Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) Mr. Blue válasza Killing (#1999) üzenetére


Mr. Blue
csendes tag

Köszi! Azóta Rapidshare-en is találtam frissítéseket.

[ Szerkesztve ]

(#2002) Killing válasza Killing (#1997) üzenetére


Killing
addikt

A problémám időközben megoldódott. Egy hibás leállás okozta, ki kell kapcsolni a valós idejű filerendszervédelmet, újra kell indítani a gépet, majd bekapcsolni a filerendszervédelmet, és már műxik is. :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2003) rebugra


rebugra
aktív tag

Gamestar November

NOD32, ESS : XZUW6W

A licenc érvényes:2009.11.30-ig :)

═════════════ --==[ FinestMedia Werbetechniker ]==-- ═══════════

(#2004) harylmu válasza rebugra (#2003) üzenetére


harylmu
őstag

Isten vagyok, köszönöm(jük) szépen. :R

(#2005) Killing válasza rebugra (#2003) üzenetére


Killing
addikt

Nekem is kiküldték a licencet. :) De van már máshonnan is, ráadásul sokkal tovább érvényes.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2006) Gézengúz válasza Killing (#2005) üzenetére


Gézengúz
addikt

:))

(#2007) Killing válasza Gézengúz (#2006) üzenetére


Killing
addikt

Érted te a lényeget. ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2008) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hogyan lehet kikapcsolni azt hogy ha talál egy gyanús file-t a gépemen elküldje elemzésre?

(#2009) jacksonfive válasza ToBeY (#2008) üzenetére


jacksonfive
tag

Beállítások/Eszközök/ThreatSense.Net/További beállítások/Gyanús fájlok fülön lehet beállítani, hogy mit csináljon.

(#2010) Killing válasza ToBeY (#2008) üzenetére


Killing
addikt

Szvsz ezt ne kapcsold ki.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2011) rebugra


rebugra
aktív tag

CHIP
NOD32, ESS: nkyt6h
Lejárat ideje:2009.12.15 :K

═════════════ --==[ FinestMedia Werbetechniker ]==-- ═══════════

(#2012) harylmu válasza rebugra (#2011) üzenetére


harylmu
őstag

:R

(#2013) bivalyolo


bivalyolo
őstag

hi

ismerősömnél nod32(4.0) van és olyan kérdésem lenne h melyik modul szolgál a msn-en átküldött fájlok vizsgálatára?

nézegettem én is de nem találtam..

[ Szerkesztve ]

"Let's agree to disagree!"

(#2014) g.gergo válasza bivalyolo (#2013) üzenetére


g.gergo
senior tag

úgy külön IM modulja nincsen az ess-nek. ha arra vagy kíváncsi h a wlm menüjben melyik .exe-t kell betallózni, h ellenőrizze a fájlokat, akkor az ekrn.exe-t.

(#2015) bivalyolo válasza g.gergo (#2014) üzenetére


bivalyolo
őstag

igen, köszi erre voltam kíváncsi

"Let's agree to disagree!"

(#2016) Fire/SOUL/CD válasza g.gergo (#2014) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Sorry, de ez tévedés. Az ekrn.exe az alapból fut a memóriában, teljesen felesleges lenne beállítani MSN/WLM-ben... :N MSN-nél az Eset Command Line Scannert kell futtatni(ecls.exe) :K

A 4-es verziónál a helyes/célszerű beállítása ez:

"C:\Program Files\ESET\ESET NOD32 Antivirus\ecls.exe" /clean-mode=strict /quarantine

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2017) bivalyolo válasza Fire/SOUL/CD (#2016) üzenetére


bivalyolo
őstag

:R

"Let's agree to disagree!"

(#2018) andy83


andy83
aktív tag

A Smart Security 4.0-ban azt hogy tudom beállítani, hogy az e-mailek végére ne tegye oda azt a sort, hogy az e-mailt a Smart Security ellenőrizte?

facebook.com/SzeretekMozizni

(#2019) Fire/SOUL/CD válasza andy83 (#2018) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Angol, de gondolom "odatalálsz" így is: [link] :DDD
(a küldött és a fogadott email-ek-hez külön-külön ki/be kapcsolható, tehát 2 helyen kell kiszedni a pipát, ha "végleg" el szeretnéd tüntetni...)

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2020) Newyorker válasza rebugra (#2011) üzenetére


Newyorker
addikt

:C :C thx

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#2021) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Üdv! Az 4-es verzió ezzel fogadott egy ismerősöm weblapjának megnyitásakor: [link] Mi ez és mi a megoldása? Mert minden ehhez kapcsolódó weboldala halott és aki ezt megnyitja jó esetben nem kap semmit ártalmasat..

(#2022) Fire/SOUL/CD válasza Kolondrum (#2021) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Privbe küld el a címet, amire nem enged fellépni...

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2023) tknof1871


tknof1871
őstag

Telepítettem a NOD32 Antivíruskereső próbaváltozatát. Kell még mellé telepíteni mást (Ad-Aware, SpyBot) a biztonságért?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#2024) Fire/SOUL/CD válasza tknof1871 (#2023) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Minden vírusirtó mellé célszerű felrakni valamilyen másodlagos védelmet, ami jobban ki van heygezve a malware, rootkit, spyware stb kártevőkre. Persze ezeknek nem kell feltétlenül rezidensnek lenni, a lényeg, hogy hetente-kéthetente lefuttatja az ember.

Nem írtad milyen az OS-ed, továbbá csak gyanítom, hogy Eset Antivírus-ról beszélsz, nem pedig az Eset Smart Security-ról. Ha EAV-ról van szó és XP-t használsz, akkor szükséges egy tűzfal telepítése, amennyiben Vista/W7 van, akkor a WIN tűzfala is megfelel, ésszel netezés mellett.

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2025) Tosee válasza tknof1871 (#2023) üzenetére


Tosee
őstag

Nem kell... De ajánlott legalább egy telepítése!
pl: SuperAntispyware free, a-Squared free
Mindkettő ingyenes, és ha jól tudom akkor nincs valós idejű védelmük, de friss adatbázissal szerintem elég hetente futtatni!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#2026) tknof1871 válasza Fire/SOUL/CD (#2024) üzenetére


tknof1871
őstag

Az OS Win. XP, ESET NOD32 Antivirus Verzió 4.0.468.0. Tűzfalakat nem ismerem, mindig az XP sajátját használtam. Melyik ingyenes tűzfalat telepítsem, vagy csak olyat érdemes, amit megveszek?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#2027) csaba1203 válasza tknof1871 (#2026) üzenetére


csaba1203
addikt

A CIS-t ajánlom telepítésnél csak a tűzfalat telepítsd fel :)

(#2028) tknof1871 válasza csaba1203 (#2027) üzenetére


tknof1871
őstag

SRY nagyon amatőr vagyok, az origo szoftverbázisban nem találom a CIS-t.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#2029) bivalyolo válasza tknof1871 (#2028) üzenetére


bivalyolo
őstag

tessék [link]

"Let's agree to disagree!"

(#2030) tknof1871 válasza bivalyolo (#2029) üzenetére


tknof1871
őstag

Oké, mindenkinek köszönöm a segítséget! Már fut a COMOMDO Firewall. Egyszerű volt a telepítése, ez tetszik.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#2031) Fire/SOUL/CD válasza tknof1871 (#2030) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Örülök hogy tetszik, de ha "váratlanul" el kezd sokat kérdezni, akkor nézz be a Comodo topic-ba... ;]
(Ha megszoktad a Win tűzfalát, akkor a CIS fal idegösszeomlásba is képes kergetni a sok kérdezéssel, nem egy "csendes" fal alapbeállításban :DDD )

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2032) mpepe20


mpepe20
tag

ehavi PCworld/CHIP kód nincs meg vkinek?

(#2033) mpepe20 válasza mpepe20 (#2032) üzenetére


mpepe20
tag

bazz nem olvastam vissza,ezér' most kikapok..

(#2034) nebancsa


nebancsa
senior tag

Sziasztok!

Valaki használja a frissítést belső hálózatról. A 2-es Nod-nál nagyon egyszerű volt tükrözni a frissítést. A 3-nál nem boldogulok.
Ha valakinek van tapasztalata -e téren, megköszönném a segítséget.

(#2035) jacksonfive válasza nebancsa (#2034) üzenetére


jacksonfive
tag

Hol akadtál el? A 3.x és 4.x verzióknál a Remote Administrator Console-on kell beállítani a tükrözést.

(#2036) nebancsa válasza jacksonfive (#2035) üzenetére


nebancsa
senior tag

A Remote Administrator Console-on létrehozok egy új taskot, amibe megadom hogy a frissítésnél csináljon egy tükröt, ott beállítom a könyvtárt ahová másoljon. De nem hoz létre file-okat abba a könyvtárba.
A task lefutása után ez a szöveg jelenik meg:
Client Date State State Text
Rendelo / Rendelo 2 minutes ago Warning No task for this client

(#2037) jacksonfive


jacksonfive
tag

Nálam így működik [link]

(#2038) nebancsa válasza jacksonfive (#2037) üzenetére


nebancsa
senior tag

Köszi! :) Így létrehozza a fileokat a beállított hálózati meghajtóra.
Most ott akadtam el, hogy a cliensek ennek ellenére mégse látják a update fileokat :F Pedig jó állítottam be az elérési utvonalat.
Tudnál küldeni egy képet a cliens oldalról, hogy te hogy állítottad be?

(#2039) jacksonfive válasza nebancsa (#2038) üzenetére


jacksonfive
tag

A klienseknek ezt állítottam be.

(#2040) Szottar


Szottar
tag

Már letölthető a magyar nyelvű 4.0.474.0-es NOD32/ESS az eset.com oldaláról.
[link]

Csak egy kérdés ehhez. Rá lehet telepíteni az előző, 4.0.467-es verzióra, vagy azt le kell szedni és ezt külön feltenni?

[ Szerkesztve ]

(#2041) etele34 válasza Szottar (#2040) üzenetére


etele34
tag

Rá lehet telepíteni, nem kell leszedned az előzőt. Elindítod a telepítőt aztán feldob majd úgy is néhány, az ilyenkor már szokásos és megszokott párbeszéd ablakot. Az egyiken megkérdezi majd, hogy a jelenlegi beállításaid megtartásával szeretnéd-e a telepítést folytatni? Neked ez kell ezért nyomsz egy ' IGEN-T' és ennyi az egész. Máris települ az újabb verziód, majd kér végezetül befejezés képpen egy újraindítást és ezzel meg is történt az újabb verzió, a 4.0.474-es NOD32/ESS feltelepítése. Alig talán két perc az egész folyamat. :) :))

Persze ne felejtsd majd el manuálisan a Frissítést is elindítani, amikor ezekkel mind megvagy. De gondolom ezt már mondanom sem kellett volna. :DDD

[ Szerkesztve ]

" Az embereket nem az győzi meg amit mondunk, hanem amit kihallanak belőle..." < Cavett Robert > A Földön az utolsó háborút nem az emberek kezdték. Idézet a maja papok tanításaiból, ie.: 3754-ből.

(#2042) Szottar válasza etele34 (#2041) üzenetére


Szottar
tag

Szia és jó reggelt!
Köszi a kora reggeli tanácsot, már fel is tettem az újat és úgy telepítettem ahogyan mondtad. Gond nélkül feltelepült. :)

[ Szerkesztve ]

(#2043) nebancsa válasza jacksonfive (#2039) üzenetére


nebancsa
senior tag

Köszi!
Akkor ezek szerint Te a http-s frissítést használod. Majd csak hétfőn tudom kipróbálni nálam ez működik -e. Kiváncsi leszek fog -e müködni, mert azoknál a munkaállomásoknál akarom ezt a beállítást használni, ahol nincs net elérés. Ezek szerint akkor te nem is a tükröt használod?

(#2044) jacksonfive válasza nebancsa (#2043) üzenetére


jacksonfive
tag

A kliensek a belső hálózaton lévő egyik gépről szedik le a frissítéseket, ennek a gépnek a neve virusbuster. Ez a gép a c:\mirror mappába tükrözi a frissítéseket, és mivel be van állítva a Remote Administrator Console-on, hogy http szerverkén működjön és a 2221-es porton legyen elérhető, ezért kell a klienseknek a http://virusbuster:2221 frissítési helyet megadni.

(#2045) nebancsa válasza jacksonfive (#2044) üzenetére


nebancsa
senior tag

Na nem bírtam kivárni a hétfőt :)
Amit mutattál, az úgy jó, gond az én rendszeremnél volt. a gépem eléggé el van használódva, ezért könyvtárt sem tudok megosztani rajta, a webserver rész sem működik rajta. Amikor meg egy hálózati meghajtóra tükröztem, azt meg a cliens nem kezelte le, mert F:\... utat adtam meg. Viszont mikor a \\ip-cím\ formátumot használtam tökéletesen működött.
Ha Dombóvár felé jársz, szólj tartozok egy sőrrel! :R :R

Esetleg tudsz adni tanácsot mit érdemes még állítgatni?
Arra gondoltam érdemes lenne időzitett keresést is beállítani, mondjuk hetente egy alkalommal, de az volna jó, ha a cliensen ezt nem látnák.

[ Szerkesztve ]

(#2046) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

Én (is) a Smart Security 4-est használom, de nekem a 4.0.442-es verzió van fent.
Lenne néhány kérdésem:
1. WinXP alatt használom és soha, semmi probléma nem fordult elő (egyelőre). Kritikus frissítést tartalmaz a 474-es verzió? Tehát nem gond ha marad a 442-es?
2. Ha letöltöm a 474-es telepítőjét, akkor az aktuális licencel ugyanúgy fog működni mint idáig, tehát minden beállítást elment. Jól tudom?

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#2047) 78zolika


78zolika
senior tag

Sziasztok ! Akit érdekel Chip magazinos kód : 6mccmf
2010 Január 31 - ig jó // www.eset.hu/chip itt aktiválhatod a kódot

[ Szerkesztve ]

(#2048) EmberXY


EmberXY
addikt

Sziasztok!
Feltettem a win7-et, és utánaérdeklődtem, hogy milyen vírusirtó/tűzfal passzol hozzá a leginkább, és ajánlották az ESET Smart Security-t, le is töltöttem, működik is, a win7 alatt minden rendben van.
A kérdésem az lenne, hogy a tűzfal konfigurálásnál hogyan tudom beállítani, hogy a reklámok, hirdetések ne kerüljenek át rajta? Mindenféle szűrést találtam benne, de konkrétan ilyen beállítást nem, pedig örülnék, ha valaki tudna ebben segíteni, nem szeretnék külön programot használni erre a célra. Amelyik tűzfalat azelőtt használtam, az letiltotta a reklámokat, és külön be is lehetett állítani, csak win7 alatt nem működik, ezért is tettem fel az ESS-t.
Előre is köszönöm a válaszotokat.
:R

Up the Irons!

(#2049) pete_21 válasza EmberXY (#2048) üzenetére


pete_21
addikt

Tudtommal nincs benne reklámszűrés. Ezt általában a böngészők tudják, ha máshogy nem, addonnal. Ha Firefoxot használsz, az AdBlock Plust tedd fel (küldök linket, ha kell, és segítek beállítani), Operához is biztos van valami, de lehet, hogy alapból tartalmazza. Internet Explorer-hez viszont nem tudom van-e...

(#2050) EmberXY válasza pete_21 (#2049) üzenetére


EmberXY
addikt

Szia!
Köszönöm a segítséget, Firefoxot használok természetesen, az Adblock Plus-t feltettem, de a beállításában szívesen venném a segítségedet.
Előre is köszönöm. :R

Up the Irons!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.