Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34601) #24889344


#24889344
törölt tag

Most lehet hogy széttépnek az itt jelenlevő nők, de akkor is leírom.

Az hogy mindig visszautasítod a párod közeledését, nem megoldás a problémákra. Ez a legrosszabb amit tehetsz, egyszercsak beleun és keres mást akitől megkapja azt. Attól még szerethet, de elmérgesedik a kapcsolat. Rossz szex = megromló kapcsolat, ami egyenes út aszétváláshoz. Nem tudom mit gondolnak a nők, most rossz voltál, akkor nincs szex, a férfi ezt rosszul veszi -na jól van megértem, de ha folyamatosan ez van, akkor egy idő után már máshogy viselkedik. Erre a nő megit rossz voltál, megint nincs szex - megkezdődik az adok kapok játszma és lassan kihal még a szeretet is a kapcsolatból.

ps.: ha már nem szereted, akkor meg ne hülyítsd a férfit, ne pazaroljátok egymás idejét úgyis olyan rövid az élet.

[ Szerkesztve ]

(#34602) Exike válasza #24889344 (#34601) üzenetére


Exike
csendes tag

...nincs tépés, teljesen igazad van.
...és Bacylus Neked is.
:C

[ Szerkesztve ]

"Mindig kell valami EXTRA..."

(#34603) qantum válasza #56474624 (#34599) üzenetére


qantum
senior tag

csak bírni kell szusszal :D

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#34604) qantum válasza #24889344 (#34601) üzenetére


qantum
senior tag

a pasik többsége nem könyörög sokat a sexért , megoldja máshol , de amit írtál tényleg így van! :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#34605) Leeza válasza qantum (#34604) üzenetére


Leeza
tag

A pasik többsége elmehet a ........
Nekem aztán nem kell könyörögni a szexért, még soha nem használtam nevelési célzattal, mégis akkora szarban vagyok, hogy...

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#34606) Tim82 válasza Leeza (#34605) üzenetére


Tim82
nagyúr

Akkor valami nagy-nagy gáz van (a normálist már kitárgyalták). Mondjuk, feltételezem, amit tudsz a dolog hátteréről, azt már leírtad.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#34607) lorcsi válasza Leeza (#34605) üzenetére


lorcsi
veterán

lehet hogy ezt a sexes dolgot nem is neked írták

(#34608) Boxer001 válasza Leeza (#34605) üzenetére


Boxer001
veterán

Neked én se könyörögnék, ilyen ábrázattal... ;] :DDD (Bocsi, ezt nem tudtam kihagyni, remélem nem volt sértő, poénnak szántam. ;) )

[ Szerkesztve ]

(#34609) Leeza válasza Tim82 (#34606) üzenetére


Leeza
tag

Pontosan, egyelőre egy picivel sem vagyok okosabb, de egyre rosszabb a helyzet, szóval kezdem nagyon sötéten látni, már nem ringatom magam hiú ábrándokba.
Még esélyem se volt vele beszélni, nem is találkoztunk azóta, máshogy alakította a dolgait. Ehhez már sokat nem lehet hozzátenni, csak nehéz elhinnem, hogy ennyi idő után így le lehet valamit rendezni?! Szóval rágódom rajta folyamatosan, aludni nem tudok, és a legrosszabb, hogy tehetetlen vagyok, mert ennél többet már nem fogok futni utána, hogy ugyanmár ossza meg velem, mi baja. Ha meg így akar elérni valamit, mert gyáva. akkor az elég szánalom... Túl sok még a kérdés, remélem, azért kapok rá válaszokat, anélkül nem lesz egyszerű észnél maradnom. De alázni nem fogom magam, bármennyire is nehéz, nekem nagyon sokat ér(ne) ez, de azért nem kapaszkodom mindenáron.

[ Szerkesztve ]

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#34610) Leeza válasza Boxer001 (#34608) üzenetére


Leeza
tag

Nem volt sértő, legalább vigyorogtam egy kicsit, köszi! :)

lorcsi: nem is vettem magamra, csak hozzászóltam.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#34611) Boxer001 válasza Leeza (#34610) üzenetére


Boxer001
veterán

Örülök, hogy elértem a célom. :)

(#34612) lorcsi válasza Leeza (#34609) üzenetére


lorcsi
veterán

szerintem mindenképp meg kell beszélni
kevesebb a fölösleges rágódás és legalább tudod hányadán álltok

(#34613) Leeza válasza Boxer001 (#34611) üzenetére


Leeza
tag

Én is örülnék már, ha elérném a célom, dehát........ :(

lorcsi: igazad van, erről beszélek én is, de egyrészt nehéz alkalmat találnom, másrészt olyan, mintha a fallal beszélnék és így elég hamar felmegy a pumpa, vagy egyszerűen csak megunom.

[ Szerkesztve ]

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#34614) csaba54 válasza Leeza (#34613) üzenetére


csaba54
tag

nincs olyan közös barátotok,akivel ha egy kicsit is,de észrevehetően figyelmesebb lehetnél?
ez sokszor megold dolgokat
a sárga-zöld szörny
:N

...nézz a hátad mögé még akkor is,ha hátrafelé mész,mert a bizalom nagyon sokba kerülhet

(#34615) lorcsi válasza Leeza (#34613) üzenetére


lorcsi
veterán

hosszú hétvége alatt sem lesz alkalom ?
együtt laktok?

(#34616) Leeza válasza csaba54 (#34614) üzenetére


Leeza
tag

Na igen, ez az, ami tuti megzavarná, csak szerintem ő túl biztos bennem és ha nem az orra előtt történne, nem nagyon hinné el... De meggondolandó.

lorcsi: nem lakunk együtt, de nem is vagyunk messze, viszont ez a hétvége semmi jót nem fog hozni, ahogy most kinéz. Nem így képzeltem, de ez van...

[ Szerkesztve ]

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#34617) bandus válasza tibi666 (#34555) üzenetére


bandus
veterán

gyors fejszámolás:

24-(2 óra alvás)-(4óra szkájp)-(8 óra munka)-(2 óra maszek meló)-(2 óra suli) és még 6 órája marad is amikor szakdogát írhat vagy mégtöbbet beszélhet. szerintem simán reális. ugye enni-inni-fürdeni-vásárolni-közlekedni-étkezni-mosni nem mindnekinek létszükséglet.

;]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#34618) Lirion válasza bandus (#34617) üzenetére


Lirion
addikt

Enni tud skype közben, a netről gyakorlatilag mindent meg tud rendelni, élelmiszert is meg egyéb cuccokat is, láttam már vasaló futárszolgálatot is, szóval gondolom a mosás sem lehet akadály, biztos vmi netes munkája is van, szóval ki se kell otthonról mozdulni.. :D

(#34619) qantum válasza Leeza (#34609) üzenetére


qantum
senior tag

ez bizony nem jó jel , mielőbb tisztavizet kell önteni a pohárba !

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#34620) qantum válasza Leeza (#34613) üzenetére


qantum
senior tag

Te szerelmes vagy még a srácba?

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#34621) Leeza válasza qantum (#34620) üzenetére


Leeza
tag

Persze nem múlik el az egy varázsütésre, de ezekkel a dolgokkal szép lassan meggyilkolja az egészet, és már egyre kevésbé akarom... :(
Elveszett a lelkesedés.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#34622) Tim82 válasza Lirion (#34618) üzenetére


Tim82
nagyúr

biztos vmi netes munkája is van, szóval ki se kell otthonról mozdulni..

Vagy épp telefonszex-szolgáltatásban utazik. Így megvan a rengeteg csevely, amúgy meg költséghatékonyan Skype-ról célszerű nyomni. :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#34623) Xantomas


Xantomas
őstag

Véget vetettem életem eddig legmeghatározóbb kapcsolatának, ahogy azt már lassan egy hónapja terveztem.
8év barátság egy lánnyal, ami részemről szépen, lassan, de észrevehetetlen módon ide-oda cikázott szerelem, és barátság között. Mindkettőnknek voltak komolyabb, és komolytalanabb kapcsolatai, 1-2 hónapnál tovább egyikünk sem volt egyedül.
De a legutóbbi kapcsolata vége felé, bennem megváltoztathatatlanul megváltozott minden, nem tudtam többet barátként tekinteni rá, ami addig sosem történt meg, először csak füllentettünk, titkolóztunk, majd már hazudoztunk is a másnak, takargatva az érzéseket, és annak az észrevételét. Egyre hülyébben viselkedtünk a másikkal, egyre extrémebb helyzetekbe kerültünk, és újabb információkat tudtunk meg a másikról a közös barátok segítségével, ami tisztázta a múltban történt hullámos közeledésünk, és eltávolodásunkat, mikor éreztünk többet, és milyen hülyeség csapta agyon a dolgokat.

Egy fura, és szokatlan helyzetben lefeküdtünk (volna) mint barátok, de teljesen meztelenül visszautasítottam, hogy nekem ez ebben a formában nem megy, mert fizikailag nem is ment (ezt inkább nem fejtem ki mi volt a baj).
Azóta csak őrlődés, egy éjszakás kalandok, kudarcos befejezéssel, próbálni felejteni, közben átalakult egy álbarátsággá, egymásnak meséltük kikkel találkoztunk, randiztunk, csókolóztunk, utaltunk arra, hogy más is történt, miközben láttuk, de nem vettük észre a másik szemében a fájdalmat.

Egy ideje a fejemben volt már, hogy válaszút elé szeretném állítani. Vagy ad egy esélyt arra, hogy kipróbáljuk milyen együtt, és ha rájövünk hogy tényleg nem működik, akkor legalább tiszta lappal indulhat egy új barátság, vagy lelép örökké az életemből, és nem kínozzuk tovább a másikat.

Majd megtört a jég. Egy félreértésnek köszönhetően, egy orrvérzést követő óriási pofon, majd azt követő brusztolás után kiteregettem, elmondtam mindent, mit érzek, olyan higgadtan ahogy talán életemben eddig nem beszéltem. Válaszok helyett a száját csak pár "tudtam mindig is" "sosem tudtál nekem hazudni" "láttam a szemedben" mondat hagyta el. Csak ült, remegett, patakzottak a könnyei, majd egy "haza kellene már mennem" kíséretében lelépett.
Válaszút elé nem kellett állítanom. Lelépett magától. Csak másnap kaptam tőle egy, a helyzetben totál értelmetlen sms-t, hogy "Kérlek ne haragudj rám". Részemről ez volt a lezárás.

A múltban minden barátnőm féltékeny volt rá, érezték hogy ez több mint barátság, és hogy labdába se rúghatnak mellette. Most érzem igazán hogy miért, de ugyanakkor, most tudom, hogy végre lesz hely a szívemben, hogy azt a nőt, aki mellettem köt ki, én is teljes szívből viszont tudjam szeretni, és ne csak a felével.
Iszonyatosan önzőnek érzem magam, hogy anno nem mondtam el mi a helyzet, hanem inkább mint biztos barátként magam mellett tartottam.
Sokkal, de sokkal rosszabb érzés mint bármelyik szakítás. Egyszerre érzem, hogy kitépték a szívem, és letépték a lábam, mert azt vesztettem el, aki mindig is a legnagyobb támaszom volt.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#34624) QuarK válasza Xantomas (#34623) üzenetére


QuarK
senior tag

"tudtam mindig is" "sosem tudtál nekem hazudni" "láttam a szemedben"

namost, vagy ő egy végtelenül önző nőszemély; vagy te voltál nagy marha, hogy nem léptél semmit (értsd akár a 8 évre; akár amikor ezeket mondta, aztán hagytad elmenni)

és persze szerintem fog még keresni, nincs ez még lezárva

(#34625) Xantomas válasza QuarK (#34624) üzenetére


Xantomas
őstag

Mikor felállt mellőlem, visszafogtam, megfogtam a kezét, visszahúztam. Az ölembe ült, a szemébe néztem, megsimogattam az arcát, az ajkait és próbáltam kétszer megcsókolni. Egyszer oldalra húzta az arcát, a másodiknál lehajtotta.
Ezek után, úgy érzem, hogy utána menni, határozottan átölelni, agresszíven megcsókolni, sírni, könyörögni, vagy bármi mást csinálni, csak felesleges körök lettek volna, amikkel úgysem értem volna el semmit.
Amit ebben a helyzetben meg lehetett volna tenni, azt megtettem.

Ha kellek neki, úgyis megtalál, keresni nem fogom. Ahogy ismerem, egy hetet őrlődni fog, és egy közös barátnak kiönti a szívét, abban bízva hogy a másik elszórja a morzsákat, vagy már a tegnap estét egy srác ágyában töltötte, akit pár napja ismer.

Mindketten önzők voltunk, mert bár azt mondtuk a másiknak, hogy nem tudjuk nőként vagy férfiként kezelni a másikat, belül nem így gondoltuk. Voltak próbálkozások, próbáltunk beszélni a másikkal, de valami mindig közbevágott. Egy új kapcsolat, egy teljes nyári szakmai gyakorlat, egy hosszú utazás, vagy csak a másik önbizalmának a porba alázása. Egyszer, már három éve kértem, hogy ne keressen többet. Két hónapot bírta, és újra keresett.
De szerintem az önző nem a megfelelő szó. A gyáva jobb. Egy hatalmas fordulópont volt az életünkben, amikor egyszer mentünk hazafele egy buliból, és ő élettelenül összeesett. Onnantól óvtam mindentől, vigyáztam rá, mint egy kincsre. Mindig is baj volt a szívével, az egészségével, ahogy az utóbbi időben nekem is, ráadásul erről azóta tud, hogy ő vitt be a sürgősségire.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#34626) qantum válasza Xantomas (#34625) üzenetére


qantum
senior tag

Úgy gondolom, férfi és nő között nincs barátság, mert az egyik fél mindig többet akar mint a másik, persze van kivétel mint mindenben !

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#34627) qantum válasza Leeza (#34621) üzenetére


qantum
senior tag

és mi van a varázspálcájával ?! :DDD , na ez csak hülye vicc ! De tényleg így csak még jobban távolodtok .

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#34628) dragonfx válasza csaba54 (#34598) üzenetére


dragonfx
veterán

probálkozok.

Bacylus>>az van nem is teszi. :DD

orbano>>na ez istenkirályság....

de azé jo lenen csajozni.... :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#34629) csaba54 válasza Leeza (#34616) üzenetére


csaba54
tag

sok ember már arra is ugrik ha a kelleténél többet dicsérik a haverját

...nézz a hátad mögé még akkor is,ha hátrafelé mész,mert a bizalom nagyon sokba kerülhet

(#34630) csaba54 válasza QuarK (#34624) üzenetére


csaba54
tag

nekem is ez jött le

...nézz a hátad mögé még akkor is,ha hátrafelé mész,mert a bizalom nagyon sokba kerülhet

(#34631) Xantomas válasza QuarK (#34624) üzenetére


Xantomas
őstag

Keresett is... Süket fülekre talált.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#34632) qantum válasza Xantomas (#34631) üzenetére


qantum
senior tag

ha nem akarod őt , akkor mit a probléma , elküldted nem ?!

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#34633) adequate_cou válasza qantum (#34626) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Ezzel nagyon szívesen vitatkoznék, mivel volt egy nő akivel soha a büdös életben nem kezdtem volna és egyik legjobb barátom volt, most a párom, szóval maradok csöndben. :)

(#34634) qantum válasza adequate_cou (#34633) üzenetére


qantum
senior tag

ááááá te kivétel vagy !!!!!!!! :)) vagy inkább mégsem ! mivel szeretnél vitatkozni ?

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#34635) adequate_cou válasza qantum (#34634) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Semmivel, van női barátom, és egyikünk sem akar többet pedig el tudnám vele képzelni. Volt is női barátom akivel nem tudtam volna, most együtt vagyunk, ennyi. Csak mint érdekesség magán a nő-férfi barátságon belül is.

(#34636) qantum válasza adequate_cou (#34635) üzenetére


qantum
senior tag

na látod " el tudnám vele képzelni " tehát te is többet akarnál, de a lány nem , ez nem tiszta barátság , másik eset barátok voltatok, most pár ! egyről beszélünk :)

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#34637) adequate_cou válasza qantum (#34636) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Nem akarok, de tudom, hogy ha akarnék meg ő is akkor működne.

(#34638) qantum válasza adequate_cou (#34637) üzenetére


qantum
senior tag

akkor te nem akarod ő igen, reménykedik ?

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#34639) adequate_cou válasza qantum (#34638) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Szerintem valamit félreértesz, van egy nő barátom akivel nagyon jóba vagyunk, még működne is köztünk de nem akarunk egymástól semmit, nincs meg a szerelem.

Volt egy másik nő akivel el nem tudtam volna képzelni, hogy jó barátnál több legyen, most ő a párom.

Remélem így már világos.

(#34640) qantum válasza adequate_cou (#34639) üzenetére


qantum
senior tag

világos ! :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#34641) Xantomas válasza qantum (#34632) üzenetére


Xantomas
őstag

Nem tudom hogy mit akart. Mint kiderült, nem letiltottam msn-en csak töröltem, így rámírt. Reflexből ment is a tiltás.
Keresett telefonon, kinyomtam, keresett újra, lehalkítottam. Nem tudom mit szeretne, ha kellek neki, megkeres személyesen. Bocsánatkérést, könyörgést, hogy maradjunk barátok, nem fogadok el, esetleg 10 év múlva.

(#34635) adequate_cou Nekem is van két lány barátom, és jó pár lány haverom. De az ominózus lány a legjobb barátom volt, a legfontosabb támaszom, és bizalmasom.
Sőt több igaz lánybarátom van, mint fiú, (3 vs. 2) de ez köszönhető annak is, hogy mióta a felsőoktatásba kerültünk a régi összetartó baráti társaság felhígult és többekből végül csak ivócimbora, lett. Az egyetemen meg csak haverokat, ivócimborákat ismer meg az ember, köszönhetően annak, hogy mindenki csak a bent maradásért küzd, és érdekkapcsolatokat alakít ki.

[ Szerkesztve ]

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#34642) adequate_cou válasza Xantomas (#34641) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Szerintem beszélned kellene vele, nincs megbeszélten lezárva ez a dolog, részedről sem, hidd el.

(#34643) akos3 válasza Xantomas (#34641) üzenetére


akos3
addikt

Sztem ezt most nem csinálod jól :( ..már bocs..

(#34644) Xantomas válasza adequate_cou (#34642) üzenetére


Xantomas
őstag

Nagyon jól tudja hogy hol lakok, milliónyiszor aludt az ágyamban, hol én az ő, hol ő az én karjaimban. Tudja mikor talál meg iskolában, mikor munkahelyen, közös barátoknál hol várjon ha el szeretne érni.
A telefon, msn sosem volt számomra személyes dolog. Ne ott mondja el, hogy mit érez, és nem tud viszonozni.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#34645) akos3 válasza Xantomas (#34644) üzenetére


akos3
addikt

Lehet, h egy találkozó időpontot akar csak lefixálni... :U

(#34646) QuarK válasza Xantomas (#34644) üzenetére


QuarK
senior tag

ezt el is lehet neki mondani ám. tudja? naés. mindenkinek a szájába kell rágni evidens dolgokat néha.

(#34647) tibi666


tibi666
senior tag

egy kemény, melózós hét után 110%-on vagyok. szellemi frissesség, önbizalom és lelki egyensúly terén. fizikailag kevésbé, betegen hajtottam. remélem a lendület sokáig kitart és nem sodródok hullámvölgybe. most jól érzem magam. egyedül. tényleg lehet.

(#34648) dragonfx válasza tibi666 (#34647) üzenetére


dragonfx
veterán

na jól van....

én viszont kezdem nem jol érezni magam, kívántam magamnak egy nőstílust, itt van megvan, de nem mégse jó az ha hasonítunk gátlástalanok vagyunk, és látom minden faxi arcán jol megrakná...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#34649) qantum válasza Xantomas (#34641) üzenetére


qantum
senior tag

annyit azért megérdemelne, hogy leülj vele és a szemébe nézz !

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#34650) orbano válasza Xantomas (#34644) üzenetére


orbano
félisten

ezt miért nekünk? miért nem neki? ennyire ne légy gyáva. akármennyire is próbálod beleélni magad abba, hogy ez a dac mennyire erős viselkedés, igazából csak gyávaság. ha felhív felveszed, ha elkezdi a hülyeségét, megmondod neki, hogy ezt legfeljebb személyesen, de ha lehet inkább úgy se. ha ehhez nincs tököd, mit akartál vele csajként kezdeni?

A vér nem válik VAZZE!™

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.