Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14001) polo5


polo5
tag

Hello!

Hp 8540p elitebook

Pasztázni szerettem volna de akadt egy kis gondom.
A billentyűzetet 3 csavar fogja a hátlapon. Ebből kettőt ki tudtam szedni a 3-ik csavarnak a feje el van nyíródva. Azt hogyan lehetne kiszedni ?? Elvileg csillag csavar van benne .
De gondoltam előbb kérdezek mint hogy kárt csináljak benne.
Köszi

(#14002) perros válasza polo5 (#14001) üzenetére


perros
csendes tag

Ha annyira el van nyíródva, hogy nem kap bele sem a sima, sem a csillagcsavarhúzó, akkor nem marad más, mint a csavar fejének a lefúrása. Drasztikusan hangzik, de nem kell tőle megijedni. Csak addig kell fúrni, amíg a csavarfej eltűnik, a maradékot már bármilyen fogóval ki tudod majd hajtani, miután a billt kivetted és a bottom base-t leszeded.
Célszerű egy porszívóval fúrás közben a forgácsot elszívni.

(#14003) KaiotEch válasza polo5 (#14001) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Szia. Ha van otthon menetkiszedő akkor azzal, ha nincs és van Dremel-ed, akkor le tudod fúrni a fejét, majd ha kiszeded a bill.-t, akkor ki tudod szedni a csonkot is.

(#14004) polo5 válasza KaiotEch (#14003) üzenetére


polo5
tag

Köszönöm a segítségeket :)

(#14005) Thunderzolee válasza polo5 (#14001) üzenetére

Jesus.. ezt olvasni is borzalmas volt. :(
Én asszem elsírnám magam, ha így járnék.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#14006) perros válasza Thunderzolee (#14005) üzenetére


perros
csendes tag

Nem olyan vészes az, a lefúrás pár perces meló és ha picit odafigyel az ember, a végén nyoma sem marad a beavatkozásnak.

(#14007) seadrone


seadrone
őstag

sziasztok!

olyan szervizt keresek bp-n, ahol kitisztítják/újrapasztázzák a lenovo t500as gépet, és tesznek bele ramot is - lehet uj vagy használt is- ha szükséges, és nem kell sok napra otthagyni ezért a gépet.

milyen helyet ajánlanátok?

Köszi

(#14008) Tim82 válasza seadrone (#14007) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ezt akár én is megcsinálom neked. Mondjuk RAM-ot neked kell beszerezned.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14009) Dr.Adonisz válasza seadrone (#14007) üzenetére


Dr.Adonisz
csendes tag

Jó lenne azt is tudni h jelenleg mennyi memóriával fut, és persze milyen(ek) és mekkora van benne, mert ha van benne 8 gb akkor azt már tovább nem nagyon lehet feljelszteni
ha meg 2x2 gb van benne akkor be kell szerezni 2db 4 gb-s modult.

Elvis Király volt, nem természetes halállal halt.Ez gyanús. Jimmy Király volt, nála is rásegítettek.Ez már félelmetes. Jackson Király volt, és ő sem önszántából ment el. Jó lenne ha engem már védenének. Mobilon: 70/50-24-999 Mail: dradonisz@gmail.com

(#14010) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

ACER 7750G laptopba keresek 4GB-os memória modult a meglévő 4GB mellé.

Ez a jelenlegi típus:

Talán Hynix h5tq2g83bfr h9c (1333 9-9-9 ???) vagy mi? Szinte kizárt, hogy ugyanilyet be tudjak szerezni, ezért mire kell figyelnem a plusz modul beszerzésénél? Tudom, hogy a laptopok nagyon érzékenyek a különböző chip típusokra / chip szervezésekre, de nem tudom hogyan induljak el a kereséssel. Bármilyen helyettesítő típus megfelelne, csak az ára ne legyen horror, max. 6-7ezer.

Az összefoglalót elolvastam, de vajon milyen egyéb típust keressek? Mit javasoltok,?

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#14011) AcCEsS válasza AcCEsS (#14010) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Például ez a típus megfelelő lehet?

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#14012) Dr.Adonisz válasza AcCEsS (#14011) üzenetére


Dr.Adonisz
csendes tag

Ment Privát üzenet

Elvis Király volt, nem természetes halállal halt.Ez gyanús. Jimmy Király volt, nála is rásegítettek.Ez már félelmetes. Jackson Király volt, és ő sem önszántából ment el. Jó lenne ha engem már védenének. Mobilon: 70/50-24-999 Mail: dradonisz@gmail.com

(#14013) Nambervan


Nambervan
csendes tag

Heló mindenkinek!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
2db laptopot akarok felújítani. Mindekettőben van 1-1 TB-os HDD és 4GB RAM. Szeretném kibővíteni őket úgy, hogy kiveszem a dvd lejátszót és SSD-t rakok a helyébe, vagy a HDD-t bele és az SSD-t a HDD helyére.

Az egyik laptop:
Lenovo Ideapad 100-15IBD
A benne található memória 1.35V-os ahogy láttam.

A másik laptop pedig:
Lenovo lancer 5b3
Itt is 1.35V-os a memória.

Amiben segítségeteket szeretném kérni, hogy tudtok-e ajánlani 8GB-os modult?
Továbbá, hogy milyen beépítő keretet tegyek a DVD író helyére, mert sokfélét találtam.

Három féle SSD között variálok:
Crucial BX500 2.5 240GB SATA3 CT240BX500SSD1
Western Digital Green 2.5 240GB SATA3 WDS240G2G0A
Kingston A400 2.5 240GB SATA3 SA400S37/240G

Továbbá ezt a memória modult néztem ki mind2-nek, de ez 1.5V-os
Kingston SO-DDR3 1600 8GB ValueRam CL11 KVR16S11/8

Előre is köszönöm a segítséget. :DD

Üdvözlettel: Bence Tel: +36705882757

(#14014) Thunderzolee válasza Nambervan (#14013) üzenetére

Az SSD-t inkább az SSD-s topicban kérdezd meg.

Memóriáknak pedig az órajeleit, időzítését nézd, azonos MHz, és CL értékű ramokkal biztos nem lesz gond.
A CPU-Z alkalmazással ki lehet olvasni a ramok SPD értékeit.

Beépítő kereteket nem vágom fejből, amennyire ismerem, méretben egyformák, kompatibilisek egymással.
A vastag helyére bemegy a vékony is.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#14015) Thunderzolee válasza AcCEsS (#14010) üzenetére

Aprón keress, ott olcsóbbak, van aki újat is árul.

Bármilyen 1333MHz-es Cl:9-es ram jó lesz hozzá, de ha van rá mód, akkor próbáld bele. Ha az aprón veszed, akkor erre általában lehetőséget is adnak.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#14016) Dr.Adonisz válasza Nambervan (#14013) üzenetére


Dr.Adonisz
csendes tag

Ment PM

Elvis Király volt, nem természetes halállal halt.Ez gyanús. Jimmy Király volt, nála is rásegítettek.Ez már félelmetes. Jackson Király volt, és ő sem önszántából ment el. Jó lenne ha engem már védenének. Mobilon: 70/50-24-999 Mail: dradonisz@gmail.com

(#14017) stvnppp


stvnppp
senior tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék tőletek kérni, mivel fel szeretném újítani az alábbi laptopot, hogy még jó pár évig használni tudjam:

CPU: Intel Core i3 2348M 2300 MHZ
RAM: 4 GB DDR3
SSD: Samsung 840 120 GB
HDD: 1 TB WDC 5400 rpm
VGA: GeForce GT 635M
LCD: 15,6" 1366x768

Egész jó állapotban van, akksija is bírja, a zsanérjai is rendben működnek, elsősorban internetezésre, valamint Office programok futtatására használom. Néha már elég erősen dolgozik a dolgozik a CPU komolyabb weboldalaknál (pl.: Twitch), valamint a RAM-ot is néha kevésnek érzem. Most az előbbiben szeretném a segítségeteket kérni.

A CPU-t egy i5 processzorra szeretném cserélni, 3*** sorszámúra. Eddig a i5 3320-at és a i5 3380-at nézegettem. Ezeket bele lehet rakni az én gépembe? Amit eddig sikerült kiderítenem, hogy a gépemben Intel HM76 lapkakészlet van, ami elvileg támogatja ezeket a processzorokat. A jelenleg a laptopban lévő CPU és a kinézett CPU-k TDP értéke is 35 W. Amivel bajban vagyok, az a Socket, ami elvileg FCPGA988 vagy FCBGA1023 lehet ezeknél a CPU-knál, viszont az én gépemben elvileg 988B rPGA van. Ez jelenthet problémát? Gondolom PGA988 és a 988B között nem lehet nagy különbség, de akkor vásárlásnál arra külön kell figyelni, hogy nehogy BGA-sat vegyek? Vagy már a 988 és 988B is problémát jelent?

A RAM cseréje/bővítése nem fog nagy problémát okozni, valószínűleg veszek bele egy DDR3-as, 8GB-os darabot, és ha megy együtt a jelenlegivel DualChannelben, akkor király, ha nem, akkor marad bent a 8-as, vagy bent marad mindkettő. Itt van esetleg valami, amire érdemes figyelni?

Egyébként szerintetek érdemes egyáltalán költeni erre a gépre, fentiek benne lennének kb 20-30 e Ft-ban, míg a laptop értékét ilyen 50 e Ft-ra tippelem.

A segítségeteket előre is köszönöm, és elnézést, ha kicsit hosszúra sikerült.

Üdv:
István

(#14018) perros válasza stvnppp (#14017) üzenetére


perros
csendes tag

Az Intel i3-2348M és pl. az i5-3... is ugyan azt a foglalatot használja, mindkettő Socket G2, kompatibilisek egymással.
Viszont furcsa, hogy i3 2. genes proci mellett HM76 a lapkakészleted.
Ha valóban HM76, akkor gond nélkül menne benne az i5-3... proci.
Azért nézz rá szerintem pl. aida64-gyel arra a chipsetre, nehogy véletlenül HM67 legyen.

(#14019) Dell XPS válasza perros (#14018) üzenetére


Dell XPS
veterán

Több márka is megjelent HM76 -os chipset -tel, amiben második generációs processzorok voltak. Lenovo előszeretettel alkalmazta.

Üdv, Dell XPS

(#14020) perros válasza stvnppp (#14017) üzenetére


perros
csendes tag

Megírod a gép pontos típusát?

(#14021) stvnppp válasza perros (#14020) üzenetére


stvnppp
senior tag

[Aida64] alapján HM76-os van benne.

A gép típusa: Lenovo G580 20150.

Egyébként ha cserélem a processzort, akkor kell majd szoftveresen is mókolni, gondolok itt BIOS illetve driver frissítésre?

(#14022) perros válasza stvnppp (#14021) üzenetére


perros
csendes tag

Ez így jó, a HM76 mindkét generációt támogatja.
Ezzel a konfiggal alapesetben nem kell mókolni semmit, plug and play.

(#14023) Dell XPS válasza stvnppp (#14017) üzenetére


Dell XPS
veterán

Működik benne i7 -es processzor is (i7 - 3612QM, i7-3632QM), bár amit igényként megfogalmaztál oda elég az I5-3380M is.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#14024) stvnppp válasza perros (#14022) üzenetére


stvnppp
senior tag

Oké, köszönöm a segítséget. Majd lehet, hogy keresni foglak, láttam a hírdetésed, hogy árulsz processzorokat, csak még nem tudom, hogyan lesz a csere, csak jövő hétvégétől tudok ezzel érdemben foglalkozni.

(#14023) Dell XPS:
Nagyon csábító az i7, különösen hogy az már négy magos, csak félek a 45 W TDP-től. Megfőzni sem szeretném a laptopot, annak úgy nem látom sok értelmét, ha meglenne i7, és nem tudnám kihasználni, mert folyamatosan throtlingolna a gép. Még utánaolvasok ennek az opciónak.

(#14025) perros válasza stvnppp (#14024) üzenetére


perros
csendes tag

Mindkét említett processzor 35 Wattos.

(#14026) stvnppp válasza perros (#14025) üzenetére


stvnppp
senior tag

Tényleg, ezeket nem is néztem, azokra koncentráltam, amiket megtalálok hardveraprón. A 3612QM, i7-3632QM nem is látom például se itt, meg máshol sem. Van esetleg valami beszerzési forrásotok, ahonnan értelmes áron hozzá lehet jutni?

[ Szerkesztve ]

(#14027) Thunderzolee válasza stvnppp (#14024) üzenetére

Itt vannak a harmadik generációs Core i mobil processzorok:
wikipedia.org/wiki/Ivy_Bridge#Mobile_processors

Ahogy perros kolléga felhívta rá a figyelmet, vannak köztük 35W-os TDP-vel rendelkező i7-esek is, Dell XPS ezeket linkelte be neked. (i7 - 3612QM, i7 - 3632QM) Kettesre, nem nullára végződnek a típusszámok. ;)
Nyilván a 35W-os TDP keretnek ára van, némileg kevesebb az órajel.

A kétmagos i5-ösök magasabb órajelen járnak.
Ha nem használod ki a 4magot, akkor maradj inkább az i5-nél.
Feladatkezelőben le tudod ellenőrizni, h a jelenleg használt alkalmazások kihasználják-e a 4 magot, vagy csak kettőt dolgoztat meg az adott program. A Twitch-re gondolok elsősorban.

Memóriát javaslom a 12gigát inkább, mármint egy 8gigás modult vegyél a jelenlegi mellé, jobban jársz. :K
Az Aida linked alapján 1600-as ram van a gépben, ilyet keress hozzá.

Viszont:
Miért mondtad, h 20-30ezres ez a mutatvány? :F
3380M 8ezer, vagy 3320M 5ezer, nem sokkal lassabb ez sem.
Ramot meg szintén találsz az aprón, a 8gigás modulok ~7ezertől kezdődnek.

Mivel a gépben már van egy SSD, ami az alap sebességet megadja, így én a helyedbe belevágnék ennek a processzor cserének, ennyit megér.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#14028) stvnppp válasza Thunderzolee (#14027) üzenetére


stvnppp
senior tag

Köszönöm az eddigi válaszokat. :R

(#14027) Thunderzolee:
A matek az úgy jön ki - ahogy írtad is-, hogy ha i5-nél maradok, akkor az kb. 8 ezer, RAM-ot (nem tudom miért) eddig újat néztem kb, 12 ezer, plusz hűtőpaszta 3 ezerért. Ez az anyagköltség.

Elvileg meg tudnám csinálni én is a szerelést, van elég tutorial a neten a szétszedéshez, összerakáshoz, csakhogy a billentyűzetet csavarok fejei eléggé el vannak kopva, ugyanúgy ahogy a csavarhúzóm is, nem tudom őket kicsavarni. Ehhez kell egy plusz csavarhúzó, amivel menne. Ha tudtok esetleg valamilyet ajánlani, akkor azt is megköszönöm. Ha nem sikerülne, be kellene vinnem valami szervizbe, ott hátha jobban boldogulnak vele, ami ugye plusz költség. Eddig, amit kaptam ajánlatot, az 13 ezer volt.

Nézegetem közben az ajánlott i7-es processzorokat, sajnos nem nagyon találok itthoni beszerzési forrást, csak e-bayen Kínából találok ilyen 30 ezer környékén. :( Szerintetek be lehet vállalni egy kínai rendelést?

(#14029) DrDobos


DrDobos
őstag

Hali!
Remélem nem nagyon off a problémám. 2017 nyaran vasarolt HP Probook 430 G4-em, feltehetoleg procihutojenek van egy epphohy eszreveheto, halk bugasa, krepegese, berregese..beteg a ventillátor, vagy siman lehet eleg neki egy tisztitas? (Vasarlas ota nem volt tisztitva :B )

Samsung Galaxy A55 5G

(#14030) perros válasza DrDobos (#14029) üzenetére


perros
csendes tag

Hát ezt csak akkor tudod meg, ha szétszeded és kipucolod, 2 év után egyébként is ráfér már a tisztítás.
Nem kell az alaplapot kivenni belőle, a bill és a palmrest levétele után hozzáférsz a ventihez és a hűtőcsőhöz. Bár ha már szét van szedve, én újrapasztáznám is.
Ha a ventilátort megfújod és rendellenes búgó-kerregő hangot ad, akkor csere.

(#14031) ohway


ohway
tag

Sziasztok!
Egy új Dell G5 5587 laptopban (i5-8300H, 8GB, GTX 1050TI) szeretnék ramot bővíteni / cserélni.
Jelenleg egy 8GB 2666 ram van benne.
Kinéztem ezt a két típust: [1.] , [2.]
Kettő közül melyiket ajánlanátok ? 2666 CL15 vagy a 2400 CL14?
Kérdésem, hogy a meglévő mellé csak azonos órajel, időzítésűt lehet beletenni? Közben gondolkozom rajta, hogy ha találok olyat mint a gyári, akkor elég lenne 1 modult vennem.

u.i.: Ha más márka ajánlott, nyugodtan javasoljatok.

Köszönöm!

Asus ROG STRIX B450-F GAMING II, AMD Ryzen™ 5 5600X + bequiet! Dark Rock 4, Kingston FURY 32GB DDR4 3600MHz CL16 Renegade Black , EVGA GeForce RTX 3080 FTW3 ULTRA, Corsair RM750x, Fractal Design Meshify, Samsung 970 EVO Plus NVMe 500GB + 1TB WD

(#14032) Thunderzolee válasza ohway (#14031) üzenetére

Nézd meg a jelenlegi milyen benne, mekkora az időzítése (gondolom Cl:15), és olyat keress hozzá. Valóban elég akkor csak egy modult venned.

A két linkelt 16gigás kit közül amúgy mindegy melyiket veszed, de nyilván a magasabb órajelűt célszerűbb. :K

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#14033) c64fanhun


c64fanhun
tag

Sziasztok!
Véleményetekre lennék kíváncsi. Van egy Dell Latitude E7450 laptopom, amúgy elég jó nekem. Chromeban videót nézek, vagy többet használom, feltűnően sokat pörög a ventilátor, és mivel ssd-s a gép, zavaró hogy van hangja...de néha böngészés közben is előjön, ami azért tényleg zavaró.
Megküldtem aida 64 stresszteszttel, így a maximum az 95 fok volt, amit elért a proci. Egyébként intel i5-5300u van benne. Kérdés az lenne, hogy lecseréljem a hűtőpasztát (szerintem még nem volt), segítene rajta?

(#14034) Thunderzolee válasza c64fanhun (#14033) üzenetére

Mióta van meg?
Sokat használod?
Lerakod a vastag, puha, süppedős szőnyegbe, és úgy használod? (Beszív a hűtés sok szöszt?)

Szerintem inkább a ventilátornál a lamellák vannak eltömődve, azt kéne kitisztítani.
A paszta az sokáig nem szárad ki, szóval szerintem nem az lesz az elsődleges gond.

De ha szétszeded, akkor úgyis meg tudod nézni a paszta mennyire van kiszáradva.

Youtubeon vannak tutorial videók a szétszedéseről.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#14035) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Sziaztok!
Van egy iparművészeti kövület [ideapad y560] laposom, nagyjából a linkelt verzió.
Érdekelne pusztán a tapasztalat kedvéért, hogy pl. egy [i7 840QM] procival ápgrédelhető-e. Ennek 10W plusz a TDP-je és nincs benne vga (az enyémben van, váltható grafika).
Anno ezt a gépet [i7 720QM-mel] is szállították, de nem tudom, vajon az alaplap táp részét hozzáigazították-e, vagy az alapból a nagyobb procikra volt méretezve.

:R

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#14036) perros válasza RetepNyaraB (#14035) üzenetére


perros
csendes tag

Elvileg el kéne indulnia benne (socket és chipset ok), de a gyakorlatban ezt csak akkor tudod meg, ha belerakod. Azt jól látod, hogy a CPU alaplapi tápellátása az első szűk keresztmetszet, a második pedig a 45 Wattos TDP.
Volt 720QM procim eladó, mindig egyeztetek a vevővel, hogy tutira jó legyen az adott gépbe. De így is előfordult, hogy az 1. genes QM meg se nyikkant az adott gépben, pedig minden előzetes jel arra utalt, hogy menni fog benne.
Annyiból szerencsés a helyzeted, hogy nem kell agyig bontani a gépet, mivel a szervízfedél levétele után közvetlenül hozzá lehet férni a processzorhoz.
Ha meg tudsz egyezni az eladóval, hogyha mégsem szereti a géped ( pl. el sem indul vele, vagy elindul, de a gyengébb hűtésed van és túlmelegszik), akkor visszaveszi, úgy egy próbát megér szerintem.
Természetesen csak tartós teszt után derül ki mindez.

(#14037) gyulazsolti


gyulazsolti
senior tag

Sziasztok!

Leányom kapott a keresztapjától egy laptopot.
A gond az, hogy wifi-n nem tud kapcsolódni. Mit kellene tennem.
Eszközkezelőben hibát dob a wifire. [kép]
Lan-on nincs gond.
Letöltöttem a drivert de hibát jelez. [kép]
Mit kellene csinálnom? Win 7 64 bit.

(#14038) Nagybanya válasza gyulazsolti (#14037) üzenetére


Nagybanya
csendes tag

be van kapcsolva a WIFI?

Kérlek privátban válaszolj. Köszi. Laptoptápok nagy választékban!

(#14039) gyulazsolti válasza Nagybanya (#14038) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Mivel ez az első laptop, így ha arra vagy kíváncsi, hogy a routeren, akkor igen.
A laptop látja is a az UPC-s CB-t, de hiába írom be a jelszót nem kapcsolódik.
A laptopon nem tudom hol kell bekapcsolni.

(#14040) Pyttawrx válasza gyulazsolti (#14037) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Ez nem wifi kártya, hanem a wwan kártya. A hálózati eszközök alatt mi van?

[ Szerkesztve ]

(#14041) Nagybanya válasza gyulazsolti (#14039) üzenetére


Nagybanya
csendes tag

Ha a laptop látja, akkor be van kapcsolva. Egyébként vagy van rajta egy kapcsoló vagy valamilyen Fn + F2 vagy F5 szokott lenni.

Kérlek privátban válaszolj. Köszi. Laptoptápok nagy választékban!

(#14042) Nagybanya válasza Pyttawrx (#14040) üzenetére


Nagybanya
csendes tag

Igazad van.

Kérlek privátban válaszolj. Köszi. Laptoptápok nagy választékban!

(#14043) gyulazsolti válasza Pyttawrx (#14040) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Erre gondolsz? [kép]
Meg találtam egy ilyet, ami mindig vissza áll, bluetooth-ra. [kép]

(#14041) Nagybanya

Oldalt be van kapcsolva a kapcsoló.

(#14044) Pyttawrx válasza gyulazsolti (#14043) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Ebbe intel wifi kártya van és fel van telepítve. A gyártó oldaláról szedted le? Illetve milyen hibát ír kapcsolódàskor.

(#14045) Nagybanya válasza gyulazsolti (#14043) üzenetére


Nagybanya
csendes tag

Intel 3945 a WIFI és nem is jelez hibát

Kérlek privátban válaszolj. Köszi. Laptoptápok nagy választékban!

(#14046) gyulazsolti válasza Pyttawrx (#14044) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Diagnosztikánál nincs hiba. [kép]

(#14047) Pyttawrx válasza gyulazsolti (#14046) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Mármint mikor csatlakozol mit ír

(#14048) gyulazsolti válasza Pyttawrx (#14047) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Az előbbi kép akkor van, mikor lannal csatlakozik.
Ez meg mikor csatlakozás nélkül fut le. [kép]

(#14049) Pyttawrx válasza gyulazsolti (#14048) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Magyarul nem lát wifi jeleket?

(#14050) gyulazsolti válasza gyulazsolti (#14048) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Megtaláltam a hibát. A fenébe. :(((
A routerben a wifi, n-re volt állítva. [kép]
A laptop viszont nem tudja. [kép] Átállítottam b,g,n vegyesre, és minden klappol.

(#14049) Pyttawrx

Igen az volt a baj.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.