Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) King Unique válasza ƵøŁĭ (#4000) üzenetére


King Unique
titán

Értem, akkor csak adott illető agyszüleméne... :D , bár elsőre valósnak tűnt, vsz azért a leendő 7-es is vmi ilyesmi, csempés lesz. Azt tudtam, h 6-os win8 kompatibilis, az alá készült stb., csal ez megzavart kicsit.
kösz a felvilágosítást :R
látom win8 alatt GData-t lecserélted AVG-re (fizetős), az annyival jobb, v csak tesztelés céljából ?

(#4002) ƵøŁĭ válasza King Unique (#4001) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Win 8 rendszer csak tesztelés céljából van :) .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#4003) King Unique válasza ƵøŁĭ (#4002) üzenetére


King Unique
titán

ja értem... :) én most Bitdefendert "tesztelem" alatta,tetszik :K , de még nemtom megveszem-e véglegesre, lehet újságos kóddal kipróbálom GData 2014-et, jó választás lesz, v inkább előbit v mást?

(#4004) ƵøŁĭ válasza King Unique (#4003) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Mindkét terméknek van előnye és hátránya , bármelyiket fogod használni nem bánnod meg . Kérdésedre még nem lehet válaszolni ,mert 2014-es G Data míg a Bitdefender 2013 . Következő hónapban jelenik meg a BD 2014 s majd azután lehet lesz hasonlítgatni .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#4005) Vídar


Vídar
csendes tag

Üdv!
Nem tudom feltelepíteni a legújabb verziót, a telepítés végénél megáll, kiírja hogy Visszaállítás, aztán hiba történt a telepítés során. Aztán egy fél program marad meg, ami egyszer elindul többet nem, és uninstalálni sem lehet. Az 5-ös verzió volt fent korábban. Tud valaki megoldást? :F

Something's happening. I'm not the Jedi I should be. I want more... and I know I shouldn't.

(#4006) Vídar válasza Vídar (#4005) üzenetére


Vídar
csendes tag

Smart Securityről van szó egyébként

Something's happening. I'm not the Jedi I should be. I want more... and I know I shouldn't.

(#4007) ƵøŁĭ válasza Vídar (#4005) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Valószínűleg azért mert a registry tele van szemetelve egyéb antivirusok maradékával . Tisztísd ki a gépet és utánna menni fog .

(#4008) Vídar
Mivel csináltad ?

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#4008) Vídar válasza ƵøŁĭ (#4007) üzenetére


Vídar
csendes tag

Megcsináltam már, de ugyanez a hiba.

Something's happening. I'm not the Jedi I should be. I want more... and I know I shouldn't.

(#4009) Mosanke válasza Vídar (#4005) üzenetére


Mosanke
senior tag

(#4010) Vídar válasza Mosanke (#4009) üzenetére


Vídar
csendes tag

Olvastam már erről, de mikor ezt a képet megláttam inkább letettem róla:
http://kb.eset.com/library/ESET/KB%20Team%20Only/SOLN2289/2289_1en.png

Something's happening. I'm not the Jedi I should be. I want more... and I know I shouldn't.

(#4011) Mosanke válasza Vídar (#4010) üzenetére


Mosanke
senior tag

Akkor van másik. Feltelepíted a trial verzióját a jv16 PowerTools-nak. [link]
A find registry menüpontnál rákeresel arra a vírusirtóra amit korábban feltelepítettél és amit talál azt letörlöd. Gép újraindítás és telepíted a kívánt vírusirtót.

[ Szerkesztve ]

(#4012) Vídar válasza ƵøŁĭ (#4007) üzenetére


Vídar
csendes tag

CCleanerrel

Something's happening. I'm not the Jedi I should be. I want more... and I know I shouldn't.

(#4013) Mosanke válasza Vídar (#4012) üzenetére


Mosanke
senior tag

A CCleaner az jó, de közel sem talál meg annyit mint az általam fentebb belinkelt program.

[ Szerkesztve ]

(#4015) Mosanke válasza Vídar (#4012) üzenetére


Mosanke
senior tag

Hali!

Sikerrel jártál? Fent van a NOD?

(#4016) Vartanus


Vartanus
őstag

Üdv!

Lenne pár (lehet bárgyú)kérdésem.

Első az lenne,hogy a karanténba zárt fájlokat nem lehet törölni,végtelenségig foglalják a helyet a winyón,egyáltalán melyik mappába rakja a trójaiakat és hasonlókat?

Másik kérdésem,ha valami miatt törlöm a nodot akkor a karanténban lévő fájlok úgymond "elszabadunak"?

Antivírus 5-ról 6-ra hogyan tudok egyszerűen frissíteni?

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#4017) Mosanke válasza Vartanus (#4016) üzenetére


Mosanke
senior tag

Tudsz törölni a Karanténból. Egy példa képpel is illusztrálva:-KÉP
Jobb klikk a Karanténban lévő elemre (piros nyíllal jelzett) majd a legördülő menüben bal klikk a 'Törlés a karanténból'-ra (zöld nyíl). Kér még egy megerősítést egy felugró ablakban, azt okézod és máris törölve az elem. Véglegesen!
Ha törlöd a nodot akkor a karanténban lévő dolgok is törlődnek vele együtt. Nem kell félned, hogy kiszabadulnak.

[ Szerkesztve ]

(#4018) Vartanus válasza Mosanke (#4017) üzenetére


Vartanus
őstag

Én azt hittem hogy hogy a karanténból törléssel csak visszarakom az eredeti helyére,és csupán a karanténból lesz törölve nem a gépről.

Köszi a válaszokat :R

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#4019) Mosanke válasza Vartanus (#4018) üzenetére


Mosanke
senior tag

Ha jobb klikkelsz a törlendőre akkor láthatod, hogy a legördülő menüben van választási lehetőséged. Törlés a karanténból,-ezzel véglegesen törlöd a gépről a kártevőt. Amíg innen ki nem törlöd addig valóban a gépen van mert hát ugye a NOD is ott van, de egy elszigetelt környezetben van már a kártevő. Onnan ki már nem juthat mert az egy elzárt izolált környezet, csak ha Te is úgy akarod és vissza szeretnéd állítani.

(#4020) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok!

Van egy eléggé idegesítő problémám az ESET Services -el kapcsolatban.
Amikor törlök fájlokat Total Commanderrel, kb. 10000-20000db fájl, mindegyik pár száz KB -os, akkor az ESET szolgáltatás gyakorlatilag 100% -osan leterheli a háttértárolót.
Az Eszközök menüpontban a Védelem statisztikájánál pedig azt látom, hogy a Lomtárba helyezett elemeket ellenőrzi, miután a Lomtárba kerültek.
Hogyan lehetne ezt a funkcióját kikapcsolni, hogy törölt elemeket ne ellenőrizzen?

Üdv,
Peti

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#4021) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Win újratelepítés után,hogyan tudom ugyan azt a serial-t használni amit eddig?

(#4022) ƵøŁĭ válasza ToBeY (#4021) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Ha érvényes újra beírod és aktiválod .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#4023) wolfman


wolfman
veterán

Sziasztok!

Nod32 Antivírus 6-nál egy Serial-t lehet használni 2 gépen egyszerre vagy csak egyfelhasználós?

Kollégám vett serialt, de most vett egy lapost feleségének és most arra is azt szeretnék pakoltatni velem.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#4024) HZoli87 válasza wolfman (#4023) üzenetére


HZoli87
veterán

Szia!

Attól függ, hogy milyen konstrukcióban vette (egy, kettő, három vagy négy számítógépre telepíthető).

Licenc újraküldés, mail tartalmazni fogja a szükséges információt.

[ Szerkesztve ]

(#4025) szimcsi


szimcsi
senior tag

sziasztok!

Smart Security 6 van a gépen. Gondom akadt a mirc kliens használatával. Lefagy, ha elkezdenék fellépni szerverekre. Ha kikapcsolom a védelmet, akkor minden okés. Bár 1. használat előtt ugye a nod rákérdezett, hogy engedélyezem e, majd még kivételek közé is beraktam, de ugyanúgy lefagy/lassúl a mirc.
Mit lehetne tenni?
köszönöm

XP

(#4026) szimcsi válasza szimcsi (#4025) üzenetére


szimcsi
senior tag

+

Tegnap még nem volt gond, de mára az egyik port blokkolva van, szerintem ez is a tűzfal miatt.
Hol tudok engedélyezni portokat?

XP

(#4027) metrion


metrion
aktív tag

Sziasztok!

Ma egy ilyen fogadott a frissen (1 napos rendszer) telepített laptopon (W7 és ESS 6): Fedett csatornás támadás észlelve az ICMP-csomagban és az IP címek. A gép router mögül kap netet.

Mit tudok ezzel kezdeni, mert ráadásul nem az én laptopom csak megkértek, hogy telepítsem fel és konfiguráljam? :S

[1.]
[2.]
[3.]

[ Szerkesztve ]

(#4028) metrion válasza metrion (#4027) üzenetére


metrion
aktív tag

Időközben rájöttem mi okozza: GeForce Experience program volt a ludas. :)

(#4029) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Javították-e a NOD32 WIN8-on jelentkező műveletközponti hibáját (villogás)?
Érdemes-e WIN8-on a Defender helyett felrakni?

(#4030) Orlin válasza GEPESZ66 (#4029) üzenetére


Orlin
addikt

Nekem már nem csinálja,de lehet csak kikapcsoltam valamit :D

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#4031) ƵøŁĭ válasza GEPESZ66 (#4029) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Igen.

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#4032) Orlin


Orlin
addikt

7 beta programot próbálta valaki?
Az itten vírus topic-ban nagyon jó eredményt ért el a tesztben.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#4033) bopeti98


bopeti98
őstag

Sziasztok!
Az most hogy van hogy valaki egy 1 gépes kódot több gépen használ? Nem ezekről a netről összetarhált kódokról beszélek hanem az eredeti Eset-től vásárolt kódról. Csak mert ismerősöm megvette az ESS-t 17.000 Ft-ért 1 gépre és 3 gépen használja ugyan azzal a kóddal és gond nélkül frissít.

[ Szerkesztve ]

(#4034) HZoli87 válasza bopeti98 (#4033) üzenetére


HZoli87
veterán

Vásárláskor elfogadta, hogy a licenc 1 gépre vonatkozik. Vagyis erősen tilosban járkál, ezért ne lepődjön meg később, ha letiltják.

(#4035) Mosanke válasza bopeti98 (#4033) üzenetére


Mosanke
senior tag

Az ESET frissítőszerverei intenzíven figyelik az ilyeneket! Nem véletlenül! Minden dekádban, azaz 10 naponként ellenőrzik. Jó ESET-ben max. 10 napja van annak a 'valakinek' és letiltódik az a Felhasználónév/Jelszó licensz!

(#4036) bopeti98 válasza Mosanke (#4035) üzenetére


bopeti98
őstag

Értem, de már fél éve így használja eddig sikerrel. Nekem 2 gépre van megvéve csak gondoltam hogy felrakom egy harmadikra is de így inkább nem.

(#4037) szimcsi


szimcsi
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

XP

(#4038) Orlin


Orlin
addikt

Feltettem az ESS 7 bétát!
Egyenlőre nem tapasztalok semmi hibát igaz csak 2 napja van fent.
A felületen kicsit változtattak ahogy nézem és a kis sarok ikon is a régi Nod logó helyett egy kis "e" betű lett.
Közben érdeklődtem az Esetnél és írták, hogy leghamarabb az év vége felé várható az új 7-es verzió. A magyar változat valószínűleg a többi nyelvi változattal együtt fog kijönni.

Akit esetleg érdekelne!

Szóviccnek is jó "esetleg" :P ;]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#4039) HZoli87


HZoli87
veterán

Új béta verzió jelent meg!

7.0.104.0

- New: Specialized cleaner
- New: Progress bar for currently scanned files
- New: Configuration of action to be taken after a removable device is connected
- Fix: Resolved bugs discovered in version 7.0.28.0

(#4040) ƵøŁĭ válasza HZoli87 (#4039) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

:R

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#4041) Orlin válasza HZoli87 (#4039) üzenetére


Orlin
addikt

Frissíti magátol?
Vagy csak pár hét multával?
thx

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#4042) HZoli87 válasza Orlin (#4041) üzenetére


HZoli87
veterán

Nem tudom. Majd szól ha van új verzió, vagy manuálisan rátelepíted.

(#4043) Orlin válasza HZoli87 (#4042) üzenetére


Orlin
addikt

Jelezte is :)

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#4044) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Sziasztok!
A legfrissebb verziónak melyek a gyenge pontjai(bugjai)?

(#4045) #77081088


#77081088
törölt tag

Sziasztok!
Eset Nod32 Antivírus 6-ot használok, és kérnék egy kis segítséget a beállításával kapcsolatban!
Kellene egy olyan beállítási séma ami biztonságos de nem terheli a gépet feleslegesen!
Van egy ilyen problémám , [link]info a rendszerről, és gondoltam megpróbálom hátha a vírus irtó miatt ad nagy válaszidőt a rendszer.

Köszönöm előre is a segítséget! :R :R
Szép estét mindenkinek!

Üdv!

(#4046) Dj.Gábor


Dj.Gábor
csendes tag

Szisztok ! nos az lenne a kérdésem, hogy valaki megtudja mondani, honan tudnám leszedni az uj Eset Endpoint Security virusirtot? mer akarhol megtalaltam de nemtuttam letölteni. és a hivatalos oldalukrol sem birom letölteni,. mer mikor rámegyek arra,hogy letöltés,aztan kijön fent valami ojan,hogy lépjen be. és kéri a felhasznalo nevet,ésa jelszot. csak nemtom honnan, tán azt hiszik hogy megálmodom a belépési adatokat.?? :W :W és ez ügyben szeretnék tőletek segitséget kérni. ja és 32es és 64 bitesre kéne. köszi előre is a segitséget annak,aki,vagy akik segiteni tudnak :R

(#4047) szimcsi válasza Dj.Gábor (#4046) üzenetére


szimcsi
senior tag

[link]

Lehet te a full version-ra mentél, (jobb felső sarok) mert ott kéri a jelszót, stb.

XP

(#4048) Mosanke válasza Dj.Gábor (#4046) üzenetére


Mosanke
senior tag

Miért kell Neked a vállalati felhasználóknak készült szoftver?
ESS azaz Eset Smart Security nem jó?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#4049) Dj.Gábor válasza Mosanke (#4048) üzenetére


Dj.Gábor
csendes tag

De, jó,. Köszi.. :R

(#4050) Mosanke válasza Dj.Gábor (#4049) üzenetére


Mosanke
senior tag

Szívesen. :)
Sejtettem, hogy ez kell Neked. :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.