Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19601) Wolverine válasza Lirion (#19600) üzenetére


Wolverine
félisten

Az viszont biztos, hogy az "ajtóstul a házba" módszer sokszor hatástalan.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#19602) Leeza válasza Wolverine (#19601) üzenetére


Leeza
tag

Ott a pont.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#19603) Lirion válasza Wolverine (#19601) üzenetére


Lirion
addikt

Ritkábban hatástalan, mint a "megérinthetlek?" módszer.

Leeza: ne haragudj, de te aztán pont a legkevésbé tudod, hogy kell egy nőt meghódítani. Pont azért, mert nő vagy.

[ Szerkesztve ]

(#19604) fokukac válasza Wolverine (#19601) üzenetére


fokukac
nagyúr

Erről csak Pelikán József jut már megint eszembe :
"Virág elvtárs! Se ajtó, se ablak?"

:P

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19605) Lirion válasza fokukac (#19604) üzenetére


Lirion
addikt

Akkor ott a kémény.

(#19606) elmoraan (r) válasza Lirion (#19603) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

- Do I have permission to touch your body?
- Yes!
- Alright…this is not sexual. Not that you’re not an attractive woman. You’re actually a very attractive woman-
- Get me the hell out of here!

:D

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#19607) lorcsi válasza elmoraan (r) (#19606) üzenetére


lorcsi
veterán

biztos nagyon vicces, de azért egyszer nézd meg az alapelveket is..van az iylenre egy passzus benne :U

(#19608) Sárpac válasza Lirion (#19600) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Most meg te cáfolod saját magadat!:DDD
Majd eldől honap du mi is lesz.;)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#19609) elmoraan (r) válasza lorcsi (#19607) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Ezer bocsánat, valamint ördög és pokol, de idézni sajna nem tudom magyarul. Nem láttam úgy tudniillik... :(

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#19610) elmoraan (r) válasza elmoraan (r) (#19609) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Na, utánakajtattam. :D

"- Megengedi nekem, hogy magához érjek?
- Igen!
- Ne vegye tolakodásnak! (>Becsapódik még egy gránát, rendőrautó felfordul, robbanás, egyebek<) Ne értsen félre, maga csinos nő... Nagyon tetszik nekem különben, úgyhogy...
- VIGYEN INNEN A PICSÁBA!!!"

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#19611) Csakénvagyok válasza Lirion (#19586) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Minek, nem rugnálak orba :DDD , csak simán rádripakodnék, hogz igyekez

(#19612) Kokkantas válasza elmoraan (r) (#19606) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Ez miben volt? Ismerős nagyon.

(#19613) glutamin válasza Kokkantas (#19612) üzenetére


glutamin
őstag

Valami Will Smith-es film volt. Asszem talán a Hancock?

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#19614) glutamin válasza Leeza (#19581) üzenetére


glutamin
őstag

Márpedig simán lehet ismerkedni a pénztárnál is. Ajánlott azonban itt is az 1:1-es felállás. Ha a csaj veszi a lapot, vagy benne van a dologban, akkor szinte bármilyen hülyeséggel elő lehet állni neki. Ha meg nem akkor a legtutibb csajozó szöveg is elbukik (mivel hogy ilyen nem létezik :DDD) A leglehetetlenebb szituban is lehet ismerkedni, ha megvan a kölcsönös érdeklődés.

Én a nagy sor miatt sem aggódnék. Max a pénztár mögött lehet folytatnia diskurzust.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#19615) Csakénvagyok válasza glutamin (#19614) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

A leglehetetlenebb szituban is lehet ismerkedni, ha megvan a kölcsönös érdeklődés. :K .Pontosan. Ha megva, ha észrevesz ő is, s nem veszi idétlenségnek, neadjisten még ő kezdeményez.

(#19616) Lirion válasza Sárpac (#19608) üzenetére


Lirion
addikt

Miért is? :F

"A leglehetetlenebb szituban is lehet ismerkedni, ha megvan a kölcsönös érdeklődés. .Pontosan. Ha megva, ha észrevesz ő is, s nem veszi idétlenségnek, neadjisten még ő kezdeményez."
Ha ezeket a pontokat figyelembe venném, mikor leszólítok egy lányt, 10-ből 9szer némán továbbállnék. Főleg a "ha észrevesz ő is" egy nagy baromság. Ráér akkor észrevenni, ha már köszöntem.

(#19617) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Ti teljesen el vagytok tévedve, de nem baj Jó pap holtig tanul.:D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#19618) Sárpac válasza glutamin (#19614) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Viszont vannak szituk helyzetek ahol nem illik és kész, egy fáradt csajt aki hajnali 2óta talpon van a pénztárnál aminél egy vagon ember áll, zavarni hülyeségekkel, biztos, hogy elküld a jó édes akár milyen jó pasi is vagy...

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#19619) orbano válasza Sárpac (#19578) üzenetére


orbano
félisten

16-18?

láttam én már harmincas csajt könnybe lábadó szemekkel kutatni egyik barátom után az iskolájának a tanulmányi osztáján egy (1) randi után. pedig egy eszméletlenül bomba jó, diplomás, okos értelmes modell lányról van szó. és nem egyedi eset, elég sokat buliztam ilyen korú csajokkal. mit ne mondjak, semmivel sem jobbak a 16-20 éveseknél.

A vér nem válik VAZZE!™

(#19620) orbano válasza Sárpac (#19618) üzenetére


orbano
félisten

ha hülyeségekkel zavarod biztos elküld fáradtan és kipihenten is. egyszerűen csak szóba kell vele állni. megvannak a szabályai, hogy hogyan lehet egy fáradt, rosszkedvű, vagy éppen frenetikusan jókedvű emberrel szóba állni. semmi köze a csajozáshoz.

A vér nem válik VAZZE!™

(#19621) Sárpac válasza orbano (#19620) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Olvasd vissza a storyt elejétől aztán lehet kommentálni.:)
A célt pedig így is elértem, holnap meg kiderül mit is mond.:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#19622) orbano válasza Sárpac (#19621) üzenetére


orbano
félisten

én most általánosságban beszéltem az általános megállapításodról. egyedül akkor tartom ezt fontolóra veendőnek, ha olyan nőről van szó, akit rendszeresen látsz. akkor jobb kivárni egy alkalmasabb pillanatot. de egyébként...

egyébként ha jól értem: még nemigen beszélgettetek, de holnap oda akarsz menni elkérni a számát? (ha figyelmetelnül olvastam bocsi, de eléggé szraul vagyok)

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#19623) elmoraan (r) válasza glutamin (#19613) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Az.

orbano(19619): én meg láttam karón varjút. (Telegráfkarón.) :P

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#19624) Lirion válasza Sárpac (#19621) üzenetére


Lirion
addikt

Ha az volt a cél, hogy rád mosolyogjon, akkor elérted, de ha egy szám behúzása volt, akkor még nem érted el.

(#19625) Sárpac válasza Lirion (#19624) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Egy szám megadás nem jelent semmit sem, számtalan olyan nővel volt dolgom aki könnyűszerrel megadta aztán magasról sz@rt bele az egészbe.
A célom ebben a történetben a megnyerés volt és ez bejött, mivel a csaj köszönt rám így nagyon esélyes, hogy eljön a talira, valószínűleg hallotta azt is ahogy haverral diskurálok, hogy "elég hűvös volt biztosan nagyon fáradt, majd legközelebb", mert igazából az ilyen hírtelen kedvességet még én sem értettem ennyi kommunikáció után.:)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#19626) *Ropi* válasza Sárpac (#19625) üzenetére


*Ropi*
félisten

Számokat nagyon könnyű megszerezni, mert úgy gondolkodnak, hogy telefonban könnyebben leráznak utána (személytelenebb). :U

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#19627) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Nah szurkoljatok, mentem alukálni, holnap eksön!:DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#19628) *Ropi* válasza Sárpac (#19627) üzenetére


*Ropi*
félisten

Fel is teszed majd a netre? ;] ;) :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#19629) whitezo88


whitezo88
nagyúr

kik azok a nők/lányok akiknek bejön ha vadidegen hmcs-k beszólogatnak meg ajánlatokat tesznek utcán/buszon? (kisebb csoportjuk). És tipikus bunkó stílusban. ma is láttam ilyet, pofám leszakadt.

(#19630) *Ropi* válasza whitezo88 (#19629) üzenetére


*Ropi*
félisten

Azok a hmcs-k annyira trogloditák, hogy nem esik le nekik: senkinél nem pálya a stílusuk.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#19631) Leeza válasza glutamin (#19614) üzenetére


Leeza
tag

Persze, hogy lehet folytatni, ő meg közben félkézzel dolgozik tovább és oda is figyel... :N

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#19632) Leeza válasza Sárpac (#19618) üzenetére


Leeza
tag

Ez az egyik, a másik meg, hogy ki tudja, aznap már hányan szólogattak be neki jópofán... Azt írtad, jól néz ki, biztos más is észrevette...

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#19633) Leeza válasza *Ropi* (#19630) üzenetére


Leeza
tag

Nem trogloditák, trogloditok! :DD Ne vezess félre... :) De egyébként így van.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#19634) elmoraan (r) válasza Leeza (#19633) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Nem az a kérdés, hogy -dit vagy -dita, hanem az, hogy egyáltalán eukarióta vagy még prokarióta. :U :D

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#19635) lorcsi válasza whitezo88 (#19629) üzenetére


lorcsi
veterán

mi az a 'hmcs' ?

(#19636) 7 válasza lorcsi (#19635) üzenetére


7
addikt

Helyi menő csávó

(#19637) Leeza válasza elmoraan (r) (#19634) üzenetére


Leeza
tag

:DD

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#19638) orbano válasza elmoraan (r) (#19634) üzenetére


orbano
félisten

ha egyáltalán közük van a centrális dogmához (utolsószóóóóóó)

A vér nem válik VAZZE!™

(#19639) Leeza válasza orbano (#19638) üzenetére


Leeza
tag

Igen, mert lehet, hogy ők csak simán lemmák! :DDD
Utolsó szó... :P

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#19640) Goose-T válasza Sárpac (#19555) üzenetére


Goose-T
veterán

Ma is találkozom vele...

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#19641) *Ropi* válasza Leeza (#19633) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nem t'om, én csak az angol kifejezést hallottam (54), abból következtettem vissza a magyar megfelelőjére. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#19642) *Ropi* válasza elmoraan (r) (#19634) üzenetére


*Ropi*
félisten

Vagy csak simán idióta. :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#19643) Lirion válasza Sárpac (#19618) üzenetére


Lirion
addikt

Egy fáradt srácot lehetne zavarni?

(#19644) orbano válasza Leeza (#19639) üzenetére


orbano
félisten

dehogy ;)

A vér nem válik VAZZE!™

(#19645) Integra


Integra
titán

kukac:
[link]
itthon már mindenkinek betérdelt, ciki az imázs... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19646) Leeza


Leeza
tag

Hogy lecsengett a "kasszás kislány" okozta pezsgés így délutánra... :)

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#19647) Goose-T válasza Leeza (#19646) üzenetére


Goose-T
veterán

Nekem is van most egy "kasszás kislány"-ügyem. :D Pár napja kiemelt figyelmet kapok a munkahelyi kantinban, amikor reggel veszem a szokásos rántotthúsos szenyámat. Tegnap már megbeszéltem a kislánnyal, hogy minden reggel eltesz egy szenyát nekem, de ma már le kellett szidnom, mert ma reggel pont elfogyott. Ott fogadkozott, hogy holnap reggelre mindenképpen elrak nekem egyet. :D

Ma este meg újra találkozom a lánnyal, akin még mindig nem tudok kiigazodni. Elhatároztam, hogy ma semmin nem fogok görcsölni vele kapcsolatban, lesz, ahogy lesz. Ha még három hónapig kell neki udvarolni, hát legyen. Legfeljebb lesznek párhuzamos projektek is. :)

Tök jó, ha már semmi nem jön össze, legalább van miről sírnom itt a topikban. :D

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#19648) Leeza válasza Goose-T (#19647) üzenetére


Leeza
tag

A párhuzamos projektekkel nem értek egyet, hiába, nőből vagyok... Mondjuk, ha valaki sokáig húzza, bizonytalankodik, magára vessen. :) Görcsölni meg semmiképp se, az max. elrontja, segíteni semmiképp sem fog. Csak lazán! :D

A büfés csaj pedig lehet, hogy még több figyelmet érdemelne részedről is, nemcsak a biztos reggelid érdekében! :) Sírás helyett...

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#19649) Lirion válasza Leeza (#19648) üzenetére


Lirion
addikt

Jól értem, hogy neked akkor az a vonzó, ha egy srác csak veled foglalkozik és rá se néz más lányra, amíg egyértelműen a tudtára nem adod, hogy neked ő nem jön be vagy az ellenkezőjét?

Vicces, hogy a nők mennyi mindenre rámondják, hogy köcsög dolog, ennek ellenére mégis azokhoz vonzódnak, akik ilyen köcsög dolgokat művelnek.

(#19650) Leeza válasza Lirion (#19649) üzenetére


Leeza
tag

Nem vagyok ennyire merev, el tudom dönteni, kell-e, vagy sem, azon meg nem is szoktam rágódni, meddig tart, úgyis majd alakul. De azt tényleg elvárom, hogy míg ismerkedünk, közeledünk, velem foglalkozzon, azt hiszem, ez nem nagy kérés. Nem túl jó kezdésnek azt látni, hogy kacsintgat jobbra-balra. Bár megkönnyítheti a döntést. :)

Az pedig, hogy vonzódnak, és az, hogy kivel maradnak együtt, nem egy és ugyanaz. Egy ideig viccesek ezek a "köcsög dolgok", de hamar meg lehet unni őket.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.