Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#808) MPowerPH válasza Gulyopapa (#807) üzenetére


MPowerPH
félisten

4k eseten a 3m is sok, hiaba 65". UHD eseten 1m es 1.15m, FHD -nal 2.2m es 2.6m az ajanlott nezesi tavolsag 55" es 65" eseten. Viszont a leggyakoribb, 720P -s adasra az 55" a 3.3m -es idealis nezotavolsagaval tokeletesen megfelelo, 65" -nal mar zavaro lehet.

Szeirntem az UH -nak nincsen szep kepe, osszevetve a Samsung uj HDR -es szeriajaval pl., az OLED -t meg nem is emlitem. Anno neztem en is, mert az 55" -os OLED aran kijott volna egy 65" -os LG LED, de a meret is nagy lett volna, meg a minoseg is csorbat szenvedett volna. A shopban egymas melle voltak rakva, es ugyan az az adas ment rajtuk,(ritka, mert a LED-nel nem igen szoktak olyan demo videot jatszani, ami tartalmaz sotet jeleneteket :DDD ) szoval szembetuno volt a kulonbseg.(a Samsungal szemben is)

Partizan182: 3 napi PC-s hasznalat utan nem jott elo, neztem rendes FHD minosegu sotet filmeket is, ott sem. Szoval passz, en nem latom ezeket a ronda savokat. De persze az altalam leirt hiba sem mutatkozott addig, amig nem toltam be egy kb. 720P-s filmet. Szoval igen, ez nem a tv hibaja lesz, hanem a tomoritese.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.