Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#14517) cof


cof
veterán

Hello.

Van egy ASus k50ab notebookom kb. 2 éve, windows 7-el használtam eddig egyik este lekapcsoltam, másnap be és ez a hibaüzenet fogadott "Stop 0x000000A5 the ACPI BIOS in the system is not fully compliant with the ACPI specification" kékhalál. Elég régi volt már a rendszer betudtam annak, hogy összeomlott és telepíteni szerettem volna usb-ről szokásosan már többször sikerrel de a logonál ugyanez a hiba fogadott. Itt már gyanús volt a dolog ezért utnáaolvastam a hibakódnak de eddig nem jártam siekrrel, cseréltem már hdd-t, kipucoltam a gépet, memtestet futtattam, biost legújabbra frissítettem, de nem hajlandó feltelepülni a win 7 majd megpróbáltam a 8.1-et is az is újraindul. Most egy linuxot tettem fel, hogy legalább internetezni tudjunk ha mást nem is. Azt tudni kell, hogy a windows mikor jó volt jelezte, hogy a windows szoftverem nem eredeti én arra tudok már csak gondolni, hogy microsofték belepiszkáltak az alaplapba, mert nem értem ha eddig többször sem volt gondom vele most mi a probléma. Köszi a segítséget.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.