Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31821) daneel_hu válasza tutitibi (#31809) üzenetére


daneel_hu
addikt

"BF mikortól kezdődik ? Tavaly mennyiért mentek a 65 LG OLED-ek a BF-en ? Emlékszik valaki ?"

Black Friday amerikában hagyományosan hálaadás után, pénteken van.
Forrás: https://hu.wikipedia.org/wiki/Fekete_péntek_(vásárlás)

De ez nem azt jelenti, hogy itthon nálunk csak és kizárólag ebben az időpontban fogsz BF-akciókkal találkozni. Szerintem az itthoni nagyobb kereskedelmi boltok/láncok lezsírozzák egymás között, hogy kinek mikor lesz BF-promóciója és azt be is tartja.
MM-nél pl van Red Friday is, nyilván a bolt színe végett. :)

Arra ne számíts, hogy a BF-promóciók alatt jobb áron jutsz 65 colos oledhez, mivel a promóció előtti napokon hagyományosan megemelik az árakat.
Ha megnézed a 65 colos oledek árainak változását a megjelenésük napjától, akkor azt láthatod, hogy BF alatt ugyan némelyik esett, de később - és legkésőbb tavaszig - beáll ugyanarra az akciós árra a termék.
Ha van egy kelendő termék amelyet biztosan eladnak a jövőben X áron, akkor az értékesítő azt nem fogja szaré-hugyé' odaadni csak mert a vevő ezt szeretné. :)

Ez a 350 000 huf a 65b8-ért - ahol még van - az az alja. Ennél maximum használtat lehet olcsóbban venni szerintem.

Összességében szerintem a BF óriási átverés. Milyen mértékben és milyen alapon, azt kereskedője válogatja. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.