Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2651) Szellem. válasza HZoli87 (#2650) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem tennéd inkább ide ki?

(#2652) riki


riki
senior tag

Azért érdekesen alakul ez az rc-ből végleges. Ma frissült a motor,de semmi más nem változott. :F

[ Szerkesztve ]

(#2653) HZoli87 válasza riki (#2652) üzenetére


HZoli87
veterán

RC verzió nem fog lefrissülni a véglegesre.

(#2654) riki válasza HZoli87 (#2653) üzenetére


riki
senior tag

Kár. Pedig nagyon bíztam benne,hogy menni fog.Mint az általad belinkelt képen. :O

(#2655) HZoli87 válasza riki (#2654) üzenetére


HZoli87
veterán

Stabil verzióról -> stabil verzióra majd működni fog a frissítés. Ezért is működött Bétáról -> RC-re. Egyébként a rátelepítés sem célszerű, az RC teljes eltávolítása az ajánlott. Uninstall Tool használata csökkentett módban, majd a visszamaradt ESET mappák törlése. Esetleg ezzel a programmal (Lite verzió) törölni a visszamaradt registry bejegyzéseket, de ezt csak óvatosan.

(#2656) riki válasza HZoli87 (#2655) üzenetére


riki
senior tag

Köszi. :R

(#2657) HZoli87 válasza riki (#2656) üzenetére


HZoli87
veterán

Egyébként így zajlik le a frissítés, több mint egyszerű. :)

YouTube

(#2658) riki válasza HZoli87 (#2657) üzenetére


riki
senior tag

Nagyon jó lett a bemutató. Köszi szépen. :C

(#2659) McKane válasza riki (#2638) üzenetére


McKane
senior tag

ez a gerilla-marketing :D

nekik is muszáj lesz lépni valamit marketing terén. :U

(#2660) Kunsztler


Kunsztler
senior tag

Sziasztok!!!!!

Szeptember 13-án szerintetek lesz magyar verzió is?

Nexus 5

(#2661) HZoli87 válasza Kunsztler (#2660) üzenetére


HZoli87
veterán

Magyar honlapon november volt írva -> Itt, a rendszerkövetelmények fölött.

Egyébként nem kell nagy angol tudás a program használatához.

[ Szerkesztve ]

(#2662) #40835072


#40835072
törölt tag

hogy tudom kikapcsolni a nod32 file on access scanner t?

(#2663) HZoli87 válasza #40835072 (#2662) üzenetére


HZoli87
veterán

Nem értem pontosan mire gondolsz ... ESET Online Scanner?

Ha az utóbbi a gond, akkor
1., A víruskeresések végeztével lehetőség van az ESET Online Scanner eltávolítására az Eltávolítás bezáráskor jelölőnégyzet kiválasztásával.

vagy

2., To remove ESET Online Scanner components from your computer manually, start the Add or Remove Programs (filename: APPWIZ.CPL) applet from Control Panel, select ESET Online Scanner entry and click on Remove. A reboot may be required to complete un-installation.

vagy

3., Another possibility is to Run the Online Scanner Uninstaller (filename: OnlineScannerUninstaller.exe) program, located in the C:\WINDOWS\SYSTEM32\ directory on computers running 32-bit (x86) editions of Microsoft Windows and in the C:\WINDOWS\SYSWOW64\ directory on computers running 64-bit (x64) editions of Microsoft Windows.

[ Szerkesztve ]

(#2664) #40835072 válasza HZoli87 (#2663) üzenetére


#40835072
törölt tag

a 2. és 3. at énis megtaláltam csak nem értem :S a webfordítóból sem sikerült kiderítemen :S

(#2665) HZoli87 válasza #40835072 (#2664) üzenetére


HZoli87
veterán

Vezérlőpult -> Programok és szolgáltatások (Vista/7) -> Itt megkeresed (ESET vagy ESET Online Scanner) és eltávolítod, a teljes eltávolításhoz a végén újraindítod a számítógépet. Ugyanúgy, mintha egy másik programot távolítanál el a gépedről.

vagy

Megkeresed az OnlineScannerUninstaller.exe fájlt és futtatod, 32 bites OS esetén a Windows/System32 mappában, 64 bites OS esetén pedig a Windows/SysWOW64 mappában találod, a végén pedig újraindítod a PC-t.

(#2666) HZoli87


HZoli87
veterán

Régi és az új. :)

(#2667) Szellem. válasza HZoli87 (#2666) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Az új nekem nagyon tetszik! Ráfért már.

(#2668) nggabi válasza HZoli87 (#2666) üzenetére


nggabi
nagyúr

izgi :C

:W

"szenyor dzsíííí"

(#2669) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Nem tudom, hogy mi lehet a baj, de amióta kijöt a 6.0.2-es Firefox, azóta a youtube videók laggolnak mind a Nod32 mind az ESS mellett! Egyre jobban nem csípem a firefoxot.
IE9 alatt semmilyen probléma nincs.

[ Szerkesztve ]

(#2670) HZoli87 válasza Szellem. (#2669) üzenetére


HZoli87
veterán

Nálam nincs probléma (ESS 4.2 és Firefox 6.0.2).

(#2671) Szellem. válasza HZoli87 (#2670) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ez érdekes, mert 3 külömböző gépen is ezt tapasztaltam. Megtelik a plugincontainer és akkor laggol. Ha újraindítom az FF6-ot, akkor megszűnik. Az anyámék, a saját és a céges gépemen is ez a helyzet.

(#2672) HZoli87 válasza Szellem. (#2671) üzenetére


HZoli87
veterán

Direkt felraktam a régi verziót, és nem tapasztalok semmi laggolást. Mindenből a legújabb van telepítve (driver, directx). Nem elképzelhetetlen, hogy a Flash Player okozza a hibát nálad, esetleg kérdezz rá a Firefox topikban.

(#2673) Szellem. válasza HZoli87 (#2672) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Megnézem, hogy mi lehet az oka, de a flash tegnap frissült.

(#2674) hekkerman


hekkerman
tag

Csáó

Nekem olyan problémám van a drágasággal (ess 4), hogy proxyn keresztül kapok netet, és ha bevan kapcsolva a tűzfal, nem tudok netezni. Pedig interaktív módban van, de semmi. Auto módban se megy. Érdekes módon, csak böngészni nem tudok tűzfallal, más minden megy. (rádió, msn, stb).
Mit kellene beállítanom?

(#2675) HZoli87


HZoli87
veterán

Facebookon mennyi a türelmetlen ember. Már vagy 10-szer leírta a főnök, hogy európai idő szerint délután fog megjelenni a program. :DDD

(#2676) Szellem. válasza HZoli87 (#2675) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ja, ezt olvastam már én is. :)
Kemény emberek vannak.:) Viszont ez jót jelent, mert nagyon várják a programot. Én is kicsit türelmetlen vagyok már.

(#2677) L7wy válasza Szellem. (#2676) üzenetére


L7wy
őstag

Szerintem is mostmár tényleg elérhetővé tehetnék, elvégre a franciáknak már mióta megvan :(((

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#2678) HZoli87 válasza L7wy (#2677) üzenetére


HZoli87
veterán

Kiszivárgott francia változat is béta (hiányzik róla a digitális aláírás is például), de közel van a végleges változathoz. Megvárjuk, hogy az amcsik is felébredjenek. :)

KÉP

-------

(#2676) Plag: ezt a 5-6 órát már kibírjuk. :)

[ Szerkesztve ]

(#2679) Szellem. válasza HZoli87 (#2678) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Mot már kibírjuk.
Arra meg különösen kiváncsi leszek, hogy mindezt milyen körítéssel teszik meg.

(#2680) HZoli87 válasza Szellem. (#2679) üzenetére


HZoli87
veterán

Nem lesz nagy változás szerintem a honlapjukon, mivel a program is hajaz a 4-es verzióra. Mondjuk engem inkább a program érdekel (örülök, hogy lesz magyar verzió), az összes többi háttérbe szorul.

[ Szerkesztve ]

(#2681) Szellem. válasza HZoli87 (#2680) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Arra kiváncsi leszek, hogy ma lesz-e magyar verzió!

(#2682) HZoli87 válasza Szellem. (#2681) üzenetére


HZoli87
veterán

Angol honlapról minden bizonnyal elérhető lesz, a magyar nem biztos hogy ma fog frissülni.

(#2683) L7wy válasza HZoli87 (#2678) üzenetére


L7wy
őstag

A kép alapján még nem mondható hogy beta. Csak ott ír a prerelease updates-ről, ami annyit jelent, hogy fejlesztés közbeni modulokat azonnal megkapod. Van néhány másik stabil verziójú biztonsági szoftverben is ilyen beállítás. Persze ha digitális aláírása nem volt, akkor valószínű, hogy nem a végleges volt.

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#2684) Szellem. válasza HZoli87 (#2682) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Valaki akor nem mond igazat!
A hazai képviselet azt az infot adta, hogy novemberben jön ki magyar verzió. Akkor most hogy is van?

(#2685) HZoli87 válasza Szellem. (#2684) üzenetére


HZoli87
veterán

Szerintem elég egyértelmű, hogy ki füllent.

(#2683) L7wy: biztos hogy nem volt rajta digitális aláírás, 5 napig ment a gépemen. Kiszivárgott béta verzió, nem több. Főoldalon rákattintottam az ESET ikonra, és ide navigált el: antivirus2012.fr. :N

[ Szerkesztve ]

(#2686) Szellem. válasza HZoli87 (#2685) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ki füllent? A hazaiak?
Rájuk gondolsz?
Most már aztán végképpen kiváncsi vagyok a mai fejleményekre.

(#2687) HZoli87 válasza Szellem. (#2686) üzenetére


HZoli87
veterán

Ők.

Szerinted ország-világ előtt hülyeségeket ír Facebookra a cég? Már többször leírták, hogy a mai napon 27 nyelven fog megjelenni a program. Ebben nincs semmi különös, mert elvárható, hogy 4 hónap alatt lefordítsák a programot, mert ennyi idejük volt rá a Béta verzió óta, de gondolom a különböző országok forgalmazói előbb megkapták. Béta verzió óta pedig csak GUI ráncfelvarrás és hiba javítások történtek, ez nem nagyon befolyásolta a lokalizálást.

+

kapott egy új modult is a program, aminek ez a neve: Translation support module, nem lehetetlen, hogy megkönnyítette a fordítást.

(#2688) Sharkweb válasza Szellem. (#2686) üzenetére


Sharkweb
aktív tag

A Facebookon a magyar Eset-nél már kérdezték, hogy mi igaz ebből.

Válasz tegnap este 21-óra óta nem érkezett.

[ Szerkesztve ]

(#2689) Szellem. válasza HZoli87 (#2687) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Kezdem azt hinni, hogy a Sicontact átvágott.
Részt szoktam venni a tesztelésekben, de nekem eddig privátban mindig azt mondták, hogy az angol megjelenése után lesz tesztelni való, vagyis akkor indul a magyar tesztelése. Nem csípem a hazug embereket.

(#2688) Sharkweb: Ezek után nem véletlenül. De, K. Zoltán elszólta magát az facebook-os online közvetítésben, hogy már fordítják magyarra a programot.

[ Módosította: 7 ]

(#2690) HZoli87 válasza Szellem. (#2689) üzenetére


HZoli87
veterán

Nem átvágtak, szerintem csak füllentettek. Szerintem "meglepetésnek" akarták szánni, hogy már premier idején elérhető a magyar változat. Eddig én is úgy tudtam, hogy november, mert ezt írták a honlapon, de én hiszek az anya cégnek.

-----

Amúgy leírhatnád, milyen tesztelésben vettél részt. Nagyon kíváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#2691) Szellem. válasza HZoli87 (#2690) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ha egy programot tesztelsz, részt veszel a munkájukban, akkor nyílván nem kéne félrevezető infot adni, főleg minekután nem adtak tesztpéldányt a magyar verzióból. No komment!

Privátban leírtam!

[ Szerkesztve ]

(#2692) HZoli87 válasza Szellem. (#2691) üzenetére


HZoli87
veterán

Mért adtak volna tesztpéldányt, náluk dolgozol? Ezt most komolyan nem értem ...

Egyébként megnézném, hogy mennyi visszajelzést küldtél feléjük, mert én rengeteget dolgoztam azon, hogy mindent megkapjanak amit az anya cég kért. Nem abból állt egy hibajelentés, hogy írtam 10 sort. :N

(#2693) Szellem. válasza HZoli87 (#2692) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Mielött számonkérsz valamiért, előbb olvasd el a privátomat és ne ess nekem! Köszönöm!

(#2694) HZoli87 válasza Szellem. (#2693) üzenetére


HZoli87
veterán

Mivel később szerkesztetted a hozzászólásodat, nem tudtam hogy írsz privátot. :(

De én nem lovagolok a témán, megjelenik a magyar verzió és kész. Hogy ki mit mondott, az már a múlt.

(#2695) Szellem. válasza HZoli87 (#2694) üzenetére


Szellem.
nagyúr

No problem. Már megbeszéltük privátban! :)

(#2696) Szellem. válasza HZoli87 (#2694) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Letölthető a végleges kiadás! És valóban elérhető magyarul is!

[ Szerkesztve ]

(#2697) HZoli87 válasza Szellem. (#2696) üzenetére


HZoli87
veterán

Igen. :)

(#2698) Szellem. válasza HZoli87 (#2697) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Remélem, adsz neki rendesen? :)

(#2699) HZoli87 válasza Szellem. (#2698) üzenetére


HZoli87
veterán

Persze és új build jelent meg. :)

(#2700) Szellem. válasza HZoli87 (#2699) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Igen, erről tegnap ill. korábban beszéltünk ról. Remélem, ez stabil és kilettek javítva a hibák.
Mindenesetre, ha feldobod, akkor add közre a tapasztalataidat, meg bedobhatnál 2 képet. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.