Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23869) renatto válasza dh66e (#23868) üzenetére


renatto
őstag

Kell benne lennie? Nem védem őket, de EMAG is tele van újracsomagolt termékekkel, meg csomagolássérülttel.

Két EMAG vásárlás:

1. Pár hónapja vettem LG mosó-szárítógépet. Bejött, igy vettünk volna még 1-et, de már nem volt csak csomagolás sérült 2db. Az egyiknek az oldala karcos, a másiknak meg horpadt az oldala. Gondolom megsérült kézbesítés közben és visszavitték. Mit csináljon vele? Kénytelen olcsóbban eladni. (persze gondolom biztosítózva volt).

2. Tavaly vettem ASUS laptopot. Olyan hangos volt a venti már indításkor, hogy nem sokáig birtam, már másnap küldtem vissza. Kibontottam, így már újnak nem tudja eladni, hiába karcmentesen küldtem vissza. Ezt is kénytelen olcsóbban eladni, mert már bontott, pedig kajak új a termék. (persze ha valaki 1 hét után küldi vissza már karcos is lehet).

Szóval simán lehet egy hibátlan termék is, csak bontott, így nem új. Meg kell kérdezni, de MM elég korrekt ilyen téren, nem hinném hogy át akarna verni bárkit. Ha javított úgyis megmondja és persze a garanciánál is kiderülhet, hogy mi a helyzet. Ha most akarnék venni és biztos rákérdeznék...

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.