Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15601) Pyttawrx válasza Hege1234 (#15600) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Ki kéne deríteni, hogy van-e slot még:
[link]
e szerint: csak 1 slot van benne: [link]

(#15602) Hege1234 válasza Pyttawrx (#15601) üzenetére


Hege1234
addikt

bocsánat úgy értettem a bővítést :B hogy csak simán lecserélném a mostani slotban lévő 4GB ramot 8GB-ra

ez a RAM megfelelő lesz a laptop-ba?
[link]
az SO-DIMM-et nem említik

[ Szerkesztve ]

(#15603) Pyttawrx válasza Hege1234 (#15602) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

So-dimm csak annyi h boti ram, azt meg írják.

[ Szerkesztve ]

(#15604) Hege1234 válasza Pyttawrx (#15603) üzenetére


Hege1234
addikt

rendben, köszönöm a segítséget!

(#15605) ricsi99 válasza Hege1234 (#15604) üzenetére


ricsi99
addikt

Szerintem tök felesleges abban a notiba pénzt feccelni.
Ha jól láttam N2840 cpu van benne.....

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#15606) Hege1234 válasza ricsi99 (#15605) üzenetére


Hege1234
addikt

böngészésre, filmnézésre megfelelő

csak a chrome szereti a sok ramot..
másik böngészőre váltani meg...
emiatt meg nincs szükség új/újabb notira jóval drágábban

a ram és a proci párosra még egy olyan kérdésem lenne, hogy
a ram 1600MHz-s a proci pedig csak 1333-at tud

N2840:
Memory Types
DDR3L 1333

ebből lehet gond?
(még tudok változtatni a rendelésen)

(#15607) Pyttawrx válasza Hege1234 (#15606) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Elvileg nem lesz gond, de tény hogy a cerka cpu az karcsú

(#15608) ricsi99 válasza Hege1234 (#15606) üzenetére


ricsi99
addikt

Próbáld ki a win11-et.
Kis mókolással felmegy , az elvan 2gb-al 2 meg elég a chrome-nak ha van a gépbe ssd.

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#15609) proof88


proof88
addikt

Sziasztok!
Haverom laptopjánál vettem észre, hogy nem azt az eredményt éri el 3dmarkban, mint amit felírtam előzőleg, hanem csak harmadát. Szoftver nem változott, proci hőmérséklet rendben. GPU-Z-vel monitorozva a GPU hőmérsékletet, sikerült korrelációt találnom a teljesítmény visszaesés és elért hőmérséklet között. Konkrétan CS 1.6-ban is, alapból 100 FPS azonnal visszaesik kb 20-ra, amikor elér a GPU egy adott hőmérsékletet. Furcsálltam a dolgot, mert közös hőcsövön van a CPU-val a GPU, és a CPU hőmérséklete az 50-60 fok körül marad, de azt gondoltam hogy valszeg a GPU és a hőcső között nem megy át a meleg, esetleg beszáradt paszta miatt, ezért szétkaptam a laptopot. Szerintem itt valaki ezt korábban már újrapasztázta de kókány módon.
Nem volt beszáradva de egyrészt szerintem túl sok a paszta, másrészt már nem is kenődik könnyen, szóval sztem nem jó.
Na de most jön a lényeg!
A videón ilyen laptopot szed szét a csávó, és 5:38-nál látszik hogy csak a CPU van pasztázva, a GPU-n hővezető lapka van. Gondolom ez a gyári állapot.
Na most nálam sztem valaki kókányolt már korábban, mert szétszedés után ezt láttam:
[kép 1]
[kép 2]
[kép 3]
Mintha valaki azt hitte volna hogy annyi kell mint a fogkrémből fogmosásnál!!! :Y

Sikerült megtisztogatni a hűtőt meg minden chipet annyira hogy pl a GPU is így néz most ki:
[kép]

A kérdésem, hogy most kell ide hővezető lapka, vagy elég lesz csak a chip felületére egy leheletnyi paszta?

(#15610) ricsi99 válasza proof88 (#15609) üzenetére


ricsi99
addikt

Cpu/gpu=paszta
Chipset/memória modul=gap pad ,vagy ahogy írtad hővezető lapka
Fehér pasztából én is sokat szoktam felrakni... áramot nem vezet és nem köt rá mint a beton

De nézd meg a hűtőt... ha ráfekszik a felületre akkor paszta... de ha van hézag akkor gap pad

[ Szerkesztve ]

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#15611) Pyttawrx válasza proof88 (#15609) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia.
Ha összeér a pasztával is akkor az is tökéletes lesz. Ha van hézag akkor thermal pad kell. Paszta pedig mx-5, noctua nt h2, ezektől gyengébbet ne használj.

(#15612) Thunderzolee válasza proof88 (#15609) üzenetére

Ahogy írták is már, nézd meg van-e rés.
Ha nincs, elég a paszta, ha van, akkor gap padot kell venned hozzá.

De szerintem gyárilag is azért volt a gap pad, mert volt rés.
Az aprón van aki hirdet gap padot, keres meg, és vegyél tőle. Nem drága.

És derítsd ki ki volt az az idióta, aki kiszedte a gap padot, és pasztával próbálta meg pótolni. Üvöltsd bele a fülébe, miközben a hajánál fogva csapkodod a fejét egy asztalhoz, h ha nem ért valamihez, akkor NE nyúljon hozzá. :W

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#15613) proof88


proof88
addikt

Csináltam kontakt tesztet, de srácok ez rettenetes :D majd rakok fel képet.
Lényeg hogy kell a thermal pad, vettem is! A végeredményről majd még posztolok

Az a gond, hogy nem tudjuk ki csinálta ezt a műveletet, de gyaníthatóan évekkel ezelőtt történhetett. Gyakorlatilag az elmúlt években kielégítő hűtés nélkül üzemelt a GPU. Még az a szerencse, hogy nem nagyon volt már használva ez a laptop. Viszont ez botrány. Most már egyre jobban elhiszem azt a hőmérsékletet, amit a GPU-Z írt ki ... bár gondoltam rá h kalibrálatlan, de normális kontakt nélkül elhiszem, hogy a magon belül elérhette a 108 fokot is ... itt vett vissza mindig, ilyenkor pár fokot csökkent, aztán megint melegedett mig el nem érte megint a 108 fokot. Ezt tapasztaltam tegnapelőtt, mielőtt írtam nektek. Katasztrófa. De amúgy az is szégyen, hogy alapból miért nem sír ilyenkor a driver, hogy túlmelegszik a GPU? Tök jó hogy visszavesz, de szólhatna. Mert egyszerű usernek fel sem tűnik. Nekem is lefutott a 3DMark, csak az tunt fel hogy később olyan jelenetnél is szaggatott ahol korábban még nem. És mivel ez egy régi belépő szintű GPU, nem is esik le, hogy nem feltétlenül kéne szaggatnia! Geforce G105M.

(#15614) ricsi99 válasza proof88 (#15613) üzenetére


ricsi99
addikt

Már az informatikus pistike öcsikéje is vállal pasztázást.
Vagy az juzer megnézni a neten ,megcsinálja és kész.

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#15615) Pyttawrx válasza proof88 (#15613) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Sokan vannak szakik….. akik legagyibb anyagokkal, pasztáznak, a legkevesebb szakértelemmel, és még annyi tapasztalattal sem. Sajnos. Még jó hogy ez a noti túlélte.

(#15616) Gtaati


Gtaati
őstag

Helló Mindenki!
Segítséget szeretnék kérni! Adott egy Hp 15s-fq2012nh laptop, amiben kicseréltem a gyári 256-s micron ssd-t egy wd sn550 1tb-ra. Ezt követően a laptop HARD DISK - 3F0 hibát dob. A biosban a configuration/ UEFI HII configuration/ Intel rapid storage technology alatt látszódik a meghajtó. A boot options-ban semmit sem tudok nagyon állítani, secure boot enable-t is engedélyezetem, de nem hozott megoldást. A neten már kerestem a 3F0 hibát és mindenütt a legacy-t állítottak, de ilyen menüpont nincs a bios-ban. A win 10 telepítő elindul pendrive-ról, de a telepítő nem lát meghajtót. Mit csináltam rosszul, mivel lehet a gond? Segítségeteket előre is köszönöm! :R

(#15617) ricsi99 válasza Gtaati (#15616) üzenetére


ricsi99
addikt

Az intel féle csoda gyorsító "HII configuration/ Intel rapid storage" s egyebek hez kell driver... a gyártói honlapról leszeded és felmásolod a telepitőre és a hdd abélaknál kitallózod a drivert.
Vagy kikapcsolod az extra feature-kat a biosban és akkor látja a telepítő is
A hibaüzenetet hol kapod? Nvme vagy m.2 sata ? Amit kiszedtél ill amit beletettél?
"Secure boot" csak vindows kiegészítő ...ha az be van kapcsolva akkor kizárólag uefi van... megpróbálhatod ,kikapcsolni majd restrat és utánna a biosban szétnézni ,hogy lehet e engyedélyezni a legacy-t... Gpt vagy mbr-ben van a telepítőd?... Ezen felül ezzel a porblémával a win-10 topicban többre mész, mivel ez nem laptop specifikus ,hanem win probléma.

UI: ha visszarakod a gyári ssd-t azzal felmegy a win? Ha nem akkor azzal kezd el a kisérletezést ,hogy mi a hiba mert azzal müködni kell... ha azzal megy akkor lehet az új ssd-d nem való a gépbe...

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#15618) Gtaati válasza ricsi99 (#15617) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Köszönöm, közben sikerült megoldani, a driver kézzel történő alárakása oldotta meg a problémát! :C :R köszi!

(#15619) Starchm


Starchm
őstag

HP 650 G2 es egy lenovo g50-30-bol bontott ac3160-t kene osszeparoztatni.
Belerakva elindul a laptop, de eszkozkezeloben klasszikus 10-es code-t dob. Probaltam minden drivert es egyeb csodat, lehet h a lenovo lockolta volna a wifi kartyat h ne menjen mas laptopba?

(#15620) ricsi99 válasza Starchm (#15619) üzenetére


ricsi99
addikt

Maga a wifi kártya nincs mókólva/lockolva...
a noti biosa az lehet igen... de akkor vagy nem is látszik az eszközkezelőben vagy bios tilt indításkor.
Hp ban amúgy ment a kártya hiba nélkül?

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#15621) Starchm válasza ricsi99 (#15620) üzenetére


Starchm
őstag

g50-30-bol szarmazik a kartya, ott ment rendesen.

(#15622) valeno


valeno
tag

Sziasztok,

Édesanyám laptopját szeretném felturbozni kicsit. Egy régi Asus p50ij-rol lenne szó és gondoltam raknék bele egy ssd-t. Milyen típusú kellene bele és melyik a legolcsobb, használható alternatíva?
Emag-ra van kuponom így ott venném meg. Egy 250gb-os szerintem elég lenne neki, nincs sok cucc rajta, általános felhasználás jellemzi (Excel, Word, Chrome). :)

(#15623) ricsi99 válasza valeno (#15622) üzenetére


ricsi99
addikt

Ebbe bármekkora sata3-as ssd-t beletehetsz... mind1 milyet mivel a notiba csak sata2-es vezérlő van ,így egyforma sebességet kapsz bármely tipusnál.

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#15624) olloczky


olloczky
senior tag

Sziasztok!

Bp-n hol van megbízható, nagy készlettel rendelkező PC / laptop bontó? Lenovo t460-hoz keresek hangszórót. Újonnan van 15 ezerért, de ha lenne bontottan, töredék áron, örülnék neki. Egyébként a t640-es hangszórója helyettesíthető másik típus hangszórójával? Pl t470, t450?

köszi!

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#15625) ricsi99 válasza olloczky (#15624) üzenetére


ricsi99
addikt

e-bay

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#15626) Thunderzolee válasza valeno (#15622) üzenetére

Milyen processzor van benne?
Mennyi ram?

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#15627) Pyttawrx válasza olloczky (#15624) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia.
[link]

(#15628) valeno válasza Thunderzolee (#15626) üzenetére


valeno
tag

Sajnos nincs helyben nálam, de úgy emlékszem core2duo procis, és 3 GB RAM van benne. Végül rendeltem az SSD topik alapján egy ADATA Ultimate SU800 256gb-osat. A keretbe ez fért bele.

(#15629) olloczky válasza Pyttawrx (#15627) üzenetére


olloczky
senior tag

áh nagyszerű köszi. (és az árazást is a másik topicban :) )

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#15630) Pyttawrx válasza olloczky (#15629) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szívesen. :)

(#15631) Thunderzolee válasza valeno (#15628) üzenetére

Igen, tudom, h Core 2 Duo, csak van abból is lassú is, meg gyors is.
Amit a chipkészlet kezel legnagyobb processzor, 1-2 ezres max.
Érdemes megvenni bele a legnagyobbat, ami beletehető, ha csak egy belépőszintű processzor van benne, sokat tud gyorsítani rajta. :K

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#15632) ádika86


ádika86
aktív tag

Sziasztok!

Az asszonynak sikerült leamortizálnia az ASUS Vivobook Flip 14-es képernyőjének a káváját. Amúgy tökéletesen működik csak lecsukni/felnyitni nem lehet. Bevitte valami szervizbe, hátha megcsinálják mielőtt rájövök, de azt mondták, hogy csak a teljes képernyő cseréjével lehet ezt megoldani és ilyen 60k+ -os összeget mondtak neki. Nem tudtok esetleg valami alternatív megoldást vagy valami szakit, aki hajlandó ezzel foglalkozni?

Köszi előre is :R

Predator G3-571-77QK

(#15633) ricsi99 válasza ádika86 (#15632) üzenetére


ricsi99
addikt

Átlagban:
Van benne fém merevítő ,azt ügyesenen meg lehet hegeszteni , vagy ha tutira akarsz menni akkor kinából/bontóból megveszed.
A hátlapot vagy cseréled ,vagy speciális 2 komponensű ragasztóval visszaragasztod a csavarágyakat.
Tiéd viszont érintőképernyős.... nagyonszopás-szétszedős kategória ,amit szétszedésénél könnyű eltörni ,visszaszerelésnél is szívás a sok finom illesztés/ragasztás/kalibrálás miatt.
Így egyben szokták cserélni ,mivel magas rizikójú a szerelés....,nem bontják.
Ha mégis cserében gondolkodsz ,nagyon fontos a tipuszám alatti további sorszám mivel láttam olyat hogy pár mm el szélesebb a zsanér rész igy az új nem megy bele.
Amit javaslok:
Szétbontani a notit ,a megszorult zsanért megtisztitani/megoldani.
Mivel eléggé szét kell szedni egy teljes tisztitást/ujrapasztázást+ másik oldali zsanér ujrakenését is javaslom.
A felső részt speciális 2 komponensű ragasztóval összeragasztani.
(Ez után azt többet nem szeded szét... viszont úgy is cserével javítsák szóval mind)
Majd összerakni

Legfontosabb: mindig ments le a fontos dolgaidat ,mivel az ördög sose alszik.... szétszedés után látszik ,hogy mi sérült... ha merő véletlenségből megsérül a kijelző kábele szereléskor/javításkor akkor tényleg cserés lessz a kijelző... ha meg annyit nem akarsz rákölteni akkor szivás már a mentés.
Addig meg lehetőleg ne csukod le ,szintén a kábel sérülés lehetősége miatt.
Ha érdekel irj privit.
Vagy megcsinálhatod magad /vagy keress egy szakit.
Olcsó így se úgy se lesz mivel ez kb 4 órás munka jó esetben ,ha minden klappol

[ Szerkesztve ]

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#15634) Pyttawrx válasza ádika86 (#15632) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Elvileg ragasztható, de igen az se occó, az eddigiek 20-30k közt voltak. Van neki 1 hátránya, ami szerintem egyértelmű, de leírom: Ugye úgy ragasztják meg, hogy azt utána nme lehet szétszedni sem, cserébe atomstabil lesz és szép. A kövekező szervizelések viszont igen már komplett lcd cserével járnak, pl zsanér törés, kábel szakadás... stb.
Ja és sajnos vállalnod kell azt kockázatot, hogy szervizelésnl megrepedhet az érintő, ennek kb 10-20% esélye van, de előfordulhat.
Nagyjából erre számíts.

Én még szétnéznék HA-n nincs-e laphibás ilyne noti, hibátlan kijelző, zsanér.. stb, és azt megvenni, ezt meg eladni így

(#15635) tobias40


tobias40
veterán

Ha egy laptop indulásakor a "media keresés"-re azt írja hogy nem talál,és utána pedig az üzenet hogy "No boot device" akkor a vinyónál kell kezdeni a hibakeresést,igaz?
Lefutattam bene egy tesztet ami a hdd keresésekor is kiírja hogy nem talál hdd-t.
Kb.10-12 éves dell laptop,érdemes ezzel még vesződni?
Van itthon egy ssd-m,beletehetem de gondolom a régi hdd-ről már sehogy nem hozom vissza az adatokat... :(

(#15636) Pyttawrx válasza tobias40 (#15635) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. Igen hdd hiba is lehet, de lehet az hibátlan, csak bootszektor sérült. Van esély az adatok mentésére. :)
Tesztelni kell a hdd-t. Azt meg te tudod, hogy akarsz-e vele foglaljozni.

(#15637) tobias40 válasza Pyttawrx (#15636) üzenetére


tobias40
veterán

Megvan a hiba! :B
Nem volt lecsavarozva a hdd a keretbe és elmozdult(gondolom a lányom odakoccolta vhova) és ezért volt a hiba.
Most már minden rendben és bootol is a gép! :D

(#15638) Pyttawrx válasza tobias40 (#15637) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szupi. :C

(#15639) ParadoxH


ParadoxH
tag

Sziasztok!
Már feltettem ezt a kérdést másik topicban, de nem vagyok benne biztos, hogy jó helyre.

Vettem a napokban egy HP ENVY x360 -15 Touchscreen es laptopot tényleg gombokért. A dolog szépséghibája, hogy az akksija megment az előző tulajnál, az ki lett szedve (kábelről volt használva) és nem tudta megmondani a pontos típusát. Ezt az akksit szeretném most pótolni. A laptop hátulján a köv. adatok vannak:

RMN: TPN-W114 - INPUT: 19,5v 2,31A/19,5V 3.33A
HP, HQ-TRE,71025 Germany
Model: 15-w102na
S/N: 8cg61400wc
P/N: n9s02ea#abu

Jól gondolom, hogy ez az akksi passzolni fog bele?

Köszönöm előre türelmet és a választ! :R

(#15640) maross


maross
veterán

Üdv, egy új Asus Vivobook x515ea -t vettem ismerősnek, windows 11-et kellene telepiteni rá (10 is jó;ha ez nem megy rá valamiért). A biosban a storage resznel látja az ssd-t (nvme ssd, intel), de a boot prioritynel már nem szerepel, nem értem miért. Szenvedtem mar bő fél órát, de windows telepítésnél nem lát meghajtót. Addig jutottam, hogy a bios security fül secure bootnál bekpacsoltam a "Secure boot control"-t, de közvetlenül fölötte nem változtatható módon ott van, hogy "Secure Boot Not Active". Egyelőre más gyanúsítottam nincs, és ezzel se tudok mit kezdeni. Ötlet valakinek? Köszi.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#15641) Pyttawrx válasza maross (#15640) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. Ez normális jelenség, mivel nincs rajta OS, így persze hogy nem látja aboot résznél, nincs mit látnia.
Telepítésnél meg be kell neki adni a drivert (irst) azt hiszem és utána látni fogja. Annál a résznél kell, amikor kiadja a háttértárakat, cska ugye nem látja.
Gondolom a telepítő UEFI

(#15642) maross válasza Pyttawrx (#15641) üzenetére


maross
veterán

Kozben megoldodott, mar en is epp az irst letoltesnel tartottam, mikor rogton elotte egy ilyen megoldotta "Válassza ki a [VMD vezérlő engedélyezése]④ elemet majd válassza ki a [Letiltva]⑤ lehetőséget.". Szuper, sose hallottam rola, es igy erkezik defaultbol...nem ertem egy mezei user hogy fog erre wint feltenni. Koszi a segitseget.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#15643) Upo válasza Pyttawrx (#15641) üzenetére


Upo
addikt

Unable to Detect the Drive When Installing a New Windows* OS

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#15644) Pyttawrx válasza Upo (#15643) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Köszi, hogy megerősítetted, amit írtam :D

(#15645) gabo89


gabo89
senior tag

Sziasztok!

M.2-es portban (Dell Inspiron 3650 asztali PC) cseréltem Wifi kártyát, Qualcomm QCA9565 -öt Intel AC 8265-re. A Qualcomm-os drivert utólag töröltem, mikor már beraktam, és telepítettem az Intelt. Írta a Qualcomm uninstallere, hogy benn kéne lennie a kártyának, de aztán törlődött a listából. Lehet ebből galiba? Visszategyem a Qualcommot, telepítsem, majd újra letöröljem? Az Intel jól működik, úgy nézem. Bekapcsolásnál, és felébresztésnél is.

indul a sörös aludni

(#15646) Pyttawrx válasza gabo89 (#15645) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Maradhat így , főleg ha az intel is tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#15647) zozogtti


zozogtti
tag

sziasztok van egy Lenovo G500-as laptomom Socket G2 / Socket rPGA988B amin HM70 chipset van.
Ebben van egy celeron 1005M proci ezt szeretném lecserélni egy nagyobb teljesítményűre.
Visszaolvasva találtam olyan hozzászólásokat hogy a chipset miatt csak celeron és sima intel procit támogat i-3 és i-5 procikat csak max fél óráig. Ez igaz vagy lehet nagyobb procira cserélni ? Válaszotokat előre is köszönöm.

(#15648) Dell XPS válasza zozogtti (#15647) üzenetére


Dell XPS
veterán

Sajnos igaz amit olvastál! :K

Üdv, Dell XPS

(#15649) Pyttawrx válasza zozogtti (#15647) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Teljes mértékben igaz sajnos.

(#15650) tserrof77 válasza zozogtti (#15647) üzenetére


tserrof77
senior tag

Amivel valamennyit tudsz segíteni rajta, az a G2020/2030. Ram 8-ra, meg egy ssd és "sajnos" ki van maxolva.

De ahogy most állnak a használt noti árak, lehet megérné inkább egy jobb üzletire lecserélni (annak legalább a zsanérjai sem törik el a kasztnit, amire sajnos hajlamos a G500...) :U

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.