Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#24551) Asbee válasza hszilard666 (#24549) üzenetére


Asbee
veterán

Sajnos van benne igazság amit mond. Ami gameplayt láttam nekem is ez jött le belőle. :D

(#24552) #35434496 válasza SzlobiG (#24548) üzenetére


#35434496
törölt tag

Ez felháborító elvtársak! :D A bíroságon is lehet érvelni, hogy elfogult a bíró. ;]

(#24553) cyberkind válasza Asbee (#24550) üzenetére


cyberkind
félisten

Mi pont ezt beszéltük tegnap a Gta 5 multiban, hogy a modik végezhetnének jobb munkát is, valakivel olyan szinten elnézőek, és az tökmind1 mióta van itt, lehet pár 100 nap, pár 1000 nap, le van szarva az, az Xbone topicban is egy user csak figyelmeztetést kap állandóan vagy azt se, míg más/mások napokat, ez csak az utóbbi időből, meg persze HSM is itt van, engem rohadtul irritál már ez. :U

Paranormal Cocktivity

(#24554) #35434496 válasza cyberkind (#24553) üzenetére


#35434496
törölt tag

Na és a 8. Utas? :D (a benzinkutas.)

[ Szerkesztve ]

(#24555) cyberkind válasza #35434496 (#24554) üzenetére


cyberkind
félisten

Neki telik a 7 nap, de az akit írtam pont olyan kaliber, mégis ott van, és idegesít mindenkit.

Paranormal Cocktivity

(#24559) Asbee válasza cyberkind (#24553) üzenetére


Asbee
veterán

VG?

(#24560) cyberkind válasza Asbee (#24559) üzenetére


cyberkind
félisten

Az, a tököm tele van vele, de persze ő nyugodtan élheti kis világát bárhol, és nem mellesleg mielőtt megvette az Xbone-t, ugyanezt csinálta a Ps3 topicban, és megúszta, meg persze most is. :W

(#24558) players111
A moderátorokra hogy moderáljanak normálisan.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#24561) Asbee válasza cyberkind (#24560) üzenetére


Asbee
veterán

Én miatta hagytam ott azt a topikot, el nem tudtam képzelni egy ekkora nyíltan troll hogy létezhet a fórumon. :D

(#24562) cyberkind válasza Asbee (#24561) üzenetére


cyberkind
félisten

Az se rossz hogy inkább te lépsz le minthogy azt az "izét" raknák már ki végre, pont erről beszéltem. :U

Paranormal Cocktivity

(#24563) daveoff válasza cyberkind (#24560) üzenetére


daveoff
veterán

Ha procinak(proci985) nem lenne 970-e, akkor gyanítom ennyi moderálás sem lenne a 970/980 topikban.

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#24564) kovsol válasza cyberkind (#24562) üzenetére


kovsol
titán

PS4 topicban is ott ette a fene. Én se jártam hónapokon át oda miatta, és az Xbox One topicot is miatta nem látogatom már, pedig két generáción át Xbox tulaj voltam, és azért kíváncsian követtem azt a topicot, mégha most PS4-t vettem.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#24565) Neoteric válasza cyberkind (#24562) üzenetére


Neoteric
addikt

Az egy szerencsétlen kis troll, én már régóta skippelem a hozzászólásait. :K
Mindenkivel lekezelő, meg úgy beszél, mintha a seggéből rántott volna elő. Ja és mindig igaza van.

PSN: ne0teric_sAN

(#24566) Asbee válasza cyberkind (#24562) üzenetére


Asbee
veterán

Lehet jelenteni kéne minden egyes alkalommal, bár arra is biztos jár modi, láttam valaki 7 napot kapott xone topikból.

(#24565) Neoteric: Én egyszer beoltottam a tekercses témánál. Azt nem mondta hogy igazam van, de hallgatással elismerte, majd utána egyszer megvédett. ;] De számomra elviselhetetlen, így töröltem listából a topikot aztán annyi.

[ Szerkesztve ]

(#24567) cyberkind válasza daveoff (#24563) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor következő kérdés, minek is vannak a moderátorok ez esetben?

(#24564) kovsol
És a pláne az, hogy tegnap egy másik felhasználót kiraktak 7 napra Gabika(VG) miatt. :U

(#24566) Asbee
Igen, Zjunior, és VG miatt. :W
Azért járt arra mert szólt egy user, de abból is az lett hogy aki szólt, még ő is kapott figyelmeztetést.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#24568) Asbee válasza cyberkind (#24567) üzenetére


Asbee
veterán

Ja értem, de gondolom vg akkor megúszta... Érdekes. Megértem akinél elfogy a türelem azt beszól neki.

Egy figyelmeztetést kapott. :D

[ Szerkesztve ]

(#24569) cyberkind válasza Asbee (#24568) üzenetére


cyberkind
félisten

Mondtam neked hogy egy vicc az egész. :D

(#24565) Neoteric
Persze, csak amikor vele van tele a fórum, már rohadtul idegesítő hogy csillagainkban meg bennünk van a hiba, ő meg helikopter, pontosabban helicockter.

Paranormal Cocktivity

(#24570) #35434496 válasza Asbee (#24559) üzenetére


#35434496
törölt tag

Ô kicsoda?

(#24572) keIdor válasza cyberkind (#24553) üzenetére


keIdor
titán

Ha vasszigort, rendet akartok szavazzatok rám, olyan moderátor leszek hogy ihajj. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#24573) cyberkind válasza keIdor (#24572) üzenetére


cyberkind
félisten

Egyedül kevés vagy. :P
Meg nem lenne baj ha az ilyeneket mint VG kiraknák ahogy annak a rendje és nem mást szopatnának.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#24574) #35434496 válasza keIdor (#24572) üzenetére


#35434496
törölt tag

+1 Keldorra. És mehet a trollolò. :DDD

(#24575) TTomax


TTomax
nagyúr

Ohh mi lesz itt megint...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#24576) cyberkind válasza TTomax (#24575) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez felhívás keringőre HSM-nek. :))

Paranormal Cocktivity

(#24577) Asbee válasza TTomax (#24575) üzenetére


Asbee
veterán

HSM majd megmagyarázza, miért hülyeség amit abu ír :D

(#24578) TTomax válasza cyberkind (#24576) üzenetére


TTomax
nagyúr

Habugi,SylveR... Sylver rosszabb mert ö buta is... HSM egyébént egy értelmes gyerek lenne,sokszor meglepően okos dolgokat ir,PH! saját nevelés,csak hát elkapta az Abuizmus,és az nem ereszti...

(#24577) Asbee
ÁÁÁ,a tanítónak nem szokott ellent mondani... ;] Elhisz az mindent,sőt még meg is keresi,hogyan lehet bebizonyítani...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#24579) cyberkind válasza TTomax (#24578) üzenetére


cyberkind
félisten

Azt tudom hogy okos dolgokat írt, de ez nem állapot hogy nyugodtan jön trollkodni, azt még az én kedvemet is elveszi a topic követésétől akinek nincs Nv cucca se.

Paranormal Cocktivity

(#24580) Asbee válasza TTomax (#24578) üzenetére


Asbee
veterán

Na ők se gyengék, Habugi is csak trollkodni jár a 290 topikba de a kártyát csak képen látta. HSM tényleg értelmes, de azt hiszi mert valami infót tanul ezért ez a lekezelő, okoskodó stílus ez neki jár. Mintha egy ilyen fórumon ez meglepő lenne, ha valaki ezt tanulta és az nem csak ő...

[ Szerkesztve ]

(#24592) cyberkind


cyberkind
félisten

Az AMD-s cikkek után mindig szét van fikázva az AMD (és a prohardver) az NVIDIA-s oldalról, hogy miért kell isteníteni...
Most viszont senki nem beszél arról,h az NVIDIA átbaszott mindenkit...pedig igen...
Ettől függetlenül a nagytöbbség szerintem nem érez semmit az egészből, mivel egy korábbi felmérésből kiderült, hogy az átlag még mindig full hd alatt játszik, de szerintem még full hd-nél sincs szükség egyelőre a 4gb-ra, szóval nem lázadni...
A teszteredmények valósak voltak...amíg nem játsszunk 2-3 monitoros verzióban, aki meg úgy játszik, az vegyen 980-at :)

Swag, yolo, swag, yolo, yolo, swag. :D

Paranormal Cocktivity

(#24593) SzlobiG válasza keIdor (#24584) üzenetére


SzlobiG
félisten

Neh. :DD

(#24594) Neoteric


Neoteric
addikt

Möster remélem csinál majd róla gémpléjt. [link]

PSN: ne0teric_sAN

(#24595) BlackSoft


BlackSoft
addikt

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#24596) cyberkind válasza Neoteric (#24594) üzenetére


cyberkind
félisten

Ahogy a lejártó PH-s vidit is megcsinálta? :DDD

Paranormal Cocktivity

(#24597) SzlobiG válasza BlackSoft (#24595) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ragasztok ilyet a G700 alá is. ;]

(#24598) BlackSoft válasza SzlobiG (#24597) üzenetére


BlackSoft
addikt

Szerintem elég durva "mod" :DDD

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#24599) Devid_81 válasza BlackSoft (#24595) üzenetére


Devid_81
nagyúr

:C :DDD

...

(#24600) proci985 válasza cyberkind (#24592) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

"A teszteredmények valósak voltak...amíg nem játsszunk 2-3 monitoros verzióban, aki meg úgy játszik, az vegyen 980-at"

Persze, +20% teljesitmenyert amivel az egvilagon nem vagyok elore -ket kartya kene 60fpshez, egyedul a 980 is keves, SLIben meg a 970 is elegnek tunt meg par hete- fizessek ra 60%ot.

Ertelmesebben is el lehet kotleni azt a penzt.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.