Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) McKane


McKane
senior tag

Hello!

Nemrég raktam fel a windows 7home premiumra a NOD32 4.0.474.0 verziót. (csak a sima, nem a smart security)
Azonban! Mivel van PCWorld előfizetésem,ezért gondoltam használom a hozzá kapott kódot.
a történet röviden: tegnap este a NOD32 frissült. Ma állandóan visszadobta,hogy érvénytelen felh.név és jelszó... :F
Most viszont frissült,és elfogadja a kódot..
Találkozott már valaki ilyesmivel? Normális ez?

köszi előre is! :R

(#2102) bivalyolo válasza McKane (#2101) üzenetére


bivalyolo
őstag

hali

én igen amikor próbálgattam. pedig aztán crtl v, ctrl c kombóval csináltam..

[ Szerkesztve ]

"Let's agree to disagree!"

(#2103) jahatpersze


jahatpersze
aktív tag

Hello az előrecrackelt ESET SMART SECURITY 3.0.669-es verziójú progi frissítési hibát ír ki most először: Virus signature database could not beupdated!
Undocumented serious error (0x101a)

Valaki tud segíteni?

(#2104) bivalyolo válasza jahatpersze (#2103) üzenetére


bivalyolo
őstag

még csodálkozol rajta h nem müxik??!! :D :D

"Let's agree to disagree!"

(#2105) jahatpersze válasza bivalyolo (#2104) üzenetére


jahatpersze
aktív tag

miért? mia baj vele? légyszi segíts

(#2106) etele34 válasza jahatpersze (#2105) üzenetére


etele34
tag

Hogy mi a baj vele?
Ajánlom figyelmes elolvasásra (baloldalt felül) alapelvek [B/]amit tiltunk fórumunkban alatti részt.

[ Szerkesztve ]

" Az embereket nem az győzi meg amit mondunk, hanem amit kihallanak belőle..." < Cavett Robert > A Földön az utolsó háborút nem az emberek kezdték. Idézet a maja papok tanításaiból, ie.: 3754-ből.

(#2107) Crytek


Crytek
veterán

Most írok majd mailt a nod 32-es supportnak a bajommal.Állítom ők se tudnak magyarázatot adni rá.De egy próbát megér!

Next PC Upgrade: 2022

(#2108) Crytek válasza Crytek (#2107) üzenetére


Crytek
veterán

Na azt irták amiket már megcsináltam.Még irták levélbe ha ezek nem jók akkor megtudják csinálni távsegítséggel.Abból nem kapnak :D

Next PC Upgrade: 2022

(#2110) bivalyolo válasza Crytek (#2108) üzenetére


bivalyolo
őstag

:D esetleg megpróbálhatnád a free avirát :K ma kérdeztem rá és azt mondta a srác h már frissít rendesen..

"Let's agree to disagree!"

(#2111) rebugra


rebugra
aktív tag

2010 Januári CHIP kód:
ba43yy

Regisztráció

═════════════ --==[ FinestMedia Werbetechniker ]==-- ═══════════

(#2112) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Azon gondolkozok, hogy a KIS2010-ről áttérek ESS4-re.Hol tudom azt beállítani az ESS4-ben, hogy egy adott programot ne engedjen ki a netre,adott esetben egy játék exe-jét.

(#2113) anri-ur válasza GEPESZ66 (#2112) üzenetére


anri-ur
tag

Átváltasz hozzáértő módra, majd beállítások - személyi tűzfal - szabályok és zónák konfigurálása. Itt új - helyi - tallózás!

(#2114) getorph


getorph
csendes tag

meg tudná vki mondani hogy a nod Ekrn.exe processzor használata miért 100% körüli???

(#2115) Gézengúz válasza getorph (#2114) üzenetére


Gézengúz
addikt

Mert nagy valószínűséggel épp megy a rendszerellenőrzés........

(#2116) sonar


sonar
addikt

Nem tudjátok megmondani, hogy helyileg hol találom a karanténba zárt fájlokat?

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#2117) Pulsar


Pulsar
veterán

Sziasztok!

Meg tudja mondani nekem valaki az, hogy miért van az, hogy ha töltök utorrent-el le, akkor a nod ellenőrzi, ezért az utorrent leáll hogy nem fér a file-hoz. Ilyen gondom nem volt régen, csak most.3.0.669.0-ás verziót használom most.

(#2118) McKane


McKane
senior tag

sziasztok!

hogy lehet az utorrent-nek portot nyitni az eset smart security-ben? /ESS 4.0.474 verzió, windows vista/

itt a kép is: KÉP

(#2119) g.gergo válasza McKane (#2118) üzenetére


g.gergo
senior tag

(#2120) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Ezekhez az oldalakhoz, hogy férek hozzá????

Kösz...

Leírás:
Az ESET NOD32 Antivirus letiltotta a weboldalhoz való hozzáférést.
A weboldal szerepel az ártó kódokat tartalmazó weboldalak listáján.

(#2121) g.gergo válasza Gézengúz (#2120) üzenetére


g.gergo
senior tag

Miért akarsz hozzáférni, ha tudod, h ártó kódokat tartalmaz? :U Kapcsold ki a webellenőrzést.

(#2122) Gézengúz válasza g.gergo (#2121) üzenetére


Gézengúz
addikt

hehe valahogy be kell szerezni a kulcsokat... :)

de már van alternatíva....

ki van zárva, hogy webellenőrzést kikapcsoljak.... :)

[ Szerkesztve ]

(#2123) neooen válasza Pulsar (#2117) üzenetére


neooen
aktív tag

Hali!

Valamennyire hasonló problémám van. Már jó pár éve "használom" a programot, de egy pár napja arra lettem figyelmes, hogy a torrent iszonyatosan hullámzik. Először a routerre gyanakodtam, de a kiiktatása után sem változott semmi. Azután elkezdtem a Nodban is kutakodni és észrevettem a protection statusban, folyamatosan ellenőrzi, azt amit éppen töltök le és gondolom ez okozza a hullámzást! A böngészésnél ugyanezt csinálja. Ha megnyitok valamilyen honlapot a nod már ellenőrzi is, ez gondolom normális lenne, de eddig ettől nem lassult be a gépem. 4 magos, 2 giga ramos gépem van, tehát ha ez eddig nem volt gond, akkor gondolom ezután sem.
Nem lett semmilyen hardwer cserélve, és nem is változtattam a napi rutinomon. Mit lehet ez ellen tenni?

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#2124) neooen válasza neooen (#2123) üzenetére


neooen
aktív tag

Valaki esetleg?

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#2125) h0o2a7j6


h0o2a7j6
tag

Miért van az, hogy kikapcsolom az email és doku védelmet, aztán következő gép indításkor magátol bekapcsolja mindkét védelmi modult? Hol lehet véglegesen ezeket kikapcsolni?
Nod32 AV 4.0.474.0

[ Szerkesztve ]

(#2126) Lac99


Lac99
tag

Sziasztok! 3 hete telepítettem Windows 7 64 bites verziót a gépemre, mellé Eset Smart Security 4.0.474-et, szintén 64 bitest. Akkor biztosan működött, mert megnyitottam az ablakot, beállítottam a heti egy automatikus ellenőrzést és az újságos kódot is beírtam. Most viszont nem nyílik meg az ablak. Csak az ikon kikerül a tálcára és a központ nem jön be. Értesítési területen ablak megnyitásával sem, valamint Start menüből sem. Mi lehet a baj? Leszedtem, újra is telepítettem, de ilyen maradt. Mit lehet vele kezdeni? Így új kódot sem tudok beírni, ha nem nyitja meg... :-/

(#2127) Zolás


Zolás
addikt

Üdv urak.
Egy gyors kérdésem lenne.
Megéri felrakni az EsetSmartSecurityt vagy elég ha a "sima" nod32 van a gépen? Eddig csak a sima volt a gépemen és megmondom öszintén nem tudom hogy van-e valami plusz amit az ESS adhat. Tehát ha valaki leirná tömören és közérthetően hogy miért érdemesebb ezt vagy azt felrakni azt megköszönném.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2128) bivalyolo válasza Zolás (#2127) üzenetére


bivalyolo
őstag

ha vistát vagy 7-est használsz és nem kapcsoltad ki a tűzfalat akkor elég a sima nod mivel
az ess-ben van tűzfal is xp-nél érdemesebb a komplett csomagot felrakni de rakhatsz a nod mellé másik tűzfalat is..

"Let's agree to disagree!"

(#2129) Zolás válasza bivalyolo (#2128) üzenetére


Zolás
addikt

Értem akkor egy tüzfal választja el a két programot.
Köszi az infót. Win7et használok természetesen tüzfallal igy akkor nem érdemes váltanom a másikra.
Köszönöm :R

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2130) spyduck


spyduck
nagyúr

Van olyan akinek nem működik a frissítés?

(#2131) McKane


McKane
senior tag

akit érdekel van nekem chipes kódom márciusig a NOD-hoz..
írjatok PÜ-t,akinek kell..

(#2132) Clemi válasza Lac99 (#2126) üzenetére


Clemi
veterán

Most viszont nem nyílik meg az ablak. Csak az ikon kikerül a tálcára és a központ nem jön be. Értesítési területen ablak megnyitásával sem, valamint Start menüből sem. Mi lehet a baj?

Először is nézd meg a memóriában, hogy mindkét modul fut-e! Másodszor nem lenne rossz ötlet egy LiveCD-ről bootolva lefuttatni egy szigorú ellenőrzést a lemezen, mert elképzelhető, hogy benyaltál valamit, ami letiltja a NOD működését. Mondjuk ennek egyik legbiztosabb jele az, ha a registry editort sem tudod elindítani.

(#2133) Clemi válasza h0o2a7j6 (#2125) üzenetére


Clemi
veterán

Miért van az, hogy kikapcsolom az email és doku védelmet, aztán következő gép indításkor magátol bekapcsolja mindkét védelmi modult?

A beállításoknál az "ok" gombon rajta van a pajzs? Rendszergazdaként vagy bejelentkezve?

(#2134) Clemi válasza neooen (#2123) üzenetére


Clemi
veterán

Ha megnyitok valamilyen honlapot a nod már ellenőrzi is, ez gondolom normális lenne, de eddig ettől nem lassult be a gépem.

A kéretlen és a rosszindulatú programok keresését nem kapcsoltad be véletlenül? Ez okozhat lassulást, mivel ilyenkor mélyebben megvizsgálja a fájlokat, amik a gépedre érkeznek.

(#2135) Clemi válasza Gézengúz (#2122) üzenetére


Clemi
veterán

Simán betehetsz bármilyen webcímet az ellenőrzésből kizárt oldalak közé.

(#2136) zedii válasza getorph (#2114) üzenetére


zedii
aktív tag

üdv, én sem értem, hogy hogy a bánatba, de egy csomószor okoz olyan terhelést a gépnek, hogy egészen egyszerüen alig marad szabad erőforrás, amivel rendelkezzen a gép. Ráadásul teljesen ütemszerüen kapcsol rá. borzasztó. régen pont azért bírtam ezt a nod-ot mert észre se vetted és tette a dolgát, most meg, amióta win7 lett és nem kompatibilis a 3-as nod vele a 4-es vezió folyamatosan nyekteti a processzort.. Lehet ,h beállítás kérdése, nem tudom, ha van valakinek ötlete, nagyon örülnék neki. :Y :R

(#2137) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Hali!

Azt tudjátok, hogy hol lehzet beállítani, az ESS 4-ben, hogy mikor frissítse magát?

Pl.: Minden nap, este 8-kor.

Köszi

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2138) joe2005 válasza Sub-ZeRo (#2137) üzenetére


joe2005
senior tag

Az időzítéseknél lehet beállítani.

"Have you tried turning it off and on again?"

(#2139) joe2005 válasza joe2005 (#2138) üzenetére


joe2005
senior tag

Bocs, feladatütemezőnek hívják. A súgóban megtalálod.

[ Szerkesztve ]

"Have you tried turning it off and on again?"

(#2140) Sub-ZeRo válasza joe2005 (#2138) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

És az hol van? (meg angol nod-om van)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2141) joe2005 válasza Sub-ZeRo (#2140) üzenetére


joe2005
senior tag

Tools>scheduler/planner

[ Szerkesztve ]

"Have you tried turning it off and on again?"

(#2142) Sub-ZeRo válasza joe2005 (#2141) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Áá köszi... mennyit kerestem és nem találtam... :U :B Köszi :R

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2143) Pilot


Pilot
tag

Sziasztok!
Meg vagyok akadva egy kissé a NOD32 eltávolításával.
Szal megpróbáltam uninstallálni, de közölte nem lehet mert valami használja a progit. Természetesen a Nod nem futott. Nézem, hogy mi az, hát az All player videolejátszó. No akkor uninstall az All player. Ez ment is rendben, de egy csomó szemetet ott hagyott, szan széjel a program fájlok meg az aplication data könyvtárba a leg váratlanabb helyeken. Megpróbáltam deletelni, de írásvédett, amit persze nem lehet meszüntetni. Takarító progival sem sikerült, csakúgy mint a nodot letörölni. Új nod meg szintén nem megy föl, amig a régiből van, mert ugye hasonló gondok miatt nem bírom telepíteni.
Hogy a fenébe lehet eltávolítani ezeket. Már dos paranccsal is próbálkoztam, de acces denied volt a válasz.
Mit tegyek?

AMD Phenom II 705e+Gigabyte 785GM-US2H+4GB Ram+Palit GTX 750 Kalmx 2 GB+120 GB Kingston SSD+Samsung 1,5TB+160GB Transcend+PIONEER DVD

(#2144) Clemi válasza Pilot (#2143) üzenetére


Clemi
veterán

Unlcoker program? Csökkentett mód? Total Commanderrel átírni az attributumokat és utána törölni? A futó processeket kilőni, a vele kapcsolatos futó szolgáltatásokat leállítani manuálisan?

Ezeket próbáltad?

(#2145) Tosee válasza Pilot (#2143) üzenetére


Tosee
őstag

Szia!

Esetleg még linux live cd-t tudnám javasolni! Telepítened nem kell, csak kiírni pl egy újraírható dvd-re, majd bootolni róla! Ha pedig törölted a felesleges fájlokat, utána próbálkozni újra a telepítéssel!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#2146) zedii


zedii
aktív tag

Erre senki? :F

(#2147) joe2005 válasza zedii (#2136) üzenetére


joe2005
senior tag

Feladatütemezőt nézd meg, hátha valami fölösleges van benne.

"Have you tried turning it off and on again?"

(#2148) Troy.


Troy.
addikt

Hello!
A vírusírtó talált egy conficker nevű vackót a külső merevlemezemen, de eltávolítani nem tudom. Fel sem ajánlja... Leszedtem az oldalukról egy remover-t , de az meg azt írja, hogy nem fut.
Ellenőrzéskor viszont megtalálja a merevlemezen, egy RECYCLER nevű rejtett mappában. Mit tudnék tenni?

.

(#2149) Troy. válasza Troy. (#2148) üzenetére


Troy.
addikt

Sem a Nod32-vel, sem avast-tal nem sikerült lepucolni. Ad-Aware sikeresen kitörölte.
üdv

.

(#2150) nova001


nova001
senior tag

hello
az lenné a kérdésem hogy lehet kikapcsolni mikor elindul a gép hogy ellenörizze igy lassitja a gépet ??
az ellenörzés inditása folyamatban dologra gondolok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.