Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37001) BlacKSouL válasza kételkedem (#36994) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nekem is az egyik. 2005 óta visszajárok ugyanoda barátokkal, egyszer még szülőkkel is, sosem csalódom, és most kissé kapkodósan alakul a szervezkedés. Bizonytalanság, miegymás.. :U

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37002) kételkedem válasza BlacKSouL (#37001) üzenetére


kételkedem
addikt

Nyugi! Vasárnap hajnalig még rengeteg idő van! Remélem minden rendben lesz és nagyon jól érzitek majd magatokat.
Én szombat délelőtt találtam apartmant, délben emailon egyeztettem, kedd hajnalban indultunk. Mivel főszezon van, dugókra számítsatok, ha nincs baleset akkor is bedugulhat egy-egy útszakasz.
Nekem a hazafelé vezető út volt elég rázós, komoly dugókba keveredtünk.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#37003) BlacKSouL válasza kételkedem (#37002) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ismerős a szakasz, voltam már éjjel, nappal, hétköznap, hétvégén, és a vasárnap délelőtt-dél közepesen húzós csak, persze lehetnek hirtelen problémák.
Vasárnap hajnalig van idő, a szállás kulcsa a kezemben két hete(barátom apartmanja) kocsi az enyém lehetne, erre a barátaimnak hitt emberek lemondják, visszamondják, vagy mindenfélére hivetkozva (igaz vagy sem okok) nemet mondanak. Legkésőbb szombat délelőtt tudnom kell ki jön, mert akkor eldönthetem hogy nekivágok-e legrosszabb esetben egyedül, vagy hagyom a fenébe, és egy éve tervezgetett egyetlen kellemes hetemet hagyom elsüllyedni a semmiben. Plusz bukta az előleg fele.
Szóval optimista vagyok.. :U

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37004) 1010 válasza pohár (#36997) üzenetére


1010
őstag

én meg nem is vacsoráztam :DDD

(#37005) kem válasza NoLF (#36998) üzenetére


kem
addikt

búúú.
Mióta kint vagyok Londonban csak toast melegszendvicsen élek meg leértékelt félkész pizzán aminek másnap jár le a szavatossága és ezért olcsó...

van valami recepted amihez nagyon kevés cucc kell? Itt sajnos a fűszerekkel annyira nem vagyok képben,h inkább nem is kísérletezek ebből a kevés pénzből.

Köszi!

(#37006) pohár válasza kem (#37005) üzenetére


pohár
félisten

Hát kint paprika az tuti nincs (őrölt) :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37007) NoLF válasza pohár (#37006) üzenetére


NoLF
addikt

de bizony lehet kapni kint ilyesmiket, sőt még erős pistát is láttam valahol londonban.

kem: bármilyen egyszerűbb fűszerezésű húst süthetsz, akár rizs, akár tészta, akár krumpli vagy saláta körettel, a legalapvetőbb fűszereket simán megtalálod a tescoban vagy a sainsbury's-ben (bár nem tudom merre laksz)

a neten ezer gyorskajás recept van, én általában csak tájékozódom belőlük aztán kiötlök valamit magamnak. általában nem kell belém gyűrni :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#37008) neduddki válasza kem (#37005) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

mi torprn miko mente ki?
teszta, paradicsompure/fozotejszin, bazsalikom, oregani, gomba /konzerv opcios/ ,so , tal

udv

neduddki

mod: gyorsrizs opcios: anaansz, gomba, kukorica, bambusz, sargabarackbefott es a hus az meg foleg opciso:- )
egyet ne akarj egytal gyorskajakrol kideriteni hogy miben kulombozik az izuk:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#37009) ladybug válasza NoLF (#36998) üzenetére


ladybug
őstag

Mmmhhhhmmm, jól hangzik. Nagyon szeretem a halat. A család nagy része viszont csak időnként eszi meg, akkor is csak panírozott formában.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#37010) neduddki válasza kem (#37005) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

pizzaallap ers amit tanyasz a konyhaban:- )
mond vota Te kollegsita? es ijjenekt kerdezl???:- )))
egy titkos ajanlat: szolo es dinnye/gorog es sarga is/ fantorpikus fustolt szalonnaval.kolbasszal!!!

udv

neduddki

mod: cijja Bugzilla!!! setatasd meg nagyon aszt a mozgashianyas Robibabt a hegyekben!!! agasvar, haromfalu temploma, falloskut, gajjateto GYonuyoru!!!

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#37011) parandroid válasza neduddki (#37010) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Péter regje véletlenül bent maradt, és nincs kedvem már belépni a saját nickemmel...

Köszi az infókat, igyekszünk sok helyre elmenni. Kedvesemmel pedig épp aludni készülünk. Jó éjt mindenkinek.

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37012) Tim82 válasza parandroid (#37011) üzenetére


Tim82
nagyúr

Katica bebábozódás után robot lesz. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37013) NoLF válasza Tim82 (#37012) üzenetére


NoLF
addikt

:))

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#37014) neduddki válasza Tim82 (#37012) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

csak a kojjkok kerujjel a bebazodas amig csak lehet:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#37015) kem válasza neduddki (#37010) üzenetére


kem
addikt

Nem voltam koleszos sajnos bár laktam már irodában ahol 1 hétig babatápszert ettünk, meg voltam is koleszosokkal eleget:D. Igazából egyedül nagyon nehezen állok neki. Olyat kéne csinálni ami nem tart 3óráig, és nem fogy el mire elkészülnék:D

Holnap megpróbálkozom valamivel, majd írok ha túléltem:D

köszi a recepteket:R

Köszi!

(#37016) neduddki válasza kem (#37015) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

a tesztak 15perc, a rizs meg a gyorsrizs fajtajatol fugg:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#37017) pohár


pohár
félisten

Légy önmagad, mindenki más már foglalt :D

meg

Ez beütött, mint Quasimodonak a Limbo-láz :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37018) Csabee. válasza pohár (#37017) üzenetére


Csabee.
nagyúr

ez deszar :DD

Üdv: Csabee.

(#37019) bolondember válasza zolynet (#36981) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

na, majd ha belépsz az EDS an HP Companyhoz.

akkor megtanulod Te is ezeket, SŐT! :Y

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37020) Killing


Killing
addikt

Madár füttyös jóreggelt!

Pohár: Te megérdemelnél egy Topic-Killer rangot. ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#37021) zolynet válasza bolondember (#37019) üzenetére


zolynet
addikt

belépni beszeretnék, de nem bánnám ha jó messze ülnék a pallér szektortól :K
30p és megyek interjúra, már tegnap nem volt kedvem hozzá, de most ez van menni kell (hamarosan)

Life is too short to stay stock!

(#37022) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

jó reggelt.. beázott a telefonom.. ez már a második... =(

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#37023) kem válasza VoDaFoNe (#37022) üzenetére


kem
addikt

desztillált vízbe kell tenni, akkor a szervizesek ki tudják takarítani meg befújják valami vízkiszorítóval.

Köszi!

(#37024) bolondember válasza zolynet (#37021) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

oksa, akkor drukkolok!

mindenképpen értesíts, h mizu!

pallér szektor? Ehh, majd ha kenszeleled a míting rikvesztet, mert a míting eppojntment még se jó, mert a mördzs miatt az új ápdétek miatt migrálni kell majd még pár fájlert...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37025) VoDaFoNe válasza kem (#37023) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

apum megcsinálja.

hát ez jó:D:D így kell alkudozni! :DD

vaterán volt egy könyv, amit meg szeretnék venni, de jó egy 1000huf-fal volt drágább, mint a boltokban.
Ráírok: ennyiért nem fogják elvinni hisz, jó egy 1000-sel drágább. Megveszem 3900-ért.:D
Ma felmegyek, a könyv ára, 3900ft. :D
Ciki mert már bookline-on megrendeltem tegnap 3500-ért.

[ Szerkesztve ]

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#37026) kételkedem válasza VoDaFoNe (#37022) üzenetére


kételkedem
addikt

Kuka, vagy túlélte?

A nejem ejtette bele a Nokiáját egy vödör vízbe, ami csodálatos módon kiszáradás után tökéletesen működött tovább :)

Szép napot mindenkinek!

A városunkban több helyen is csőtörés van, dolgozik a vízmű. A közlekedés kicsit kaotikus, bár gyalog mindenhova el lehet jutni :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#37027) NoLF válasza VoDaFoNe (#37025) üzenetére


NoLF
addikt

ez miért ciki?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#37028) Sipi16 válasza kételkedem (#37026) üzenetére


Sipi16
senior tag

Reggelt mindenkinek!

Vodi: Nem kell a kádból sms-ezni... ;)

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#37029) Killing válasza VoDaFoNe (#37022) üzenetére


Killing
addikt

Tegnap pont akkor kezdett el esni mikor mentem be a városba. Még jó hogy a telefonom a zsebemben maradt mert beázott volna a táskámban (állt benne a víz) . Csak volt egy kis probléma: a személyim a lakcímkártyával és a diákkal együtt benne maradt a zsebemben ( a telefont kipakoltam), és sikeresen ki lett mosva. :DD
Szerencsére semmi baja nem lett, meg se látszik rajta. :D

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#37030) Bubu79 válasza Killing (#37029) üzenetére


Bubu79
addikt

Azért az elég gáz lenne, ha a plasztik kártya kivitelű személyi és diák elázna a mosásban - a lakcímkártya már neccesebb, de azért nem szokott olyan tré minőségű lenni a laminálás, hogy be tudjon folyni a víz a papír belsőhöz :P

Egyébiránt meg pálinkás jó reggelt :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#37031) kételkedem válasza Bubu79 (#37030) üzenetére


kételkedem
addikt

Ezek az új okmányok elfogadhatóak, de a "TB kártya" az valami botrányos. A közbeszerzésen gondolom az nyert, aki a leg trutyibb papírra a leg silányabb módon tud nyomtatni. A TB kártyának minimum egy dombornyomású bankkártya minőségűnek kellen lenni, főképp ha azt is figyelembe veszem, hogy elvileg egy életre szól(na)!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#37032) Bubu79 válasza kételkedem (#37031) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem érted a rációt - soha nem jár le, ergo nem lehet a lejáratkor beszedni a honpolgártól újra a kártya elkészítési díját - míg ha silány anyagra készül, muszáj lesz a "paraszt" bemenni újat csinálni, mert előbb-utóbb úgyis saláta lesz belőle... :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#37033) Killing válasza Bubu79 (#37030) üzenetére


Killing
addikt

Nem volt Tré a laminálás. De a telefonom viszont Trés. :DDD
kételkedem: Az én TB kártyám már alig olvasható. :U
mod: Most vettem észre hogy őstag lettem. :D Megyek is az 'Őstag lettem' topicba. ;]

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#37034) Sipi16 válasza Killing (#37033) üzenetére


Sipi16
senior tag

Magyarországon van 3? Jaaa leesett ám T-és :U

A kis hsz. gyűjtő. ;]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#37035) Killing válasza Sipi16 (#37034) üzenetére


Killing
addikt

A felső sort nem értem. :F
Egyénként van a PH!-n Jómunkásember is! :P

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#37036) Bubu79 válasza Killing (#37035) üzenetére


Bubu79
addikt

Na vajon milyen nyelven jelenthet a tres hármat? :P

Igen, van már kettő is - de azt nem a fáradt gőzben érték ám el... ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#37037) I_Am válasza kételkedem (#37031) üzenetére


I_Am
veterán

És milyen érdekes, hogy ha kikéred a nemzetközileg is elfogadott kártyát, akkor olyan minőséget kapsz, mint egy bankkártya. :U

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#37038) Sipi16 válasza Killing (#37035) üzenetére


Sipi16
senior tag

[Tre = 3]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#37039) kem válasza VoDaFoNe (#37025) üzenetére


kem
addikt

hogy csinálta meg?:) Én a helyedben nagyon gyorsan eladnám. Ami elázik az elkezd oxidálódni akármit csináltok vele. Egyszer csak be fog ko-zni.

Köszi!

(#37040) Killing válasza Bubu79 (#37036) üzenetére


Killing
addikt

Japánul?
Ja megvaaan! Angolul. :DDD

De azt nem a fáradt gőzben érték ám el... ...hanem a Hardveraprón. ;]

Sipi: Az ottani szolgáltatókról nem vagyok tájékozódott. Majd ha megyek Svédbe akkor tájékozódok. ;]

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#37041) bolondember válasza Bubu79 (#37030) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

pálinkásat b+, az.

alig aludtam, itt tespedek a melóban, te meg pálinkásakat kívánsz.

elmészTEA. :P

télleg, 16:30 dzsíájdzsó? :U :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37042) kételkedem válasza I_Am (#37037) üzenetére


kételkedem
addikt

Cserébe csak 12 hónapig érvényes :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#37043) Bubu79 válasza Killing (#37040) üzenetére


Bubu79
addikt

Kicsit még dolgozz rajta - megsúgom arrafelé, ahol ezt mondják remekül érik a narancs, szépek a lányok és pörgősen beszélnek a népek - még egy kis segítség - Portugália a szomszédja :P

Kem: Így van, szopjon vele az új tulaj Szerintem te is örülnél egy ilyen telónak... Ja, hogy így járt - értem 8-)

BE: Teát inkább nem, köszi - nem bírja a bélésem :P

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#37044) bolondember válasza Bubu79 (#37043) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

akkor az az Atlanti-óceán lesz!!!!! :DDD

tuti nem TEA? ;] :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37045) Bubu79 válasza bolondember (#37044) üzenetére


Bubu79
addikt

:DDD

Egészen hótziher :K :P

Killing: Használd egészséggel [link] :P

Nekem úgy rémlik Mexikó a Kolombusz által felfedezett földrészen van, de még akár igazad is lehet - elvégre házakat is képesek már költöztetni, országokat sem lehet nagyobb kihívás :P

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#37046) Killing válasza Bubu79 (#37043) üzenetére


Killing
addikt

Csak Japán lesz az...
Vagy van egy másik tippem: Ott rázzák a mucsász márrákászt meg a Chio Sombreros sem ismeretlen arrafelé. :P

mod: Heti szinten használom, unaloműzésből. :P A nyelvekben nem vagyok annyira jó, de azt hogy hol van egy ország azt még tudom. :)

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#37047) Killing válasza Bubu79 (#37045) üzenetére


Killing
addikt

A két ország nem sokban különbözik egymástól :D De az elsőt még akár Spanyolországban is csinálhatják. :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#37048) bolondember válasza Killing (#37046) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ha csak a nyelvekben nem lennél jó! ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37049) kételkedem


kételkedem
addikt

Nem fikció volt a Csapd le csacsi!
Nem találok más magyarázatot arra, hogy valaki 30 valahány gépkarabelyt, lángszórót és egyebeket tartson otthon, csak azt, hogy a pincéjében munkásőrökkel gyakorlatozik :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#37050) NoLF válasza Killing (#37046) üzenetére


NoLF
addikt

a chio biztos ismeretlen, hiszen magyar cég.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.