Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sonja

    veterán

    válasz Devid_81 #119657 üzenetére

    Az eddigi tapasztalatom az, hogy k*va jó! :D Semmi problémám nem volt a G-sync-el, mindig problémamentesen működött minden játékban. Alapból a legrégebbi firmware volt rajta, aminél a hátsó kék világítást nem lehetett kikapcsolni. Viszont volt hozzá firmware frissítés, amivel már kikapcsolható volt. Azóta jött még egy új firmware, ami elvileg komolyabb problémát orvosolt, de én ezt nem tapasztaltam. Persze azért frissítettem. :)
    A HDMI-t csak egy 4K-s Xaomi lejátszóval tudom kipróbálni, nem volt gond. Viszont a 4K-t lekezelni csak akkor tudta, ha egy opciót az OSD-ben bekapcsoltam (Console Mode). Viszont ezt írta is a manual, szóval nem gond. Elvileg így kezelné a konzolokat is, ami a nevében is benne van. HDR is van benne, de az nem olyan nagy szám. Nyílván ilyen kontraszt mellett nem sok értelme van. A hozzá való program (Dell Display Manager), ami kiváltja a monitor OSD-ben való mászkálást az egész jó. Folyamatosan fejlődik, plusz opciók is kerülnek bele. Ami nekem szemet szúrt, hogy ha közelebb van az alap 48Hz/fps-hez a játék fps-e, akkor érződik, hogy valahogy nem az igazi. Legalább 60fps meg kell nekem lenni, hogy minden rendben legyen. Ellenben 100fps felett nem érzek semmi különbséget. Nyílván ez egyéni probléma, mivel csak Only Single, Casual Player vagyok már jó ideje. :B ;]

    Ha esetleg van konkrét dologra kérdésed, jöhet. :))

    [ Szerkesztve ]

    Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés