Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- GoodSpeed: Miért úszta meg Albert Speer? (Reagálás a Telex cikkére)
- sidi: 386-os Chicony gázplazma laptop memóriabővítése
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- sziku69: Szólánc.
- Pitterix: Gyógytorna
Új hozzászólás Aktív témák
-
Nyusan
újonc
Üdv!
Még a "11979". hozzászólásban írtam, hogy valamiért néha nem megy a billentyűzetem a Samsung notebookomon.
Bocsi, hogy nem válaszoltam, de valamiért egy jódarabig nem jelentkezett a probléma, és azt hittem magátol helyre állt, aztán el is felejtettem a dolgot, de most újra él a probléma, és egyre sűrűbben.Vannak fejlemények is a dologban:
-néztem a feladatkezelőt, de semmi szokatlanul kiugró dolog nincs a listában ami terhelné a rendszert, nem ugrik fel az össz CPU használat sem. Film, játék tökéletesen fut közben, nem akad meg ( pl wowozás közben jelentkezett és egérrel tudtam tovább játszani közben)
-fn gombokkal sem csinál semmit, capslock, ctrl+alt+del nem reagál
-mikor jelentkezett a probléma rádugtam egy usb-s billentyűzetet a gépre, és hirtelen elkezdett működni a laptopé is. Ezt megpróbáltam párszor, mikor rádugtam az usb-st mindig elkezdett működni. Aztán használtam egy darabig a gépet úgy, hogy be volt dugva az usb-s bill. de a saját bill.-ét nyomkodtam és egy idő után így is leállt. Ekkor kihúztam az usb-st, visszadugtam és ment újra.
Azóta rájöttem, hogy bármelyik USB-be ha bedugok valamit, újra működik. Most egy vezeték nélküli egér adapterét tartom benne, ha leáll kihúzom és visszadugom és így tudom használni a billentyűzetet.
- mikor elkezd újra működni, akkor utólag beírja a leállás után lenyomott pár karaktert.
-mostanában eléggé melegszik a gép, egyszer vagy kétszer előfordult az is, hogy kikapcsolt, szerintem a melegedés miatt. Lehetséges hogy ez okozott valami problémát a gépben?Gondolom jobb ha beviszem a szervízbe, még van rajta gari, de azért gondoltam kikérem a tanácsotokat, hátha tudtok valami trükköt rá,mert tuti nem kevés idő egy ilyen javítás és folyamatosan szükségem lenne a gépre.
Nyusan
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen asztali médialejátszót?
- TCL LCD és LED TV-k
- Battlefield 6
- Egérpad topik
- Tőzsde és gazdaság
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Ipari mennyiségű szuperszámítógéppel dagasztaná az AI lufit az USA
- SSD kibeszélő
- BestBuy topik
- Battlefield Redsec - Ma délután indul az EA ingyenes battle royale játéka
- További aktív témák...
- Macbook Pro 14"- 16" - M5/M4Pro/M4 Max - Rendelhető!
- Thinkpad E14 Gen5 14" FHD+ IPS Ryzen 5 7530U 16GB 256GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- Bomba ár! Dell Latitude E7470 - i7-6GEN I 8GB I 128GB SSD I 14" FHD I HDMI I CAM I W10 I Gari!
- Bomba ár! HP EliteBook Folio 1040 G1 - i5-G4 I 4GB I 256GB SSD I 14" HD+ I Cam I W10 I Garancia!
- Bomba ár! HP EliteBook 840 G4 - i5-7GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" FHD I Cam I W10 I Garancia!
- Apple iPhone SE 2020 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ! HP Victus Gaming 16-S0017NH 16 notebook - R5 7640HS 32GB DDR5 1TB SSD RTX 4050 6GB WIN1
- Samsung Galaxy A13 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Intel Core i5-9500 / i5-9500T / i7-8700 / i7-9700 CPU, processzor - Számla, garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Pyttawrx
