Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- gban: Meghalt Chuck Norris
- Oldman2: A KOReader ebook olvasó program
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- balojazz: Szódakészítés üzembiztosan és olcsón! Figyelem, csak hardcore szódázóknak!
- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- suste: Openwrt Barrier Breaker 14.07 saját verzió Tp-link routerekre
Aktív témák
-
Bash
őstag
válasz
VladimirR
#83
üzenetére
Valóban a kettőnek nem sok köze van egymáshoz, elbeszélsz mellettem, játszol a szavakkal.
Nem értem, hogy miért kell egy 22 éves fiatalembernek azt elmagyarázni, hogy fórumtársaival szemben illik betartani az alapvető kommunikációs szabályokat. Leírom ismét, mert az előbb valószínű átsiklottál rajta, a moderáció alapja NEM xy fórumtagról vélt intelligenciaszinted. Az, hogy megállapítod valakiről, hogy hülye, az nem jelenti azt, hogy moderálni lehet vagy kell.
Ha nem egyezik a véleményetek és úgy gondolod érdemes, akkor ész érvekkel megpróbálhatod meggyőzni igazadról mindezt úgy, hogy a vita hevében nem hülyézed le, nem szidod semmilyen hozzátartozóját... (hozzáteszem, a te véleményed xy-nak ugyanúgy hangozhat butaságként, és ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy xy hülye, csak másképp látja a dolgokat, és ezt illik elfogadni -> nem ''pucolandó''). A minden szempontból flame-keltő hozzászólásokat általában akkor szoktam meglátni, amikor te és az éppen aktuális vitapartnered már többtíz hozzászóláson keresztül átmentetek alpári stílusba, szerencsére nem mindig veszik fel a stílusodat. Így történt ez a legutóbb is, aktuális vitapartnered egyszer sem személyeskedett veled szemben, ellenben te többször is megtetted, tehát a hasonló vétekben tévedsz. Van screenshot-om a törölt hozzászólásokról, ha szeretnéd átnézni tiszta fejjel szívesen a rendelkezésedre bocsátom. A 3 napot pedig a múltban rendszeresen elkövetett alapelvsértő tevékenységeid miatt is kaptad, azt hiszem nem kell rájuk emlékeztesselek. A jogosságát most is vitatod, kétségbe vonod ítélőképességemet, olyan dolgot hozol fel ellenem, amit te követsz el folyamatosan. Én egyszer sem hülyéztelek le, egyszer sem sértegettelek, nem tiltottalak le..., sőt többször megpróbáltam segíteni 1-2 projektedhez, sértődésed után is másokon keresztül, többször felajánlottam hosting-ügyben is a segítségemet. Rengetegszer próbáltalak meggyőzni, tanácsot adni, mérsékelni többféle kommunikációs csatornán... mindhiába. Ezek után te sorozatosan felemlegeted azt, hogy én negatív elbírálásban részesítelek, nem ártana ezen elgondolkoznod.
A továbbiakban megkérlek, hogy ne az OFF TOPIC-ot ''szemeteljük'' ide nem illő dogokkal, rendelkezésedre állok, mint eddig is.
Aktív témák
- Azonnali fotós kérdések órája
- Milyen TV-t vegyek?
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Formula-1
- Parkside szerszám kibeszélő
- Nem fut az Intel grafikus vezérlőin az év egyik legjobban várt címe
- Philips LCD és LED TV-k
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- További aktív témák...
- SAPPHIRE RX 7800 XT 16GB GDDR6 PURE GAMING OC - Új, 1 év garancia - Eladó!
- Apple iPhone 13 Pro 128gb - Szép állapot, akku 99%, tokkal fóliával, akár beszámítással
- Western Digital WD Purple 6TB - WD64PURZ - Új, bontatlan - Eladó!
- Western Digital WD Purple 6TB - WD63PURZ - Új, bontatlan - Eladó!
- Asus z690-plus/i9-13900k/32gb ram
- Apple iPhone 12 Pro Max Graphite 128GB használt szép állapot 100% akku 6 hónap garancia
- iking.hu Apple iPhone XR 64GB használt White megkímélt 100% akku 6 hónap garancia
- GAMER PC! Ultra 7 265 / RTX 5070 / 32GB DDR5 / 1TB NVMe / 750w Gold / BeszámítOK !
- HP EliteDesk 800 G3 (USDT), i5-6500T, 8GB DDR4,128GB SSD,WIN11
- 5G! Lenovo ThinkPad P14s Gen 4 Intel Core i7-1370P RTX A500 32GB 1000GB 1 év teljeskörű garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
