nem szabad megvenni, majd keresünk egy másikat. Holnap megnézünk egy Hondát Gávavencsellőn, hátha az jobb lesz

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#44204) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Jajj a monitort mindjárt kiharapom

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#44205) Killing


Killing
addikt

JOCCAK'!

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#44206) neduddki válasza 1010 (#44176) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Enm szamit toletek eszt nem varja el senki ehhez velszulette inteligecija kine de hat ami nincs aszt neis akarjuk elvanui:- (((

udv

neduddki

mod: Tim: nem tetem smmit, max par nyakt kitortem, de aszt szivesen barmikor most is:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#44207) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Gaymer's Olde English Original cider.
Ilyet iszogatok. Sose ittam eddig, fura. Érdekes.

Se sör, se bor, se körte se alma...

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#44208) nike_ válasza Killing (#44197) üzenetére


nike_
addikt

Ilyen kutyájuk van haveroméknak :)) Szép kis angol bulldog. Csak macerás vele bánni. Csak császárral tud szülni meg ilyenek.. :F

(#44209) Pisztillus válasza Tim82 (#44200) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Rendben, nekem jó.

Mawyx, meg akit még érint: neduddki-ról meg le lehetne szállni végre. Rejtő Jenő, Török Szultán - ezek a nevek mondanak valamit? Különben is, nem írna így, ha az a PH! nagybetűseit zavarná. De mint mondtam már régebben is, ő már a PH! védjegye, egyfajta ikon. Beszéltem, uff!

Winner: Ehh, húzod itt az ember fiát! Mégis küldöm a Mikulást! :D

Kételkedem: Igen, inkább egy kicsit többet járjatok utána, de akkor legalább olyat vesz a barátod, amivel nem lesz gond.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#44210) nike_ válasza Killing (#44205) üzenetére


nike_
addikt

JOCCAK'! Én is mentem.

(#44211) Psychonaut válasza Mawyx (#44182) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem olvashatatlanul ír, ez az egyik, a másik meg, hogy szándákosan csinálja. Neked is jogodban áll egy közismert irodalmi figura stílusában írni, rangtól függetlenül.

SZERK: jó éjt annak, aki megy aludni! :)

[ Szerkesztve ]

(#44212) bnss válasza Killing (#44194) üzenetére


bnss
veterán

Pörkölt, vegyesen marha és sertés hús.

rarri: mindjárt füstölni fog a billentyűzet, reményeim szerint. :))

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#44213) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Gyors körkérdés. Szerintetek a mostani avatarom jobb vagy amire modosítani akarom?:) [link]

(#44214) Csabee. válasza ToBeY (#44213) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én épp ma néztem az avatar topicba hogy újat csináltak neked,. Nekem az új sokkal jobban bejön :)

Üdv: Csabee.

(#44215) Winner_hun válasza ToBeY (#44213) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mostani.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#44216) Psychonaut válasza ToBeY (#44213) üzenetére


Psychonaut
addikt

Mostani. Vagy hagyd ezt, vagy kérj teljesen újat. Szerintem.

(#44217) Winner_hun válasza Psychonaut (#44216) üzenetére


Winner_hun
félisten

Csak az figura lehet ami van, nem lehet teljesen mást kérni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#44218) BlacKSouL válasza ToBeY (#44213) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Mostani

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#44219) tildy válasza Winner_hun (#44217) üzenetére


tildy
nagyúr

De lehet, legalábbis fél éve lehetett. Le is van írva valahol az arcképszerkesztőben. Van pár ember , akinek le lett cserélve korábbi egyéni avatarja.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44220) Pisztillus válasza ToBeY (#44213) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szerintem is inkább ez maradjon.

Tildy: A meglévő avatar módosított (felújított, kiegészített, stb.) változatát kérhetik az egyéni arcképesek, teljesen mást nem.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#44221) Psychonaut válasza Winner_hun (#44217) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ha nem lehet teljesen más figurát kérni, akkor maradjon.

Én megyek, jó éjt mindenkinek!

(#44222) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Úgy tudom én is hogy nem lehet újat kérni,mert az lenne az lenne a legjobb.
Így azzal kell dolgozni ami van,alszom rá egyet reggel megnézem mi lett az eredmény:D

(#44223) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Na, ez elég érdekes péntek-szombat volt. Pénteken este lakásavató parti Pesten, szombaton meg céges kirándulás. Engem csak Pesten vettek fel, de ugye addig...
Megittam 3 sört, egy fél vilmost, meg egy üveg Bacardit kólával. Mindezt 7 és hajnal 4 között, de úgy hogy 4 körül még ittam, aztán alvás, majd 8-kor ébresztő mert jött a busz és menni kellett a kirándulásra. Most mondjam hogy délután még az előző este miatt voltam enyhényszólva is piás? :)
A buszon kínáltak valamivel, de már a szaga is borzalmas volt, aztán végül legyűrtem egy sört, meg egy Metaxát egész nap, de végig elég kész voltam. Nem annyira volt gáz, csak ha ment a busz nekem hányingerem volt :) De nem vészesen, csak olyan kellemetlenül. Amúgy Tihany, meg Herend volt terítékes, Füred már nem fért időbe. Most a kollégák azt hiszik én nem tudok inni, de én meg csodálkozom hogy bírtam előző este.
Na mindegy, ennyit erről. A péntek estét most próbálom összerakosgatni, meg infókat gyűjteni. :)
Élvezetes hétvége volt, ez a lényeg. Éltem ahogy lehet. Anyám örülni fog, ugye rarri ? ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#44224) Csabee. válasza ToBeY (#44222) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nem lehet teljesen új avatart kérni?? Hogy hogY?

Üdv: Csabee.

(#44225) tildy válasza Pisztillus (#44220) üzenetére


tildy
nagyúr

Emlékeim szerint majdnem egy éve próbálkoztam totál más avatar cseréjére , olyan fajta ellenvetés nem volt, hogy totál másikra nem lehet. Más problémák merültek fel. Igaz lehet azóta visszaállt a régi rend.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44226) Pisztillus válasza tildy (#44225) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Na igen, de a te új avatarodnál is olyan jellegű eltérés lett volna, mint Kidus régi és új avatarja között, azaz mindkettő ugyanazt ábrázolja, csak másképp. (Mintha két különböző festő festette volna.) Az olyan jellegű eltérés nem megengedett, mint pl. Winner_hun a motkány helyett kérne egy kardfogút vagy egy mammutot.

Szerk.: Jobb, hogy nem cseréltél, a mostani nekem jobban tetszik. :K

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#44227) Winner_hun válasza tildy (#44219) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tudom, én is azt írtam. Vagy legalábbis próbáltam:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#44228) Winner_hun válasza Pisztillus (#44226) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nekem is, azok az emós figurák szörnyűek:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#44229) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Jóó éjt mindenkinek!

Üdv: Csabee.

(#44230) zolynet


zolynet
addikt

ez a Kísértetjárás Connecticutban jófajta horror, aki szereti az ilyen filmeket annak kötelező ... a végét már nem bírta az asszony, azt már lámpafénynél kellett :DDD

Life is too short to stay stock!

(#44231) pohár válasza zolynet (#44230) üzenetére


pohár
félisten

Azt is megnézem akkor :DDD
Most de sok horror van adáson, csoda :D

Holnap egy kis Végső Állomás 3D lesz a programban :DD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44232) NoLF


NoLF
addikt

a becstelen brigantyk megér egy misét

legalább egyet :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#44233) pohár válasza NoLF (#44232) üzenetére


pohár
félisten

Nekem azt mondták elég fos lett :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44234) NoLF válasza pohár (#44233) üzenetére


NoLF
addikt

akkor ők nem értenek Tarantinohoz, én annyit mondok :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#44235) pohár válasza NoLF (#44234) üzenetére


pohár
félisten

Tarantino-filmekből nekem a Kill Bill 1 a no1 :D
Főleg az a jelenet, mikor vagy 150-en jönnek szegény csajra :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44236) fokukac válasza fokukac (#44121) üzenetére


fokukac
nagyúr

kép az esetről :

itt látszik, hogy milyen szögben érkezett a csávó...
nem tudom, mit gondolt. :F

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#44237) tildy válasza fokukac (#44236) üzenetére


tildy
nagyúr

Szegény suzi, szegény @ :( :(((

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44238) NoLF válasza fokukac (#44236) üzenetére


NoLF
addikt

csodás... engem is pont így kapott el anno a kékkel még egy nyanya, az adta meg a végső lökést hogy el kell adnom. ott egy kicsit szélesebb volt az utca, és nem belémjött elölről, hanem az oldalamat húzta végig.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#44239) Pisztillus válasza fokukac (#44236) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Hát ez sem úgy jött, ahogy kellett volna... Megszokásból, mondván, úgysem lesz ott senki. És ez a legveszélyesebb. Én min. egy évre pihentetném a jogsiját, legyen ideje elgondolkodni a történteken.

Tényleg, amúgy jól vagy? Nincsenek újabb tünetek?

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#44240) Winner_hun válasza fokukac (#44236) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mikor szoktad magad bekötni? Ha már mész a megengedett sebességgel, vagy az első pirosnál? Vagy a kettő között bíbelődsz vele?
Amúgy sajnálom, remélem én ilyennel nem fogok találkozni..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#44241) littlelion21


littlelion21
addikt

Sziasztok!

Azt nem tudjátok véletlenül hogy mi történt ádyz-al?
Mi rossz fát tett a tűzre?

[ Szerkesztve ]

(#44242) fokukac válasza Pisztillus (#44239) üzenetére


fokukac
nagyúr

Á, szerintem semmilyen büntit nem kap. a biztosítója majd fizet, ő meg kap egy enyje bejynét a főnökétől (céges lótifuti fábia volt)

Az itten a nagy kérdés, hogy mikor lesz nekem ebből pénzem... szerintem minimum 100 rugó megcsináltatni, de lehet, hogy több.

Amúgy köszi, jól vagyok, ma már semmi bajom, kialudtam a dolgot. Tegnap még nem szerette a fejem, ha mozgatom, mára elmúlt ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#44243) fokukac válasza Winner_hun (#44240) üzenetére


fokukac
nagyúr

általában amint elindultam. most azért is maradt el, mert a tűző napon állt a kocsi, és kb. 50 fok volt benne. gondoltam, majd ha kifordultam az útra, csak menjek, hogy hűljön. a franc gondolta volna, hogy ilyen hamar ez lesz.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#44244) neduddki válasza fokukac (#44236) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

mindenk iszembe all ebbo az kovetkezik hogy Te vota a hunyo kavi egyirnyu uccabol a szoaksjoggakl szmeb erkezni MITKIPZELSZ????:- (((

udv

neduddki

p.s. ehhhh:- (((

mod: gyuvi heten gyre el oszt majd etmozgatolak...

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#44245) fokukac válasza neduddki (#44244) üzenetére


fokukac
nagyúr

Most tegyél a szememre hányást...! :P
De nem nyert, mert ott, ahol az eset történt, kétirányú az utca... csak a sarok mögött egyirányú. (Ez a BAH-csomópontnál van az OMV kút mögött)
amúgy a képen az is látszik, hogy egy autó épp' bemegy szemben az egyirányú utcába...

a legviccesebb az volt, hogy intézkedtek a rendőrök, ott álltak villogóval, és azalatt is volt pár delikvens, aki a közeg mellett akart szemben bemenni :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#44246) Pisztillus válasza littlelion21 (#44241) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Itt Race elég szűkszavú, de ugye nemrég tért vissza egy 7 napos eltiltásból. Vagy egy hozzászólása, vagy a volt aláírása lehetett a baj, ez utóbbi ugyanis megint gúnyolódás volt.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#44247) neduddki válasza fokukac (#44245) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

latom meg nem vagy formaban ez elkerurte a osszehanyt szemeid: "szoaksjoggakl"???:- )))

udv

neduddki

mod: na jo a p.s. risz is jkiszurhatta vonya szemedi:- )))
tudom tudom, erted Te a viccet csak nem szereted ebben a hejjzetben, a p.s. elleben nem vot vicc

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#44248) Winner_hun válasza fokukac (#44245) üzenetére


Winner_hun
félisten

Valahogy így képzelted?:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#44249) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

PULZUS info TV - Az ördög nem alszik ;]

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#44250) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

mi tnem tanyatm: bof
valjuk ben nem vott rossz, nem batuk meg, de azert tobb mindent is le tuttam volna kepzelni, de vegul si megerte a cegnek is szeritnem, vas du brutalsi volt a sor:- )))
amugy itthon a fijjok merjjen finomabb csokik is akadna, csak emlekeztetoul:- )))

udv

neduddki

p.s. na jo toredelems bevallas kovetez: azot amecvcsappamt:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.