Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) Fire/SOUL/CD válasza Vasinger! (#1949) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Ja és használd a a keresésnél(registry workshop-ban) a Match whole string lehetőséget, akkor talán nem lesz 150 darab... :DDD

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1952) Vasinger! válasza Fire/SOUL/CD (#1951) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Köszi a segítséget. Sikerült mindent rendbe hoznom. :R

(#1953) Rayyy


Rayyy
senior tag

Hella!

A Smart Security-m ezt írja ki:

Műveleti memória - Win32/Olmarik trójai - a megtisztítás nem lehetséges

Ezzel lehet valamit csinálni? Befolyásolja ez a gépet szerintetek?

Előre is köszi, ha tudtok valamit. Mindenesetre írtam a nod-os support-ra, kíváncsi vagyok, mit válaszolnak... majd közzéteszem, ha lesz valami eredmény.

Minden a legnagyobb render!

(#1954) Fire/SOUL/CD válasza Rayyy (#1953) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Próbáld meg csökkentett módban irtani, ha esetleg úgy sem megy, akkor dobj fel egy SuperAntispyware-t, frissítsd és ezzel a progival próbálkozz(nem akad össze a NOD-dal)
Download SAS

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1955) Rayyy válasza Fire/SOUL/CD (#1954) üzenetére


Rayyy
senior tag

Köszi a választ, mondom a végkifejletet:

szóval bepánikoltam, mert megjelent az asztalon egy fakealert hibaüzenet és egy csomó más fura dolog is... szóval a lényeg, hogy a gépem egyik vinyóján két októberben megjelenő magazin anyagai vannak (persze nem csak itt), és nem szerettem volna ha megsérülnek, úgyhogy nem próbáltam semmit tenni, írtam a nod support-nak és kikapcsoltam a gépet. Másnapra jött is a válasz, hogy megoldják... és megoldották, úgy ahogy én sosem tudtam volna. Ezért nyerő eredeti-vásárolt szoftvereket használni. :)

Minden a legnagyobb render!

(#1956) Jarod1


Jarod1
addikt

az uj 1.74 myphoneexplorert es verziót próbáltam letölteni de Nod32 vírustjelzett, másnak is van gondja vele? :F :F :F :F :Y :Y

[ Szerkesztve ]

(#1957) Fire/SOUL/CD válasza Jarod1 (#1956) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

És honnan szedted le? Mikor jelzett vírust, a letöltés végén, vagy telepítés elkezdése után?
Igaz most Comodo-t van épp fent, de nem jelez rá semmit. 2 helyről is leszedtem
[link] [link]

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1958) Jarod1 válasza Fire/SOUL/CD (#1957) üzenetére


Jarod1
addikt

AZ FJ soft oldaláról

F:\letöltések\MyPhoneExplorer_Setup_v1.7.4(3).exe.part Win32/Agent.QBA trójai t

(#1959) Fire/SOUL/CD válasza Jarod1 (#1958) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Esetleg linkeld be(a gyártó FJ letöltési oldalát) a "Melyik a legjobb vírusirtó" topicba, ott többen meg tudjuk nézni, több AV-val. Lehet, hogy csak vakriasztás a NOD részéről. Mint említettem Comodo IS nem talál kártevőt...

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1960) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!(Üdv Fire! :DD )

Nekem olyan gondom lenne,hogy C-ben programoztam(C-Free v4.0) és megírtam a progit illetve már le is akartam volna futtatni,erre kiírta,hogy a nod vírusnak leste és törölte.
A progrmakód megvan,de hiába teszem bele újra és újra a progiba,mindig vírusnak lesi. Hol tudom beállítani,hogy az ilyen kiterjesztést ne vizsgálja,vagy esetleg ne törölje?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#1961) Fire/SOUL/CD válasza cellpeti (#1960) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Mielőtt bármit is állítgatsz, először inkábbb küld fel VirusTotalra azt a fájlt, amit a NOD32 beazonosít: [link]

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1962) Bajgunar


Bajgunar
aktív tag

Hy all.
Kérdezni szeretnék!
Azt hol tudom beállítani, vagy valami hiba -e a gépemben, hogy a Smart Security -ben
ha nézem a Naplófájloknál a : Személyi Tűzfal Naplóját, akkor kb 2 másodpercenként
beír egy ilyen sort:
2009.09.22. 18:04:09 Hibás hosszúságú IP-csomag 0
Ez mi? Vagy hol tudom kikapcsolni, esetleg valami hiba?
Ötletetek?
Segítsetek PLS. Előre is köszönöm!

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#1963) Fire/SOUL/CD válasza Bajgunar (#1962) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Ez nem hiba, a NOD teszi a dolgát, védi a géped. Ha kikapcsolod, akkor készülhetsz egy újratelepítésre.
Esetleg nem valami mikrohullámú(vagy egyéb vezeték nélküli) interneted van?

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1964) Bajgunar válasza Fire/SOUL/CD (#1963) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Köszi a választ.
Valamit mégis elnyomhattam, vagy nemtom. ugyanugy van minden, mint eddig, söt még több dolgot bekapcsoltam, de mostmár nem listázza azt a mondatot másodpercenként.
Tré-Kom -os NET-em van. :D
Igaz egy hete húzták fel 15Mb -osra, de azóta szakadozik, tegnap hivtam fel őket, h nézzenek utánna, mert eddig nem volt ilyen problémám.
A gép teljesen stabil, hibátlan, vírusmentes.
NOD32 Forever !!!

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#1965) Fire/SOUL/CD válasza Bajgunar (#1964) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Az lett volna a következő kérdésem, hogy nem folyik/folyt valami karbantartás. Ilyenkor ugyanis, amikor új eszközöket telepítenek és azokat nem konfigurálják rögtön, addig előfordul(hat), hogy egy ideig az a háló kész "átjáróház" lesz... :DDD

Valószínűleg nem Te állítottad el(meg vissza sem) a NOD-ot csak sikerült rendesen beállítani/konfigolni a hálózati eszközöket a szolgáltatónak...

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1966) Bajgunar válasza Fire/SOUL/CD (#1965) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Háát lehetéges! Amit mondasz. Lehet a szolgáltató babrálta.
De itthagytam a gépet, direkt tesztelni, h megszakad -e ?
Erre mit ad siten, hazajöttem, 10 perce kb, és megy a NET!!!
Mondom juhhééé. Nem szakadt, nézem NOD, nincs naplózás!!!!
Jee, mondom fasza. Kimentem, elszívni egy békepipát, mire visszajövök, msn itt erölködik az ujrakapcsolodással!
:O :((( EZ hihetetlen!!!!!!!!!
Megszakadt! De nincs semmi naplózás! Asszem engedélyeztem a HTTP naplózásnál a
port-okat! Azóta nem naplózza. Ha jól emléxek, mióta ezt bekapcsoltam, azóta nincs naplózás, meg hibás IP .......
Köszi.
Csipesz

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#1967) HZoli87


HZoli87
veterán

Új verzió jelent meg , egyenlőre csak angolul : 4.0.467 .

NOD32 Antivirus : 32 bit és 64 bit

Smart Security : 32 bit és 64 bit

Changelog :
- Fixed : After installation of ESET Smart Security 4.0.424 some web sites are blocked with http scanner (seznam.cz)
- Fixed : Thunderbird plugin may corrupt email in some occasions + several minor fixes
- Minor fixes in ESET SysInspector
- Fixed : Problem with the creation of Rescue CD after reinstallation from ESET Smart Security 4 to ESET NOD32 Antivirus 4

(#1968) andy83 válasza HZoli87 (#1967) üzenetére


andy83
aktív tag

És magyarul mikor jelenik meg? Azt hittem, hogy a nyelvi változatok nem függnek az ilyen frissítésektől. De az SS4-em sem frissült még a 4.0.442.0 verzióról...

facebook.com/SzeretekMozizni

(#1969) HZoli87 válasza andy83 (#1968) üzenetére


HZoli87
veterán

Szerintem jövőhéten megjelenik majd magyarul is . De ha jól tudom , a NOD32 / Smart Security nem képes a programverziót frissíteni , csak a program modulokat ( pl.: kereső , tűzfal , update modul ) . Régen használtam már Eset termékeket , majd valaki pontosít engem , ha nem úgy van ahogy írtam . ;)

(#1970) Fire/SOUL/CD válasza HZoli87 (#1969) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

"Helyes a bőgés"... :DDD Valóban nem frissít buildet a NOD32.
Mondjuk azt viszont megoldhatnák, hogy ne kelljen mindig uninstallálni az előző verziót, ha új(de azonos verziójú) buildet akarok felrakni...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1971) HZoli87


HZoli87
veterán

ESET NOD32 Antivirus 4.0.467 Magyar : 32 bit és 64 bit

ESET Smart Security 4.0.467 Magyar : 32 bit és 64 bit

[ Szerkesztve ]

(#1972) andy83 válasza Fire/SOUL/CD (#1970) üzenetére


andy83
aktív tag

Na, ezt nem is tudtam, hogy nem frissíti a buildet... :( Köszi! :R

És Neked is HZoli87 a linkeket! :C

facebook.com/SzeretekMozizni

(#1973) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Ki mondja meg nekem, hogy a 4-es nodtól miért fekszik meg a gépem....Feltelepítem frissítem újraindítom.....indítanám... de a windows (xp) már nem tölt be csak megy végtelenségig a csíkocska...3-sal teljesen okés....

Már régebben is csinálta ezt a 4-sel csak arra gondoltam szar a windowsom és valami összeakad, de nem, ma egy frissen telepített windowson (saját) is megfeküdt. Gépem adatai az adataimnál... A furcsa, hogy már nem egy gépre raktam 4-es nodot és sehol nem problémázott ment szépen... Csak az én gépem csak azt nem szereti....... :(((

(#1974) Fire/SOUL/CD válasza Gézengúz (#1973) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Ha esetleg korábban fent volt a 3-as, és utána pakoltad fel a négyest, akkor manuálisan is kell takarítanod, ugyanis fenthagy könyvtárakat és registry bejegyzéseket is.
Az előbbit egy Totalcommanderrel is megoldhatod, kimész a C gyökérbe, majd ALT+F7(keresés) és rákeresel az eset szóra. A keresés befejeztével alul ABALAKBA lehetőséget válaszd és értelem szerűen azokat a könytárakat töröld, amik az ESET-re vonatkoznak(max 6 darab könytár ha jól emlékszem)

A registry takarításhoz meg használd a Registry Workshop-ot: [link]
indítsd el, SEARCH menü/FIND
keress rá szintén az eset szóra, de úgy, hogy a MATCH WHOLE STRING előtt legyen pipa.
a keresés végeztével jelöld ki az összes találatot a FIND RESULT részen, jobb egér katt, DELETE

Ezután próbáld meg telepíteni az ESS4-et.

Remélem segít...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1975) Gézengúz válasza Fire/SOUL/CD (#1974) üzenetére


Gézengúz
addikt

Teljesen friss winre akartam pakolni ami még nem látott semmilyen víruskergetőt nemhogy nod3.0 akármennyit........... ilyenkor mivan?

Tetszik az aláírásod ...

Gödöllőn a Szent István egyetemen egy ajtóra volt írva apró betűkkel...De ennek már pár éve...

"Nem tudtam, hogy lehetetlen, ezért megcsináltam"

Ezt jutatta eszembe... :)

[ Szerkesztve ]

(#1976) Fire/SOUL/CD válasza Gézengúz (#1975) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Milyen XP? (x86 esteleg x64, SP2/SP3)
Melyik NOD-ot EAV/ESS?

Ha ezeket leírnád, akkor esetleg tudok keresni a neten hasonló hiba után és tudok segíteni is adott esetben...

Fire.

UI: Hát igen, Einstein bácsi nem volt hétköznapi arc... :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1977) Gézengúz válasza Fire/SOUL/CD (#1976) üzenetére


Gézengúz
addikt

sima nod32. 4.0.467 sima 32 bites xp... semmi extra csupán nem megy.. :(

(#1978) Fire/SOUL/CD válasza Gézengúz (#1977) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Esetleg próbálkozz meg egy ESS4-el (csak a próba kedvéért és NE LEGYEN a 467-es build, hanemm a 4.0.442.0. A 467-es a legújabb, igazából nem ismerem, lehet hogy vannak rejtett hibák benne, amiről még nem tudok.

Fire.

UI: remélem a "sima 32 bites xp" az nem, azt jelenti, hogy SP nélküli változat... :DDD

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1979) HZoli87 válasza Fire/SOUL/CD (#1978) üzenetére


HZoli87
veterán

A sima Xp ( szervíz pekk nélküli :DDD ) ritka mint a fehér holló . :D

(#1980) Fire/SOUL/CD válasza HZoli87 (#1979) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Igen, tudom, hogy nagyon ritka, de rossz tapasztalatból írom.. :DDD
Emailben kerestek meg anno, hogy segítsek, mert xy progi mindig valami hibát ír ki.
1 hétig ment a levelezés, újra lett húzva az XP, minden beállítás stimmelt, olyan beállítások is, amivel egy átlag user az életben nem találkozik, de semmi eredmény.
Kínomban a levél végére írtam, hogy pedig az is jó, ez is jó, ez is be lett állítva, az is be lett állítva....stb stb, meg SP1 is van....stb, stb...
Erre érkezett a válasz, hát hogy SP1 az nincs, hiszen írta, hogy sima XP..... :W
Na ezután eldeformálódott arccal, Én is a a fejemet vagdostam, a nagy teljesítményű fénymásolómba.... :DDD

Azóta, ha valaki "sima XP-t" ír, már egyből kérdezem a szervízcsomagok felől... ;]

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1981) Gézengúz válasza Fire/SOUL/CD (#1980) üzenetére


Gézengúz
addikt

Szal ha valakinek mond valamit akkor sima xp sp3 (carlosca version saját kulccsal)) és sem 4.0.442 sem 4.0.467 nem megy ellenben 3-asból bármelyik...és párhuzamosan használok 64-es W7-et na azzal ok a 4-es nod bármelyikje.......

Erre varrjatok gombot........

Kérdés...???

(#1982) HZoli87 válasza Gézengúz (#1981) üzenetére


HZoli87
veterán

Hmmm , pedig azokról az XP - kről csak jókat szoktak mondani , de még sosem próbáltam , mert van eredetim a notebookhoz . De azokon is menniük kellene a 4 - s verzióknak . Érdekes . :F

(#1983) Fire/SOUL/CD válasza Gézengúz (#1981) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Akkor talán próbáld ki egy "sima" XP SP3-al...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1984) Gézengúz válasza Fire/SOUL/CD (#1983) üzenetére


Gézengúz
addikt

ahhh nem itt lesz a bibi ...valami szoftveres, havernek ugyanaz a gép majdnem és ugyanaz a windows ...és megy neki.......

én meg megyek és lelövöm magam........

sziasztok...

(#1985) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

Sziasztok.

A Nod-nál ki lehet kapcsolni valahogyan, hogyha frissít, utána ne írja ki hogy csináljak windows update-t is? Nem akarom frissíteni már az XP-t. :U

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#1986) HZoli87 válasza Sziszifeca (#1985) üzenetére


HZoli87
veterán

Kilehet , a tovább beállítások között megadhatod ( ott merre van pontosan azt nem tudom ) , hogy milyen windows update frissítéseket ( kiritikus , fontos , ajánlott ... ) keressen / figyeljen , meg talán ki is lehet kapcsolni , hogy ne figyelje . ;)

[ Szerkesztve ]

(#1987) andy83 válasza Sziszifeca (#1985) üzenetére


andy83
aktív tag

Beállítások -> Minden további beállítási lehetőség... -> Eszközök -> Operációsrendszer frissítések -> Nincs értesítés

facebook.com/SzeretekMozizni

(#1988) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

Köszönöm srácok! :R

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#1989) Bajgunar


Bajgunar
aktív tag

Mi az a Hibás hosszúságú IP csomag a Személyi Tűzfal Napló naplózásában ???
Összevissza időközönként megy 1-2 percig a bejegyzés a naplóban, aztán órákig semmi, aztán megint egy csomó van naplózva!
Ezt mitöl csinálja? 3-4 nap alatt összegyűlik vagy 400 ilyen bejegyzés:
Hibás hosszúságú IP csomag
Valaki help.
A NET -em szaraxik, mert átváltattam 15Mb -osra, azóda szakadozik a vonal.
Addig ment a 15Mb, míg be nem szóltam, h szakadozik, azóta csak 10.6 al megy.
Már kipróbáltam Vistán is, Xp-n is, most Win 7 van fennt, de ugyanugy szakadozik, a NOD meg LOG -olja ezt a faszságot!
Nektek nem log-ol ilyeneket?
Köszi

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#1990) pohár


pohár
félisten

Üdv skacok!
Eset SmartSecurity 4-em van, és játszanék a Tropico 3-mal, le kéne tiltani a kimenő forgalmát a netre a Tropico 3-nak, hogy tudnám ezt megcsinálni?

Előre is köszönöm a segítséget! :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1991) pete_21 válasza pohár (#1990) üzenetére


pete_21
addikt

Setup -> Personal Firewall. Configure rules and zones --> New. Fent a Local fülön az Application-nél válaszd ki a Tropico 3 exe-jét. Fent a General fülön a Directiont átállíthatod Out-ra, de ha gondolod, akkor maradhat Both-on is. És az Actionnél meg maradjon a Deny.

(#1992) pohár válasza pete_21 (#1991) üzenetére


pohár
félisten

Köszönöm, jó lett! :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1993) pete_21 válasza pohár (#1992) üzenetére


pete_21
addikt

Nincsmit! :)

(#1994) harylmu


harylmu
őstag

Az ehavi gamestar kódot beírná valaki?

(#1995) Kyller


Kyller
senior tag

Szevasztok! Én az ESS 4.0.417-et használom, semmi gond vele, 3 gépre telepítettem már, és ott se okozott semmi problemát. De most szerettem volna egy 4. gépre felnyomni, de nem sikerült, install közbe, úgy gondolta, hogy visszapörgeti az installációt és a végén ezt írja ki:

ESET Smart Security setup ended prematurely because of an error.....

Lehet volt már itt eme probléma, de nincs időm most visszaolvasni. Valaki talált erre megoldást? Köszi

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#1996) rebugra


rebugra
aktív tag

PC World Október

NOD32, ESS : UPMVN2

A licenc érvényes: 2009.11.20-ig :)

[ Szerkesztve ]

═════════════ --==[ FinestMedia Werbetechniker ]==-- ═══════════

(#1997) Killing


Killing
addikt

Sziasztok!
A Nod 32-m ezt írja ki, már újraraktam, de nem változik. Mit lehet vele csinálni? :F
A vírus védelem le van tiltva, súlyos hiba történt a valós idejű filerendszervédelem indítása során.A számítógép nem áll védelem alatt. A programot újra kell telepíteni!
Lehet vele vmit csinálni? :F

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#1998) Mr. Blue


Mr. Blue
csendes tag

Hali!
2.70 verzióhoz lehet valahonnan letölteni adatbázis frissítést offline frissítéshez?

(#1999) Killing válasza Mr. Blue (#1998) üzenetére


Killing
addikt

Remélem segít:
[link]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2000) GEPESZ66 válasza pohár (#1990) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Küldtem privát üzenetet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.