Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) #54715584


#54715584
törölt tag

a 3-as verzio nekem mindig bemondta az unalmast
1 honap utan nem frissitett tovabb es a netemet is "zarolta"...
lehet megnezem az alaplaphoz kapott nortont :D

(#1502) hdf válasza zenefan (#1490) üzenetére


hdf
tag

Hiába próbálkozom, NOD 2.7 nem frissít. Este több szerverüket is próbáltam, de semmi. Pedig kitartóan nyomkodtam a frissítés gombot. Kezd elfogyni a türelmem. :W Gondolkodom egy cserén, bár elégedett voltam vele idáig.
Még adok nekik 24 órát!! :((

(#1503) #54715584 válasza hdf (#1502) üzenetére


#54715584
törölt tag

en is gondolkozom, mindjart felteszem a 3-asat, de abban meg alig van szerver, ahonnan lehet frissiteni...

(#1504) hdf válasza #54715584 (#1503) üzenetére


hdf
tag

A 3-ason gond nélkül lehet frissíten? :F Vagy a kevés szerver miatt lassú az is?

[ Szerkesztve ]

(#1505) kisho válasza zenefan (#1491) üzenetére


kisho
senior tag

Szerintem ezzel a legegyszerűbb: [link]

(#1506) Adler


Adler
aktív tag

Feltettem a nod 3.0.667.0 verziót kipróbálás miatt. Augusztus 2-ig frissített, de azóta nem. másnál is van ilyen gond? Még nem telt le a próbaidő!

Válaszaitokat előre is köszi

Nikon D40 kit/D90 +18-70mm AF-S IF + 70-300mm ED AF + SB-900 + MB-D80; ASUS Crosshair V Formula + AMD FX-8150 + ASUS GTX660 + Kingston DDR3 KHX1600C9D3K2/8G

(#1507) Laslow


Laslow
senior tag

3.0.621.0-as NOD van a gépemen, de a 3322-es verzióról (aug. 3) nem hajlandó frissíteni. Szóval emiatt szerintem ne upgradljen senki 3-as NOD-ra...

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#1508) Tosee válasza Laslow (#1507) üzenetére


Tosee
őstag

nálam a 3.0.667.0 teszt verzó van fent, és frissít rendszeresen!
Legutóbbi sikeres frissítés: 2008.08.07. azaz ma
Adatbázis verziója: 3337 (20080807)

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#1509) Adler válasza Tosee (#1508) üzenetére


Adler
aktív tag

Légyszi írd le nekünk hogy frissít mert nekünk nem akar. akár priviben is.

Nikon D40 kit/D90 +18-70mm AF-S IF + 70-300mm ED AF + SB-900 + MB-D80; ASUS Crosshair V Formula + AMD FX-8150 + ASUS GTX660 + Kingston DDR3 KHX1600C9D3K2/8G

(#1510) rochelle válasza Adler (#1509) üzenetére


rochelle
csendes tag

én egy fórumon találtam chip magazinos kódot, nekem most azzal frissit, múlt héten is frissitett igy.
Valszeg beáldozom azt a 13ezret majd és előfizetek egy évre

(#1511) Kzo


Kzo
tag

SziAsztok!

Nálatok bevált a NOD32 Eset Smart Security ? Mert én alig 1 hónap használat után kipróbáltam a Kaspersky-t és nagyon sok problémát talált!(trojan,figyelmeztetések stb..)

(#1512) Kobe


Kobe
veterán

kezd idegesíteni, azt írták a server gebaszok 7végéig tartanak, azóta már itt a következő 7vége és semmi előrelépés.....3ast meg nem fogom feltenni, mert semmi érdemi előrelépés nincs benne

(#1513) Gabás válasza Kobe (#1512) üzenetére


Gabás
addikt

nekem a tegnap automatikusan frissített, lehet, már éledezik

(#1514) #54715584


#54715584
törölt tag

par perce ez fogadott

kitartas, van meg remeny a 2,7-eseknek :D

(#1515) Tosee válasza Adler (#1509) üzenetére


Tosee
őstag

nincs semmi beállítás beli titka... feltelepítettem a letöltött fájlt, és ennyi!
A frissítési szerver is autómatikuson van!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#1516) hdf válasza Gabás (#1513) üzenetére


hdf
tag

Na végre!!!!!!! :DD Most frissített az u45-ös szerverről. 3340- es adatbázis jött le! Kézi unszolásra volt hajlandó másfél hét után. NOD 2.7 -es, harminc napos változat. :C
Valóban éledezik. Nemsokára átülök egy másik géphez, ott is megnézem, mi a helyzet.

(#1517) Laslow


Laslow
senior tag

Automatikusan nekem továbbra sem frissített, de próbálgattam kézzel különböző szerverekhez csatlakozva, és az u20-assal frissített végre...

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#1518) Hasaggymeg


Hasaggymeg
veterán

Utoljára 3.-án jelent meg a Winfos sekjúriti center buborékja,akkor hülyére nyomtam a "update now"gombot,ma megint ezt csinálta és én is megint hülyére nyomtam a"frissítés most"gombot.Úgy látszik a NOD kezd kézimeghajtásuvá válni(nálam 2.51.26-os verzió van),de annyira problémamentes( 4.0.1007.7323 (591) Outpost firefallal vállvetve),hogy még nem vagyok hajlandó megválni tőle. :K

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#1519) Troy. válasza Tosee (#1508) üzenetére


Troy.
addikt

Épp most akartam írni, hogy nekem ez az utolsó verzióm, erreföl elkezdett tölteni az u54-ről. :)

szerk:
verzió: 3341 : )

[ Szerkesztve ]

.

(#1520) Kobe


Kobe
veterán

hogy a fészkes hóbelebanc enné szét a májukat, nekem továbbra sem frissít sehonnan.....

(#1521) Blackmate


Blackmate
senior tag

Akinek lenne egy friss update-je, az csinálna offline fájlokat a többieknek?
Ezzel: n32upgen
Aztán valahova egy zip-ben feldobná.

(#1522) efi99 válasza Blackmate (#1521) üzenetére


efi99
senior tag

pattern 3340 (aug8) 12M
[link]

[ Szerkesztve ]

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#1523) Integra


Integra
titán

van különbség a 2.7 és a 3.0 között biztonságban a kezelőfelület változásától eltekintve???

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1524) Kobe válasza Integra (#1523) üzenetére


Kobe
veterán

olyan nagyon nincs, én nem is váltottam felfele.

és akkor szokásos napi rinya, faxér nem frissít még midig.

[ Szerkesztve ]

(#1525) Elisha_


Elisha_
tag

Sajnos nekem sem frissített a 2.7-es és a 3.x sem ezért leszedtem a nod oldaláról a kipróbálható verziót. Rögtön frissített a 3343-as ra és szeptember 20-ig érvényes, addig csak lesz egy "működő" verzió.

Asus P5Q, Core2Duo 8400 3Ghz, 4x1Gb geill DDR2 800Mhz, Asus HD4850 Ati vga, WD500 Gb HDD, Asus 500W táp, Win7 RC (build7100) 64bit

(#1526) pentium4


pentium4
senior tag

cs!

pár uj user/pass nod32 höz Nov 11.-ig
*******
*******

Köszi, 1 nap ban. :(((

[ Módosította: Racecam ]

(#1527) GNorbi


GNorbi
tag

Csáó Srácok!

Már jó lesz sztem a frissítéses téma mert nekem már le frissítette :D

(#1528) Elisha_ válasza GNorbi (#1527) üzenetére


Elisha_
tag

Mi a verzió száma a frissítésnek (nekem 3346) ?

[ Szerkesztve ]

Asus P5Q, Core2Duo 8400 3Ghz, 4x1Gb geill DDR2 800Mhz, Asus HD4850 Ati vga, WD500 Gb HDD, Asus 500W táp, Win7 RC (build7100) 64bit

(#1529) Tosee válasza pentium4 (#1526) üzenetére


Tosee
őstag

A kódokat szerintem nem kellene közzétenned! Nem véletlenül kell megvásárolni a szoftvert... és az Alapelvek-kel is ellenkezik! Aki akar az amúgy is talál a neten eleget!

[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#1530) gézu válasza Elisha_ (#1528) üzenetére


gézu
őstag

3347

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#1531) Kobe


Kobe
veterán

felraktam a 3as verziót, naná hogy az sem frissít......1 héten belül nem gyógyul meg, megy a lecsóba

(#1532) [KGR]


[KGR]
tag

Sziasztok! Kis segitségre lenne szükségem. Utorrentet használok (természetesen csak természetfilmeket töltök le vele. :) Inditás után szépen elkezd le és feltölteni ahogy kell aktív módban, majd körülbelül 5-6 perc után leáll a forgalom úgy, hogy még a böngészőben se jön be egy oldal se. skype, msn ledob.. 0 forgalom. utorrentből kilpés után körülbelül 2-3 perc után jön helyre a forgalom. Jogtiszta Vistat használok. Fél évig tökéletesen működött.. Beépitett tűzfalat használok.. Nem csak az internetet lövi le, hanem a hálózati forgalmat is... Van valakinek ötlete, hogy mi lehet a gond? Előre is köszi a segitséget

MSI Megabook M673X

(#1533) Gabás válasza Kobe (#1531) üzenetére


Gabás
addikt

nekem frissít a 2.7 is, már automatikusan, szal lehet, vége a kiesésnek:)

(#1534) Kobe válasza Gabás (#1533) üzenetére


Kobe
veterán

asszonynál is frissít rendesen 7vége óta a 2.7, nálam ugyanaz volt fent, azóta (cca 1 héttel később) sem frissített. Most elszedtem a 2.7 et, felraktam 3ast, mert haver mondta h neki az lefrissített egyet hatodikán, azóta ugyan nem, de nekem még azt sem kapta le

(#1535) nRu3


nRu3
addikt

Nálam inditáskor a nod32-m állandoan azzal nyit hogy talált Win32/wigon.CK.trojai szart , kitörlöm de hiába , minden inditáskor ez megy, mivel tudnám végleg ki irtani? volt 2,7-s most 3.0 nod van, de az sem ér semmit.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1536) BlacKSouL válasza nRu3 (#1535) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Rendszervisszaállítást kikapcsoltad? Ha igen, akkor kikapcsolt állapotában egy online-t lefuttathatnál, hátha..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1537) Tosee válasza nRu3 (#1535) üzenetére


Tosee
őstag

rendszer visszaállítás ki van kapcsolva? Ha nincs akkor kapcsold ki, majd úgy próbáld (lehetőleg csökkentett módban)!
Utána futtass le egy ad-spyware keresőt (pl.: a-squared), majd a végén nem árt egy registry tisztítás sem (pl.: ccleaner)!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#1538) GNorbi válasza Tosee (#1537) üzenetére


GNorbi
tag

a-squaredet hogy használod?:D mélyreható vizsgálat? am én registryre a Advanced WindowsCare-t használom meg Registry Mechanic :) ;)

(#1539) Tosee válasza GNorbi (#1538) üzenetére


Tosee
őstag

attól függ, hogy milyen időközönként futtatom és, hogy jelzettt-e korábban, hogy talált valamit... Változó mikor melyiket futtatom... 2hetente-havonta azért lefuttatok egy inteligens, vagy egy mélyreható tesztet!

[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#1540) BioNiCMaN válasza Kobe (#1534) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Nálam ma frissített. :DD

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#1541) Troy.


Troy.
addikt

Utóbbi időben azt vettem észre, hogy most már frissít, naponta többször is! :)

.

(#1542) tisvol


tisvol
aktív tag

Sziasztok!
Kicsit hosszú a topik...
Szóval az lenne a kérdésem, hogy lehetséges-e hogy a NOD miatt nem tudok szinkronizálni a PDA-mal, ActiveSync-en keresztül? Régebben is voltak ilyen gondok (néha), de egy újratelepítés megoldotta. Mostanában már az sem. A kapcsolat létrejön, de a szinkronizálni már nem tudok. Esetleg valami tűzfal probléma?
Előre is köszi az ötleteket.

[ Szerkesztve ]

Üdv:T.

(#1543) nRu3 válasza Tosee (#1537) üzenetére


nRu3
addikt

Sajnos nincs javulás, rendszer visszaállítás ki van kapcsolva, futtatan egy a-squared talált valami alap szart, kitöröltem, de ha bekapcsolom a gépet a nod mindig riaszt Win32/wigon.CK.trojaival, törli karanténba teszi és enyi többre nem képes :(

késsöbb probálok egy registry tisztítást, hátha az segit.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1544) Kiskutya válasza nRu3 (#1543) üzenetére


Kiskutya
veterán

Próbálj meg 1 avgt vagy kasperskyt lefuttatni!

hmm...

(#1545) nRu3 válasza Kiskutya (#1544) üzenetére


nRu3
addikt

semmi, ezek még fel sem fedezik a a férget, sőt a rendszer be is lassult rendesen, inkább rakom vissza a nod-ot majd idővel csak lesz valami, :(( legfeljeb format C azt kész :F

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1546) Kiskutya válasza nRu3 (#1545) üzenetére


Kiskutya
veterán

érdekes :(

hmm...

(#1547) Boryszka


Boryszka
tag

Sziasztok!

Nekem annyi a bajom a nod-al, hogy szimpla vírusírtást nem nagyon ajánl fel! Vagy teljes fájl törlését vagy karanténba helyezést!

BL

(#1548) nRu3 válasza Boryszka (#1547) üzenetére


nRu3
addikt

a karanténbol törlöd elvileg

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1549) Lejszi


Lejszi
senior tag

sziasztok!

azt olvastam most az egyik oldalon, hogy az uj 3.x -es verziok folyamatosan kodokat kérnek akár 2-3 naponta. meg lehet ezt vhogy oldani vagy egyaltalan igaz ez?
nekem a regebbi 2.x -es verziokkal nem sok bajom volt.
ja es azt is irjak hogy nagyon durvan belassitja a gépet....

mik a tények és a tévhitek?

(#1550) Apollyon válasza Lejszi (#1549) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nekem a legújabb van, és már nem kér kódot mivel már megkapta :U
Teljesen jól működik, soha nem volt még ilyen gyors vírusírtóm. 1GB RAM-mal és XP-vel tökéletes.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.