Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48017) Citroware válasza krx21 (#48015) üzenetére


Citroware
addikt

Én nem igazán vagyok elégedett az árral... február környékén 580-590k körül állandóan kapható volt. Azt gondolná az ember, hogy fél év alatt, mostanra már akár 500k körülre is lemehetett volna, hiszen idővel ugyanazért az árért egyre jobbakat lehet venni, ehelyett pont fordítva történt. A C9 is visszadrágult, vagy már nem is kapható, a CX pedig hiába nem jobb, de annak az ára is az egekben kezdte...
Nem tudom mikor fogok venni TV-t, de lehet nem mostanában, mert azt nem fogadom el, hogy ugyanazért a minőségért most többet kell fizetni mint fél évvel ezelőtt, de még azt sem fogadnám el, hogyha ugyanannyit kéne, mert akkor nem érte meg várni. Majd remélhetőleg idővel realizálódik a piac, vagy lesz valami nagy akció, majd akkor veszek.

A piacnak fejlődnie kéne és idén már 500-550k-ért kapni kéne azt a minőséget, ami előző télen még 600k volt.
Vagy a gyártók szivatnak minket, vagy a koronavírus betett a kereskedelemnek, vagy az új konzolgeneráció miatt megnőtt a kereslet, nem tudom, de nem helyes, ahogy most van. És ugyanez igaz a QLED-ekre is.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.