Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34501) qantum válasza Leeza (#34500) üzenetére


qantum
senior tag

Csodálkozol, március 11 -én esik a HÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ ! :(

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#34502) lorcsi válasza Leeza (#34500) üzenetére


lorcsi
veterán

mik a tünetek ?

(#34503) Tim82 válasza orbano (#34499) üzenetére


Tim82
nagyúr

Affranc, egyetértek, ez már kóros kezd lenni. :U

Egyébként azóta röhögök csendesen a kollégán, amióta elmesélte a megvilágosodás-sztoriját, hogy ehhez a Csernus-könyv olvasása kellett neki. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#34504) Lirion válasza Leeza (#34500) üzenetére


Lirion
addikt

Én nem tudok nyilatkozni, nincs pasim. Viszont a bnőm szerint mindig meg vagyok kergülve, szóval lehet, csak elengedte magát a barátod és extrém jó kedve van. :D

(#34505) Lirion válasza dragonfx (#34491) üzenetére


Lirion
addikt

Ezeket nem is kell mondani, ezt érzik a nők.
Időre van szükség ahhoz, hogy a kezdeti érzelemmentes kapcsolatból bizalmon, őszinteségen és szerelmen alapuló kapcsolat legyen, ha pedig hisztizik a csaj, nem az a megoldás, hogy leoltod, hanem hogy átöleled, megcsókolod, esetleg szóvá teszed, hogy milyen édes, amikor mérgesen rángatózik a fülcimpája...

(#34506) Leeza válasza Lirion (#34504) üzenetére


Leeza
tag

Ő is alapból elég kerge fajta, de ezen a héten különösen meg van zizzenve...

Viccelődik, ironizál és egyfolytában féltékenykedik, amit már kezdek nagyon unni... Erről az a véleményem, hogy az akad fenn minden kis apróságon, akinek van titkolnivalója. Azt pedig, hogy extrém jó kedve van, nem mondanám, inkább rájátszik a vigyorgásra, de szerintem rágódik valamin, csak nem árulja el. Vagy én vagyok egyszerűen paranoiás, passz. Csak egy ötlet volt, hogy bedobom ide, hátha ti okosabbak vagytok. :)

#34505: Ez nagyon tetszett, asszem továbbítanom kéne, mert mostanában elég keményen le vagyok oltva hasonló kedves reakciók helyett, pedig én nem vagyok egy hisztis fajta.

[ Szerkesztve ]

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#34507) Tim82 válasza Leeza (#34506) üzenetére


Tim82
nagyúr

Izé, leültél már vele, hogy megkérdezd, mi a gond?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#34508) Leeza válasza Tim82 (#34507) üzenetére


Leeza
tag

Aha, jó a kérdés, de igen, leültem, megkérdeztem, csak hümmög. Aztán rávágja, hogy nincs semmi. Pedig van, ezeket nem szoktam benézni, eddig még mindig bejöttek a ráérzéseim.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#34509) Exike


Exike
csendes tag

Kellemes izgalmas hóeséses -extra napot kívánok !!! ;)
Szülinaposok előnyben... - - itt a tavasz fiúk!!! :P
Hmmm....

"Mindig kell valami EXTRA..."

(#34510) orbano válasza Tim82 (#34503) üzenetére


orbano
félisten

:D csak az a kérdés melyikünkkel van a baj :U

én arra nem is emlékszem. muti!!!

A vér nem válik VAZZE!™

(#34511) dragonfx válasza Lirion (#34505) üzenetére


dragonfx
veterán

:DD :DD :C :C

lofaxt...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#34512) qantum válasza Leeza (#34506) üzenetére


qantum
senior tag

Igen ,ha van valami azt megérezni ! A hümmögés nem jó jel .

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#34513) qantum válasza Exike (#34509) üzenetére


qantum
senior tag

Extra ! A hétvégén Ibolyázni akartam menni, ehelyett hólapátolás . :Y

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#34514) Lirion válasza Leeza (#34506) üzenetére


Lirion
addikt

Hát sajnos hiába mondod neki, hogy érzed, hogy gondja van, a pasik ezt nem szokták elhinni, meg elfogadni sem. (szerk: látod, itt van drafonfx is, aki nem érti meg, hogy milyen bizalmatlanságot eredményezett az, hogy a kapcsolatuk elején csak egy dugható puncit látott a bnőjében)
Talán az segíthetne, hogy azt mondod neki, hogy valóban érzed, de nem akarsz beleszólni, megérted és elfogadod, hogy nem akar beszélni róla (aztán megmasszírozod és bevágod egy jó forró fürdőbe :D).
A férfi féltékenység szinte mindig a kevés önbizalomból ered, ezen pedig kívülről nem lehet változtatni. Esetleg belekényszerítheted nehéz helyzetekbe, amiket muszáj megoldania, de ez is csak részmegoldás lenne ilyen jellegű problémára, az pedig szerintem kb. urban legend, hogy azzal lehet ezen segíteni, hogy állandóan biztosítod afelől, hogy szereted.

[ Szerkesztve ]

(#34515) Leeza válasza Lirion (#34514) üzenetére


Leeza
tag

Bizonygatni nem fogom, nem érzem szükségét, nevetségesnek tartanám, ha most én kezdenék el kapálózni, miközben nem változott a hozzáállásom, nála történt valami.

Egyébként pont ezt tettem, ráhagytam, mondtam neki, ha mégis lenne valami mondanivalója, várom. Mást úgysem tehettem. Csak azért böki a csőröm, hogy mi lehet. Lehet, hogy tényleg önbizalomhiányból fakad, fene tudja, ehhez rá kéne jönnöm, mi okozta. Ő tipikusan az a kifelé nagyon laza, belül meg nagyon is érzékeny, sőt sértődékeny típus, ami szerintem a legnehezebben kezelhető.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#34516) qantum válasza Leeza (#34515) üzenetére


qantum
senior tag

Csak aztán nem változik semmi, téged meg esz a fene mi is van mostan itten .

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#34517) Leeza válasza qantum (#34516) üzenetére


Leeza
tag

Előbb-utóbb csak kiderül. Most ha fejre állok, se tudok mást, erőszakoskodni nincs értelme, csak elmondja.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#34518) tibi666 válasza Lirion (#34505) üzenetére


tibi666
senior tag

és mennyire igaz, hogy a csajok szeretnek szenvedni és a tahóságra buknak. mert most dragon kőkeményen tirpák volt a nővel, az a szerencsétlen meg biztos magában fogja keresni a hibát. egy újabb önbizalomhiányos nővel több. remek.

(#34519) Tim82 válasza orbano (#34510) üzenetére


Tim82
nagyúr

szemezgess.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#34520) qantum válasza Leeza (#34517) üzenetére


qantum
senior tag

igazad van ! csak Légy Résen :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#34521) Lirion válasza tibi666 (#34518) üzenetére


Lirion
addikt

És mennyire nagy tévhit az, amit itt most leírtál.

(#34522) akos3 válasza Leeza (#34515) üzenetére


akos3
addikt

Ő tipikusan az a kifelé nagyon laza, belül meg nagyon is érzékeny, sőt sértődékeny típus, ami szerintem a legnehezebben kezelhető.

Ismerem a fajtáját. Én is ilyen vagyok. Kérdezd meg a barátait, h mi van vele, hátha nekik elmondta. Van amit én is inkább egy baráttal beszélek meg és neki öntöm ki a lelkem, mint hogy a bnőm lássa, h milyen is vagyok valójában. Persze már kezd Ő is át látni az álarcon, mint ahogy már Te is átlátsz a barátodén. :B Bá azért én ha nagyon kérdezősködne a barátnőm lehet, h elmondanám, mégis csak egy pár vunk. :B

(#34523) Leeza válasza akos3 (#34522) üzenetére


Leeza
tag

Na, pont ebben reménykedem én is. Nem hülye ötlet, hogy megkérdezzem egy barátját, de tuti visszamondaná, hogy érdeklődtem, ami most szerintem nem jönne jól.
Én már rég átlátok rajta, de ő úgy tesz, mintha nem így lenne, biztos ettől jobban érzi magát. :) Ajj, ezek a játszmák, ezektől szép az élet... csak jól megbonyolít mindent.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#34525) Leeza válasza adequate_cou (#34524) üzenetére


Leeza
tag

Eddig is értetlen voltál, ahogy olvasgattam a topicot, de most aztán főleg nem érezted az iróniát... No nem baj.

Azt meg, hogy milyen közönséges vagy, talán jobb, ha elengedem a fülem mellett.

[ Szerkesztve ]

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#34526) adequate_cou válasza Leeza (#34525) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Nem én vagyok közönséges hanem amit csinálsz. Irónia? Cöcöcö. Megkérdezed egy barátját, hogy mi baja annak az embernek akiben a legjobban bíznod kéne, micsoda irónia, na ne viccelj már. Átlátsz rajta, ő meg tetteti, hogy nem veszi észre? Mi ez valami verjük át egymást verseny vagy párkapcsolat?

[ Módosította: I_Am ]

(#34527) Goose-T válasza adequate_cou (#34526) üzenetére


Goose-T
veterán

Te már ne olvass több Csernust szerintem. Előadására se menj.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#34528) adequate_cou válasza Goose-T (#34527) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Minden dolog ami a kisebbségi komplexusotokat hivatott megpiszkálni mostantól arra lesz levetítve, hogy Csernust olvastam?

Arra legyen már gondolatotok amit ténylegesen mondok, írok, teszek, ne arra amilyen érzést kelt bennetek, mert az nem igazán érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#34529) Leeza válasza adequate_cou (#34526) üzenetére


Leeza
tag

Te tényleg voltál már kapcsolatban, vagy csak viccelődtél?? Mert nagyon nem vagy képben. Mi nem verjük át egymást, szó sincs róla. Valamit nagyon félreértettél...

Egyébként pont azt írtam, hogy nem kérdezem meg a barátját, mert nem érnék el vele semmit, vagy semmi jót. Te vagy nem tudsz, vagy nem akarsz érteni, mondjuk igazából nem is érdekel. Sajnos nem láttam az eredeti üzenetet, de azért vannak elképzeléseim, mi lehetett a gond vele. Az irónia a játszmákról szólt, amik igenis vannak egy kapcsolatban. Hol az egyik érdeklődik jobban, hol a másik, ez hangulat/élethelyzet stb. kérdése. Ne kelljen már magyaráznom...

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#34530) Goose-T válasza adequate_cou (#34528) üzenetére


Goose-T
veterán

Csernussal nincs semmi probléma, benned keltett fura gondolatokat. Olyan ez, mint a fű: valakinek élete végéig nincs problémája vele, ha szívja; valaki meg hamar megkattan tőle, és teljesen pszichotikus lesz.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#34531) adequate_cou válasza Leeza (#34529) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Az irónia a játszmákról szólt, amik igenis vannak egy kapcsolatban.

Az mi kapcsolatunkban nincs játszma, minőségi változás a régihez képest.

mod: Eredeti üzenetben a verjük szó helyett más volt.

Goose-T: Ne általánosságban beszélj kérlek. Szerinted megkattantam és pszichotikus lettem?

[ Szerkesztve ]

(#34532) qantum válasza Leeza (#34529) üzenetére


qantum
senior tag

Szerintem, kicsit pihentesd a dolgot, aztán ha lesz egy jó alkalom, amikor érzed , hogy nagyon közel vagytok egymáshoz, próbálkozz be.

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#34533) Goose-T válasza adequate_cou (#34531) üzenetére


Goose-T
veterán

Még nem, de jó úton haladsz felé, és úgy látom, ez a többieknek is feltűnt itt a topikban.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#34534) Bibby válasza adequate_cou (#34531) üzenetére


Bibby
addikt

A ti csodálatos kapcsolatotok, ami tart karácsony óta, úgy, hogy közben a csaj kint van x ezer kilométerre.
Hát ne haragudj elhiszem hogy így nincs sem játszma sem veszekedés. :D

Itt pedig mindenkinek kisebbségi komplexusa van, csak te vagy helikopter.

Ελευθερια η θανατος

(#34535) adequate_cou válasza Bibby (#34534) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Napi 4-6-8 órát beszélek vele szóban, és hol ne lenne alkalom veszekedésre ha nem egy ilyen méltatlan helyzet okozta feszültségek miatt, valahogy mégis elkerüljük ezeket.

De függetlenül ettől, ha megkérdezed holnap, 1 év vagy 10 múlva, vagy vele leszek ugyanígy, vagy sehogy, és ez a lényeg.

Igen, mindenkinek az van, most mit tegyek, csak nem fogom azt hazudni ha nem így gondolom. Meg egy csipetnyi kognitív disszonancia is befigyel legtöbbötöknél.

(#34536) CarajoEsp válasza adequate_cou (#34535) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Ezt a "vagy vele leszk ugyanígy vagy sehogy" részt megmagyaráznád?

Értem...mégis leírnád, hogy nagyvonalakban, miről beszélsz vele egy nap 4-6-8 órát?

[ Szerkesztve ]

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#34537) adequate_cou válasza CarajoEsp (#34536) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Ha nem tudok vele lenni játszma, hazudozás és színészkedés nélkül, akkor vége, ennyi.

Értem...mégis leírnád, hogy nagyvonalakban, miről beszélsz vele egy nap 4-6-8 órát?

Nem.

[ Szerkesztve ]

(#34538) CarajoEsp válasza adequate_cou (#34537) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Értem. Pedig csak nagy vonalakban kérem, mintahogy nagy vonalakban leírtad, hogy "tolod" a zuhanyzóban. Semmi személyes, pusztán a tapasztalat mondatja, hogy ennyi idő, még csak beszélgetés szintjén is függés(plussz a te gondolatmeneted is erre apellál).

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#34539) adequate_cou válasza CarajoEsp (#34538) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Függés? :)

Úgy érted nem tudok nélküle élni függés? Hát kérlek, szó sincs erről, sőt. Milyen gondolatmenetem 'apellál' arra, hogy ez függés?

(#34540) CarajoEsp válasza adequate_cou (#34539) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Én mindösszesen a beszélgetéseitek mennyisége alapján ítélek, illetve az alapján, hogy erről mennyire nem akarsz beszélni és kerülöd, persze egyáltalán nem ismerlek, így nem akarok véleményt nyilvánítani.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#34541) Lirion válasza adequate_cou (#34537) üzenetére


Lirion
addikt

Persze, hogy nem, mert kamu az egész. Kitaláltál egy fiktív kapcsolatot egy csajjal, akivel talán összejöttél egy hétre és adod a kemény gyereket, hogy 1700 km-ről is totál beléd van zúgva és te a hűség szent jelképe lehetnél, mert nem használod ki a naponta 32894792384 csilliószor adódó helyzetet arra, hogy bármelyik nőt megkúrd, mint a gép. Így tudod védeni az egodat és megmagyarázod, hogy miért nincs most épp csajod se. Csak 1700 km-re.

(#34542) adequate_cou válasza Lirion (#34541) üzenetére


adequate_cou
senior tag

És azzal, hogy ezt hiszed meg is van az önigazolás, nemde?

(#34543) CarajoEsp válasza Lirion (#34541) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Köszönöm a kifejtését annak, amit nem akartam ilyen durván leírni:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#34544) Lirion válasza adequate_cou (#34539) üzenetére


Lirion
addikt

Milyen gondolatmenetem 'apellál' arra, hogy ez függés?

"Napi 4-6-8 órát beszélek vele szóban..."; "...holnap, 1 év vagy 10 múlva, vagy vele leszek ugyanígy, vagy sehogy..."

Mellesleg abból szép család lesz, ha 10 év múlva is 1700 km-re lesztek egymástól. ;] Előre sajnálom szegény gyerekeket. :DDD

(#34545) Leeza válasza qantum (#34532) üzenetére


Leeza
tag

Mostanában nem leszünk közel egymáshoz, ha rajtam múlik, majd keres, ha észheztért.
És persze elmondja, mi a baja, mert én már nem faggatom, uncsi...
Jah, kissé pipa vagyok. Ez van.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#34546) Leeza válasza adequate_cou (#34535) üzenetére


Leeza
tag

Napi 4-6-8 órát szóban?! Állati elfoglalt ember lehetsz te is és a csajod is... Vicc.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#34547) Tim82 válasza Leeza (#34546) üzenetére


Tim82
nagyúr

Simán pedig, ha nem dolgozik egyikük se, mindkettőnél van szélessáv és Skype. A hangsúly persze a "nem dolgozik egyikük se"-n van. ;]

Bár nem értem, hogy lehet ennyi szót fosni, hacsak valamiféle táv-pszichoanalízisről van szó, mert akkor biztos van értelme. Abban a valószínűtlen esetben persze, ha esetleg tényleg nem hanta az egész...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#34548) Lirion válasza Leeza (#34546) üzenetére


Lirion
addikt

Ugyan, nem ismeritek a nótát? 8 óra munka, 8 óra pihenés, 8 óra szórakozás.. ;]

(#34549) adequate_cou


adequate_cou
senior tag

Uraim, hölgyeim, a színvonal.

Lirion:Mellesleg abból szép család lesz, ha 10 év múlva is 1700 km-re lesztek egymástól. Előre sajnálom szegény gyerekeket.

Ilyenkor neked jó? Ha igen, csináld, de nevetséges vagy. Egyértelműen nem erre gondoltam. Nyár elején jön haza, elvileg megpróbálom megoldani, hogy már egy közös albérletbe.

Leeza, Tim82:Napi 4-6-8 órát szóban?! Állati elfoglalt ember lehetsz te is és a csajod is... Vicc.

Simán pedig, ha nem dolgozik egyikük se, mindkettőnél van szélessáv és Skype. A hangsúly persze a "nem dolgozik egyikük se"-n van.

Két órát alszom naponta, esetleg hármat, vasárnap néha négyet, miközben suli, szakdolgozat és munka és még maszek munka is. Ő dolgozik szintén kint. Valami egyéb mocsokságot, sértegetést kívántok még idehányni amitól jobban érzitek magatokat, vagy most már megvolt a kielégülés?

(#34550) Leeza válasza adequate_cou (#34549) üzenetére


Leeza
tag

Két-három órát alszol naponta? Újabb vicc.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.