Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2457) Nemir Ombe válasza Joshi (#2443) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Szerintem ez nem "vélemény" kérdése .... persze sokan hazavinnék 300e vagy 500e-ért az 55" -65"-os oled TV-ket, de(!) akkor mi lenne a sok lcd-vel(?), azokat ki venné meg(?) .... a gyártók sem hülyék, amig az olcsó(bb) kategóriákban nem csökken jelentősen az lcd eladások száma (amit olcsón nagy haszonnal tudnak gyártani, addig miért adják olcsón a "jobb technikát"(?).... persze az is érthető, hogy a vásárlóknak/fogyasztóknak az "olcsó csúcsminőség" lenne jó, de a gyártó oldaláról ez a legeslegutolsó szempont .... a gyártónak a "részvényesek" és a "negyedéves jelentések" számítanak, minden más csak a marketing és a profitmaximalizálás része .... és mint előttem írták hazánkban nem az árak túl magasak (bár néha irreálisak a "fejlett országokhoz" képest), hanem a fizetések alacsonyak .... és "jó magyar szokás" szerint, ha valamit nem tudunk vagy nem akarunk megfizetni, arról elkezdünk "elméleteket" gyártani, hogy miért is nem kell .... pedig sokkal egyszerűbb lenne kinelenteni, hogy egyszerűen csak nem tudom vagy nem akarom megvenni, mert túl drága ....

Hmm ....

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.