Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#11882) omarion23


omarion23
tag

Sziasztok!

Van egy HP NW9440 gépem, eddig tudtam, hogy vga baja volt. Legalábbis a mai napig azt hitttem.
Ugyebár ott kezdődött, hogy hozzámkerült ment sokáig, aztán olyat csinált, hogy elkezdett csíkozni.
Letöröltem a driverét, és ilyen gyengített módban működött tovább, 1920x1200as felbontás helyett a max csak 1600x1200 volt asszem. Meg ilyen 16bites színárnyalat, vagy nem is tudom.

Ezzel ment egy darabig. Később meg már nem adott képet. Csak ha ment egy darabig, újraindítottuk, utána bejött rendesen. Már akkor próbáltam külső monitoron, de semmi. Csíkozott. Ha feltettem a drivert, csíkozott.
Odaadtam öcsémnek, mert neki jó volt így is. Használta kb 2 hónapot. És két hete már semmi nem jött be rajta, akármeddig ment. Szétszedtem, és láttam volt olyan kedves, hogy nem takarította, így a hűtőbordák között szépen megtelepedett a kosz. Kitakarítottam, de nem segített neki.

Ebayről rendeltem egy ugyan olyan vga-t mint ami eddig volt benne (nvidia quadro fx1500m), megjött, kicseréltem, paszta, minden. De semmi, ugyan úgy bekapcsolom, felvilágít a kijelző, de képet nem mutat, csak világít, mint eddig. Rádugtuk egy monitorra, ott fekete fehér képet adott, meg össze vissza volt mosódva. De nem olyan, mint a régi kártyával volt.

Most kicsit tanácstalanul állok, mert elvileg a videókártya működik
.
Nem lehet, hogy valahol az alaplapon van a hiba? Vagy esetleg a kijelző lenne rossz?(amit kizártnak tartok)
remélem tudtok segíteni! Szerviz még nem látta.

Köszi előre is :R

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.