Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) Win-T


Win-T
senior tag

Sziasztok!

Nekem az Eset Smart Security-vel lenne problémám, de mivel nem találtam neki topicot ide írom.
Múlt hétvégén telepítettem újra a rendszert (XP), és azóta az ESS tűzfala a World of Warcraftom minden indításakor rákérdez, hogy ki akarom-e engedni a netre hiába pipálom ki, hogy igen, ki szeretném. Ha csak egyszer kérdezne rá nem is zavarna, de minden egyes alkalomkor vagy 10-szer rá kell böknöm a pipára és az igenre (mindig más IP-hez akar csatlakozni) ami már zavaró. Ráadásul ha megnyitom az ESS-ben a Szabályok és zónák beállításai panelt akkor a WoW Launcher és a WoW bejegyzések alatt szépen sorakoznak az exe-k sorszámozva (már körülbelül 150-nél tart). Valamiért minden egyes indításnál új szabályt hoz létre hozzá.
Nem értem mi lehet a gond, hiszen ugyanúgy van beállítva minden mint újratelepítés előtt (akkor egyszer rákérdezett és többé nem zavart ilyennel), valamint más programmal sem csinál ilyet, csak a WoW-nál.
Van valakinek esetleg valami ötlete miért van ez?

[ Szerkesztve ]

(#1802) Csabee. válasza Win-T (#1801) üzenetére


Csabee.
nagyúr

milyen módban használod az ESS-t? Ha automatán van a tűzfal akkor a megoldást azzal kiküszöbölheted hogy interaktív módra váltasz és ott előfog ugrani elég sok minden, és engedélyezed őket, többek között a WOW-ot is, ezt követően automatikusra állítod a tűzfalat és többet nem fogja kérdezni elméletileg! Remélem segítettem! :)

Üdv: Csabee.

(#1803) Win-T válasza Csabee. (#1802) üzenetére


Win-T
senior tag

Interaktív módban van, szeretem tudni, hogy melyik program akar a neten kóricálni. A probléma az, hogy valamiért a WoW-ot hiába állítom permanensen engedélyezettre, mégis mindig rákérdez.

(#1804) pete_21 válasza Win-T (#1803) üzenetére


pete_21
addikt

És ha nem arra böksz rá, hogy hozzon létre hozzá szabályt? Úgy is mindig rákérdez?

(#1805) Csabee. válasza Win-T (#1803) üzenetére


Csabee.
nagyúr

nem használok nodot fél éve volt ez a probléma melóhelyen ott is egy programnál mindig rákérdezett, ott manuálisan kellett beállítani valamit! De ha eredeti a nodod akkor felhívhatod az info vonalukat, és távolról rákapcsolódnak a gépedre teamviewerrel és beállítják neked, vagy segítenek!:)

Üdv: Csabee.

(#1806) jacksonfive


jacksonfive
tag

Kijött végre a magyar 4-es verzió! :DD

(#1807) jacksonfive válasza jacksonfive (#1806) üzenetére


jacksonfive
tag

Érdekes módon ez most a legújabb programverzió, 4.0.442 míg az angol csak 4.0.437 :P

(#1808) Adler


Adler
aktív tag

Sziasztok!

Valaki használja a nodot ebben a felállásban?:
Nod32 Antivirus 4.0.442.0 magyar+ Agnitum Outpost 6.5.4 (2525.381.0687) angol

Ezek mellet játszik is a Lineage II -vel? és működik nála rendesen? ki tud menni vele a netre azaz tud kapcsolódni a játék szerverhez?

Csak azért mert nálam nem, olyan mintha blokkolva lenne a net elérése a Nod32 4.0-ás verziók alatt.

Segítségeteket előre is köszi.

Nikon D40 kit/D90 +18-70mm AF-S IF + 70-300mm ED AF + SB-900 + MB-D80; ASUS Crosshair V Formula + AMD FX-8150 + ASUS GTX660 + Kingston DDR3 KHX1600C9D3K2/8G

(#1809) pr0bi


pr0bi
senior tag

Egy olyasmi kérdésem volna, hogy technikailag megoldható e hogy 1 db megvásárolt licenszet másik 3-4 gépen is párhuzamban használjon az ember, vagy lehet e valami féle következménye? ( pl. letiltják stb.) :F

(#1810) Adler válasza Adler (#1808) üzenetére


Adler
aktív tag

Senkinek semmi ötlete? :O

Nikon D40 kit/D90 +18-70mm AF-S IF + 70-300mm ED AF + SB-900 + MB-D80; ASUS Crosshair V Formula + AMD FX-8150 + ASUS GTX660 + Kingston DDR3 KHX1600C9D3K2/8G

(#1811) Blaise


Blaise
veterán

Sziasztok!

Ma frissítés közben a NOD dobott egy ilyet:

Ez szerintetek mit takar?

[ Szerkesztve ]

(#1812) makaay2 válasza Blaise (#1811) üzenetére


makaay2
tag

Szerintem rakd újra a progit. Legális a verzó?

(#1813) WonderCSabo válasza pr0bi (#1809) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nem hiszem, h. letiltanák, de az tuti, hogy nem fog menni.

(#1814) Blaise válasza makaay2 (#1812) üzenetére


Blaise
veterán

Igen, eredeti.

(#1815) siposj74


siposj74
csendes tag

Üdv.
Nekem olyan gondom van,hogy :a windows nem találja a control.exe fájlt.ellenőrizze,hogy helyesen írta-e be a nevét,majd próbálkozzon újra.Meg még van pár ilyesmi:explorer.exe az alkalmazás nem található.A nod csinálta szerintem!!!Valakinek valami ötlet???

siposj74

(#1816) Gááboor


Gááboor
tag

Hello.
Szeretnék portot emgedélyezni eset snart security -ben de egyszerűen nem találom, hogy hol kell ezt beállítani. Leírná nekem valaki?

(#1817) capafog23


capafog23
őstag

Nod32 antivirus kezd az agyamra menni, pedig nagyon régóta ezt használom.

Ha megy a real-time file protection akkor hálózaton át az xbox360 nem látja a gépen lévő fájlokat következtetés: a nod32 blockolja, mert ha kikapcsolol a real time-ot akkor már látja.
A másik: egyfolytába "zörgeti" a vinyót, mindig keres szöszmötöl rajta valamit.

Ezekre valami megoldás?

(#1818) sityuka80 válasza jacksonfive (#1807) üzenetére


sityuka80
tag

Őt használom én is!!

(#1819) kgbsvagyok


kgbsvagyok
csendes tag

Sziasztok!
Nemrég találtam, egész sűrűn frissül és jó is:
http://nodszeria.fw.hu/
Sok sikert! ;)

(#1820) Chieftec


Chieftec
őstag

Csaoo

Nod32 egyfolytaban bejelez a ha radugom a telomat a gepre! Telo memoriajan is van egy autorun.inf meg a memkarin is. Persze torolni nem tudja, mert irasvedett.... Mit lehet vele kezdeni??

Kosz elore is!!!

(#1821) Hunter2


Hunter2
addikt

az miért van hogy a nod 4 jelez hogy frissítsem a wint mert fontos frissítések vannak és mikor rámegyek a win update-re az meg azt írja ki hogy nincs fríssíteni való.
Az oprendszer egyébként vista64

(#1822) andy83 válasza Hunter2 (#1821) üzenetére


andy83
aktív tag

Nálam is volt már ilyen, és mikor másnap reggel újra megnéztem win update-et, akkor már mutatta a telepíthető frissítéseket. Nem tudom mi lehetett...

facebook.com/SzeretekMozizni

(#1823) emre33


emre33
addikt

Üdv

Ha megveszem a nod32 egy gépre, és többgépről használom, akkor erre rájöhetnek?

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#1824) andy83 válasza emre33 (#1823) üzenetére


andy83
aktív tag

Mivel aktiválni kell a szoftvert, és az aktiválásnál elvileg a nod32 központtal kommunikál a progi, nem engedi újra aktiválni ugyanazzal a kóddal.
(de hallottam már olyat, hogy 1 gépes hivatalos licenccel 2 gépen is ment a program)
Szerintem próbáld ki, és számolj be az eredményről... :K

facebook.com/SzeretekMozizni

(#1825) emre33 válasza andy83 (#1824) üzenetére


emre33
addikt

és ha ujratelepítem a gépet, akkor mindig fel kell hívni az eset-t? Nemjó ez igy.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#1826) Tosee válasza emre33 (#1825) üzenetére


Tosee
őstag

Szia!

Nem kell senkit sem hívogatnod! ;] Kapsz egy felhasználónevet, és egy jelszó párost, és azzal tudod használni a programot! A kód addig érvényes ameddig a licencet megvetted! Újratelepítés esetén nyilván ugyan ezzel a kóddal tudod használatba venni a szoftvert!

"ha több gépen használom arra rájöhetnek?"

Azért fájlcserélőkön és egyéb helyeken ne kürtöld szét a kódot! De szerintem működik több gépen (2-3) is, csak ne vidd túlzásba, mert könnyen tiltólistára kerülhet!

[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#1827) andy83 válasza emre33 (#1825) üzenetére


andy83
aktív tag

Épp a napokban tettem át a másik gépemre az ESET-et, mert vettem egy KIS2010-et, és gond nélkül felment a másik gépre. Az ESET központtal nem neked kell kommunikálni, hanem a szoftver neten keresztül "jelentkezik be"...

mod: Tosee gyorsabb volt... :K

[ Szerkesztve ]

facebook.com/SzeretekMozizni

(#1828) sonykor


sonykor
tag

Minden gépindításkor hosszan vizsgál valamit a legújabb 4-es ESET Smart Security.

A 3-as verzió nem csinált ilyet. Kezd idegesíteni ez az újítás.

(#1829) Sweet Lou 6 válasza sonykor (#1828) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Ezt a ThreatSense motor kikapcsolásával tudod megszüntetni:

sweetlou6.wordpress.com

(#1830) sonykor


sonykor
tag

Nem tudjátok, hogy a Chip magazinhoz is az ESET Smart Securityt adják a DVD mellékleten?

(#1831) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Helló nem tudom hogy jó helyre irok de lenne egy kis gondom az Eeset nod 32 business edition -omal , letöltöttem egy 2,5 mb os fájlt és vírusnak jelzi állandóan pedig nem az ! az ismerősömnek kaspersky van felrakva neki nem jelzi most az lenne a kérdés hogy lehetne megtisztítani mien porig kellene hozzá , sajnos nekem angol nyelvű az eset és nem tudom minden menüpontját mi mi ha valaki tud valamit azt megköszönném

(#1832) Sweet Lou 6 válasza sonykor (#1830) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Hát nekem a februári CHIP-ben Eset Smart Security aktiváló kód is volt. Ha azóta nem változtattak, akkor :K

sweetlou6.wordpress.com

(#1833) virusvadasz


virusvadasz
csendes tag

Sziasztok!

Ha valaki megy a Szigetre, érdekes lehet a NOD32 forgalmazójának játéka... féléves licencet lehet nyerni:

"Vírusvadászat
Nem minden vírustól kell tartanod a Szigeten. Annak érdekében, hogy közelebbről megismerhesd a kártevőket, előállítottunk egy-egy jobbára ártalmatlan mutánst a Magyarországon legtöbb problémát okozó 10 kártevőből, illetve a leghírhedtebb vírusokból. Látogass ki a Szigetre a fesztivál első két napján, szerdán és csütörtökön, és vadászd le őket."

Bővebb információ: www.eset.hu/virusvadaszat

(#1834) SP!T


SP!T
addikt

Hi! Mégis honnan tudom letölteni a 64 bites nod32-t? :) Oldalukon nem találom, autómatikusan a 32est tölti le.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1835) etele34 válasza SP!T (#1834) üzenetére


etele34
tag

Talán innen ESET-leg.

Vagy innen.

[ Szerkesztve ]

" Az embereket nem az győzi meg amit mondunk, hanem amit kihallanak belőle..." < Cavett Robert > A Földön az utolsó háborút nem az emberek kezdték. Idézet a maja papok tanításaiból, ie.: 3754-ből.

(#1836) SP!T válasza etele34 (#1835) üzenetére


SP!T
addikt

Najó, de ez trial verzió! De végre sikerült megtalálnom a normál 64biteset! :) Azért köszi! :R

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1837) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Szerintetek a Nod32 4-es verziója megvédhet egy hacker támadástól? Nodon kívül fent van a Win defender és a win tűzfal is aktív. Ez így elég?
Nemrégiben megtudta valaki az ip-m, nem is értem hogyan... Ezért félek.. :(((

(#1838) 용 Bob


용 Bob
senior tag

Üdv Topic!

Problémám a következő lenne,hátha vki tud segíteni:

Ma vettem észre, hogy ha mozillával (csak ezt a böngészőt használom) klippeket,videót nézek a C rendszer meghajtómon folyamatosan fogy a hely.Mintha letöltené valahova a videókat, valameilyk mappába.Ha kilépek az adott videóból abba marad a hely fogyása.

4.0.437.0-ás NOD32-őt mai napon tettem fel,ezért a programra gyanakszom.

Lemezkarbantartót, ideiglenes internet fájl törlését már próbáltam,de csak töredékét szabadította fel az előzőleg lefoglalt helynek.

Vista 64-em van.

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#1839) andy83 válasza 용 Bob (#1838) üzenetére


andy83
aktív tag

Szerintem nem a NOD-tól van. A videókat simán letárolta a gép, és az ideiglenes fájlok törlése nem segített, mert azt hiszem a Firefox máshová ment...

Próbáld vmi nem beépítettel leszedni, pl. CCleanerrel. Ott még be tudsz állítani elég sok dolgot, hogy mit töröljön és mi maradjon.

facebook.com/SzeretekMozizni

(#1840) 용 Bob válasza andy83 (#1839) üzenetére


용 Bob
senior tag

Köszi a választ,de a CC-t már próbáltam és nem segít.
Eltünik a gépről vagy 400 MB és a CC ebből csak 40-50Mb-ot szabadít fel.. :(

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#1841) andy83 válasza 용 Bob (#1840) üzenetére


andy83
aktív tag

Ha csak 400MB tűnik el, az nem olyan vészes szerintem, hacsak nem vagy helyszűkében...

Egyébként 3.5.2-t használsz?

facebook.com/SzeretekMozizni

(#1842) 용 Bob válasza andy83 (#1841) üzenetére


용 Bob
senior tag

400 MB 4-5 videó lejátszása után tűnik el, szóval nagyon gyors ütemben.Youtube-os,indexes....stb. videókat nézek főként.
4.0.437.0. Nod-ot használok.Ez a legújabb elvileg.

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#1843) andy83 válasza 용 Bob (#1842) üzenetére


andy83
aktív tag

Ja, én a Firefox verziójára gondoltam a 3.5.2-nél, hogy ezt használod-e... :)

facebook.com/SzeretekMozizni

(#1844) 용 Bob válasza andy83 (#1843) üzenetére


용 Bob
senior tag

Igen ezt a verziót használom :)

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#1845) Vasinger! válasza Vasinger! (#1837) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

UP?! :F Vagy tegyem fel másik topikba?

[ Szerkesztve ]

(#1846) Fire/SOUL/CD válasza Vasinger! (#1845) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

A Tűzfal hivatott a külső támadásoktól megvédeni, például a hackeléstől, azt meg tudja a NOD32. Az Eset Smart Security változat rendelkezik beépített tűzfallal.
Részletesebben: [ESS 4]

Az IP címedet, meg akár egy PHP oldal is "beolvashatja"...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1847) Vasinger! válasza Fire/SOUL/CD (#1846) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ha már itt vagyok. Melyiket érdemesebb felrakni? A smart securityt, vagy a NOD32-t? A smart securityben benne van a NOD32 is, ugye jól tudom? (linkből)

A másik, ha felrakom a smart securityt, akkor a win tűzfalat le kell tiltanom, ugye? :F

(#1848) andy83 válasza Vasinger! (#1847) üzenetére


andy83
aktív tag

A Smart Security mindenképp jobb, mert tudja ugyanazt, mint a NOD, és még van benne tűzfal és spamszűrő is. De ha felrakod, attól még a win tűzfalát nem kell kikapcsolni.

facebook.com/SzeretekMozizni

(#1849) Fire/SOUL/CD válasza Vasinger! (#1847) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Ha ESS-t telepítesz fel(mindegy hogy 3-ast vagy 4-est), akkor az automatikusan letiltja a Windows tűzfalát, és nem is kell bekapcsolni, mert egyrészt felesleges, másrészt összeakadás lehet a dologból.

andy83
ESS-nél nagyon javallott "nem bekapcsolni" a Windows tűzfalát, nem véletlen, hogy a telepítő is kikapcsolja.
Ha esetleg meg az Eset NOD32 Antivirus-ra gondoltál, akkor ott meg "kötelező", hogy használd a Win tűzfalát.(vagy legalábbis melegen ajánlott)

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1850) andy83 válasza Fire/SOUL/CD (#1849) üzenetére


andy83
aktív tag

Igen, arra gondoltam, hogy nem kell kikapcsolnia a win tűzfalát, hogy manuálisan nem kell ezzel bajlódnia, mert ami a SmartSecurity-nek kell, azt beállítja a telepítésnél. :K
Bocs, ha nem fejeztem ki magam világosan... :(

facebook.com/SzeretekMozizni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.