Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34651) Xantomas válasza orbano (#34650) üzenetére


Xantomas
őstag

Meghallgattam, túl jól ismertem, nem is vártam mást. Legalább tudom, hogy igazam volt. Ennyi. Már nem tud meglepni, nincs olyan tette amit nem értenék, ne tudnám hogy mondat közben mi lesz a következő szava.

A dac, inkább azért volt, mert tudat alatt nagyon jól tudtam, hogy mit szeretne mondani, így nem láttam értelmét belemenni.

Lehet hülyének nézni, de talán ez a döntés már bennem korábban megszületett, hogy végleg el szeretnék válni, mert továbblépni olyan irányba, hogy közös vágányra fussunk, lehetetlen volt.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#34652) orbano válasza Xantomas (#34651) üzenetére


orbano
félisten

Ezt megmondtad neki, és ennek ellenére hívogat/keres?

A vér nem válik VAZZE!™

(#34653) Xantomas válasza orbano (#34652) üzenetére


Xantomas
őstag

Már nem fog.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#34654) qantum válasza Xantomas (#34651) üzenetére


qantum
senior tag

végül is mit mondott ?

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#34655) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Az normális,h egy csaj egy hétvége(hétfőt is beleszámítva) alatt,2szer utasít vissza bármi nemű találkozást?:D
Jó péntek d.u-tól szombat 1ig együtt voltunk.De azóta semmi sem.Nem mondom,hogy pfuuu ez milyen gáz csak érdekes,hogy még csak összefutni sem szeretne valahol,akár fél-egy órára.Pedig tényleg jól elvoltunk,és ezért sem értem,hogy mi ez a nagy nem találkozunk váltás.

Szerk.: nehogy már elsüllyedjen a topic

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#34656) adequate_cou válasza IreN!CuS (#34655) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Kérdezd meg mi az oka. :U

(#34657) IreN!CuS válasza adequate_cou (#34656) üzenetére


IreN!CuS
őstag

tanul :U

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#34658) adequate_cou válasza IreN!CuS (#34657) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Hát akkor mi a probléma?

(#34659) IreN!CuS válasza adequate_cou (#34658) üzenetére


IreN!CuS
őstag

az h msnezgetni tudd,meg smst írni meg minden,de amikor mondom h üljünk be valahova...áhhhh tanulok :DDD kb ennyit,és nem probléma csak furcsa

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#34660) adequate_cou válasza IreN!CuS (#34659) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Ezt neki ne add elő mert ha kicsit komolyabb nő akkor több cumi nem lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#34661) orbano válasza adequate_cou (#34656) üzenetére


orbano
félisten

Te aztán tényleg értesz a nőkhöz... :D ennél nagyobb hülyeséget kérdezni nem lehet egy csajtól :U

IreN!CuS: szerintem hagyd egy kicsit, majd keres. Ha nem keres, akkor neki nem vált be a randi. Fordult már elő ilyen az emberiség történetében.

A vér nem válik VAZZE!™

(#34662) adequate_cou válasza orbano (#34661) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Nő, csaj, fogalomzavar.

Ja igen, hátha szúrni akarok minél többször én se kérdeznék ilyet, csak gondoltam a fórumtársnak mások a prioritásai jelen esetben.

(#34663) IreN!CuS válasza orbano (#34661) üzenetére


IreN!CuS
őstag

keres ő msnen/telon nem arról van szó,de a talit nem nagyon szerette volna,és nem tudom miért.Mindig csak a tanulnom kell szöveg jött.Aztán ráhagyta,most is írtam neki el kell mennem 1 órára,egyből hova mész,kivel,kocsival mész,mikor jössz ilyesmi....hihetetlen.

adequate_cou: nem adta magát elsőre úgy h nem volt cumi,remélem nem probléma :DDD

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#34664) adequate_cou válasza IreN!CuS (#34663) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Jah, első randi, akkor meg mi a f*szért zaklatod? :U

(#34665) orbano válasza adequate_cou (#34662) üzenetére


orbano
félisten

semmi küze ennek a nőséghez, meg csajsághoz, meg szúráshoz. díva sem fogja neked megmondani, hogy igazából miért ráz le, ha le akar rázni. ha megdöglesz, vagy a fejeden pörögsz, akkor sem. ezért az ilyen "miért" típusú kérdések fölöslegesek. azt kell elfogadni válasznak, amit mond. vagy mögé látunk a viselkedése alapján, vagy b*xhatjuk. de ez az eléállok és megkérdezem a frankót dolog... biztos működik 1-2 CSAJnál :D, de azért csodát ne várjunk már.

A vér nem válik VAZZE!™

(#34666) orbano válasza IreN!CuS (#34663) üzenetére


orbano
félisten

Kedvesem zsinórban rázott le hónapokon keresztül, mert egyszerűen nem ért rá. Sokat utazott, előtte tanult, stb. Haragudtam is rá, mert biztos voltam benne, hogy leráz. Lehet nagyon fontos neki a suli, görcsöl miatta, akármi, ezért nem mozdul ki otthonról. Hagyd rá, majd előhozakodik a találkával, ha akar. Nagyritkán te is feldobhatod a labdát, csak túlzásba ne vidd.
bazz nem volt cumi? áááá, hagyd a p*csába :D:D:D:D

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#34667) IreN!CuS válasza adequate_cou (#34664) üzenetére


IreN!CuS
őstag

zaklatás megkérdezni,hogy találkozunk-e? :U gondold át :R Szerk.:kétszer kérdeztem meg.

orbano: jó csak nehéz megállni,de majd igyekszem:) Most úgy is itt van a hétköznap én sem érek rá nagyon,úgy hogy nem is fogom túlzásba vinni a dolgot.Max majd hétvégén megkérdezem megint.Ha nem akkor meg hagyom :U
Basszus cumi hiányát nem tudom elfogadni én sem :DDD

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#34668) adequate_cou válasza IreN!CuS (#34667) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Egyszer nem. :U

(#34669) MmDorian


MmDorian
őstag

Üdvtök Fórumlakók!

Egyik osztálytársam oda van meg vissza egy lányért...de nem mer odamenni hozzá. Mondtuk már neki, hogy legfeljebb azt mondja, hogy hülyevagy, hagyjál békén, de nem hallgat ránk. :DDD Mit kéne mondani neki, hogy valamit lépjen, mert már bosszantó, hogy egyfolytában róla beszél. A csajnak van barátja, és idősebb nála 2 évvel.

mod: mi barátnőmmel megvagyunk, semmi feszkó, öröm van és bódottá. :)

[ Szerkesztve ]

(#34670) #56474624 válasza IreN!CuS (#34663) üzenetére


#56474624
törölt tag

Lehet csak kéreti magát picit; figyeli, hogy mert elsőre nem cumizott le, hajtasz-e még rá, hogy esetleg majd másodjára... :DDD

(#34669) MmDorian:

Azt kell mondani neki, ha te nem mész oda, akkor mi megyünk a nevedben, ami ugye ultra gáz lenne. :))

[ Szerkesztve ]

(#34671) IreN!CuS válasza #56474624 (#34670) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ne kéresse magát mert rontja az átlagom :DD Hát ha másodjára sem mélyen magamba fogok nézni,h WTF :))

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#34672) akos3 válasza IreN!CuS (#34671) üzenetére


akos3
addikt

jaj de EGO! :DD

(#34673) MmDorian válasza #56474624 (#34670) üzenetére


MmDorian
őstag

Ismered Attilát ?! :C lehet, hogy az lesz :DDD

(#34674) Lirion válasza IreN!CuS (#34659) üzenetére


Lirion
addikt

Ha sms-t ír neked és msn-en is ír neked, akkor nem akar lerázni, viszont otthon msn és telefon mellett ott van a sok tanulnivaló és tud azzal is foglalkozni, míg ha elmegy fél órára veled, abból biztosan lenne 2-3 vagy még több óra és semmit se tanulna addig. :) Szóval nem kell parázni, nincs itt baj.

(#34675) #56474624 válasza MmDorian (#34673) üzenetére


#56474624
törölt tag

Hajrá. :)
Amúgy szerintem a két év korkülönbség teljesen normális, az még nem jelenti azt, hogy a lánynak nem jó a mostani barátjával. Persze amelyik kutya erősebb, az b*szik alapon is mehetnek a dolgok. :D

(#34676) IreN!CuS válasza Lirion (#34674) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Igen "sajnos" ebben igazad van,hogy nagyon elrepülne az idő.És nem is szeretném,hogy miattam ne tanuljon.Mert fontos h tanuljon,és ez által elérje a céljait.De azért nehéz megállni,h ne lássam és ilyesmi.Nem parázok csak csak csak bassza meg lehet parázok/tam :DDD

akos3 ugyan,statisztika semmi több :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#34677) orbano válasza MmDorian (#34669) üzenetére


orbano
félisten

Arra sem tudjátok rávenni, hogy csak simán haverkodjon vele? Ha máshogy nem megy, környékezzétek meg a csajt, vagy a baráti körét, és hozzátok össze a két társaságot, hogy többet legyenek egy légtérben. Talán akkor kicsit fellazul a srác, és legalább megismerkednek. Ilyen direktbe odanyomulós szarsággal kár erőlködni szerintem, pláne ha pasija van, és pláne ha ennyire rutintalan a srác.

A vér nem válik VAZZE!™

(#34678) Leeza válasza IreN!CuS (#34667) üzenetére


Leeza
tag

Nem volt elsőre cumi?! Szégyen-gyalázat... :DD

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#34679) IreN!CuS válasza Leeza (#34678) üzenetére


IreN!CuS
őstag

jóóóvan ne oltsatok már,így is őszülök,meg minden azóta!!tessék együtt érezni inkább :P :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#34680) Leeza válasza IreN!CuS (#34679) üzenetére


Leeza
tag

Ó, én nagyon együtt érzek veled...! :D

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#34681) qantum válasza Leeza (#34678) üzenetére


qantum
senior tag

De pont cumi volt, csak más cumizott ! :DDD

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#34682) qantum válasza IreN!CuS (#34679) üzenetére


qantum
senior tag

az nem baj ha őszülsz, csak mással ne legyen baj :DDD

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#34683) IreN!CuS válasza Leeza (#34680) üzenetére


IreN!CuS
őstag

már is jobban érzem magam,már tudom mi hiányzott :DDD

qantum: amilyen kattogás van,nem lesz gond ;) #34681 :C

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#34684) qantum válasza IreN!CuS (#34683) üzenetére


qantum
senior tag

NOCSAK ;]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#34685) frame>24


frame>24
addikt

Women who took it all off before it was cool - Stars of Burlesque!

Nálam is "Machine Gun Kelly" a nyerő :Y

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#34686) orbano válasza frame>24 (#34685) üzenetére


orbano
félisten

yopp

A vér nem válik VAZZE!™

(#34687) qantum válasza frame>24 (#34685) üzenetére


qantum
senior tag

HOPPÁ :C Van egy - két hölgy aki nem tetszik, de a többség megérne egy ajtócsapkodást . :)

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#34688) MmDorian válasza orbano (#34677) üzenetére


MmDorian
őstag

nem bulizós fajta a srác...mondjuk ez még semmit nem jelent, énse járok bulizni. :DDD
közös ismerős nem nagyon van. a srác elég régóta odavan a csajért, és mintha kicsit alább hagyott volna a lelkesedés...majd valamit kiokoskodunk.

más: most leszünk egy hónaposak barátnőmmel, ez nem idő, tudom, de valamivel meg kéne lepni, ötlet ?

(#34689) tibi666 válasza MmDorian (#34688) üzenetére


tibi666
senior tag

dugd meg.

(#34690) #56474624 válasza MmDorian (#34688) üzenetére


#56474624
törölt tag

Meglepni minek? :F Szimplán csak meg kell adni, ami jár neki... ;]

(#34689) tibi666:

:C :K

[ Szerkesztve ]

(#34691) MmDorian válasza #56474624 (#34690) üzenetére


MmDorian
őstag

én is így gondoltam, de nem akartam ilyen szinten vulgáris lenni. :DDD

16 éves a lány, sokat bulizik, de ha ketten vagyunk nagyon értelmesen, éretten viselkedik, érdemes lenne leszoktatni a sok buliról, és a nekem rosszarcúnak tűnő barátairól, vagy hagyjam a p*csába ?! :F

[ Szerkesztve ]

(#34692) IreN!CuS válasza MmDorian (#34688) üzenetére


IreN!CuS
őstag

ha tudsz/szeretsz főzőcskézni,csinálj valami egyszerű,jó kaját+pezsi/bor,majd aztán dugd meg :)

MmDorian: rendeld meg,mielőtt jön a barátnőd,és csinálj úgy mintha te főznél :DDD

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#34693) MmDorian válasza IreN!CuS (#34692) üzenetére


MmDorian
őstag

a kínaiba elég jó kajákat csinálnak :DDD és nem is drága :D

(#34694) csaba54 válasza frame>24 (#34685) üzenetére


csaba54
tag

nagypapa fotóalbuma? :C

...nézz a hátad mögé még akkor is,ha hátrafelé mész,mert a bizalom nagyon sokba kerülhet

(#34695) #56474624 válasza MmDorian (#34691) üzenetére


#56474624
törölt tag

érdemes lenne leszoktatni a sok buliról, és a nekem rosszarcúnak tűnő barátairól, vagy hagyjam a p*csába ?! :F

Nem érdemes. Természetesen az sem jó, ha valami nem tetszik, és a szőnyegalásöprés taktikáját veted be, ha nagyon zavar valami a párodban, akkor el kell gondolkodni, hogy mennyit is ér a kapcsolat. Végülis 16 éves bizonyos szemszögből jó évjárat... ;]

(#34696) csaba54 válasza MmDorian (#34688) üzenetére


csaba54
tag

fogd be a szemét

...nézz a hátad mögé még akkor is,ha hátrafelé mész,mert a bizalom nagyon sokba kerülhet

(#34697) MmDorian válasza #56474624 (#34695) üzenetére


MmDorian
őstag

igaz, beszéltem vele, és mióta együtt vagyunk nem jár annyit el, és nem iszik sokat... :DDD
régebben nem érdekelt volna, voltak dolgai...egyet mondtam neki, hogyha fű van, akkor viszlátás', amíg ez nincs addig nincs baj. másik fele, hogy egy 16 éves lány milyen érzelmekre képes ( mondom ezt én, aki szintén 16 vagyok... ) :D

(#34698) tibi666 válasza MmDorian (#34691) üzenetére


tibi666
senior tag

16 évesen még nevelhető. az hogy bulizik sokat, nem baj. a társaság inkább.

az én korosztályomban már nem. az a nő, akiről írtam korábban szintén nekem abszolút nem szimpatikus társaságban mozog, szinte mindnek bemosnék egyet. valószínűleg hanyagolni is fogom. madarat tolláról, embert barátjáról?

[ Szerkesztve ]

(#34699) lorcsi válasza tibi666 (#34698) üzenetére


lorcsi
veterán

mitől nem szimpatikus az a társaság ?

(#34700) tibi666 válasza lorcsi (#34699) üzenetére


tibi666
senior tag

tele van nagyképű emberekkel. engem általában nem szokott ez zavarni, de ez nekem is sok. a másik dolog, hogy szarnak mindenre, mintha nem is lennének érzelmeik, meg sem tudom rendesen fogalmazni. olyanok, akik kihasználják a többi embert a saját céljaik elérése végett.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.