Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) zvaragabor válasza JetiRulez (#1350) üzenetére


zvaragabor
senior tag

Jobb gomb a fájlra és valamilyen törlés funkció?

I put a joke into the joke so you can laugh while you laugh,

(#1352) JetiRulez válasza zvaragabor (#1351) üzenetére


JetiRulez
őstag

Semmi, de csökkentett módban fel tudtam rakni a fájlt úgyhogy már semmi gond.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#1353) Silverlight2


Silverlight2
csendes tag

Helló.
Nektek mennyi processzoridőt használ a NOD32 3.0?
Csak azért kérdezem, mert nekem egy Pentium 4-es, 3 GHz-es processzorral kb. 2 óra normál géphasználat után több, mint 5 percet mutat a Feladatkezelő. A 2.7-esnél meg jó, ha ilyenkor 30-40 másodpercnél tartott.

(#1354) bandiras2


bandiras2
senior tag

Szevasztok! napjában 2x feljön egy mindent überelő ablak, és közli hogy az update sikeresen befejeződött. Ez mondjuk egy 16 játékos World In Conflict multiban, vagy egy Lineage összecsapás kellős közepén plafonrengető káromkodásözönt képes előcsalni az érintett alanyból a jelenlevő családtagok nem kis bosszúságára. Hogyan lehet lekapcsolni ezt a "kedves" kis szolgáltatást?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#1355) #19617792 válasza bandiras2 (#1354) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ha 3.0-s verziót használasz, akkor íme:
Beállítások -> További beállítások (F5) -> Felhasználói felület -> Riasztások és értesítések ->
Itt alul találsz két olyan opciót, hogy:
"Értesítések megjelenítése az asztalon" és "Buborékértesítések megjelenítésének időtartama", ezek elől vedd ki a pipát, és kész.

Nekem is van egy problémám: Miért van az, ha elindítom a RocketDock-ot (kis gépigényű, okos dokk progi), akkor az ekrn.exe 100%-osan eszi a processzort, még akkor is, hogy kivételek közé raktam a RocketDock-ot, és lelőttem a vírusvédelmet?

(#1356) SLV23 válasza bandiras2 (#1354) üzenetére


SLV23
csendes tag

Egy lehetőség, amit a kolléga írt előttem, meg egy másik: ugyanitt bepipálodazt, hogy:
"Csak a felhasználói beavatkozást igénylő értesítések megjelenítése".

(#1357) SLV23 válasza #19617792 (#1355) üzenetére


SLV23
csendes tag

Ezt úgy érted, hogy a program működésének idejére letiltod a NOD32-t?

(#1358) #19617792 válasza SLV23 (#1357) üzenetére


#19617792
törölt tag

Igen, de akkor is eszi az ekrn.exe a processzort 100%-osan ha le van tiltva, csak akkor nyugszik le, ha kilépek a RocketDockból.

(#1359) SLV23 válasza #19617792 (#1358) üzenetére


SLV23
csendes tag

Esetleg, ha nem a legújabb NOD-ot használod, akkor szerintem próbáld meg frissíteni. A 3-as szokott furcsa dolgokat csinálni. Ha meg hátráltatja a munkádat, akkor meg időlegesen tedd vissza a 2.7-est talán. Valamiért ez az új eléggé processzorigényes nálam is. Esetleg még arra tudok gondolni, hogy valamilyen ütközés van a programok között. De akkor csak a terméktámogatásnál tudnak segíteni.

(#1360) #19617792 válasza SLV23 (#1359) üzenetére


#19617792
törölt tag

3.0.650-est használok, 2.7-esnél is csinálta a cikruszt, mindegy, megleszek RocketDock nélkül is.

(#1361) Benhill


Benhill
senior tag

Üdv ha esetleg még nem linkelte volna be senki, és megteszem.

********

Itt nod serialok frissülnek napról napra és a 2.7 meg a 3.0-hoz egyaránt jó!
Annyi a hátránya hogy 4-5 naponta át kell írni :)

[ Módosította: Racecam ]

(#1362) SLV23 válasza Benhill (#1361) üzenetére


SLV23
csendes tag

Te, tuti, hogy ez a megfelelő hely arra, hogy ilyeneket linkelgess be? ;]

(#1363) Hasaggymeg


Hasaggymeg
veterán

Szerintetek a NOD+Outpost egyszerre,csökkentett módban futtatva akadályozzák egymás jó munkavégzését?Azért kérdem,mert külön-külön lefuttatva kb. 2,5 óráig használhatatlanná teszik a gépet.Kösz

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#1364) Shady21 válasza Hasaggymeg (#1363) üzenetére


Shady21
csendes tag

Mivel mindkét program intenzíven használja a HDD-t, amikor scanneli a rendszert, így szerintem egyszerre futtatva lassabb lesz a keresés, mintha külön-külön futtatod le őket. De ettől függetlenül szerintem tegyél egy próbát azért.

[ Szerkesztve ]

(#1365) Hasaggymeg válasza Shady21 (#1364) üzenetére


Hasaggymeg
veterán

Próba már volt és jól is ment,de a kérdés az,hogy ugyanolyan hatékonyak(értsd:megbízhatóak)-e ilyen módon futtatva,vagy egymást zavarva esetleg átsíklanak vmin.amin nem kellene. :F

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#1366) vagamo


vagamo
őstag

Kéne a segítségetek!
Méghozzá abban, hogy szerintetek ,melyik a jobb párosítás? Hogy előnyösebb használni!
VISTA 64 bites rendszerhez!!

ESET NOD32 Antivirus 3.0 + Outpost Firewall Pro vegyesen
v.
ESET Smart Security
v.
Outpost Security Suite Pro

Köszi! :R

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1367) zvaragabor válasza vagamo (#1366) üzenetére


zvaragabor
senior tag

Nod+outpost. ESS-nek gyengébb a tűzfala az outpostétól, OSS-nek meg gyengébb az antivírusa a nodétól. Nod+Otpost a legjobb párosítás.

I put a joke into the joke so you can laugh while you laugh,

(#1368) vagamo válasza zvaragabor (#1367) üzenetére


vagamo
őstag

Köszi! Én is ezt sejtettem a színfalak mögött!! :DDD
A megerősítést Köszönöm! :R

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1369) Hasaggymeg válasza zvaragabor (#1367) üzenetére


Hasaggymeg
veterán

Még egy szavazat innen! :K

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#1370) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Vista alatt csomó file-hoz nem fér hozzá a nod ezért nem is tudja írtani
Próbáltam csökkentett módba,de valahogy nem akart elindúlni a nod csak valami konzolos izé.

(#1371) Integra


Integra
titán

A NOD 32 folyamatosan felhoz egy riasztást, hogy az Acrobat\Acrobatfnp.dll fájlban „valószínűleg módosult Unknown vírust” talált, és az Acrobat alkalmazásokat (PDF) nyitás után rögtön leállítja. Azt mondja, hogy telepítsem újra az Acrobatot. Mit csináljak?
acrobat 8 pro
én ezt nem értem mi a bús baja lehet...
s.o.s ha valki tud valamit

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1372) ToBeY válasza Integra (#1371) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nyugi nem nálad van a gond! Nálam a photoshopot nyirta ki valami gubanc volt (vagy van) a frissitésnél.

(#1373) Phoenix25


Phoenix25
csendes tag

Próbáljon mindenki a 3121-esre frissíteni manuálisan. A 3120-as okozza a galibát ...

(#1374) ToBeY válasza Phoenix25 (#1373) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nekem már azt rakta fel ezért megnyugdott :)

(#1375) Integra válasza ToBeY (#1372) üzenetére


Integra
titán

daa-raa nod32 topicban írt, ezek szerint akkor egyszerűen ne csináljunk vele semmit, hanem hagyjuk míg jön a következő nod frissítés és akkor rendbe kéne álljanak a dolgok?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1376) ToBeY válasza Integra (#1375) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Így van! Most hogy nekem fent van az új frissités nincs gáz. Nem riaszt feleslegesen!

(#1377) #65675776 válasza ToBeY (#1376) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nálam az önmagában nem volt elég. Újra kellett raknom a NOD-ot, mert önmagát is leamortizálta...

Integra: Jó lesz az Acro7 topicnak is.

(#1378) Integra válasza #65675776 (#1377) üzenetére


Integra
titán

nálam az új nod32 frissítéssel megjavult, írt fater, hogy megint pöccre megy az acro8
milyen nodod van? 2.7 vagy 3.0?
nekem 3.0 javult meg

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1379) #65675776 válasza Integra (#1378) üzenetére


#65675776
törölt tag

3.0.650.0

(#1380) Integra válasza #65675776 (#1379) üzenetére


Integra
titán

:(
nekem teljesen rendben van minden

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1381) N0name55


N0name55
csendes tag

nod frissítésnél rendszeresen kifagy a gép... nem mindíg,de 70% ban... nemjártam olyan oldalakon,friss xp(5 napos),semmi crackelt progi rajta... v3.0.650.0
másnál is van ien?

(#1382) Warpig


Warpig
aktív tag

Sziasztok.
Olyan gondom van, hogy xp alatt használom a nod-ot, és bekapcsoláskor nagyon lassan tölt be a nod32, betárcsázós netem van (mármint nem vagyok egyből online). Ha lenyomom az elején a nod32őt akkor simán feláll gyorsan a rendszer. Az lenne a kérdésem, hogy miként lehet beállítani, hogy csak aktív internet mellett kapcsoljon be automatikusan a Nod32. Thx, W.

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#1383) Sátán44 válasza Warpig (#1382) üzenetére


Sátán44
addikt

Nekem annyi javaslatom lenne,hogy szedd ki az automatikus betöltődések közül.Amikor meg netre mész manuálisan indítsd el.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1384) sparx válasza Warpig (#1382) üzenetére


sparx
tag

(#1385) n-tek válasza Dávidxxx (#1) üzenetére


n-tek
aktív tag

hali.
van norton antvirus, pontosabban norton internet security a gépen. fel szeretném rakni a nod 32-et a gépre. nem üti egymást a kettő? mert olvastam, meg hallottam h elvileg üti. köc

Escape is Just the Begining

(#1386) antipasztor


antipasztor
csendes tag

Hát a legjobb szerintem az lenne,ha az egész nortont leszednéd (elég béna) valami uninsatll progival, mert én a régi nortonom-at letöröltem a saját uninstalljával,ami persze nem szedte le normálisan így állatira bezavart a későbbi védelmi programokba.
De ha ragaszkodsz a norton-hoz,akkor kapcsold ki a vírusvédelmét,hátha úgy nem zavarják a nod-dal egymást.

(#1387) n-tek válasza antipasztor (#1386) üzenetére


n-tek
aktív tag

es az avira antivir nem zavarja? nem ragaszkodom a nortonhoz csak fenn van a pc-n.

Escape is Just the Begining

(#1388) Sátán44 válasza n-tek (#1385) üzenetére


Sátán44
addikt

2 vírusírtó mindíg zavarja egymást a működésben.A legjobb kombó tűzfal + vírusírtó + spykiller

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1389) Enclave válasza N0name55 (#1381) üzenetére


Enclave
aktív tag

Hali!

Nálam is ezt csinálja a nod de nekem azóta amióta beraktam egy 640gb-s wincsit... :F

Senkinek nincs ötlete a nod-os frissítéses fagyásokra???

Thx!

Semmi sem állandó, csak a változás.

(#1390) Almádi66 válasza Enclave (#1389) üzenetére


Almádi66
csendes tag

Szia! Nálam is ugyanezt csinálja a Nod32 3.0 Kb. 1 hete a felhasználói fiókba való belépésnél fagyasztotta le a számítógépet, utána újra feltelepítettem, aztán pár napig jól működött, utána viszont lefagy a frissítések után. Én is szívesen venném a hozzáértők segítségét a témában. Üdv M412192

(#1391) N0name55


N0name55
csendes tag

Tegyetek fel avast ot,ingyenes,és legalább olyan jó mint a nod.
Én már meguntam és váltottam,valamit nagyon elcsesztek eset nél...

(#1392) Gááboor


Gááboor
tag

Sziasztok
64 bites Vistára szeretném telepíteni a nod32- t -smartsecurity- , de folyamatosan azt írja , hogy nem 64 bites alaklmazás. Ez persze nem így van mert 6.2 és 6.5 össel is próbáltam de nem megy sehogy sem pedig kellene.
Mi lehet a baj? :((

(#1393) Tosee válasza Gááboor (#1392) üzenetére


Tosee
őstag

Hali!

Biztos, hogy a 64bites nod változat van meg neked?
Esetleg próbáld innen letölteni: nod32_64bit
Ennek jónak kell lennie... Természetesen a Vista-sat tölts le!

[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#1394) Gááboor válasza Tosee (#1393) üzenetére


Gááboor
tag

Hát az nfo-k :B szerint 64 bitre is jók , amiket próbáltam. Egyébként a linkhez , amit be linkeltél jeszavas és gondolom trial ..

(#1395) ragazzo válasza N0name55 (#1391) üzenetére


ragazzo
őstag

Nem akarom védeni a nodot, de azért nem említhető egy kalap alatt a kettő. És mivel Te az ingyenesről írsz, ahhoz nem is jár akkora támogatás mint egy legális nodihoz. Nem akkora a vírusadatbázisa sem,stb.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#1396) Zsiguli


Zsiguli
tag

Hello!

Hol lehet beállítani, h ne figylemeztessen állandóan, hogy a licinszem 12-11-10-9.... nap múlva lejár?

Nagyon zavaró,mivel havi előfizetésem van, az újság mellé kapom.

(#1397) Tosee válasza Gááboor (#1394) üzenetére


Tosee
őstag

sorry nem próbáltam letölteni csak belinkeltem... :))
de innen letöltheted az magyar trial (30 day) próbaverziót: Nod32_64bit_HUN

[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#1398) ragazzo válasza Zsiguli (#1396) üzenetére


ragazzo
őstag

Nekem is ilyen van, és engem spec nem zavar. Gondolom ezt nem nagyon lehet kikapcsolni, de majd megnézem.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#1399) Zsiguli válasza ragazzo (#1398) üzenetére


Zsiguli
tag

köszi, jó lenne, ha találnál vmi megoldást.

Ha csak 1-2 nappal hamarabb figyelmeztetne az még ok lenne, na de hogy 13 nappal :F

(#1400) vagamo


vagamo
őstag

A NODról ennyit! :C :C

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.